Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wodniczka lutowa

WODNIKI kafeterii, łączmy się!

Polecane posty

Paulisko 🌻 z okazji imienin : Kolorowych snów, uśmiechu od ucha do ucha, pięknych bajek na dobranoc, własnego psa i kota, miłości co trwa wiecznie,co dzień nowych przygód, butów siedmiomilowych, gwiazdki z nieba, wspaniałych przyjaciół i wesołej rodzinki życzę JA ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula ja Ci zycze spełnienienia chociaż częsci z tych życzeń, które dziś usłyszysz. Buźka :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
expresssssssssssssss Paula--> zdrowia, szczęścia i miłości oraz szybkiego spotkania w przyszłości 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:) Wszystkim solenizantkom: Haba, Paula, Jo ----> bądźcie szczęśliwe, gdziekolwiek będziecie i cokolwiek będziecie robić :D:D:D 😘😘😍😍😘 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Koliberku ---> Twój chłop Cię szpieguje ??!! W życiu bym nie pomyslała ..... ale to w końcu tylko facet ;) mam nadzieję, ze sobie z tym szybko poradzisz. Może jakieś hasełka na gg i Twoje dokumenty?? Też dziś miałam wolne, czuję się jakby była sobota, a nie piatek, ale relację sobie obejrzałam do południa, sprzatając przy okazji kuchnię - w końcu kiedyś trzeba :P Zresztą u mnei, jakbym chciała utrzymać idealny porządek, to bym musiała 2 razy dzienni na mokro wszystko odkurzać. Powód jest prosty - do mojego bloku dobudowywana jest kolejna część i z tej budowy kurzy się jak diabli. Umyłam samochód, za dwa dni spadł deszczyk i autko wyglądało tak, jak przedtem niemalże. Cóż zrobić .... Narazie żegnam Was, bo jeszcze muszę parę stronek oblecieć, pa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cze:)!!! Solenizantkom, moc, ogrom, sila,etc. zyczen imieninowych...By sie Wam wszystko spelnilo co sobie w glówkach wymyslicie, a choc czesciowo niech sie spelniaja po troszu te zyczionka;)... #u mnie all right...# pozdrowiska dla szuwarkowego towarzystwa:D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yol:D Jak nawet alan_pol sie wpisal to moze ja tez wam cos skrobne;) Wszystkim solenizantkom zycze udanego zycia, duzo milosci, duzo radosci, duzo ciepla i slonca!!!! A ja pobijam rekordy w pracy.Pracuje po 60 godzin nieraz w tygodniu:D A moglbym i wiecej:D Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yol:D Jak nawet alan_pol sie wpisal to moze ja tez wam cos skrobne;) Wszystkim solenizantkom zycze udanego zycia, duzo milosci, duzo radosci, duzo ciepla i slonca!!!! A ja pobijam rekordy w pracy.Pracuje po 60 godzin nieraz w tygodniu:D A moglbym i wiecej:D Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe akurat mialem cos obstawic na mistrzostwa swiata:D teraz mam juz pewnosc ze wygram;) :DDDDDDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej wodniki Habcia 🌻 Jo 🌻 Wszystkiego najlepsiejszego! (wybaczcie ze spóznione) Zdrowia! Szczęścia! Miłości! Radości! Zadowolenia z życia! Spełnienia nawet najbardziej szalonych marzeń! :) !!! 🌻 Siostra - jaką nazwę dla firmy wymyśliłaś? :) Ja ostatnio na nic nie mam czasu! Mój młodszy bliźniak wrócił w sobotę i pokręcił mi troche plany... za tydzień znow wybywa;) Do tego burze u mnie straszne, grad, wichury i najgorsze co może być - prąd mi wyłączyli w niedziele!!! pare razy :P:( :/ ale żyję;) Poza tym edukuję się jak na pilną studentke przystało:P Jeden egzam już za mną, kolejny w czwartek - ale jestem optymistycznie nastawiona - Dzień Dziecka, więc może profesorka będzie łaskawa :P;) a tak poważnie to siedze we współczesnych ustrojach administracji publicznej i zastanawiam sie co to bedzie jak za tydzień życie zmusi mnie do wkucia całego kpa na pamięc :P o egzaminie z prawa pracy jeszcze nie myślę - po co sie zawczasu denerwować:) a zresztą... czym tu sie przejmować? Ustny egzamik, 5-osobowa komisja, kazusik do rozwiązania na rozgrzewkę - dodam: fajowy kazusik bo taki \"problematyczny\":) sie mozna wykazać, wyrazić swoje zdanie, studenci to kochają... i jeszcze ta podniecająca chwila niepewności - trafisz w pogląd profesora czy wprost przeciwnie :)??? Prof.G powiedział zresztą że on uwielbia gdy studenci mają inne zdanie niż on - wtedy może się z nimi wymienić argumentami, zastanowić wspólnie nad problemami ktorych w tej dziedzinie prawa nie brakuje, dowiedzieć się jak wg studentow mozna byloby rozwiazac daną kwestię i wyciągnąć konstruktywne wnioski - czyż to nie cudowne? :) już sie normalnie doczekać nie mogę:P i tym sposobem przeraziłam sie przed snem:P Zmykam więc już... jeszcze musze zastanowić sie nad wymiganiem sie od jutrzejszego zebrania koła naukowego:(:P bo mi nie na ręke zupełnie... Życze wszystkim miłego tygodnia albo i dwóch bo nie wiem kiedy wrócę niestety... krążą pogłoski że w piątek juwenalia politechniki w Łodzi... :> oczywiście ja nie ide :> ja sie musze uczyc prawa pracy :> i wkuwac kpa :> ;):P Dobranoc wodniki moje kochane... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć:) Ever - edukuj się kobieto :) a moze Ty wpadniesz do Kraka 24-ego? a mzoę jeszcze ktoś ? mamy zamiar z Haba i polakiem poszaleć, ale dobre towarzystwo zawsze mile widziane... No byłam w sobotę u Haby na imieninkach- och...ale było obżarstwo i opijstwo...aż nieprzyzwoicie :D Nie wiem tylko jak Haba to robi - pracuje po 12 godzin na dobę i jezscze zdążyłą to wszytsko przygotować, a pomiedzy tym jeszcze kupiła super buty za ......nieprzyzwoicie wysoką cenę..........9 ZETA :( no ja nie mam takich okazji :( Rodzinke Habcia tez ma super :) tylko tak mi wszystkich szybko przedstawiła, ze nadal nie wiem who is who, ale ważne, ze sami sympatyczni ludzie hihi :) Pozdrawiam wszystkich serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macham, że żyję. Jeszcze ..... :( 🖐️ Znów totalny dół, już nie mam sił się z niego wykopywać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry czyżby jakieś chmury nadciagnęły nad wodnikowe niebo? Ja też mam doła okropnego. Nie pomogły nawet zakupy. :( Jestem, a czuję się jakby mnie nie było...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja też w dole po pachy.... Ale mam nadzieje ze jutro zakupy mi pomoga ostatecznie..choc na chwile.. I pisac juz też siły nie mam,to wszytsko jest bezsensu,koła same koła w tym życiu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to sem ja choć jezdem na wyjeździe, to skrobię parę linijek specjalnie dla Was :) chiba ta specyficzna pogoda, co bardziej niż kobieta zmienną jest ostatnimi dniami, tak wciągnęła szanowne towarzysto w doły przeogromne ja dla poprawy homoru upiekłam dziś ciasto z rabarbarem, które bardzo lubię i pozostali zjadacze w rodzinie również nie gardzą, tak, ze jeszcze ciepłe musiałam kroić i studzenie przyśpieszać ostatnie dni były dla mnie troszkę wyczerpujące, bo właściwie prawie każdego dnia służbowe wyjazdy, i już mniejsza o obowiązki, które należało wypełniać, ale sama podróż dość upi.....wa bywała, bo i ruch duży i objazdy , remonty na drogach , nadchodzące dni też szykują sie intensywne, bo mamy przygotowania do jubileuszu , więc jak zwykle i dużo roboty i stresów niezbraknie na tym kończę i macham coby z dołów wyciagnąć podupadłe stworzenia pozdrawiam, hej!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macham dwa razy 🖐️🖐️ i spadam dalej do roboty:) mnie sie doly nie trzymaja uzylam metody JO;) leje na wszystko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilona24
lutowa moze jakies forum strorzyc albo stronke o wodnikach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ilona to chyba caly wodniczy topik jest:D🖐️ niby slonce a mi zimno:O popsul mi sie eksrpres do kawy:O czekam zeby mame ze szpitala odebrac i odwiezc do domu /kontrolne badania/ Tygrys nie chce mnie zabrac na kawe😭 udaje ze ma duzo pracy;) JO gdzie zdjecie z mleczkiem;)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Isa Tygrysa---> sama na to czekam,ale Pan Fotograf jakos sie nie kwapi z przesłaniem...W kazdym razie bedzie w deseń \"rozwodowe\"... Ja czasami zapominam ze lepiej lac na wszystko..ale szybko trzezwieje i teraz jak nieeee rozkreciłam swej sikawki w te pędy łooo moj boszzzze... Trzymajcie sie przy wtorku bo ja marze juz o piatku np. A moi dzisiaj zawiezli babcie do akademii :-( ale mam nadzieje ze bedzie wszystko pomyslnie sie układało....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No kurcze tak to czasami bywa z tymi dołami.... W efekcie mam zawalone gardło, głos niczym po mutacji, z nosa mi katar cieknie - szok. Ciekawe, co się z tego rozwinie. Już parę lat temu miałam zapalenie gardła, to głosu wydobyc nie mogłam - straszne uczucie :o No i to okropne zimno :o Nawet na zakupy się mi nie chce iść :( Ale jest jedno światełko w tym tunelu. Zmieniam pracę i przenosze sie do tej szkoły sredniej, w której mam obecnie te parę godzin. Może dzięki temu do końca nie ogłuchne, bo odkąd pracuję w tej podstawówce, to chyba słuch się mi pogorszył - niestety :( A w tej średniej, młodziez nie wydaje dźwięków na takich potwornych częstotliwościach, jak maluchy. Trzymajcie się ciepło 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wylazic z dolow!!!! juz slonce swieci!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) przed chwilą grzmiało i leciały błyskawice. całkiem ładnie to wyglądało ale mam dość już. ile można?? ale ja znam przyczynę!! koniec dołów! koniec smutnych min! słonko jak widzi Wasze ponure miny to twierdzi że tu na dole musi być strasznie zimno i ponuro i nie chce wyjść :( moja pijawa jest na zielonej szkole i już w sobotę byl telefon pt \"mamusiu zabierz mnie stad\":/ była rozmowa z wychowawczynią i to nie ja miałam tą wątpliwą przyjemność. w każdym razie mogę poczekać z wyjazdem po pijawę;) Ha!! Wy nie wiecie!!! jadę na wekenda do Jo!! ale będzie zabawa:D:D znaczy w sierpniu dopiero. ale już niedługo:) Isa ...co to za piękna lalka mi się dostała na fotkach? nic nie wiem kurde. musimy się kiedyś na ploty zmówić. nawet nie wiecie jak mi brakuje pogadanek z Wami:( i w związku z tym rozpoczęłam akcje wysylania swojego CV do firm gdzie mają neta:D:D no dobra....całuję wszystkich mocno i tu wymienię..... Koli, Jo, Paula, Gosia, Kigana, Polak ( a właśnie!!! 24 czerwca widzimy się w Kraku!!! szczegóły dopracujemy jak będziesz w Polsce. zadzwonię do Cię:) ) Alan, Isa, Ever, Szuwcia, Lutek, Gofra...uffffff to chyba wszyscy:D aaaa mam przekazać całusy od dobrego znajomego z szuwarków od ...radomskiego:) więc niniejszym to czynię:) zmykam spać słodkich snów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haba---> czy posciel w jabłuszka zielone Ci odpowiada? ;-) Mam nadzieje ze tak...Pojedziemy sobie pks-em ;-) do kryni-na bro i na plaże-....masz przywiezć pogode w rzeczy samej... no i bedziemy gadac gadac i gadac...I pojdziemy na jakies balety chyba cooo? U mnie wojna słowna,kasa puszczona i piatek wolny ❤️ tyle wiem... No i całe 11 stopni pokazuje termometr..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jo----> ja na sianie mogę spać byle w dobrym towarzystwie:) znaczy spać będę sama a bawić się będziemy w dobrym towarzystwie:D:D u mnie pogoda przecudna:) no mówiłam że jak doły pójdą precz to i słonko wyjrzy?? mówiłam!! trza mnie słuchać:) dobra wiadomość!!!!! wczoraj o 22.00 wysłałam maila z aplikacjami do jednej firmy i dzisiaj o 14.00 zaprosili mnie na rozmowę!!!!! tera to ja będę wybierać i przebierać:P zobaczymy co zaproponują. W każdym rzie nastawiłam sie optymistycznie:) dobra zmykam coś zjeść bo z wrażenia nic jeszcze nie jadłam:) papaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A kto powiedział ze doły przeszły... Ja mam juz tego powyżej... I wolałabym bym byc Kiełbasą... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdrawiam i dziękuję za pozdrowienia u mnie jakoby rtęć drgnęła leeko w kierunku ku niebiosom, ale zaraz przecież musiało troszkę popadać, to tak dla zdrowotności oczywizda,coby zapylenie troszkę zmniejszyć (choć może z tego pyłku jakaś istota mała, różowa by siem wykiełkowała):D ostatnie dni były stresujące i pracowite, ale to nie koniec :( przede mną ciężki weekend- oficjalne uroczystości i itd byle do niedzieli i znów tyranie od poniedziałku ale tak w rzeczywistości to ja wolę takie dni, bo człowiek przynajmniej się nie starzeje, zwyczajnie nie ma na to czasu :D przesyłam więc całuski, 2 rybie łuski na niebie słonka przebłyski i mych ramion uściski :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam glupawke:) obzeram sie marcepanami:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×