Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wodniczka lutowa

WODNIKI kafeterii, łączmy się!

Polecane posty

Witajcie :) Kigana, Jo, Czekaj - wszystkiego najlepszego, dużo zdrówka, spełnienia marzeń i realizacji wszystkich życiowych planów. 👄❤️🌼 Alan Pol - Tobie również juz składam najserdeczniejsze zyczenia urodzinowe, powodzenia za granicą, tylko odrobiny tęskonoty do Twoich dziewczyn i ogromnej radości z powrotów i powitań 🌻 Kigana-szkoda, ze nie mozesz przyjechać :( Przypomnij tez tabelke imieninową, żebysmy czegos nie przegapili. Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koliberku ---> dziękuję za życzenia :) Koliberku, Jo, Czekaj ----> 🌻🌻🌻🌻🌻 Życzę Wam: odwagi, by iść do przodu bez względu na przeciwności, miłości, która potrafi zmieniać zycie, wiary - w siebie, w człowieka i w świat, nadziei, potrzebnej, by żyć i przyjaciół - takich od serca i na zawsze :)😘😍 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I tabelki:) Jakaja .......................... 22 stycznia, 36 lat, Warszawa :classic_cool:🌻 Setunia.......................... 24 stycznia, 22 lata:classic_cool:🌻 Benia ........................... 25 stycznia, 35 lata, Śląsk:classic_cool:🌻 Gofra ........................... 25 stycznia, 41 lat, woj. lubuskie – Zielona Góra:classic_cool:🌻 Habanerka .....................28 stycznia, 32 lat, woj. śląskie:classic_cool:🌻 Madlen ..........................29 stycznia, Wola, woj. śląskie :classic_cool:🌻 Polak_krk ..................... 31 stycznia, Kraków :classic_cool:🌻 Kigana .......................... 3 lutego, 36 lat, woj. wielkopolskie:classic_cool:🌻 Koliberek ....................... 3 lutego, 39 lat, woj. małopolskie :classic_cool:🌻 Jo*............ ............ ...... 3 lutego, 27 lat, Elbląg :classic_cool:🌻 Czekaj ...........................3 lutego, 42 lata, Dolny Śląsk :classic_cool:🌻 Szuwi ........................... 5 lutego, 22 lata, Lublin :classic_cool: Alan_Pol .........................6 lutego, 37 lat, woj. lubuskie :classic_cool: Socha ........................... 7 lutego, 31 lat, Warszawa:classic_cool: Gosia8 .......................... 8 lutego, 32 lata, Płock:classic_cool: Nietoperz ...................... 12 lutego, 40 lat, woj. pomorskie – Gdańsk:classic_cool: Lutek ........................... 12 lutego, woj. kujawsko – pomorskie :classic_cool: Tailitu..........................13 lutego, 23 lata, woj.kujawsko – pomorskie - Grudziądz:classic_cool: Isa ...............................16 lutego, 31 lat, Warszawa:classic_cool: Evergreen .......................17 lutego, 21 lat, woj. wielkopolskie:classic_cool: Sarkana .........................17 lutego, 33 lata, woj. zachodnio – pomorskie:classic_cool: Siedemnastka lutowa ........ 17 lutego, 32 lata, woj. dolnosląskie :classic_cool: Tabelka imieninowa: Benia – Bernadeta .....................11 lutego🌻 Nietoperz – Katarzyna ................13 lutego🌻 Gofra – Małgorzata ....................22 lutego 🌻 Gosia8 – Małgorzata .................. 22 lutego 🌻 Koliberek – Beata ..................... 8 marca 🌻 Sarkana – Beata ........................8 marca 🌻 Isa – Iza .................................16 marca 🌻 Kigana – Lidia ..........................27 marca 🌻 Alan_Pol – Jerzy .......................24 kwietnia 🌻 Socha – Monika .........................4 maja 🌻 Habanerka – Iwona ....................23 maja 🌻 Tailitu – Paulina .........................26 maja 🌻 Evergreen – Lucyna ................... 30 czerwca 🌻 Siedemnastka lutowa – Anna ........ 26 lipca 🌻 Jakaja – Katarzyna .................... 25 listopada🌻 Szuwi – Ewa ................................ 24 grudnia🌻 Miłego dnia :) Śniegi zapowiadają, nie na darmo dzieci wczoraj były nieznośne :D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W dniu Waszych (Kigana,Koli ,Czekaj) 🌻 👄 urodzin, zawsze uśmiechniętej buzi, wesołej zabawy i mnóstwa słodkich całusów * Zycze szczescia tak wielkiego jak ogrom nieba. Slonca, ktore pomimo zla i okrucienstwa tego swiata Dzien po dniu wstaje i obdarza nas cieplem swoich promieni. Duzo wzlotow i szalenstw, Dobrych madrych i oddanych przyjaciol, Cudownych uczuc ktore zawsze trafiaja w odpowiednie miejsce i do Odpowiednich ludzi. Wytrwalosci by kazdy dzien byl lepszy od poprzedniego Oraz aby nieosiagalne cele staly sie zdobyczami codziennosci I jeszcze jedno : abyscie milosc czerpaly z nieskonczonego zrodla! Ja sie dzisiaj przeprowadzam-fajny prezent co? ;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko nie wiem po co ta zmiana w tej tablece ????????????????????????? :-( :-) Ale to jeszcze nie tak strasznie duzo co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! Dziś z rana skłądam najserdeczniejsze życzenie naszym solenizantkom: Jo*.........🌻 Kigana.....🌻 Koli.........🌻 Czekaj....🌻 W dniu tak pięknym i wspaniałym, Życzę Wam serduszkiem całym, Dużo zdrowia, sto lat życia Milion złotych do zdobycia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alan Ty farciarzu.... :):):):):) życze Ci mnóstwo szczęścia i .... 🌻 POWODZENIA 🌻... trzymam kciuki... ciesze sie razem z Tobą.... jak to miło dowiadywać sie że komuś coś się udaje:):):):):):):):):) A swoją drogą to wczoraj też wpadłam na genialny pomysł jak mi wyjdzie to zaraz sie podziele z Wami wszystkim na razie nie chce zapeszać...:):):) Buziaczki dla wszystkich 👄 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilith80
Witam wszystkich uroczych wodników:) Ja urodziłam się właśnie dziś - 3 lutego! Wszystkim i sobie ;)składam najlepsze życzenia:) Trzymajcie się ciepło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kigana----->przepraszam za przeksztalcenie Twojego nicka, wybacz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JO*, KIGANA, KOLI,CZEKAJ ❤️ - słońca na codzień:D kochani:) z okazji Waszych urodzin!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia ---> wybaczam :) lilith80 ---> dzieki i dla Ciebie też serdeczne zyczenia :D Jo ---> no, prezent fajny, nie powiem:) U mnie w ramach mieszkaniowych prezentów to tapicer mi wyrko przywiózł, wczoraj wieczorem, za które oczywiście sama zapłaciłam :D:D:D Narazie się pozegnam, dziekując za życzenia 😘 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za życzenia dzisiaj mam mało czasu rodzinka odwiedziła mnie pa.....pa.....pa.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kigana🌻 sto lat i cierpliwosci do mlodych podopiecznych i niech Postrzeleniec grzeczny będzie;) Jo* 🌻 sto lat i Michaliny:) Koliberek 🌻 sto lat i zawsze ciepłej wody:) Czekaj🌻 sto lat i udanej przeprowadzki:) /mam nadzieje ze to Ty masz takie plany/ Lilith80 🌻 sto lat:) i buziaki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje za życzenia...wszytskim ale ....szczególnie Issie ❤️ Nie wiem jak to dzisiaj ogarne?????!!??? Poza tym do poniedziałku-kontrola-wydział finansowo-budzetowy :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bye-bye!!!🖐️ Wszystkim Wodnikom z forum zyczę wszystkiego najlepszego! Do napisania! Za godzinę ruszam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kigana🌻 Koliberek🌻 Jo*🌻 Czekaj🌻 Lilith80🌻 Życzę Wam powodów do uśmiechu każdego dnia, zadowolenia z życia, zdrowia, wiosny w serduchach, nieprzyzwoicie dużo szczęścia - wszystkiego naj naj naj!!!! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koli🌻 Jo🌻 Kigana🌻 Czekaj🌻 W dniu Twych urodzin posyłam życzenia, Jakich dotąd nie składał Ci nikt, By szczęście Ci ścieliło drogę przeznaczenia, A miłość i wierność wiodły w przeszłe dni! wszystkiego najlepszego Dziewczyny:) Alan!!!! trzymaj się mocno i wracaj cało i bogato :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alan - powodzenia :) Odzywaj sie do nas jak najczęściej! Ehhhhh...brat ma wolne od wczoraj - do odwołana :( Siedzi przed kompem caly czas - z krótkimi przerwami na posiłki :/ a jak ja chce poklikać to przedłuża w nieskończoność! Wczoraj wieczorem 45 minut pisał \"papapa\" na gg 😡 w końcu nerwy mnie ponoszą, zaczynam krzyczeć, wkraczają rodzice i co???? Znowu wszystko na mnie!!! AAAAAAAAAAA.... 😭 Tragizm położenia w jakim sie znajduję - i nie chodzi mi wcale o zasyfiony do granić możliwości pokój brata - skłania mnie do podjęcia drastycznych środków.... jeszcze nie wiem jakich :P ale już ja cos wykombinuję!! ;) a teraz zabieram sie za tę jaskinie lwa, czyli bliźniaka tzn wodnika - mojego brata niewdzięcznika jednego (ciesze sie ze on w liczbie pojedynczej występuje bo z dwoma to bym z pewnością pomieszana zmysłów dostała!! ;):P no więc.. ogarne tu troche, choć wiem doskonale ze to taka syzyfowa praca - jutro ponownie oczy domowników ucieszy oryginalny nieład artystyczny w jego wykonaniu:( Nie mam co pisać - zmykam - pozdrawiam - moze wpadne, ale nie gwarantuję.... pa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kigana🌻👄 Koli🌻👄 Jo🌻👄 Lilith🌻👄 Spełnienia i zadowolenia życzę dziewczynki!!!🌻👄 Alan_Pol-->powodzenia i odwagi!🌻 Duża buźka👄 dla całego stawiku!🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lexi-wodniczka
Hej. Jestem z 7 lutego - mam cechy typowego Wodnika, a mój facet jest z 3 lutego - więc powódź na całego w końcu jedna wanna dla dwóch Wodników nie wystarczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gofra ?? dlaczego zapomniałaś o czekaj. jesteś daleko ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Isa mam takie plany. jak mi sie ziszczą moje plany i jak będę stała na twardym gruncie. to pewne spotkamy się wodniki trochę czasu potrzebuję. ciao pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurna,Czekaj,nie zapomniałam,ale nie wiem dlaczego nie wpisałam!!!-skleroza chiba😡-sorki składam pourodzinowe zatem życzenia Wszystkiego co sama pragniesz🌻🌻🌻👄 gwoli usprawiedliwienia muszę dodać,że jestem zakręcona jak pepsi cola w związku z wyjazdem drugiej połówki:( muszę scedować na siebie masę obowiązków( raczej nie fajnych) a poza tym luty to u nas miesiąc prawie samych uroczystości..buuu wspomnę tylko Urodzinki męża( też wodnik),urodzinki taty(baaardzo okrągłe)imieninki młodszej córci,urodzinki przyjaciółki a i moje imieninki też w lutym-niby fajnie,ale nie tak...do końca:D:D Muszę się Wam przyznać ,że dopiero w obliczu widma:D pozostania "słomianą wdową" widzę jak strasznie niesamodzielna jestem!!!:D:D:D poza masą różnistych obowiązków dochodzą takie ,które w ogóle w swej świadomości nie rejestrowałam i z tego wychodzą śmieszne sytuacje.Mąż się śmieje,że żyję chyba w świecie krasnoludków,które robią dziwne rzeczy np zmiana opon w aucie czy prozaiczne nalanie płynu o którym ja wiem tyle,że ma poprostu być!:D( mowa o tym do szyb):Dnooo,ale chyba sobie poradzę,w końcu wyspy to nie koniec świata i w razie co ściągnę męża ,aby np odwirusował kompa:D:D:P Pozdrawiam ciepło calutki stawik🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć:( czy ten rok może się skończy już? dopiero się zaczął a u mnie w rodzinie same tragedie:( dwa tygodnie temu był pogrzeb mojego kuzyna ale z tym się wszyscy liczyli bo chłopak był w spiączce po wypadku i dla niego to było chyba w jakimś stopniu wybawienie. nawet jakby wyszedł ze śpiączki to jego egzystencja była pod dużym znakiem zapytania. a dzisiaj dostalam drugą wiadomość. mąż kuzynki się powiesił:( w sumie młody człowiek. dziwnie sie nasz losy splotły bo jak byłam mała to mówiłam do niego wujku(pracował z moim ojcem). zawsze mówił że się ze mną ożeni jak dorosnę:) potrafiłam się z nim dogadać. był wodnikiem jak ja więc to nic trudnego.pozostanie żal :( mój wyjazd do Torunia będzie pod dużym znakiem zapytania:( pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry wszystkim wodnikom:)🌻 horoskop na dzis:D Wodnik 21 stycznia - 20 lutego Sobota, 04 lutego Im więcej dyscypliny i porządku, tym lepiej. Brak opanowania może spowodować, że przesadnie wyeksponowane zostaną twoje słabości. Możesz uniknąć niepotrzebnych napięć poprzez dystans do świata. Mi sie nie podoba:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×