Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kiarah

Kosmetyczne sztuczki.

Polecane posty

a byłaś z tym u dermatologa? mojemu chłopakowi dermatolog przepisał na to maść Elossan i jakąś maść robioną, ma je ze sobą mieszać, i do tego Oxycort A. już od jakiegoś czasu stosuje, ale poprawy chyba nie widać :( i kazała mu się opalać. może jest na to jakiś sprawdzony sposób? co Wam pomaga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olivkaaa
Słyszałam, że przycinanie końcówek rzęs (dosłownie 1mm) powoduje, że staną się one zdrowsze i urosną jeszcze dłuższe. Nie wiem czy to prawda i ile trzeba czekać na ten efekt...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam🌼 a ja miałam:) to rogowacenie na udach, zwłaszcza po zewnętrznej stronie... i trochę na rękach.. no i ostatnio chciałam zrzuciś parę kilo i przeszłam na zupę kapuscianą... i nie wiem jak to się stało, ale skóra mi się tak wygładziła na udach jak nigdy!!! wciągnęłam więc wniosek, ze chyba jest to kwestia diety.. praktycznie żywiłam się samymi owocami, warzywami i ta nieszczesną zupą... Olivkaaa🌼 przycinałam sobie kiedyś rzęsy, bo mnie denerwowało ze sa spłowiałe na końcach, ale jak odrastały to zawsze były tak samo spłowiałe i zadnych rewelacji nie zauwazyłam.. zdecydowanie skuteczniejszy jest ten osławiony olejek rycynowy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olivkaaa
:) taaak, stary, poczciwy olejek rycynowy... zaopatrzę się w niego... Ps. Mam fioła na punkcie peelingów... od 3 dni jestem pod wrażeniem tych naturalnych ( typu sól + oliwka lub fusy z kawy) efekt: totalna rewelacja. Do tego tanim kosztem i bez tej głupiej chemii no i dodatkowo likwidują cellulit. Wypróbujcie koniecznie !! Polecam też chłodne prysznice. Z natury jestem strasznym zmarzlakiem, a doszłam do wprawy i w końcowej fazie stosuję lodowatą wodę. Do tego peeling... Po takim czymś organizm się wzmacnia, skóra jest elastyczna, następuje redukcja cellulitu no i mam full energii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PMS
dziewczyny !! poradzcie cos na niesamowita suchosc stop a szczegolnie podeszw!!! juz nie wiem co mam robic, pilinguje, nawilazam,natluszczam je jak sie da ale to nie pomaga,mam wrazenie jakbym miala taki pancerz na podeszwach,najchetniej oddalabym troche tej suchosci komous kto ma problem z nadmierna potliwoscia... nie wiem co gorsze, mam dyskomfort w chodzeniu...aha i moja skora wcale sie nie luszczy, jest mila w dotyku ale potwornie sucha..taki paradox nie wiem czy ktoras wogole wyobraza sobie jak to moze wygladac ..z gory dzieki za porady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PMS
eh i jeszcze raz ja, jakis dobry szampon do przetluszczajacych sie wlosow dodatkowo z wulkanami na skorze glowy..koszmar. ,pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PMS, spróbuj jakieś kremy z apteki do skóry bardzo suchej, powinni Ci w aptece doradzić coś, np. Balneum, na noc gruba warstwa kremu na stopy, na to skarpetki bawełniane i spać. szampony do włosów przetłuszczających wypróbuj z Farmony (apteka, sklep zielarski).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania_22
babeczki kochane powiedzcie, ile trzeba czekać na rezultaty /poprawę cery/ gdy pije się drozdże????? buziaczki /swietny topic/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PMS,wiem o co Ci chodzi,mam to samo :( To nie jest zwykla suchosc skory,ja bym to nazwala rogowaceniem. Ten odczuwam dyskomfort przy chodzeniu,szczegolnie w szpilkach.Mysle,ze to sie nasila wlasnie od chodzenia w butach na wysokich obcasach... kiedys tez wycinalam sucha skore nozykiem i potem zaczela tak narastac :-( Kurcze,straszne to jest,ale nie wiem co mogloby to zlikwidowac :-( Pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytalam chyba na tym topicu o peelingu: cukier lub sol wymieszane z oliwka do ciala. Poniewaz mam tzw. rogowacenie mieszków okołowłosowych na posladkach i udach postanowilam wyprobowac ten peeling ..... I jest super, wczoraj pod prysznicem natarlam tym nogi, splukalam, wytarlam delikatnie recznikiem, a skora byla przyjemnie gladka. Nie uzylam zadnego balsamu. Dzis rano skora nadal byla gladka. Mysle ze bede taki peeling stosowac codziennie. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tess
A ja mam taką sztuczkę - na noc wcieram w skórę dłoni kilka kropli gliceryny (w paznokcie też). Skóra robi się po takim zabiegu delikatna, a paznokcie mocniejsze i błyszczące (i jeszcze skórki przestają się zadzierać). Przy bardzo wysuszonej skórze można założyć zwykłe bawełniane rękawiczki. Naprawdę pomaga! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majaaaaaaaaaa
Starym ale za to bardzo efektownym sposobem na zdrowe i blyszcczace wlosy sa plukanki z piwa.Naprawde dzisalaja. Mam 2 male pytanka ale bardzo wazne dla mnie. 1.Macie jakis sposob na jedrny biust bez rozstepow i na "opadajace" piersi? Plissssss,pomozcie 2.Odzwywiam sie zdrowo,nie maluje paznokci,uwawalam wielu odzywek do paznokci a sa one w oplakanym stanie.Lamia sie ,rozdwajaja i sa okropne.Co moge zrobic by je jakos ratowac?Z gory dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majaaaaaaaaaa na paznokcie pomaga oliwa. Trzeba ją trochę podgrzać i moczyć w niej paznokcie, codziennie przez około 5-10 minut. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laatka
Jesli chodzi o drożdze to ja nie mam żadnego problemu z ich wypiciem dlatego że w ogole nie czuje ich smaku, A żeby nie czuc smaku drozdzy wystarczy podczas ich picia zatkać sobie nos bardzo prosty i sprawdzony sposob mowie wam wyprobujcie:))))) Do zmywania makijazu polecam chusteczki nawilzane dla dzieci , ja uzywam z firmy bambino kosztują 7 zl za 72 sztuki naprawde gorąco polecam wszystkim bez wzgledu na rodzaj cery. Mam cere tradzikową i w zapobieganiu pryszczy pomaga mi uzywanie mydla siarkowaego a po umyciu twarzy przecieram ją wlasnie tymi chusteczkami i teraz z mojej twarzy jestem bardzo zadowolona:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izula
Hej Laseczki!mam prośbe.mam bardzo suchą skóre z przebarwieniami i plamkami po drobnych krostkach.Nie ma jednolitego koloru.Poradzcie mi prosze kremik i podkład.Pozdrawiam buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli ktoś chce wybielić zęby polecam szczotkowanie ich sodą oczyszczoną (taką używaną w kuchni) trzeba uważać żeby nie podrażniać dziąseł i do tego ziołowe pasty do zębów -moja znajoma robi tak przez cały czas i widać efekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila229
hej dziewczynki! sluchajcie mam wielki problem.... i nie wiem jak mam sobie z nim poradzic... po ciazy moj brzuszek pomimo stosowania kremow przeciw rozstepom wyglada tragicznie sa straszne rozstepy a i skora ktora kiedys byla napieta i taka gladka teraz wygląda jak u starej babci, lekarz powiedzial mi ze za szybko schudlam i juz nic nie da sie na to poradzic:( jestem zalamana to moj kompleks jest wstydze sie wogole rozebrac i nie moge na siebie patrzec:( co mam robic? czy moze ktoras z was ma podobny problem? i moze ma jakis sposob domowy by tego sie pozbyc chociaz w niewielkim stopniu ja probowalam juz chyba wszystkiego:( pomozcie prosze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Y0
Słyszałam o doskonałym sposobie na gładką skórę twarzy,szczególnie przy delikatnej skórze.Myje się ją PŁATKAMI OWSIANYMI.I tu jest oproblem ,bo nie pamiętam jak się to robi(czy mają napęcznieć,itd..)Jak ktoś wie,proszę sięodezwać!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OLIVIA26
Platki owsiane trzeba zalac goroca woda lub mlekiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość demolka
ja chociaż wpisuje się po raz po pierwszy to bywam tu często. Wczoraj poszłam za radą jednej z Was i po umyciu spłukałam sobie włosy wodą z octem winnym .Muszę przyznać że jestem mile zaskoczona, włosy rzeczywiście wyglądają bardzo ładnie-błyszczą i lepiej się układają.Mam zamiar wypróbować jeszce pentanol. Aha i jeszce jedno zamiast opisywanego olejku rycynowego smaruję na noc rzęsy i brwi tranem, jeszce nie mogę mówic o efektach bo stosuje go dosyć krótko ale jestem pełna nadziei(dodatkowo rano też z zatkanym nosem wypijam łyżeczkę tego paskudztwa).Pozdrawiam. na pewno jeszce tu zajrzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość demolka
A co do płatków owsianych mnie po nich szczypała twarz. To co mi zostało zjadłam.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia1
Witam! Chcialam podzielic sie sposobem na poradzenie sobie ze zniszczonymi, slabymi, rozdwajajacymi sie paznokciami: nalezy kupic w aptece Masc Witaminowa, czasem nazywa sie ona Mascia Ochronna z witamina A a nastepnnie uzywac jej zamiast kremu do rak, szczegolnie starannie wsmarowujac w paznokcie. Masc jest troche tlusta, ale dosc dobrze sie wchlania. Efekty rewelacyjne!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia1
Maść kosztuje około 2.50 zł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila229
do Ania_22 jesli bedziesz systematycznie pila te drozdze a do tego robila sobie maseczke z nich to w ciagu dwoch tygodni zobaczysz efekty,jesli masz naprawde duze problemy z cera to na poczatek potraktuj ja dawka konską tych drozdzy czyli nawet cala kostke na raz zalej wrzatkiem odczejak godzinke i pij na zdrowie:) efekty murowane pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila229
a czy naprawde nikt z was nie zna skutecznego sposobu na moj paskudny brzuszek? ja chyba w kompleksy juz popadam:( pomocy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila229
A mam przepis na swietna maseczke rozswietlajaca cera po niej wygląda naprawde super a mianowicie bierze sie ziemniaka obiera ze skorki i gotuje w mleku tak zeby byl miekki,potem trzeba przestudzic mleczko i tego ziemniora rozgniesc dodac żoltko i dalej to tak sobie rozgniatac zeby powstala papka ,a potem na twarzyczke nalozyc i na szyjke:) zostawic na 20 min potem splukac po takiej kuracji naprawde buzka wyglada promieniscie :) polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
SUPER...........TOPIC :D😍😍😍 dla założycielki!!! Korzystam korzystam , szczególnie zainteresowały mnie domowe Peelingi. Wyczytałam ,że niektóre mają problemy z oczkami po oleju rycynowym , ja też to miałam - używałam go na noc , spływał mi do oka i rano budziłam się z podpuchniętymi oczami i znalazłam na to sposób KREM NIVEA ten najstarszy i najzwyklejszy w plastikowym opakowaniu . Poczytajcie na opakowaniu ma dużą zawartość rycyny dział podobnie jak olejek ale tak nie tak nie podrażnia . Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rowniez uwazam ze ten topic jest THE BEST!!! :) :) :) Zastosowalam pare \'kuracji\' tu opisanych i jestem pod wrazeniem efektow. Widze jak moja skora po zimie budzi sie do zycia . A o to podaje inne domowe sposoby aby byc piekna :) *krem zapobiegajacy swieceniu sie skory tlustej i mieszanej: garsc UGOTOWANYCH platkow owsianych wymieszac z lyzka miodu,utrzec na konsystencje kremu.Nalozyc na tluste partie i po 20 min zmyc woda. *maseczka na wypryski: 2 lyzki miodu + 2lyzki mleka+ sok z cytryny.Wymieszac skladniki i wmasowac na noc. pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×