Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wodniczka lutowa

WODNIKI kafeterii, łączmy się!

Polecane posty

Złociutkich kaczuszek, jajeczek dzbanuszek, słodziutkich baranków, słonecznych poranków, wiosennej euforii, :) a w brzuszku świątecznych kalorii. ;) 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochani! Zycze Wam zdrowych, pogodnych, rodzinnych Swiat Wielkanocnych, smacznego jajka i mokrego Dyngusa - Smigusa! :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Złociutkich kaczuszek, jajeczek dzbanuszek, słodziutkich baranków, słonecznych poranków, wiosennej euforii, a w brzuszku świątecznych kalorii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WESOŁYCH ŚWIĄT Zdrowia, szczęścia, humoru dobrego, a przy tym wszystkim stołu bogatego. Mokrego dyngusa, smacznego jajka i niech te święta będą jak bajka! Wszystkim wodnikowym duszyczkom:)👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesołych świąt i mokrego dyngusa, dużo zdrówka dla ciężarówek i całej reszty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i po świętach .... czas powrócić do \"normalnosci\" ;) Ever ---> widziałam w tv krótki reportaż o Twojej miejscowości. Jak to faceci i tylko oni z samego rana idą od jednego krzyża do drugiego, zakopuja woski, by tym samym zapewnić sobie pomyślność. Seksizm totalny :o a może wy, kobiety zrobicie im konkurencję?? I tak ze spokojem jest to przez kobiety przyjmowane? Chociaż z drugiej strony .... niech sobie chłopaki maja tą procesje :D U nas pada i pada, z Postrzeleńcem zrobilismy sobie spacerek na cmentarz, czyli na drugi koniec miasta - pieszo i wystarczy tej aktywności :D A od jutra, może pojutrza trzeba zacząć alternatywne odżywianie, bo inaczej w drzwi się nie zmieścimy :D:D:D:D Narazie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Swięta minęły:O Trochę spracowana , ale zadowolona jestem, było wesoło i miło. Rodzinka zdrowa tylko ja trochę pszesadziłam z jedzeniem bo wcale nie pilnowałam się :P Od dzisiaj stop jedzeniu. pa pa W Legnicy słonka brak:O ach a , jeszcze nowina pustułka w drugi dzień świąt zniosła jajko na moim balkonie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wodniki:) Swieta, swieta i po swietach... Ale i tak zdazylam wypoczac, pojesc pysznosci i pobyc z rodzinka. Jutro powrot do lodzkiej codziennosci (niekoniecznie szarej;)....) Kigana - Tez ogladalam te relacje w tv, nawet na zywo widzialam bo procesja Emaus przechodzi na koniec pod moim donem:D robia halas chlopy, spac nie daja w swiateczny poranek, ale raz w roku to jeszcze idzie wytrzymac;):P Zawsze im macham z balkonu :classic_cool: bezpieczniej... bo to w koncu Lany Poniedzialek, z tej takze przyczyny zadne dziewcze nie pcha sie na te impreze;) Jak bylam mala to bardzo chcialam isc - zawsze planowalam ze przebiore sie za chlopaka i cala szczesliwa przemaszeruje z tysiacem mezczyzn przez pola i lasy:D:P Dzis juz nie mam takich marzen:P ale nadal lubie sobie na nich popatrzec, slicznie wygladaja:) szczegolnie w deszczu:D do tego gra orkiestra, strzelaja petardy itd... nie ma mozliwosci zeby ich przegapic;) Wyciagnelam dzis mame na zakupy:):):) Zakupy z mama to jest to co everki lubia najbardziej:D no moze nie najbardziej, ale bardzo milo bylo;) Z bardziej radosnych zdarzen ostatnich dni - dostalam zwrot podatku z Urzedu Skarbowego!:D dzieki czemu mam nowy wiosenny plaszczyk:):P i jeszcze sensacja dotyczaca plaszczyka - rozmiar 36 pasowal idealnie:D az mi szczeka opadla ;) a juz myslalam ze nie ma sensu przymierzac... No dobrze, tyle znad everkowego sernika, jeszcze wpadne oczywiscie:) musze sie spakowac do Lodzi ehhh... pozdrawiam cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaasiiaa
Tez WODNICZEK:D 23 stycznia:) hmm a z czym ja sie najbardziej zgadazm to tym ze facet albo zdobywa mnie od razu albo wcale. i musi mi na prawde czyms mocno zaimponowac:) no i jak wiekszosc wodnikow uwielbiam nietypowe rzeczy i osoby no w ogole oryginalnosc:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia 🖐️ Ever ----> miło Cię znów widzieć :) Co do rozmiarów - jak to fajnie tak dać się zaskoczyć :D Ja w 36 nigdy nie wejdę, zresztą nie dążę do tego, snu mi to z oczu nie spędza. Ani to, czy przy wzroście 168 mam ważyć 52 kg, bo jak więcej to katastrofa :P To takie kafeteryjne reminiscencje z wiodących topików ;) U nas wreszcie słońce, ale padac i tak będzie, bo dzieci darły się niesamowicie :o Jutro mają wolne, bo szóstoklasiści ( i piąta też u nas) piszą sprawdzian. Mnie też do komisji zaprosili :P No cóż .... Wczoraj poszliśmy z Postrzeleńcem i moim bratankiem na basen. Fajnie było .... tylko tak ciężko się wybrać .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w związku z tym ze ja mam 171 cm to powinnam wazyc tak mniej wiecej 52,5kg... e tam, pieprze rozmiar 36:P ale everce rozmiaru gratuluje:D od dzis sie odchudzam! bez topiku! topik zostawie na czasy pociążowe;) od jutra albo rzuce odchudzanie albo bede zła:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W związku z tym że mam 158 i teraz 68 i 40 rozmiar :O A ZAWSZE 158 - 36 i 52 kg ---- no to co ja mam powiedzieć:D To jest odchudzanie i musi być pa moje dzieciątka wodniki [ cześć]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W związku z tym że mam 158 i teraz 68 i 40 rozmiar :O A ZAWSZE 158 - 36 i 52 kg ---- no to co ja mam powiedzieć:D To jest odchudzanie i musi być pa moje dzieciątka wodniki [ cześć]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W związku z tym że mam 158 i teraz 68 i 40 rozmiar :O A ZAWSZE 158 - 36 i 52 kg ---- no to co ja mam powiedzieć:D To jest odchudzanie i musi być pa moje dzieciątka wodniki [ cześć]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W związku z tym że mam 158 i teraz 68 i 40 rozmiar :O A ZAWSZE 158 - 36 i 52 kg ---- no to co ja mam powiedzieć:D To jest odchudzanie i musi być pa moje dzieciątka wodniki [ cześć]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesołego po świetach :* A ja nie mogę brać kompletów, bo albo jedno albo drugie nie pasuje :P modelką nie zostanę ;) czyli mam za dużą powierzchnię płucną albo za małą d... ;) ale kiedyś stwierdzono, że ideałem jest jak kobieta ma po równo w biuście i biodrach :D I komu tu wierzyć?? Co do rozmiarów to nie wierzę w te wszystkie metki - kiedyś w 40-stkę nie mogłam się zieścić. To by było na tyle, papatki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesołego po świetach :* A ja nie mogę brać kompletów, bo albo jedno albo drugie nie pasuje :P modelką nie zostanę ;) czyli mam za dużą powierzchnię płucną albo za małą d... ;) ale kiedyś stwierdzono, że ideałem jest jak kobieta ma po równo w biuście i biodrach :D I komu tu wierzyć?? Co do rozmiarów to nie wierzę w te wszystkie metki - kiedyś w 40-stkę nie mogłam się zieścić. To by było na tyle, papatki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesołego po świetach :* A ja nie mogę brać kompletów, bo albo jedno albo drugie nie pasuje :P modelką nie zostanę ;) czyli mam za dużą powierzchnię płucną albo za małą d... ;) ale kiedyś stwierdzono, że ideałem jest jak kobieta ma po równo w biuście i biodrach :D I komu tu wierzyć?? Co do rozmiarów to nie wierzę w te wszystkie metki - kiedyś w 40-stkę nie mogłam się zieścić. To by było na tyle, papatki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesołego po świetach :* A ja nie mogę brać kompletów, bo albo jedno albo drugie nie pasuje :P modelką nie zostanę ;) czyli mam za dużą powierzchnię płucną albo za małą d... ;) ale kiedyś stwierdzono, że ideałem jest jak kobieta ma po równo w biuście i biodrach :D I komu tu wierzyć?? Co do rozmiarów to nie wierzę w te wszystkie metki - kiedyś w 40-stkę nie mogłam się zieścić. To by było na tyle, papatki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesołego po świetach :* A ja nie mogę brać kompletów, bo albo jedno albo drugie nie pasuje :P modelką nie zostanę ;) czyli mam za dużą powierzchnię płucną albo za małą d... ;) ale kiedyś stwierdzono, że ideałem jest jak kobieta ma po równo w biuście i biodrach :D I komu tu wierzyć?? Co do rozmiarów to nie wierzę w te wszystkie metki - kiedyś w 40-stkę nie mogłam się zieścić. To by było na tyle, papatki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesołego po świetach :* A ja nie mogę brać kompletów, bo albo jedno albo drugie nie pasuje :P modelką nie zostanę ;) czyli mam za dużą powierzchnię płucną albo za małą d... ;) ale kiedyś stwierdzono, że ideałem jest jak kobieta ma po równo w biuście i biodrach :D I komu tu wierzyć?? Co do rozmiarów to nie wierzę w te wszystkie metki - kiedyś w 40-stkę nie mogłam się zieścić. To by było na tyle, papatki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktos_mnie...rozumie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktos_mnie...rozumie
:) tera treść? ok witajcie wodniki:) jesteście fajne nicki....... jestem na wizjii? ok wiec fajne z was pływaki:) tyle ...że.....jest coś.........co was poruszy......... nie ma....lepszego......znaku zoodiaku....niż.....ja:) czyli byk..................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez kojarze hypnosa:> a z tym rozmiarem 36 to czysty przypadek dziewczyny:D podobal mi sie akurat plaszczyk, ktorego nie bylo w moim rozmiarze wiec postanowilam sie wcisnac w za maly :classic_cool: i wszystkich zdziwko chapnelo:D zanizona numeracja najprawdopodobniej:P a zreszta - wszystko jest mozliwe w ten wyjatkowy czas Wielkanocy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale sie dziej --- strona otwiera sie godzinę . Slonko sloneczko cieplutko w Legnicy. Na balkonie już są 3 jaja . ------------------------------------------------------------------------ Mądrala pyta Iksińskiego: - Co ci się stało w oko? - Sąsiadka wsadziła mi patyk! - Przez przypadek? - Nie, przez dziurkę od klucza! ------------------------------------------------------------------------- Mały Staś pierwszy raz pojechał do babci na wieś. nastepnego dnia widzi zmartwioną babcię i pyta, co się stało. - Moja krowa uciekła!- odpowiada babcia. - Nie martw się, babciu. ona daleko nie zajdzie. Przecież sam widziałem, jak rano spuszczałaś z niej paliwo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie kojarze zadnych nickow odkad mi tlen ukradli 😭 ever Ty sie juz tu nie kryguj tylko przyznaj ile czasu nie jadlas:P ja diety dzien drugi i nie moge powiedziec na 100 % czy bedzie dzien trzeci:D:P:classic_cool: a wczoraj przymierzylam plaszczyk w rozmiarze 40 i byl za duzy:D:D:D:D wiec chyba tez firma jakas solidna;) a 38 nie bylo:O a 36 mial za krotkie rekawy... o reszcie zamilkne;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×