Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszła mama

TERMIN SIERPIEŃ 2005

Polecane posty

!00 lat !00 lat niech zyje żyje nam !!!!!!!!!!!!!!! jeszcze raz jeszcze raz niech żyje nam!!!!! szczesliwa 2 latka Jaśminka!!!!!!!! ❤️ ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘 😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘 😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘 wielki buziak dla bliźniaczki ... rośnij zdrowo maleńka..... mamy nadzieje ze przyjdzie taki dzień ze spotkamy sie .... wszystkiego dobrego... z ogromna przyjemnością wprosilibyśmy sie na Twoje urodzinki 😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘 😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘 😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘 sciskamy mocno TPM ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki dla Was wszystkich ogromny 😘 ściskam mocno !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ciesze sie ze jesteście !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sto lat sto lat dla Jasminki!!!!!!!!!!!! Duzo radosci Skarbie!!!!!!!!!!!!! Moc buziakow!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! TPM, trzymam kciuki!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry:D dziewczyny:)! w imieniu jaśminki bardzo wam dziękuję za pamięć- jak trochę się ogarniemu po malowaniu sypialni to zrzucę fotki:D pszczółko❤️ miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️🌼 Sto lat dla Jaśminki 🌼❤️ Już po weselu :), było hmmm oki. O 22.00 był pokaz tańca towarzyskiego, ale organizacja była trochę nie ten tego. Za długo trzeba było czekać na pierwszy taniec, bo oki dali ludziom czas na papierosa, no ale żeby aż 30 min. Tort też był trochę późno, bo dopiero o 2.00, a mój młody czekał do północy na torciacha :). Wytańczyłam się, nogi bolą, odciski są, znaczy że byłam na weselu :). Wczoraj były poprawiny, znowu tańczenie :), ale już w adidasach :). Moje młode w swojej sukience wyglądało przepięknie :). Jak przejmiemy aparat teściów to wrzuce jakieś zdjęcia :) Zapraszam na kawkę, ciacho i weselną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) załapuje sie na kawkę.:):)weselną raczej nie bo idę do pracki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaqjcie widze że Dalka weeleną czestuję..no proszę ..zabawa była przednia.. dzis byłam u ginekologa dosytałam tabletki hormonalne jasmin na cerę mam nadizeje ze będą skuteczne bo już nie wyrabiam z trądzikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaśminko! Sto lat!!!! Biję się w piersi, zdjęcia są nieaktualne...ale jak tylko mąż wróci z aparatem dorzucę fot i z urodzin i z wakacji. Całuję mocno Carluniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TPM
Hej! Dla Jaśminki-wszystkiego Naj!!! Jutro ważny dzień-Natalka pierwszy raz z nową opiekunką.Ja do ginekologa po...wyrok...radość??? Boję się tego wszystkiego.Chyba dziś nie zasnę. Dziękuję,że jesteście.Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbliza sie 1 wrzesnia...dla naszej rodziny czas wielkich zmian,koniec wakacji w dosłownym tego słowa znaczeniu. nianię jak już pisaliśmy wybralismy ,przyjdzie od mnie 3 września tak by lepiej się poznać, ja będę dojezdzała do pracy dalekie 28 km..M. ma kurs w Łodzi i niestety na niego liczyć przez 6 mies nie możemy,jeszcze nei wiadomo czy będzie dojezdzał na kurs i wracal do nas czy tylko będzie na weeknedy. Jak to wszystko sie poukłada jak zniosę zmiany to wszystko sie okaże....jedno pewne boje się TPM-jak z nową opiekunką,jakie dobre masz dla nas wieści ❤️ Niuninko-kiedy nina zdejmuje gips??? 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nesiu gdzie są zdjęcia???? Iwka-podoba mi sie ten nasz Adrianek ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julio- zebranie na gg o 21:15. Obecność Twojej szanownej osoby obowiązkowa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TPM, pisz Kochana co u Was. Jakie wiesci od gina? Jak Nati z opiekunka??? Ela, Nina musi jeszcze 2 tyg. nosic gips. Jedyne utrudnienie to mycie glowy, nie mozemy przeciez zmoczyc tego gipsu. Caluje wszystkie Mamusie i Wasze slodkie Maluchy!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elu dziękuję:):)mam nowe zzdjęcia na bobasach to jakmój synek śpi z misiem najbardziej mi się podoba:):) Niuninko wytrwałości gipsem...dacie radę dobrze że ninka się nie denerwuje u nas by takie coś nie przeszło;) Jutro z rana zapraszam na kawkę a teraz uciekam spać :)bo dopiero wróciłam.... miłej nocki papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zimno :), wieszam pranie na balkonie i prawie mam odmrożenia stóp :D. Od rana siedzimy z moją Kluseczką i sprzątamy, pierzemy :) i odpoczywamy :D. Młody pojechał na ostatni wypad wakacyjny :), od poniedziałku szkoła :D. Czekam do października na liście i będe znowu bukiety robić :D. Może powystawiam je na allegro :) Pozdrowionka laseczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wracam po długiej przerwie i niestety nie mam radosnych nowin. Dziewczynki zmarły 20.08, 27.08 po długich próbach wywołania porodu udało mi sie urodzic o 14.05 Maję, o 14.20 Polę. Pogrzeb w piątek o 16. Odezwę sie jeszcze później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawie 40
nie znam Cię pszczoła (tylko z podczytywania na topikach), ale strasznie Ci współczuje, zelektryzowała mnie ta bardzo smutna wiadomość. Nie mam słów... współczuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pszczola, nie znajduje slow........................................................................................................................................................................ Bardzo bardzo mi przykro.....................................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak mi strasznie przykro:( chciałabym Cię Pszczólo utulić aby zmniejszyć twój ból. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×