Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

itaka

kiedy pierwsze objawy?????

Polecane posty

Gość kantia
AriCud kurcze nawet nie wiesz jak strasznie Ci zazdroszcze. Chyba wszystko bym oddala zeby moc tak rano wstawac i notowac same wysokie tempki.... dzis mija mi 23 dzien cyklu czyli za jakies 6 dni powinnam dostac okres. Nie czuje sie w zadnym przypadku na ciaze moje wielkie zmeczenie minelo piersi nawet odrobinke nie bola ah poprostu brak slow... Jedyna dobra wiadomosc ze maz dzisiaj dostal papiery pozwalajace mu podjac w niemczech legalnie prace jaka tylko chce... ale jakos nie umie sie tak naprawde ze tego cieszyc...:( Cieszylabym sie jakby za tydzien sie okazalo ze nie dostalam okresu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aricud trzymam za Ciebie kciuki, ale sprawa jest chyba prosta... Pozdrawiam i czekam na dobre wieści!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AriCud
2 KRESECZKI !!! - JESTEM W CIĄZY !!! Jestem bardzo szczesliwa dziewczyny!Rozpoczyna sie najpiekniejszy okres w moim zyciu! Teraz tylko trzeba uwazac na siebie i modlic sie, zeby malenstwo bylo zdrowe! Dziekuje Wam kochane za wspacie! agus15510 zycze Ci cudownej ciazy i szczesliwego rozwiazania, a Wam Kanitko i joleczko_89 upragnionego dzidziusia i wyczekiwanego macierzynstwa! Bede tu zagladac i trzymac za Was kciuki! PS. AriCud- bo marze o coreczce Ariadnie, ktora bedzie moim Cudem:)) Liwia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość claudiaa27
Witam kochane ja już jedna ciąże mam za sobą objawów w sumie wtedy nie miałam tylko bardzo dużo spałam całe dnie a w nocy nie.Anulcia27 mam to samo ogórki i śledzie wczoraj pochłonęłam ich cały słoik Bardzo chce mieć drugiego dzidziusia jestem na to gotowa bardziej jak na pierwsza ciąże i już głupieje bo już 3 miesiące się staramy i nic.Obliczałam na oko bo mam nieregularne miesiączki.I może te śledzie to już moja podświadomość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kantia
AriCud serdecznie Ci gratuluje !!!!! I zycze Ci zeby to byla dziewczynka :D Kurcze a ja czekam.. za 5 dni powinnam dostac okres. Od dzsiaj zaczal mnie brzuch bolec jak na okres i piersi. Hehe wiem ze moze sobie wmawiam ale od kilku dni mam jakies straszne zachcianki ... frytki chipsy zapiekanki. Rano mierzylam tem i mialam 37,2. Tak bardzo bym chciala zeby tym razem sie udalo... Blagam trzymajcie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AriCud
Kanitko ja trzymam:))) bardzo mocno!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kantia
AriCud dziekuje ci bardzo. Dzis nadal mam 37,2 , kolo godz 14 mialam 37,6 a teraz znowu 37,2.... Kurcze denerwuje sie troche ale mam dziwne przeczucie ze to znowu mi sie okres spoznia... Brzuch mnie boli jak na okres i to poprostu strasznie, piersi nabrzmiale i bolace jak nie wim co... wlasciwie nigdy przed okresem mnie tak nie bolaly... jak juz zaczynaly pobolewac to chwile potem dostawalam okres... no nic czekam dalej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ArciCud.Gratuluje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Tak bym tez chciała zajśc.Ja czekam na okres do piątku jak nie to zrobie test. Kantia tobie tez zycze dwoch kresek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kantia
Mam takie pytanie ... czy takie dziwne skurcze maciy trwajace doslownie kilka sekund z takim uczuciem piekacego bolu to moze bac jakis objaw np implantacji???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kantia
ale sie tu cichutko zrobilo... a ja dzisiaj znowu mam 37,3 :) wiec podejrzewam ze jutro @ tez mnie nie odwiedzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kantia
AriCud pewnie juz nie zagladasz na to forum ale jakby to moze odpowiesz mi na moje pytanie. Wiesz ja dalej mam 37,3 lub 2 lub 4. Ale jak mierze temp jak tylko wstane to mam 36,7 8 lub 9... 20 min pozniej juz jest ponad 37... czy ty tez tak mialas??? ktora tem jest wiarygodna???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AriCud
kanitko, tylko ta mierzona po przebudzeniu, zanim wstaniesz z lozka. Tylko ta jest wiarygodna. Nie ma sensu potem mierzyc jej znowu. Nie mierz wieczorem, poniewaz na koniec dnia temperatura zawsze wzrasta. Jesli wychodzi Ci podwyzszona, przynajmniej o 0,2 kreski, a pozniej juz o 0,5 to oznacza, ze na nastepny dzien nie dostaniesz @ Pomiar w jedna badz druga strone zaklocic moze zbyt dlugi/krotki sen, przeziebienie, stres. Ale jesli takich czynnikow nie bylo to mozesz byc spokojna ze na nastepny dzien nie bedzie @ ! I tego Ci zycze przez nastepne 2 tygonie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kantia
AriCud czyli jesli po przebudzeniu mam 36,8 a te kilka minut pozniej juz 37 tzn ze okres sie nie zapowiada???? i co myslisz o tych moich bolach brzucha?? Ty tez jakies mialas?? W ogole jak tam z twojaj dzidzia?? Pisalas ze zapisalas sie do lekarza..bylas juz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AriCud
Z ta temperatura to najwazniejsze jest jaka masz swoja srednia temperature. Ja ma 36,5, w tych pierwszych dniach ciazy mialam podwyzszona tylko o 0,3 kreseczki czyli 36,8, dopiero pozniej wskoczylo mi na 37 i tak mam do tej pory. Kochanie ja jestem przykladem bezobjawowego przechodzenia pierwszego miesiaca ciazy. Nie mialam zadnych objawow, poza lekkim bolem piersi. Teraz rano jak za dlugo leze na jednym boku to troszke boli mnie brzuch, ale to juz 6 tydzien:) Do lekarza ide w srode, nie bylo wczesniej miejsc, dopiero na koniec miesiaca. A jak Twoja tempka?nadal nie spada?kiedy masz termin @??? Trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kantia
Witam! Ah poprostu brak slow w piatek dostalam okres :((:(:(:(: Moze po prostu nie kazdemu dane jest miec dzieci.. Ja juz chyba do konca stracilam nadzieje... wrozka mi kiedys z reki przepowiedziaa ze z obecnym mezem nie bede miec dzieci.. zaczynam w to naprawde wierzyc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanko: zaczelam starac sie o dziecko i w tym cyklu moja owulacja jest mega bolesna...czy wie ktos czym to moze byc spowodowane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmm88
witam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiulaaaa20
witam. pewnie się będę powtarzać ale nigdzie nie znalazłam odpowiedzi na moje pytania. Kochałam się z chłopakiem jakieś 3 dni przed owulacją (stosunek przerywany), kilka dni potem byłam u gina i dostałam globulki na infekcje. @ miałam dostać 5 lutego a tu nic. Piersi mam nabrzmiałe i strasznie bolesne, dół brzucha bolał mnie w poniedziałek tak jak na @ i nic poza tym. Test ciążowy robiłam wczoraj ale wyszedł negatywnie. Co o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Mam problem, obawiam się ze zaszłam w ciąże ponieważ 7 dni temu kochałam się ze swoim narzeczonym, podczas stosunku pękła nam guma z moich wyliczeń kochaliśmy się 5 dni przed okresem (czyli w dni niepłodne), lecz jednak okres się nie pojawia(ale często mi się zdarza mieć nieregularny) teraz obawiam sie ze jestem w ciąży. Kobietki co sadzicie na ten temat? proszę o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LEChaton
Witajcie!Znalazłam tę stonkę przez przypadek.Mam do Was pytanie:wczoraj na 99,9% miałam owulację .Kochałam się z narzeczonym z prezerwatywą,która pękła,ale on nie skończył we mnie.Proszę napiszcie mi czy mogę być w ciąży???Bardzo bym chciała mieć dziecko,ale dopiero za jakieś pół roku chcieliśmy się zacząć starać(po ślubie). BŁAGAM ODPOWIEDZCIE MI BO BARDZO SIĘ STRESUJĘ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anetybe
Witam wszystkich, do tej pory byłam tylko cichym uczestnikiem forum chociaż trochę tu ucichło, gratuluje wszystkim dziewczynom którym ostatnio się udało zajść ja w dalszym ciągu się staram już ponad 7 mcy :( mam nadzieje że tym razem się uda..... trochę komplikacji było ale jest szansa teraz zostało już tylko czekać owu miałam 10 III z mężusiem działaliśmy jak lekarz kazał mam nadzieje że tym razem się udało bo zaczynam już rezygnować.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ada_82
Czesc dziewczyny! Ja przy pierwszej ciazy nie mialam zadnych objawow w pierwszych tygodniach. Dopiero od ok. 6 tyg zaczely sie okropne mdlosci i potworne zmeczenie. Od trzech miesiecy bezskutecznie staramy sie o drugie dziecko. No ale.....od 5 lat faszerowalam sie tabletkami anty i teraz po ich odstawieniu ciezko wrocic orgaznizm do tak zwanej normy. Okres nieregularny a @ tak bolesna ze wylam z bolu. Dzisiaj jestem ok. tygodnia przed @ i caly czas "trzymam kciuki" zeby sie tym razem udalo. Najgorsze jest to czekanie...oczywiscie zauwazam u siebie wszystkie mozliwe objawy ciazy od zgagi do oslabienia po przez wstret do jedzenia ale obawiam sie, ze to po prostu widze to co chce widziec :) :) tak to juz jest jak sie chce a nie mozna. Zyczcie mi powodzenia!! :) :) Pozdrawiam wszystkie "starajace sie" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ada_82
Anetybe napisz czy sie powiodlo.... :) pozytywne mysli przyciagaja dobre zdarzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anetybe
witajcie, ada_82 to widzę że mniej więcej w tym samym czasie oczekiwania jesteśmy też jeszcze ok tydzień to @ a każdy dzień to czekanie wrrr trzymam kciuki żeby wam się udało :D w poniedziałek mam jeszcze zrobić badania zlecone przez gin może troszkę już podpowiedzą czy chociaż troszkę mogę na dwie kreseczki liczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ada_82
Zgadzam sie z Toba, ze to czekanie jest najgorsze!! No ale mam nadzieje, ze sie uda nam obu ;) No a tymczasem mam takie bole podbrzusza od samego rana, ze nie bylo mowy o pojsciu do pracy. NIe wiem co to moze byc....moze zblizajaca sie @ chociaz to jeszcze za wczesnie. jak mi nie przejdzie to w poniedzialek wybiore sie do gina bo to normalne nie jest! Anetybe a to Twoj pierwszy dzidzius bedzie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anetybe
ja już też wkręcam sobie objawy dzisiaj też jakoś podbrzusze mi boli ale jeszcze do zniesienia ale za to zasypiam na stojąco, 4 kawy wypiłam że już nie mogę na nią patrzeć a oczy bolą i same opadają buu ada_82 tak to będzie pierwszy dzidziuś ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekamyNAciebieKOCHANIE
czesc dziewczynki;) ja też chyba jestem w ciąży(po raz 2)objawy wszystkie są bóle piersi mdłości zwłaszcza po kawie,choc nie zawsze,sennosc(mogłabym caly dzien przespac)utyłam jak nie wiem co:(wczoraj poszedł mi guzik w jednych spodniach dzis w 2 MASAKRA wszystko byłoby jasne gdyby nie fakt ze dostałam @ w nocy było jej yle co zawsze w dzień mniej a że zamówiłam w poprzednim miesiącu było to samo okres ale dziwny:/ na wczoraj wizyte u gin to poszłam tam zapytac czy to możliwe ,kobitka stwierdziła ze tak bo jestem wieloródką,ale boje sie troche bo to nie normalne jak dla mnie:(bardzo cieszymy się z mężem że to może być ciąża(chociaz stosunek byl przerywany,ciąża nie planowana) test robiłam okolo 3 tyg temu wyszedl negatywny,ale ja testom nie wierze bo w poprzedniej ciąży robiłam 5!!!!!!!!!! i wszystkie wyszły negatywne!!!!!!ostatni robiłam w 3 miesiącu ciąży...tak wiele mówi za i tak wiele przeciw nie wiem co o tym myslec :(a jakie jest Wasze zdanie drogie forumowiczki?????Pozdrawiam cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekamyNAciebieKOCHANIE
jak myślicie Kobitki co jest ze mną???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anetybe
czekamyNAciebieKOCHANIE hm z tego co się orientuje możesz jeszcze zrobić badanie betahtg - chyba tak to się piszę to jest badanie z krwi które ostatecznie rozwiałoby niepewność ewentualnie też z krwi progesteron..może jak testy nie działają tak spróbuj a gin nie robiłaTobie USG?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×