Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wodniczka lutowa

WODNIKI kafeterii, łączmy się!

Polecane posty

Isa ---> nie ma Cię co prawda od pewnego czasu u nas, ale moze się zjawisz :) W dniu imienin zdrowia, zdrowia i radosnych dni 🌻🌻🌻 Gofra – Małgorzata ....................22 lutego 🌻 Gosia8 – Małgorzata .................. 22 lutego 🌻 Lutek – Małgorzata ................... 22 lutego 🌻 Koliberek – Beata ..................... 8 marca 🌻 Sarkana – Beata ........................8 marca 🌻 Isa – Iza .................................16 marca 🌻 Kigana – Lidia ..........................27 marca Czekaj – Grazyna ...................... 1 kwietnia Habanerka – Iwona ....................23 maja Jo* - Joanna ............................24 maja Tailitu – Paulina .........................26 maja Evergreen – Lucyna ................... 30 czerwca Szuwi – Ewa ................................ 24 grudnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś czytałam ten topik - dobry jest :) Haba ---> mam nadzieję, że przewalczysz w końcu te bakterie, porządki w domu robisz to je pogonisz. Taki to już czas na przednówku, człowiek osłabiony jest, nawet po tak łagodnej zimie i łapie różne badziewia :o Gofra ---> nie mam pojęcia jak to przewalczyć. Tak jak pisałam wcześniej mam to samo, pewnie, że minie, ale chyba na to potrzeba czasu :( Raz jest lepiej, raz gorzej .... chyba trzeba to przyjąć z dobrodziejstwem inwentarza, dać na luz i tyle. Sama to próbuje z różnym skutkiem. No cóż, miłej niedzieli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a właśnie że przyszłam:))) Kigana 🌻 dzięki 👄 i reszcie też dzięki bo nie wiem kiedy zajrzę👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Isa --> 🌻 zdrowia , szczęścia , pomarańczy i niech każdy men przed Tobą tańczy, no i oczywiści 6 w totka pozdrawiam Wszystkie kobitki papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Isa --> 100 Lat 🌻 ❤️ obyś więcej wypoczywała niż pracowała :D i zarabiała więcej niż jesteś w stanie wydać :D 🌻 a ja przez 2 dni byłam na szkoleniu :) obżarłam się słodyczy :O ale kawy nie ruszyłam :P Kigana --> ja przez te prawie 10 lat to spijałam 2 kubki kawy dziennie :O teraz piję tylko wodę z cytryną :) Haba --> słyszałam , że ten płyn jest dobry http://www.domzdrowia.pl/34337,immunofort-plyn-125-g.html więc przynajmniej sobie i starszej pijawie możesz zaaplikować :) 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Isa --- Sto lat ♪♪♪😘 🌻 Aby Ci się wiodło, tak jak sobie wymarzyłaś. W Legnicy pada :O Porządki zrobione. :P :) pozdrawiam wszystkiee wodniki pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze raz wszystkim dziękuję👄 niech się sprawdzi połowa życzeń a będę piękna zdrowa i bogata;) i z Wami się podzielę:))) a na topiku o jaszczembiu to nawet długo pisałam;) ale pod innym nickiem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze kilka dni temu prawie upały były ;) a dziś zima!!!!!!! :O szaro, buro i ponuro :( najadłam się frytek i nic mi się nie chce :P a w piątek pracuję tylko do 12:00 :D :D :D 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abcdefgahc
Na http://www.look4win.pl/ mozna coś wygrać oglądając reklamy. Na prizpass zbiera się monetki i mozna wymienić na różne gadżety, na jungle natomiast są zdrapki i różne questy. Polecająca Kasia_Kasia http://www.look4win.pl/rejestracja.php?polec=Kasia_Kasia http://www.jungle.com.pl/login.php?cmd=register&ref=Kasia_Kasia http://www.prizpass.pl/index.php?ref=Kasia_Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Vejone 🖐️ :) Reklam oglądać nie będe - mam ich dość w tv :o U nas też zimno, szaro, buro i ponuro, chociaż słońce trochę wyjrzało - ale na krótko niestety. Ale .... umyłam okna !! Jak na mnie to wyczyn nie lada :D I na tym narazie poprzestałam - nie ma się co nadwyrężać hehe ... Miłego wieczoru 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam W marcu jak w garcu :O Dzisiaj na przemian to , pada deszczyk to pada śnieg , ach ta pogoda k kiedy się wyklaruje? :P Vejone Mam doła :O Może jutro ędzie lepiej, zgaga mnie piecze , ale to nieprzyjemne uczucie brr... Do jutra kochani pozdrawiam pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radości i szczęścia , zdrowych wesołych Swiąt Wielkanocnych:D Zyczy . Zyczy Grażyna z rodziną. 🌻 😘 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie od rana był śnieg jak na Boże Narodzenie :) a od południa okropny deszcz :) ta pogoda zwariowała :O 🌻 Niech zajączek szczodry będzie i z jajeczkiem do Was przybędzie, niech święconka smaczna będzie, a w dyngusa woda wszędzie. 🌻 znowubyłamuwróżki :P 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdrowych, spokojnych, pełnych ciepła bliskich oraz radości na Święta Wielkiej Nocy życzy Wszystkim Lutek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moc prezentów od zajączka co koszyczek trzyma w rączkach Wielu wrażeń, mokrej głowy w poniedziałek dyngusowy. Życzę jaja święconego i wszystkiego najlepszego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdrowych, pogodnych i radosnych Świąt Wielkanocnych Smacznego jajka i mokrego śmigusa - dyngusa! Oraz samych cudownych chwil w gronie rodzinnym :) http://playwielkanoc.pl/ :D;) i duuuużo uśmiechu! Koli, Sarkana, Isa ---> najlepszego z okzaji imienin dziewczyny! wybaczcie że życzenia spóźnione!!! 🌻🌻🌻 u mnie różnie... ostatnio pracowicie, jak to przed świętami: sprzątanie, gotowanie... ale teraz już można w spokoju odetchnąć i zabrać się za pisanie pracy magisterskiej... terminy mnie gonią a wlasnie goście przyszli! :) pozdrawiam więc i lece wstawić wodę na kawkę tudzież herbatkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale dużo życzeń :) Też się przyłączam i życzę Wam spokojnych i radosnych Świąt. Odpoczynku, wypoczynku, relaksu i wszystkiego dobrego 🌻🌻🌻😍😍😍 Gosia ---> i chociaż Cię nie kłamie ?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja podnoszę dzisiaj :) Postrzeleniec mnie dziś woda popsikał :D szkoda, że nie jest cieplej i nie mamy ogródka z wężem do polewania, bo wtedy by się działo :D:D:D Pamiętam, jakie w akademiku było szaleństwo - łazienki całe pozalewane hehe ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam poświątecznie! u mnie sypie śnieg juz drugi dzień, pogoda nie nastraja optymistycznie, wielkanocne atrakcje zakończone definitywnie, chodzę zdenerwowana, poirytowana i czepiam sie domowników :( poza tym jeden drobiazg zasmucił mnie dziś okrutnie :( czyli ogólnie - dołek Mając świadomość permanentnego pesymizmu jaki ogarnął moje życie, postanowiłam wyszukać w necie paru informacji i wyszło na to, że mam absolutnie wszystkie objawy depresji :O zmykam więc zagłębiać się w tematyke stricte administracyjną coby nie myśleć o głupotach, choć to niełatwe bo na niczym innym ostatnio skupić się nie mogę :P :( hej PS Mieliście kiedyś tak wodniki kochane, że wzruszało Was absolutnie wszystko??? Bo ja ostatnio już nie mogę wytrzymać z tą moją skłonnością do płaczu! Wiem że mam tak po tacie, ale ostatnio bardzo mi się to nasiliło... wzrusza mnie nawet reklama proszku do prania! :O Raunku!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) A ja zamiast wypoczywać po świętach, musiałam jechać do Poznania, by zmienić umowę odnośnie netu i kablówki, bo stara mi niedługo wychodzi :o Biur Obsługi sa 3 - pojechałam do najbliższego i jak tam weszłam, to o mało co się nie przewróciłam z wrażenia :o taką kolejkę ostatni raz to chyba w dzieciństwie w sklepie mięsnym widziałam. Albo przed osiedlowym sklepem, jak rzucili kawę lub masło :o czekania moze na 3 godziny. No może dwie :o Oczywiście wyszłam stamtąd po 5 minutach, bo nie znosze takiego stania i czekania i stwierdziłam, że podjadę do innego biura, w mojej ulubionej dzielnicy Winogrady, gdzie kiedyś mieszkałam. No i tam nie było nikogo w zasadzie, tzn. obsługiwane były dwie osoby, , jedno stanowisko wolne - luzik :D I nieważne, że za 10 minut tłumek oczekujących zgęstniał ;) Grunt to odpowiednie nastawienie hehe .... Lucyno droga, co do wzruszeń - to chyba przychodzi z wiekiem. Przychodzi i nie mija, rzecz jasna. Przynajmniej u mnie :o Też potrafią mnie wzruszyć różne dziwne rzeczy, moze reklama proszku to chyba nie - póki co, ale Stare Dobre Małżeństwo usłyszane na Śnieżce, nieoczekiwanie .... Czy masz depresję, to musiałby lekarz stwierdzić, albo psycholog. Podejrzewam, że jesteś po prostu zmęczona różnymi wydarzeniami, wisi nad Tobą praca mgr., koniec studiów i takie tam różne rzeczy. Coś na ten temat wiem :o Tylko, że to, w przeciwieństwie do wzruszeń mija :) Miłego popołudnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam W Legnicy śnieg... wieje i słońca brak. Ja wreszcie dzisiaj odpoczywam po świętach . Moje dzieciątka w szkołach , a ja dumam co teraz zrobić , aby było lepiej:D Kigana Ty to masz nosa , świetnie poradziłaś sobie z tą kolejką...:) A tak notabene przypomniała mi . Kiedyś wracałam z mężem z Gdańska, aby wrócić do domu trzeba było zatankować,:P Proszę mego lubego zatankuj już teraz _ mała kolejka Mój staruszek na następnej zatankujemy, no i stało sie 3 kilometrowa kolejka za paliwem Ha Ha . To jest tak kiedy mąż ma gdzieś to co żona mówi... Pozdrawiam wszystkie wodniki , idę włączyć jakiegoś filma , a po filmie krzyżuweczka, a potem spanko, jedzonko też i tak minie mi na lenistwie dzisiejszy szień bo tak chcę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Dziękuję za wsparcie Kiganko :) hehe poczułam się trochę jak hipochondryczka :P ;) ale do żadnego lekarza mi nie spieszno, już nie pamiętam kiedy byłam u jakiegoś... a wiem! u okulisty :D i do dentysty się muszę wybrać, ósemki znów mi szaleją :O Pewnie nie mam depresji :) tylko po prostu mam stresy ostatnio, zmartwienia w domu, cierpię na bezsenność od 3 miesięcy, wciąż chudnę, jestem przygnębiona, nie mogę się skupić na konkretnych działaniach choć wiem, że powinnam (w związku z czym mam poczucie winy) chce mi się ciągle płakać, czuję sie bezradna, mam trudności w podejmowaniu decyzji, lęki, odczuwam wewnętrzny niepokój i już jestem zmęczona tym wszystkim! Również fizycznie zmęczona... ale pewnie nie jest to depresja, tylko sama się tak nakręcam, nie jest tak tragicznie, a wszystkie smutactwa miną wraz z nadejściem wiosny :) a na razie śnieg pada :) naprawdę chciałabym sie z tego faktu cieszyć... oglądałam ostatnio \"Madagaskar\" :) zabawna bajka, dobry rozweselacz co do kolejek to ostatnio stalam w jednej byczej do dziekanatu... i wystarczy. Czekaj - moje rady też są często pomijane, a później sie ludzie dziwią że mają pod górkę ;) powinnam sobie napisać na czole \"a nie mówiłam? ;) \" żeby nie musieć tego non stop powtarzać :P a plan dnia masz przyjemniaśny :) brat wrócił z zagranicy, pobędzie w domu dłużej, własnie gotuje bigos :) taaaak nie ma to jak mężczyzna w kuchni, jeszcze jakby po sobie sprzątał to cudnie by było ;) no nic, wracam do mojej pracy trzymcie sie wodniki 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdrawiam wyjatkowo wiosennie :) szkoda ze w swieta nie mielismy tak pieknej, slonecznej pogody! chyba sie z komputrem na dwor przeniose ;) a w sobote ma byc 15 st. C!!!!:D no ciekawe... milego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×