Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wodniczka lutowa

WODNIKI kafeterii, łączmy się!

Polecane posty

witam skoro świt:> wczoraj miałam trochę czasu dla siebie wieczorkiem i moglam siedzieć przed moim okienkiem na świat bo moja pijawa pochłaniała wzrokiem harrego portiera:D:D no a potem ja siedziałam przed TV do ....2.30, następnie była pogoń za kocurem który zakamuflował sie w pokoju i za nic nie chciał opuścić rzeczonego:) no ale jak to facet ......podziałała na niego miska:D:D:P Alan....masz etat forumowego meteorologa zapewniony:P Polak----> zbiórkę powiadasz...hmm... kiedyś...dawno dawno temu byłam w harcerstwie...i nawet miałam granatowy sznur (dla nie wtajemniczonych to oznacza drużynowego:) ) chyba poradzę sobie ze zbiórką:P tak więc......drużyna! dwuszeregiem frontem do mnie zbiórka!! kolejno odlicz:D:D nauzkaa----> a siednij se siednij kobietko:) u nas miejsca dostatek:) taaaa jak na razie to tylko everka wypełniła obietnicę z wpisem:> Paula gdzieś jest? a???? miałas pisać wieeeelkiego posta i co? idę na obiadek zajrzę później:) paaaaaaa aaaaa dzwoniłam do szuwci i ta choinka ma wyłączoną komórkę ale nagrałam bardzo...hmm.... kulturalny ochrzan że nam zniknęła:P 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha a mi chodzilo nie o taka zbiorke:P Eh ty wariatko:D Witaj Alan co czesto piszesz tak jak ja:D Yol Nauzyka:D pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>polak_krk :), nie tylko to nas łączy, również poszukiwanie pracy, najlepiej za granicą, czego ponoć jestem już blisko dzięki jednemu \"pośredniakowi\", choc pierwszy termin wyjazdu na 9 listopada już mi minął. Ale jestem dobrej nadziei:D Good luck, my friend;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć :) No tak, tabeleczka narazie jest taka jaka jest, przyjdzie czas to ją będę zmieniać. I jakoś mnie nie martwi zmiana tych cyferek - taka jest kolej rzeczy i czy my bedziemy się tym smucić czy radowac fakt ten nastąpi dla każdego z nas... Gofra ---> no! to ale zaszalalas :) niczym na wiosnę :D A pazurki na pewno wyglądają rewelacyjnie :) Widzialam je dość dokładnie u koleżanki, która dodatkowo świetnie sobie radziła z nimi w pracach kuchenno - domowych, łacznie z tarciem warzyw na tarce. Armagedonem to nikt mnie nie przestraszy, mam swoje zdanie na ten temat i już :D:D:D Haba ---> na kimś dziecko musiało wypróbowac swoje umiejętności, nie?? :D:D:D Dobrze, że za obcinanie się nie wzięla ;) Ja w wieku 5 lat \"poprawiłam\" sobie grzywkę, wyglądało to na owe czasy szokująco, bo ścięlam ją sobie prawie całą i do tego pieknie i modnie postrzępiłam. A dziś odwiedziłam kolejny cmentarz. Z tym, że oddalony ode mnie jakieś 120 km. Pojechałam tam z moją koleżanką, by \"odwiedzić\" naszego kolegę, który tam spoczywa. Pisałam o nim w czerwcu - był księdzem. Oczywiście mnóstwo wspomnień było przy okazji, połozyłysmy mu stroik, zapaliłysmy znicze, zagrabiłysmy i tyle możemy dla niego zrobić. Oprócz oczywiście pamięci o nim. Przyjechałam ogromnie zmęczona, bo na co dzień takich tras nie robię siedząc za kierownicą. A przed Wągrowcem, jadąc od strony Gniezna jest taki lasek, a w nim piramida, w której pochowany jest pewien rotmistrz, z rodziny włascicieli tego miasta. Też sie zatrzymałyśmy, by to obejrzeć. Miłego wieczoru zyczę wszystkim 🖐️😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam wszystkie wodnikowe dusze i też milutkiego wieczorka życzę:)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[cześć niedziela:)... za oknem biało od mrozu:(, ale temperatura powoli rośnie i będzie w sumie ładny dzionek... pozdrowionka niedzielne moje mili:)]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Myslalam, że będę dziś pierwsza tak wczesnie rano, skoro swit ;) U nas narazie mgła, ale za tą mgłą lekkie słoneczko się przebija. W sumie tak jest od paru dni, tylko na wczoraj zamówiłam sobie bezmgielny dzień, zeby bez problemu dojechac do Górki Klasztornej i wrócić. No i zamówienie zostało zrealizowane :), jakżeby inaczej. Życzę miłego dnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yol:D Alan no to sie moze spotkamy tu w UK;) A u nas w liv sloneczko zadnej chmurki i dzis padac nie bedzie:D I wogole do sloneczka jest cieplo:D Pozdrowki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć-troszkę podciągam..:D::D:D-👄🌻-milutkiego wieczorka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gofra ---> to zdrówka życzę :) w zeszłym tygodniu też pociągałam nosem, ale robiłam sobie inhalacje z olejkiem z zielonej herbaty i do tego granulki. Nie było tak źle, przynajmniej przebieg miał dość łagodny charkter. Alan, Polak ---> to moze razem ruszycie na podbój swiata??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Wszyscy:)🖐️ Dziś tak nie lubiany przez wielu poniedziałek:) Pogoda na ogól sympatyczniejsza od rana niż wczoraj;) Nastroje też super po wygranym meczu naszych chłopców 3:0 nad Ekwadorem w strugach deszczu:D Kigana, moja droga😘, podbijać świat to ja chciałem 10 lat temu jak byłem piękny i młody;):p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macham ochoczo do WSZYSTKICH małych i dużych , kudłatych i łaciatych, pręgowanych i skrzydlatych, tych co blisko i daleko tych co tęsknią za mną deko tydzień znowu zwariowany pokrzyżował wszystkie plany Lutek będzie zalatany nie napisze tedy wiele więc wybaczcie przyjaciele......... pozdrawiam pucio pucio Lutek Zabieganiec :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróciłam:D:D:D:D:D tęsknili????;) napiszę coś wieczorem:D musze teraz dojść do siebie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiecie co?... Godzina 13, a tu cisza! Musiałam Nas szukać chyba na 3 stronie?... Widać, że koliberek ma szlaban na komputer z rana:)... U mnie po weekendzie jak zwykle ciężko się znowu wdrożyć, ale cóż... Kombinuję co by tu dzisiaj upichcić? Nie mam weny, a chce mi się coś dobrego... Co macie dzisiaj na obiadek? Podzielcie się pomysłem... ...bo na jakąś smaczną przesyłkę, to pewnie nie mam co liczyć?... Dobra spadam do sklepu, może mnie tam coś natchnie?... C.D.N.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :):):):) Słońce zaszło,wietrznie sie robi :oTych czarnych ptaszysków sie nazlatywało jak u Hitchcock`a nie unikniemy zimy oj nie ;);) a tak pieknie jeszcze przed chwilka słońce świeciło :):) Na szczescie kupiłam sobie jakiś cieplejsze okrycie to juz mi tam zima nie taka straszna:D:D:D Jedyne czego nigdy nie moge sie dorobić to czapki:D:D:D:DWy też tak macie ?;) Nadal siedze w domu ,:o to juz trzeci tydzień//wrr nie podoba mi sie to. Moze bym sie wybrała gdzie na obczyznę;););) polak_kr----> jak znajdzies co ,to pomysl też o mnie ;)) ale widze,że jak sie nie ma na czyich plecach tam wjechać to nie ma wesoło :o:o ale widze dobry humor i nadzie nie opuszczaja wiec tak trzymaj :) Alan_pol ----------> i nic nie słuchać w tej sprawie czy zostawileś to ? socha---------->Jak cie znam to ty pewnie wymyslisz cos pysznego:D:D:D Szkoda ,ze tak daleko mieszkam bo wprosilabym się na obiadek do ciebie :D:D:D Dobra zrywam sie :D:D:D moze kto wpadnie dzis na szuwary????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic nie bede pisac-bo z tego co wiem to słonie tego nie robia.. ;-) Jestem gruba,moge grac w \"uwolnij orke\".. :-P O mamo-ratuj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yol:D Jooooooo uwolnic cie?? Orko:P Jak masz na imie?? Znasz Williego?:P Benia no trzymam sie dzieki:) Jeszcze jakies pensy mam;)Ale mozesz wpadac ze swieza gotowka zawojujemy liverpool razem:D :P Alan ja mlody wiec moge podbijac swiat:D Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie tęsknili!!!😭 tylko ich zostawic na 4 dni:( to Wam nie opwiem co sie dzialo na Mazurach:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć wszystkim:) łebek mnie boli strasznie:( ja chyba też pojadę swiat podbijać od nowego roku:( do dojczlandów se myknę, język podszkolić i może trochu eurów przywiozę:( ech...nasza kochana polska rzeczywistość polak----> młody? Ty stara d..............uża rura jesteś:> jo-----> i na co Ci było się tak katować dietkami aaaaa???? nie zmieścisz sie w drzwi teraz nie mówiac juz o sukni:> socha ja dzisiaj nie miałam pomysłu na obiadek i zrobiłam to co moja pijawa uwielbia...makaron z truskawkami i juz:) isa oczywiście że teskniliście:) opowiadaj jak było:) lutek zabieganiec wracaj. nie daj się zwariować do końca:) Alan witaj:) ok wena mnie dzisiaj opuściła ale moze wróci....kiedyś trzymajcie sie cieplutko, ja idę się kurować grzanym piwem bo do soboty musze na nogi stanać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Isa no jasne ze tesknilismy:D Opowiadaj byle nie za dlugie bylo:P Ha stara to moze ty jestes:P Bueheheheh :P A ja mlody i wogole:D Jedz ha jedz, zalozymy razem klub podroznikow wodnikow:D Lutek odpocznij sobie i napisz cos ciekawego np. gdzie tak naprawde mieszkasz bo sie pomyliem;) sorka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ No wreszcie coś się dzieje na topiku:D Benia:), odpuściłem na razie sobie. habanerka:), moja blisko roczna Nadka❤️ dziś świadomie zaczęła już tańczyć w rytm muzyki:D. Oczywiście chodzi, a nawet próbuje biegać. Nauczyliśmy ją dreptać z Nikii bez pomocy chodzika:classic_cool: polak_krk - tak trzymaj;):):D Wodniczka 3 🌻, socha🌻, isa🌻, lutek🌻 - SERWUS🖐️!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ruch, jakbysmy się zimą budzili do życia ;) a część z nas nie lubi zimna, więc Ty Nauzykaa jesteś wyjątkiem. Bo ja chcę ciepełka :( Isa ---> no pisz, pisz, coś już tam wiem, że sie ... tego, no, dobrze bawiłas :D ale więcej szczegółów, plisss ;) Alan ---> super, że mała biega bez chodzika :)Jakoś nie mam przekonania do tego sprzętu. Mój bratanek tez bez tego nauczył się chodzić, trochę to trwało, bo lepiej mu było na czterech :D:D:D Socha ---> obiady mam osobiście z głowy, bo rzadko kiedy gotuję. Tak jakos się urządziłam, że zawsze mnie ktoś nakarmi ;) W domu gotuje moja mama, a jak pojechała na wywczas, to Postrzeleniec zajął się moim żołądkiem :D:D:D Mam nadzieję, ze tak zostanie hihihi .... ja moge w kuchni posprzątać za to. Haba ---> zdrowiej, kobieto bo bez Ciebie ta imprez straci blask :) Polak, Benia ---> to może Wy razem zawalczycie w UK?? Pozdrowienia dla wszystkich, trzymajcie sie ciepło, bo sniegiem straszą. Pa 🖐️🖐️😘😘😍😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć ale ruch siuę zrobił, a ja dzis nie mam nic do powiedzenia poza tym, ze jestem przemęczona. Nie lubię zimna, ale zime tak :) Buziaki dla wszystkich. zajrze na szuwary może ktoś tam siedzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×