Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszła mama

TERMIN SIERPIEŃ 2005

Polecane posty

buziaki, serduszka, kwiatuszki i moc usciskow dla pscoly :classic_cool: p.s. ja chcę do mamy w mieście😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaa! Sluchajcie, mój syn sie rozgadał! JA cie tako-ja chce taką:) Cie bijo -chcę jogurt. Tato,oc! NO padam po prostu, to juz sa zdania ocierające sie o zlożone:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pszczoła, to ja ci powiem, że krzak obczaił dwa zestawy słów: \"mamo ba pu didi\" (bajka puchatek na dvd) i \"cioci dada bum bum\" (do cioci na spacer autobusem- czyli na stare śmieci do poznania do olki i leny) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TPM
Aha-Dominisiu,Ntalka nadałaby się z Krzysiem pod względem jedzenia,choć może mleka piej więcej.Tam więc: Ok 6 rano-ok 150-180 mleka z domieszką kaszki. Później kawałek suchego chlebka albo samej szyneczki lub wafelka z dżemem czy tp. Około południa -zupka. Zazwyczaj kilka łyżek.czasem też sam makaron,ryż lub ziemniaczki. Ok 14-mleko z domieszką kaszki( ok 200). Później jakiś owoc,np.plasterki ananasa,pomarańczy lub jabłuszka w ilościach znikomych. Konkretnej kolacji zazwyczaj wcale,czasem dojada zupkę z obiadu,jakiś kisiel lub trochę drugiego dania. Na noc butla-240(mleko plus kaszka). Tak to wygląda w wersji dość optymistycznej. Czasem jakiś danonek,ale oczywiście niecały.I sporo picia-herbatki,wibowit,kompoty.Soków raczej nie chce. No i of course-słodycze.Ja nie daję,ale od cioci codziennie cukierka lub kawałek czekoladki wyłudzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ja choruję na maxa dopadł mnie ból glowy jakiego nigdy nie mialam.Kaszel i katar. Michaś to samo choć dziś lepiej niż wczoraj. Pszczola-miło cię widziec w formie po odprężeniu we Władku,widze że palnujesz juz ciażę. Iwa dobrze cię widzieć i ogladac fotki Adiego,ale imponująco wyglada na traktorze Zauwazyłam że mamy rocznych dzieci widuję z lekkimi brzuszkami i druga ciazą;az buzia mi sie usmiecha,a jednoczesnie jestem w podziwie jak one potrafią znaleźć czas na malutkie dziecko i sex ,no dla mnie to niestety nie było w ogóle do pogodzenia,dziecko i brak snu i formy nie pozwalały mi nawet na myslenie o ... Michaś podczas tej choroby żyje dosłownie powietrzem ,duzo pije ale nic nie je..sam postanowił ise odchudzić tylko jakie to tempo...wyglada fajnie i niech tak zostanie. U nas jest już także kładanie pierwszych zdań... Jutro mam wolne tak iwec idę sie kurować papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :):):) Wreszcie mogę usiąśc:):)mało czasu jakoś tak ostatnio mam a to praca dom prawko i na okrągło :)choć na to prawko to ostatnio mam nerwa bo trochę nie jezdziłam no bo tyle kursantów że nie ma gdzie sie wcisnąć tylko instruktorów brak a ja juz bym chciała być po wszystkim...:) Nie uwierzycie ale ja nie byłam jeszcze na bilansie dwulatka...czy tóraś jeszcze nie była????mam zamiar jutro iśc zobaczymy w jakim Adi wstanie humorze;)a nie byłam z tego względu że jak widzi biały fartuch to jest potworny ryk :(:(więc sama lekarka mówiła że mam odczekać bo po co stresowac dzieciaka Co do spania to u nas wygląda tak drzemka w dzień ok 13-14 [tak do 2 godz.] i pózniej kładziemy się spać po 20 [czasami jest że zaraz śpi a czasami usypia do ok 21 i rano pobudka 8-8.30 :):) Julia to Adiego śłówka nowe to mama baje na dididi lale[mama włącz bajkę na dvd teletubisie]:):):)u Adiego wszystkie teletubisie to lale no czasami powie jeszcze Po:):) Dzisiaj się niezle uśmiałam przechodzę z nim przez ulicę a on krzyczy \'\'stój bum bum \'\':):)albo traz jest u nas ciągłe słowo powtarzane że on sam:):) Mamo Natalki rany ja bym chyba razem z Adim w histeri ę wpadła jakbym miała iśc do tylu lekarzy... Dalka fajne łóżko :):)zdrówka dla Ulci🌻 Carla jak samopoczucie:):)???to już niedługo:) dzisiaj dzwoniłam do mojej koleżanki jest 2 tyg. po terminie i jeszcze nic....synek nie zamierza wyjść:):) dobra uciekam spać 😴 jutro muszę jechać kupić Adiemu fotelik nowy do samochodu i pójdziemy na ten bilans :)i znowu cały dzień wolny zleci.... pozdrawiam miłej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TPM, rzeczywiscie Natalka malo je ( a Ty jeszcze przedstawilas wersje optymistyczna). Do dentysty chce isc bo Ninie brzydko pachnie z ust. Nie wiem skad sie to bierze. Julia a calusy dla mnie?????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elu zdrówka dla was🌻🌻 odpukać nas zaczęło też łapać przeziębienie ale szybko wypiliśmy syrop i nie dopadło nas:):)mam nadzieję że juz nie dopadnie... Adi na traktorze był w siódmym niebie w ogóle on bardzo dobrze się czuje na wsi pewnie jakby mógł to by nie wracał do Gdyni:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buziaki, serduszka i kwiatki... dla wszystkich które chcą :) to co napisała TPM do zjedzenia to mało??? wojtus jadłby 3 dni! no może 4! chłopaki mam zasmarkane i kaszlące :( Pszczół, faaaaaaaaaajnie się bawicie :) od mnie za daleko :( ale zorganizujem nam wszystkim spotkanie!!! i to w ciągu najbliższego roku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słyszałam, że od rana tu poją zbożówką;) ja się pojawiam z nocnikiem jacobsa golda i zapraszam na degustację:D misiu> specjalnie dla ciebie:D 😘 - dla marty, co słychać u was dziewczynki?? elu- zdrówka- nie daj się chorobie!!! iwka:D wyobraź sobie, że minia też na wszystkie mówi lala, ale w jej wykonaniu jest to \"jaja\":D i też czasem powie \"po\", no i na nasz odkurzacz (który zresztą jest niebieski) mówi: \"nono\":D:D:D:D poza tym z bajek najchętniej ogląda \"pu\" (winnie the pooh- skróciła sobie nazwę;) ) no i \"papa\", czyli świnkę pepę:) jak miło was czytać- stęskniona jestem za wami🌻 irenko😡 wsadź sobie tego swojego focha i mów mi na ten tychmiast, gdzie wstręciucho pracujesz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki julka! :D właśnie tak lubię! chlewik też: jaja, po! ale też disi :) i czasem inki! a \"chlewik\" to jego nowa ksywka, zgadnijcie dlaczego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiu - chlewik brzmi godnie:D jaśmina to po prostu szatan... niestety nie było mnie stać na nic oryginalniejszego...:P mała rozrabia coraz bardziej, kiedyś w żartach moja mama powiedziała, że będziemy dzwonić po super nianię... i coś w tym jest.... mała to dziecko, którego wszędzie pełno, odwrócę głowę od stołu, przy którym je śniadanie - już kawa wylana na ubranko... buszuje w łazience, wywala zawartość garderoby.... czasami poważnie się zastanawiam, czy nie dać jej do żłobka/przedszkola, pomimo tego, że jestem w domu... z dziećmi potrafi się ładnie bawić, widać, że tęskni do ich towarzystwa... misiu- ratuj- jak ją \"uładzić\"??:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halooo...ta kawa aktualna... ???????????? to ja chetnie ..... Julcia 😘 ...u nas podobnie z wcieleniami heheheh do tego glosny krzyk ... heh .... to co spikniemy ich razem beda sie bawic ;) mam nadzieje ze Ty zmusisz Isie do zeznan hehehe Elcia zdrowka !!!!MIsiu dla WAs tez 😘 Mamo Natalki dobrej drogi dla Was !!! ❤️ Heh wymiana jadlospisow ... ja przestalam sie juz tym martwic ... Dustin ma napady jedzeniowe ..teraz jak dla mnie zjada mega ilosci .. a jak jest u babci to nie pytajcie ..;) Misiu ja kcem takie spotkanie !!!!!! mam nadzieje ze uda sie jakos dopasowac ...ja zrobie wszystko !!!! Pscolko ;) projekt ...jak juz napisalam dla mnie wow !!! tu mamy okazje spotykac sie z innymi mami i dziecmi ale niestety od kilku mc..juz tego nie robimy z Dustim :( Co do samopoczucia ...zrem slodkie ... mam straszna ochote na slodycze no ... i golonki ..boczek .. targaja mna hehe te smaki ... no coz terminu chce dotrzymac .. ;) sciskam mocno do pozniej ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) Carla Julka dorzucę Wam jeszcze Adiego:):):)też potrzebuje towarzystwa:):) Dzisiaj niestety nie dostaliśmy się na bilans bo bardzo duzo dzieci na szczepienia już zapisane więc zarejestrowni jesteśmy na wtorek aż się boję;) Co do jedzenia u nas nie ma większych problemów Adi zjada dosyć sporo a najchętniej cały czas wcinał by mięso:):)w każdym rodzaju:):)choć nie wygląda może na takiego żarłoczka alę waży już 14.8kg Kawka bardzo chętnie bo głowa mi pęka :):)idę sprzątać......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwka! Mati też był straznie mięsożerny, o czym pisałam - tylko kotet, miesio, kiebasa, nananos (kabanos), pajówa (parówa) a teraz mu przeszło i mięsko w ząbki gryzie i tylko placuszki sa grane - ziemniaczane, z jabłkami, nalesniki a także melodia na zupki, których wcześniej nie chciał - teraz zjada każdą. Ufff dzisiaj pierwsza noc od dwóch tygodni przespana w całości! Już się bałam, że to nie wróci. Przesunęłam mu drzemkę na 13 i kładziemy go o 21.30. Mam nadzieję, że przez jakiś czas tak będzie dobrze. Pszczółko, skąd dziewczyny wiedzą o projekcie? Nie wiem, gdzie mogę sobie poczytać :( Misu, spotkanie tak tak tak, w tym nowym domu w Żółwinie??? Strasznie Wam zazdroszczę tej działki i tych planów budowlanych i przedszkolnych! Carluś! Bardzo jesteś dzielna, termin już tuż tuż, ja jestem zdania, że jeszcze przenosisz tego maluszka :):):) całuję mocno Ciebie i Twój brzuszek!!! Aha, musisz się teraz meldować nam codziennie, bo się będziemy martwić i zastanawiać, czy to już! Eluś! Zdrowiejcie szybko!!!! Iwka! Nie lękaj się! Bilans wyjdzie dobrze a Adiemu wytłumacz jak lekarz będzie badał, powiedz, że nie będzie kuj kuj (szczepienia) pobawcie się w lekarza na misiu, ubierz dziecko w białą koszulę taty i badajcie zabawki - oswoisz potwora-lekarza i będzie dobrze!!! Obiecaj nagrodę po wizycie u lekarza i kup jakiś fajny drobiazg - np bańki mydlane, jeśli nie macie albo jakieś nowe autko malutkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Nesiu robiłam wczoraj:):)juz go przygotowywałam do wizyty pytam to pójdziemy do pani doktora on \'\'nieee\'\' a ja mu dalej że pani nic nie będzie Adiego kłuła tylko zobaczy jaki Adrianek duży już urósł i jak wyjdziemy a będziesz grzeczny to mama kupi nowy samochodzik....i dalej pytam to co pojdziemy?? a on na to \'\'no i bum bum\'\':):) Więc myślę że do wtrorku jeszcze go przygotuję:):) A bańki mydlane ostatnio sobie zarzyczył:):)i juz sam robi a jest tyle śmiechu przy tym:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtuś dziś rano oglądał sezamkowy zakątek i teraz wyśpiewuje: \"ja, ja, ja, jestem dziewczyna fest\" :p :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na tvp 1 o 18 stej Katarzyna Adamczuk w jaka to melodia to moja siostra cioteczna zobaczcie jak po raz kolejny dzis wygrywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maximillian
Gość tez mama...
kobietki pomozcie-moja corka ma 3,5 latka i dzisiaj pierwszy raz w zyciu dostala rozwolnienie. Przez to, ze apteki juz zamkniete potrzebuje domowy skuteczny sposob na zatrzymanie rozwolnienia dziekuje nie ma goraczki ale caly czas slysze jak wierci jej w brzuszku i cale spodnie obrobila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odgazowana coca cola no ja zawsze podaję trilac...lakcidofil jest piątek na pewno jakaś apteka ma dyżur dziewczyny co sie dizeje z moja rodziną dzis moja siostra trafiła na pogotowie;w Szpitalu na Grochowie źle sie poczuła,ma mrowienie stóp,aktualnie czeka juz 2 h na wyniki ekg i wyniki krwi jakaś fala nieszczesc dopadła moją rodiznkę,a ja się dodatkowo czuję gorzej niż wczoraj mam mega gorączke i dreszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ela, skąd pomysł, ze planuję ciążę? Iwka, hehe0traktor:) Tobiasz uwielbia,ale to jest jedyne,co mu się na wsi podoba, bo tak to nuuudy:O Misiu,a to spotkanie,to na działeczce, co?;) Tobiasz mówi Po, Lala i Bibsi:) A w Gdyni była dziewczynka, która pytala Tobiasza, czy on zna Tyłki-tyłki:D Co do jedzenia, Tobiasz je jak chce, czasem malo,czasem więcej. To mnie nie martwi wcale-ale mam jazde na punkcie zdrowia, i jak on mi pluje na bananki, krzywi sie na jabłko, o reszcie nie wspominając..to załamka. Warzywka wchodza pięknie, ale ja sie na te owoce uparłam;) Ja bym tam przy biegunce bała się dawac cole...Smecte, to jest trutniowa metoda na wszystko:D NO i teraz słuchajcie!!!!!Pisalam wczoraj,ze tez się chcę spotykac..Mowisz i masz. Rano telefon, Mama N. jest w drodze do Torunia:) Spędzilyśmy 2 urocze godzinki w jakims rubinkowskim barze:D Tobiasz zafascynowany natlią, oj rośni mi Casanova;) Z wrażenia chłopak pod sam koniec randki zrobił kupę i zdjął majtki na środku knajpy:D Biedny Patryk, nie mógł zjeść w spokoju:D No i mały tak wymęczony wrażeniami, ze padl przy monte 0 18...Za chiny nie moglismy go docucic:) Nie wiem,kto z nas wstanie do niego o 5 jutro:P Mamo N., Twoja córka okazuje się być jeszcze hojniejsza niż Ty-w swojej torbie znalazłam rózne kinderniespodzianki:) Podejrzewam Natalię, bo zarejestrowalam, jak Tobiasz na nią krzyczal, zeby nie otwierała mojej torby, ale ona włożyła tam jego samochodzik i zamknęła:)Buzka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nesiu, już Ci wysłalam, nie mialam Twojego maila:) Misiu!!!!Jakiż ten twój chlewik do Ciebie podobny, no słowo daję:) Wprawdzie nie wiem,jak wyglądasz nago wysmarowana jogurtem, ale nie upieram sie, żeby porównac obie wersje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tu cytat Pszczóło że planujesz, no chyba że to nie ty pisałaś :Nie wiem, czy już Wam pisalam, ze mam przyjaciółkę, która podziela moje preferencje, w przeciwienstwie do swego męża, i planujemy \"strzelic\" sobie wspólnie paru chlopców, w celu nadania im tych imion ale wam spotkanka zazdroszczę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halooo .. ;) Heh Melduje sie !!!! peln·(i)·a = zasikana noc hehe Kawka ... > ... mam taka ochotę !!!!! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawa! kwa! :D pszczoła, ostatnio często słyszę, że wojtek podobny do mnie :) ja się brudzę inaczej, ale nie pozwalam sobie wtedy robić zdjęć ;) pilling kawowy :p jak tylko krzysztof wróci (pojechał siostrze wannę kupować :o ) zamknę się w łazience i będę paprać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×