Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszła mama

TERMIN SIERPIEŃ 2005

Polecane posty

Spoko spoko.. Ale krzepę mam, hehe... A tak w ogóle to dziś zbiórka o 21:30 tutaj, bo się tu niektóre (łącznie ze mną) opieprzają!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kobietki!!! Dawno mnie nie było.....ale tęskniłam za Wami bardzo!!! A tu tyle nowości - Dusti - Gratulacje pierwszych kroczków!!!! Teraz świat należy już do Ciebie!!! Muszę zmykać, będę o 21.30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiu>>>>\"nie nawidzę owadów!!! \" pscół tyz nie??? Nie przybęde o 21.30 ani o żadnej innej. Jestem tylko rano i popołudniami, tak, ze pijcie beze mnie;) Przeprowadzilismy sie, wylazłam z kartonów, posprzątałam i wyprawiłam roczek Bączkowi...wczoraj cały dzień dochodziłam do siebie. Tobiasz po urodzinach stał sie właścicielem salonu samochodowego:D Dziś było szczepienie i na szczęście wbrew moim obawom mały dobrze przybiera na wadze-a co najważniejsze-mogę powoli zacząc mu dawać jogurty!!!I potem ser żółty!!!! Niuninka, jeśli chodzi o zwykłe mleko, to o ile pamiętam, do 3. r.z. powinno się podawać modyfikowane. Tzn. zwykłe można, ale podstawa winno byc dziecięce, bo jest lepiej zbilansowane. Zmykam zapalić, mam chandre, nie będe wam juz nawet pisac,, jak beznadziejna matką się czuję, jak polegam wychowawczo każdego dnia. Myślałam, że jak mały będzie coraz starszy, bedę więcej rozumieć, o co mu chodzi i bedzie lepiej-dupaa!!! Misiu, to za tydzień czekamy obie na wyniki staranek:) Nasze dziecko jest na pewno niedorobione, bo poczynało sie (jesli w ogóle) podczas przeprowadzki....Cos tam wykombinujemy, w końcu trzeba ochrzcic nową sypialnię:) Ale na wynik koncowy to juz nie będzie mialo wpływu raczej;) A Ty Mamo Natalki kiedy dowiesz sie o wynikach waszych starań?Nesia, Carlaa? Ktoś jeszcze się dołącza? Buzka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pszczoła... Ty na szczęście nie masz sześciu łapek, skrzydełek i żądła :D Ciebie kocham :D coś mnie się wydawa... że mogło się udać... ale test w poniedziałek, ćwiczę cierpliwość...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyjąco witam :). Kulin ma kryzysa, zęby?? Mogłyby się pojawić, bo z dwoma jej nie do twarzy ;). Młody przywykł chyba do zerówki, bo jak dziś zażartowałam, że może z nami zostanie, to mówi, że przecież musi do zerówki, później do szkoły, gimnazjum ;), na studia i do pracy :). Zobaczymy co bedzie pozniej jak mu sie odechce chodzenia :). Powiedzcie mi, czy moje mieszkanie bedzie kiedyś wyglądać porządnie ?? Co posprzątam, to bałagan. Zabawki, papiery, całkiem jak na starym mieszkaniu. Jak dotrwam, to zjawie sie o 21.30 :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helloł;) wpadłam na momento zerknąć czy ruszyłyscie się baby z pisaniem:p 21:30 hmm, jak nie padnę ze zmęczenia :o to wkroczę;) Chyba przejdę na pół etatu:D ale cicicicicicici uciekam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo zlocicho sie szykuje ... heheheheh ... ;) mam nadziejej ze bede mogle hehehe ... 😘 dla przybylych hehe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kapka winka nikomu nie zaszkodzi dziś ..odwaliło mi i weszłam sobie do łóżeczka Michasia. Kobietki ja jeszcze się tam mieszczę...to bylo 27 lat temu moje łóżeczko.... tez czekam na 21.30-ja dziś nei piję! i koniec! i nie...........AA Kobietki z Wawy moze znacie kogoś kto ma do wynajęcia kawalerkę niedrogą i na Pradze bądź Ochocie?? siostra moja szuka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo ... 😘 Gruby Misiu kusisz kusisz ... moze ja tez nie powinnam ;) Elka ... no no ... to co dzisiaj zamiana Ty u malego maly z tata ;) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc!!!!! Dwa dni bez neta, nieciekawie...i tesknilam za Wami :-( Fajnie, ze na wieczorne spotkanko sie zalapie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nuninko tak tak ;) wieczorne heheh wreszcie ktos zmotywowal Isiu wielki 😘 Gruby Misiu miedzy 15 a 17 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nine usypia tatus, dzis za dlugo pospalysmy (tak tak razem) popoludniu i mala teraz nie jest skora aaaaaa robic, jeszcze slysze jak z tatusiem dyskutuje ;-) Carlaa, zrezygnowalam z usypiania malej w lozeczku, zbyt duzo nerwow jej i moich, po co nam to. Co do mleka, to tez wlasnie doczytalam, ze normalne po 3 r.z.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AAAAA wlasnie ... moze masz racje ...a wiecie co doczytalam o mleku ze czlowiek wlasnie moze trawic krowie jak jest maly ale przeciez nie jest zaleceane dzieci do 3 roku zycia ..bo moze ta skaza bilakowa i jak nasz organizm jest zrobiony badz tu madry m Misu .. mam nadzieje jednak ze przypadkiem sie nie udalo ... ale przeczucia mam dziwne hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem,śledzę maly dalej zasypia u nas na rękach.................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nam dziś udało się wszystkie stworki zagonić do spania o przyzwoitej porze... ale Tonia naga śpi u nas na kanapie... jutro nie ma zmiłuj! zedre kołderki i do przedskola pogonię, córeczki ukochane... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak bylam w Polsce kupilam Ninie papcie po domu z Befado, wlasnie wyczytalam w gazetce, ze nie nadaja sie dla dzieci, ktore ucza sie chodzic. Musze koniecznie buty malej kupic, tylko jakie????Teoretycznie wiem jakie powinny byc. Moze polecacie jakas firme?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas zasypianiem jest roznie raz ja raz Patryk ... tata go usypia na swoich rekach ja jak on juz lezy ... czasem musimy sie zmienic ..choc ostatnio czesciej ja go usypialam nabral nawykow ale tata zmienil zmiane i wszystko sie znow rozsypalo ... Dzisiaj kupilismy mu meble do pokoiku ... heheh ale kiedy on tam bedzie to ...nikt nie wie hehehe ;) ISIU :) gdzie jestes ;) Puza ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIuninka gdzie ty wyczytałaś o tych kapciach? bo moje dzieci cały czas tylko w takich śmigają i nie mają problemów z chodzeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wg mnie najlepsze są naturino... ale są potwornie drogie :o wczoraj oglądałam program, w którym fizjoterapeuta mówił o pierwszych bucikach: nie za wysokie; sprężysta podeszwa, zginająca się łatwo tam, gdzie stopa się zgina; lekkie; takie w których stopa pracuje... kapciuszki befado nie są złe :) a i jeszcze mówił, w butach dziecko powinno chodzić jak najrzadziej i jak najkrócej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba Nina nie ma zamiaru spac :-( Slysze jak wariuje. Chyba zmienie M, bo on ma troche roboty jeszcze. A tak mialo byc milo... Posiedzcie tu troche, dolacze.. Szampan...dziala usypiajaco...moze pozniej...no chyba, ze opary uspia malude ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MISIU WINO dal mnie poprosze !!!! Martus ... wiec buty kupilismy malemu takie co powinien mic do tuptania jak juz normalnie chodzi ...bo stwierdzilismy ze lato noga mu szybko rosnie Jest taka niemiecka firma ...jak tylko znajde nawe to Ci wysle ... i jeszcze jedno wszystkie kurcze mialy taka sama cene 29.99 .. heheheh Ni e kupowowalismy takich co powinien miec jak zaczyna chodzic bo pediatra i w sklepie mowili ze lepiej jak zaczyna sie uczyc chodzic na boso ... te buty musza miec na tyle miekkkie podeszwe ze musi sie zginac jak chodzi potem coraz twardsza i twardsza ... i tak do ..heheh ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×