Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wodniczka lutowa

WODNIKI kafeterii, łączmy się!

Polecane posty

Gofra🌼sorki ze nie zauwazylam zmiany kolorku ale jak to nietoperz...nie dowidzi.....itd:):Dtez juz spadam.nara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gofra --------> myślę, że ja odbiegam od normy wodnikowskiej jeżeli chodzi o upodobania. Na ogół nie lubie tego, co lubi większość ludzi.. i podoba mi się ta cecha w sobie.. :P Otóż filmy - horrorki, ale i kostiumowe romanse, muzyka - techno, ale i poważna, książki naukowe; psychologia, medycyna.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sarkano🌼---->medycyna jesttez ja lubie a nawet bylam z nia zwiazana zawodowo przez jakies 6 lat.👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nietoperz -------->Ja kiedyś chciałam być lekarzem, ale cóż słomiany zapał zwyciężył... obecnie zajmuje się leczeniem dusz - amatorsko co prawda, ale sprawia mi przyjemność pomaganie przyjaciołom i znajomym w różnego rodzaju problemach. Przy okazji dodam jeszcze, że bardzo lubię remonty; malowanie mieszkania , wszelkie domowe naprawy i ciągłe przemeblowania... Muszę już zmykać, bo mąż ma teraz \"dyżur\" przy komputerze :D Pozdrawiam gorąco i do jutra w stawie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
puk! puk! jest tam kto?? Gofra----> ja uwielbiam się śmiać więc z filmów to komedie, jeśli chodzi o ksiażki to różnie to wygląda. Moimi ulubieńcami wśród pisarzy sa Morell, MC Clean, Evanovich, Chmielewska. nie znoszę s.f. tak jak nietoperz :) sport...no cóż walki wschodu (kiedys coś tam sama próbowałam :) muzyka w każdej postaci (prócz techno :). ostatnio słucham Vivaldiego w wykonaniu wielkiego Nagela Kennedy. 🌼 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Habanerko🌼---->cos nas jednak laczy oprocz wczesnego wstawania,hihi:D obie nie lubimy s.f.:)za to kochamy muzyke prawie w kazdej postaci;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nietoperku :) wiesz co jeszcze uwielbiam robić i co świetnie mi wychodzi? (to jest opinia mojego lubego ;)) otóż moja Pani wydawanie pieniędzy ;) świetne hobby prawda? a teraz zmykam do książek bo jutro za mnie nikt nie napisze tego egzaminu :( trzymaj sie cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nietoperku :) wiesz co jeszcze uwielbiam robić i co świetnie mi wychodzi? (to jest opinia mojego lubego ;)) otóż moja Pani wydawanie pieniędzy ;) świetne hobby prawda? a teraz zmykam do książek bo jutro za mnie nikt nie napisze tego egzaminu :( trzymaj sie cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez,ja tez!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! spadam bo teraz moja mlodziez zasiada do kompa.pa,pa,do jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wodniczki i Wodniki :) Mahatman, Monny, Wonik ---> życzę Wam wodnikowego optymizmu;), radości i dużo miłości 🌻 🌻 🌻 Mnie też internet tak powoli chodzi, że już brak mi cierpliwości. A że cierpliwością to ja nie grzeszę;) no to sami rozumiecie chyba, co przeżywam. Alan ---> wyobraź sobie,że myslałam o dwóch tabelkach, tylko jeszcze nie dzisiaj, ale zrobię na pewno. Zresztą trzeba będzie parę korekt w tej głównej dokonać, ale to za parę dni :) Wodnik_nie_wodnik ---> zajrzałam do mądrej książki ( już dawno miałam Ci odpowiedzieć, ale wyleciało mi z głowy) i tam jest napisane, że Wodnik rozpoczyna się zazwyczaj 20.01 ( zależy też to od godziny), ale są lata, kiedy rozpoczyna się 19.01. I np. było tak w roku 1981, 1985, 1989, czyli co 4 lata. No to sobie możesz policzyć, kiedy Ty się urodziłaś/łeś ? Ale jeśli czujesz się Wodnikiem, to jest ok. :) Habanerka ---> powodzenia na jutrzejszym egzaminie :) No u mnie było tak ze studiami, że po maturze poszłam na jedne i je skończyłam, a te są moimi drugimi. Tak wyszło. Tamte były dzienne, z mieszkaniem w akademiku, a te zaoczne, bo pracuję i trudno,żebym, pracę przerywała i szła na studia, nie ?? ;) Gofra ---> to Ty w szkole pracujesz? Że dzwonek Cię do pracy wzywa?:) To niesamowite, ale ja też nie lubię książek ( ani filmów ) s.f., wręcz ich nie znoszę. Książki bardzo lubię czytać i czytam przeróżne, nawet czasem jakieś romansidła, jak jestem bardzo zmęczona:) Muzyka -też przeróżna, nawet techno takie spokojniejesze;) Dziś rano stwierdziłam,ze mnie Scooter bardzo energetyzuje w porannej godzinie, gdy trudno jest wstać :D No i pisałaś o ezoteryce - to moja ostatnia fascynacja, sprzed jakiegoś roku, wkroczyła dość energicznie w moje życie;) Nietoperzu ---> to chyba jest dla Wodników chrakterystyczne, takie artystyczne ciągoty, jesteś więc typową przedstawicielką naszego znaku :) Wodniku7 ---> cóż z tego,że Wodnik należy do trygonu powietrznego, jak i tak wszystkim nam kojarzy się z poczciwym Szuwarkiem z czeskiej bajki :D Więc dlatego plumkamy sobie w bajorku i trzcinach hihihi ;) Zjazd może być nad morzem, jeziorem, lubię morze, jeżdżę tam co roku, niedaleko Kołobrzegu. I wolę tę wioskę, gdzie mieszkam w czasie wakacji niż wypasiony i lekko sobistyczny Kołobrzeg, chociaż np. starówka bardzo sie mi podoba i ma taki klimacik. Świnoujście też może być, tylko nie każcie mi wsiadać na statek i wypływć na pełne morze w celu popłyniecia np. do Alhbecku, bo i tak nie wsiądę. I już. Chocby nie wiem, jak tanie perfumy na tym statku były :D albo piwo :D Ale się rozpisałam. Życzę miłych snów Wam wszystkim i Szuwarkom, i Skorpionkowi, który odważył się nam ujawnić, i wszystkim innym niewodnikom;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Habanerka :D:D:D:D❤️🌻 Ty sobie nie myśl przypadkiem, że tą "cudowną" moc posiadasz tylko ty :D:D:D:D:D:D ;) ;) ;) Podpisuję się obiema rękoma przednimi i tylnymi, że wodniki to nie poprawni wydawacze pieniędzy mężczyźni i kobiety ;) ;) mój facio też szuwar on też lubi se pofolgować w tej kwestii :classic_cool:;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór, mili moi:) No, no, parkami dziś się towarzystwo (poza kilkoma wyjątkami - a wyjątek jak wiadomo potwierdza regułę) sklikało i konwersowało...:) No lecz dla Wodników pora spać nastała, dla około sześćdziesięciu Wodników i jednego Skorpiona!!!:classic_cool: Skorpionie, a właściwie Skorpionico;), a może napisz coś nam o sobie (a tak w ogóle to witaj przenajserdeczniej w tej ekipie towarzyskiej:))??? Dobranoc,papap kolorowych snów Szuwarątka drogie:):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
👄👄👄.......dobranoc wszystkim i.....:D Dzień doberek zarazem 🌻🌻🌻 Wszystkiego Najlepszego Dzisiejszym Jubilatom!🌻👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
👄👄👄.......dobranoc wszystkim i.....:D Dzień doberek zarazem 🌻🌻🌻 Wszystkiego Najlepszego Dzisiejszym Jubilatom!🌻👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..dlaczego się powtarzam?:((,za pierwszym razem wpisuję tylko pseudonim,klikam i wyskakuje drugi raz tabelka wyslij odpowiedz i tym razem pseudonim i druga pozycj hasło.... kto wie co robię nie tak?:( Jak się nie dowiem,to będę stale podwójna i nasz topik rozrośnie się expresowo :D Pozdrawiam 🌻❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć jeszcze nocą!:D Naszym dzisiejszym solenizantom!: 🌻 Dużo uśmiechu, radości, miłości, malo złości, ryby bez ości, późnej starości, udanej imprezki i wspaniałych gości.:classic_cool: 🌻:classic_cool: Bombaprawdziwa 🌻 Habanerka 🌻 Magdab 🌻 Olinea🌻 i jeszcze raz - szczególnej solenizantce:D: ❤️ habanerka 🌻 🌻 Wszystko, co bylo Twoim marzeniem, co jest i będzie w przyszłości, niech nie uleci z cichym westchnieniem lecz NIECH SIĘ SPEŁNI W CAŁOŚCI!:classic_cool: 🌻 pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula wodniczka
Wszystkiego najlepszego i szczęśliwego jajka (bo to dzisiaj piątek) w tym dzisiejszym dniu życzę solenizantom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula wodniczka
ostatnia próba, jeśli się nie uda to zmieniam nicka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula wodniczka
i jeszcze jeden i jeszcze raz ! jestem uparta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i czolem kluski z rosolem Dla Bombaprawdziwej Habanerki Magdaby Olineii wszystkiego najlepszego, najslodszego,najukochańszego, najpiękniejszego 🌻🌻🌻🌻🌻👄👄👄👄👄❤️❤️❤️❤️❤️ :) :) :) :) :) :) :D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wszystkim 🌻 🌻 Bombaprawcziwa 🌻 🌻 Hebanerka 🌻 🌻 Magdab 🌻 🌻 Olinea 🌻 Z okazji dzisiejszego święta, życzę Wam: 🌻 Sukcesow w życiu, szczęścia w miłości, 🌻 dużo uśmiechu, dużo radości, 🌻 spełnienia wszystkich najskrytszych marzeń, 🌻 i samych przyjemnych w Twym życiu zdarzeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kilka słow o sobie, choc zwykle piszą o mnie dziennikarze z magazynów mody:): Urodzona 21 listopada 1985 o godz. 14.55 w Warszawie Imię: Pola, obchodzę 9 lutego (jakby Wodnik:D) Odznaczam się wybitną inteligencją i dużą energią życiową. Lubię działać niezależnie i na własny rachunek. Uważam, że w ten sposób szybciej zaspokoję swoje wielkie ambicje. Chciałabym jak najszybciej osiągnąć znaczącą pozycję społeczną i majątkową. Niecierpliwość jest ich moim doradcą. Cechuje mnie męstwo, zdecydowanie i odwaga. W kontaktach międzyludzkich bywam szorstka i mało uprzejma.Wiem czego od życia chcę. Jestem seksowna. Znam swoją wartość i wiem, że jestem jedną z najpiękniejszych Polek. Jestem modelką:) I jutro wylatuję na sesję zdjęciową i pokazy mody do USA. Bardzo Wam dziekuję za zaproszenie, to najlepszy zodiakalny topik na całym tym forum. Bardzo bym chciała Was poznać, a szczególnie Alana Pola - on musi być bardzo męski:) Całuski dla Wszystkich Wodników😘 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×