Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość maniaczkaa

najstraszniejsze horrory piszcie !

Polecane posty

jak to niema strasznych horrorów???? ja już pisałam że najlepsze to klasyk przede wszystkim EGZORCYSTA i STRACH NA WRÓBLE ale te filmy już były wymieniane więc niewiem co więcej można polecić no chyba że film dokumentalny Annelise Michel który sam w sobie jest przerażający albo jego wersja filmowa którą są EGZORCYZMY EMILY ROSE ale film dokumentalny jest bardziej straszny i przede wszystkim autentyczny..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna18
Omen... Polecam wszystkie części, jeśli ktoś nie oglądał... Naprawdę da się bać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrypoiuy
Zgadzam się Dark water... Ale ktoś pisał, że to jest jakiegoś azjaty produkcja... To jest lepsze, bo widziałam też (chyba amerykański) odpowiednik, to nie był już taki straszny to chyba przez te postacie- nie wprowadzały odpowiedniego klimatu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patron
szukam jakiegos naprawde strasznego horroru kto zna prosze o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzusta96
Oglądałam horror pt "Wzgórza mają oczy" , "Droga bez powrotu" To są super horrory Teksańska Masakra Piłą Mechaniczną-ujdzie w tłumie. Podawajcie jakieś fajne horrory ale naprawde straszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzusta96
Co wy sracie głupoty że Widmo(czyli Klątwa) jest straszne. To jest jak bajka. Jak chcecie się bać to oglądnijcie Piłę Albo Wzgórza mają oczy polecam też August Underground's Mordum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oglądałam ostatnio horror Madhouse.jak ktoś chce to nawet warto obejrzeć film ciekawy,zaskakujące zakończenie.może nie jest straszny jakoś bardzo ale jest kilka fajnych momentów a z takich naprawde strasznych to sama poszukuje jak ktoś zna wart obejrzenia to piszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielas
siema dlamnie najlepsze horrory to zejście i dom strachu polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HARBAS BIO6
RESIDENT EVIL. SILENT HILL WEDŁUG MNIE SĄ NAJLEPSZE SĄ BARDZO POPULARNE I W OGÓLE.W SILENT HILLU JEST WIĘCEJ CHODZERNIA ZAGADEK SZUKANI A ALE JEST ZATO BARDZO STRASZNIE A W RESIDENT EVIL JEST WIĘCEJK WALKI MASAKRY I UCIEKANIA ALE ZA TO JEST TAKŻE STRASZNIE ZALEŻY W JAKIEJ CZĘŚCI.NO I OCZYWIŚCIE 28 WEEKS I DAYS LATER FILM TYPOWY O ZOMBIE TYLKO ŻE W YCH HORRORACH JEST WIĘCEJ UCIEKANIA NIŻ WALKI Z ZOMBIE I NIE MA W OGÓLE ZAGADEK - UCIEKANIE PRZEMIESZCZANIE SIĘ I OCZEKIWANIE NA POMOC.W CZĘŚCI 28 WEEKS LATER JEST TYLKO NA CAŁYM ŚWIECIE 50 ŻYWYCH LUDZI A NA KOŃCY FILMU ZOSTAJĄ TYLKO ŻYWE 3 OSOBY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecę WAM
Silent Hill troche długie ale klimatyczne bardzo, Dead end (zdajsie -droga bez powrotu -brrrrrrrr)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 73
Polecam nowy, hiszpański horror o tytule . Jest jeszcze w kinach. Ostrzegam tylko, że to nie jest zwyczajny horror, jeden z tych ambitniejszych i nieszablonowych, ale straszy konkretnie. Najgorszy film jaki widziałem, na randkę ;) Dziewczyna się do dzisiaj do mnie nie odzywa. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mnie wyprzedziłeś..chciałam o tym samym horrorze napisać;) REC. POLECAM BARDZO!!! właśnie go obejrzłam i to rzeczywiście nie jest zwykły horror.jestem z niego bardzo zadowolona..jak na horror tych czasów REWELACJA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula maniak horror
Według mnie to najstraszniejszym horrorem jest film pod tytułem egzorcyzmy Emily Rose i Widmo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BUCZO
Horror REC film WSZECH CZASÓW dlaczego?A może dlatego ze nie jest on taki jak inne wszystkie przez was wymienione czyli chodzi mi o całe ogóły filmów.W REC-u my jako widzowie jesteśmy z tymi bohaterami od początku aż do końca i o to chodzi w horrorach żeby podkreślić cala kwintesencje filmu.Obejrzałem ten film parę razy i moim zdaniem jest to najlepszy HORROR jaki oglądałem.SZACUNEK dla reżysera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sssssssssssssssssssssssddddddd
The Ring ? Straszny ? Oglądałam w środę i jakoś mnie nie wystraszyło tylko szczerze mówiąc nudziło :o będę musiała obejrzec oryginalną wersję :P polecam "Lśnienie" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zoloft
Nikt nie wymienił najstraszniejszego horroru wszechczasów - "Odmienne stany świadomości" (Altered states) - widziałam go jako dziecko i teraz mam nerwicę i depresję :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blable
Niesamowicie... pocieszny Zdarzenie, taki film, że przez tydzień nie spałam śmiejąc się po nocach. Ale na serio to polecam Amityville i Dead Silence.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ktos z Was zna horror ,w ktorym wykopano trupa i przeprowadzono na nim eksperyment w domu pobrano z palca krew nastepnie mu ja wstrzykiwano i on po jakims czasie wstal z tego stołu i powybijał wszystkich domownikow z tego domu,m.in z tego co pamietam udusił łancuchem dziewczyne grajaca na pianinie.Ten horror ogladałam z jakies 12 lat temu,byłam wtedy mała i za wiele nie pamietam ale bardzo mi sie spodobał ze bałam sie wyjsc nawet do łazienki,bardzo staszny.Jak ktos sobie go przypomni z Was to napiszcie mi tytoł tego filmu bo chciałabym go jeszcze raz obejzec bo naprawde warto:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aammeczka
Hm . widze tu podzielone opinie. ja uwielbiam horrory ogladalam ich cale mnostwo po jedynych balam sie isc do ubikacji a po 2 smiac mi sie chcialo. Horrory NIE GODNE OGLADNIECIA to dracula haha!! umieralam z przyjaciolka ze smiechu :D z takich niezbyt to wzgorza maja oczy obrzydliwe a nie straszne sredniawka tez mgla choc koniec rewelka ;D ;d a z TYCH SUPER KTORE WARTO MOIM ZDANIEM OGLADNAC TO : The Ring ! Klątwa! (japonskie wersje:D) egzorcyzmy emily rose !! takze sadysta ! :] OKO tez niezlee :) hmm jest takze wiele super horrorow i thillerow ktore lece w TV :] naprawde sa genialne ale tytulow za chiny sobie nie moge poprzypominac tyle tego byloo:( skorzystalam takze z waszych opini i chce ogladnac miedzy innymi to co poleciliscie czyli: siedem,smetarz dla zwierzakow,lek,glosy,dom woskowych cial itpp itdd ;) urzadzam hallowen wiec bedzie ciekawie hehe ;) dzieki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria2510
Sierociniec,Rec,Posłańcy-uwielbiam hiszpańskie horrory bo mają swój klimat nie są drastyczne raczej psychologiczne a straszne także polecam:)z amerykańskich to Egzorcyzmy Emilly Rose,Amityville -najlepsze horrory to te na faktach:)no i nie należy zapominać o klasykach Koszmar z ulicy Wiązów,Lśnienie,pierwsze odcinki Piątku 13,Laleczka Chucky-chyba lubię je ze względu na to że są to horrory które przerażały jak było się małym także warto odświeżyć pamięć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola15
Ring ,Ring2, Klątwa(the grudge-jakoś tak -nie jestem pewna), 28 weeks later,Piła (wszystkie częsci-koszmar,ale to dobrze,w końcu to horror) i na koniec Rec.-hiszpański horror ,po którym przez kilka nocy nie spałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciggar
polecam "" jak wyszedłem z kina to sms-ów nie moglem pisac bo tak mi się ręce trzęsły:) pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lele patechele
Ręka nie jest taka straszna. No może trochę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kubka
Rec, rec i jeszcze raz rec. Byłam w kinie. 2 tygodnie nie mogłam sama nawet do łazienki iść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KoK
Egzorcyzmy Emilli Rouse ryje psyche na długi czas.. film na faktach i z fajnymi efektami;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewela*
piła.. brrr.. żywe trupy.. wrrr :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Editek
Szkoda, że już po HAlloween, bo na pewno warto by sobie rzupomnieć film chyba z 1992 roku CANDYMAN - jak na tamte czasy odjazd, totalne zaskoczenie! I dzisiaj też chyba by się fajnie oglądało, bo więcej w nim realizmu niż efekciarstwa, choć i krwi sporo się polało :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×