Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kiarah

Kosmetyczne sztuczki.

Polecane posty

Gość ruda-lida
Paloma, to będzie ten krem ścierający. ja niewiem jak jest w tym katalogu,bo ja z Oriflamu nie biorę nic oprócz tego produktu, zamawiam cztery sztuki odrazu,bo to nie tylko dla mnie .Biorę to raz na dwa lub trzy miesiące,dlatego nie wiem jak ta seria się ma w tym katalogu,ale we wcześniejszym,jest na str.20,seria Swedish Care i pierwszy produkt -- KREM OCZYSZCZAJĄCO-ŚCIERAJĄCY.Cena w tym katalogu mam 18,90.Być może ,że teraz podrożalo.Nazwa mówi za siebie ścierający ,to peeling.Ja sobie go tak nazywam. Sorki Paloma,że przez to wprowadziłam Cię w błąd. Pozdrawiam,pa. Dodam,że to jest w zielonej tubce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruda-lida
Kaśkaa, na zajady magnez ,ale większośc z nas nie przysfaja samego magnezu ,dlatego trzeba go zarzywać z wit.B. Np.Magnefar,lub Magnez z wit B6,.......w aptece jest mnóstwo tych leków za parę zetów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaaaaaaaaaaaaa
czy nie sądzicie,że ta Urra,która wszędzie reklamuje te swoje tabletki na powiększenie biustu to jakaś podpucha??wiem,że to nie na temat,ale tak mnie to trochę zdenerwowało.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Gosi
do gosi, ktora na poczatku topiku wspomniala o swoich paznokciach:) Gosiu, napisalas, ze Twoje paznokcie są nierówne i mają dziurki jakby nakłucia szpileczką...Musze Cię zmartwic:( Jak najszybciej udaj sie do dermatologa, to jest pierwszy objaw grzybicy paznokci, nie zwlekaj bo za chwile zaczna sie robic zolte i grubsze, potem beda sie lamac a potem to juz bedzie Ci wstyd wyjsc do ludzi z takimi paznokciami:( Trzymaj sie i weź moje slowa do serca, nie zartuje:( Pozdrawiam Cię serdecznie:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć babeczki, Pytanko: czy te drożdże Wam się potem nie odbijają przez cały dzień. Bo ja raz wypiłam i pamiętałam o tym baaardzo długo :) Co zrobić? (Zalałam ciepłym mlekiem) pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiunia
Polece wam sprawdzony sposob jak pozbyc sie sladow po wycisnietym pryszczu. Z reguly zostaje wtedy nieatrakcyjny czerwony slad. Ja biore szare mydlo i namydlam miejsce po pryszczu...sluchajcie-goi sie z blyskawicznym tempie!!! Szare mydlo uzywam tez w przypadku kiedy po goleniu pach lub okolic bikini pojawia sie czerwone krosty..sprobujcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Manja to przez mleko. Miałam to samo. Cały dzień mi się odbijało. Teraz piję z wodą i jest okej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaśkaa --> dzięki za radę. Swoją drogą to mleko zazwyczaj łagodzi jakieś brzuszne dolegliwości, dziwne... :) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! dziewczyny baaardzo prosze o radę: jaki polecacie tonik do cery tłustej? Ja mam cerę tłusta ale tak dziwną że inwazyjne kosmetyki typu PURE ZONE wysuszają mi ja na wiór! A toniki typu \"matujące\" sprawiaja że po kilku dniach stosowania mam sporo nowych wyprysków i podrażnień na twarzy! Używałam juz chyba wszystkiego i nie trafiłam na TEN właściwy tonik. - totalnie odradzam MAT B z Dermiki, Yver rocher taki zielony matujacy. Prosze o radę- plissssss :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dori-a używałaś tonika ogórkowego z Ziaji? Bo ja używałam, mam cerę mieszaną, ze skłonnościami do przesuszania się w pewnych miejscach (skomplikowana sprawa:( ) i mogę cię zapewnić, że nie wysusza, a właśnie jest do cery tłustej. Poza tym bardzo dobrze działa na wypryski-przetestowane na moich koleżankach. Jest tani, ale bardzo dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :) jestem tu pierwszy raz i chce pogratulowac swietnnego pomyslu:) dori-- ja polecam toniki i zele to tlustej cery z Avonu - tez w zielonych opakowaniach. Ja juz go nie uzywam, bo moja cera juz nie jest tlusta, ale duzo osob tez je chwali, co widac po zakupach. Ale nie polecam z Ziaji serii do tlustej cery (zel, tonik i krem), nic nie pomaga a mozna brzydkich krosteczek sie nabawic - wygladajacych jak potowka u dzieci. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Steffi
A ja dodam jeszcze coś na temat włosów - jeśli są cienkie i po myciu nie możecie dojść z nimi do łądu - czytaj rozłażą się na wszystkie strony - to radzę spróbować spłukać własy (ostatnie płukanie) najzwyklejszym w świecie piwem - i wysuszyć. Ilość piwa - w zależności od długości włosów - szklanka, dwie. Absolutnie już tego nie spukiwać, bo po efekcie będzie nici. Po takiej płukance włosy stają się sztywniejsze i dużo łatwiej nad nimi zapanować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 17stka
piwem??? a nie śmierdzą po tym?????!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorotka25
na problemy z cerą polecam gorąco picie soku z łopianu-mozna kupić w aptece.pomaga!!!!!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotka- a co ten łopian robi? Pierwszy raz słysze że działa na cerę! Daj znać co i jak i oświeć mnie :) Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 17stka
też chciałam zadać to samo pytanie - co właściwie robi ten łopian,że jest taki dobry na cerę? i jak to wygląda,ile kosztuje,itp. itd...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiunia
Dziewczeta..jesli chcecie schudnac szybko pare kilogramow polecam CZERWONA HERBATE! Jest niedroga, a przy piciu ok.4-5 szklanek dziennie juz po 4 dniach mozna zauwazyc spadek wagi. Poczatkowo zapach moze was zniechecic, ale do tego mozna sie przyzwyczaic juz nastepego dnia. Sprawdzone na mnie i kolezance!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka
Od dwoch tygodni pije drozdze i nie zauwazylam jeszcze efektow.Pytanko:po jakim czasie wasza skora "odczula"efekt picia tego swinstwa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dołączam do tego topiku bo jest naprawdę fantastyczny. Nawet założyłam specjalny zeszycik p.t. \"Porady babuni\" i notuję wszystkie wasze ciekawostki. Może kiedyś będzie z tego jakiś mądry poradnik dla mojej przyszłej córki , której jeszcze nie mam. Co do drożdży to rzeczywiście nie smakują najlepiej i dlatego zastanawiam się czy nie warto by jeść DROVITU - czyli drożdży w tabletkach. Jeśli odniosłyby taki sam skutek to przynajmniej nie trzeba by było czuć tego smaku ochydnego. Co wy na to? Myślicie że tak samo zadziała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natix
ile razy dziennie pijecie te drozdze? 2 czy 1? a moze jeszcze czesciej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 17stka
nie wiem dlaczego,zle mi łykanie takich gotowych tabletek drożdżowych nie pomagało,a przynajmniej nie zauważałam efektów... A kiedy zaczęłam pić drożdże szybko zauważyłam poprawę.To chyba zdrowsze takie zjadanie "naturalnych" produktów:) Aha.A co do tego obrzydliwego smaku...na początku też miałam z tym problem.Pierwszego dnia myślałam,że zwymiotuję:(ohyda...Ale następnego dolałam trochę więcej wody i było ok.Potem miarowo przyzwaczajałam się do tego smaku,trochę też słodziłam,żeby zabić ten odór...:( W końcu przestałam słodzić i zauważyłam,że takie niesłodzone drożdże są o wiele lepsze:)teraz już wogóle nie zwracam uwagi na ten smak...dodam,że nawet mi posmakowały,chyba się uzależniłam ;) :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greengirl
---> manja ja drozdze zalewam mlekiem. Najpierw sie gotuje, czekam az troche przestygnie i dopiero pozniej zalewam. I zapewniam Cie ze mi sie nie odbija po tym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 17stka
ja pije 1x dziennie,ale moze sie przerzuce na 2x....Obecnie mam przerwe w zajadaniu tego cudeńka;) bo mi sie skonczylo i zapominam kupic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natix
Ja pierwszym razem jak wypilam drozdze to zwymiotowalam!!! ale nie zrazilam sie tym, bo czego sie nie rozbi dla ladnej buzi :) teraz mam juz sposob: pije z "popitka" :) drozdze zalewam odrozbinka goracej wody, i ta magiczna miksture trzymam w lewej raczce, w prawej kubek z sokiem (testowalam juz sok: pmatanczowy i kokosowy, wode gazowana i niegazowana) i stwierdzam ze jablkowym popija sie drozdze najlepiej. Szybko lykam drozdze i popijam ogromna iloscia soku, w ten sposob nie ani odrobine drozdzy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Linka
Naxi tylko się nie ździw jak prowadzisz samochód i policja Cię zatrzyma na dmuchanie w alkomat procenty gwarantowane. SOK+ DROŻDŻE= WINKO!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytalam wczoraj wieczorem topik z zapartym tchem. REWELACJA. dopiero dzisiaj przypomnialo mi sie co nieco, tak wiec polecam: -->na zapuchniete i podkrazone oczy kostki lodu, masowac oczodoly zwykla kostka lodu, dziala swietnie i nie trzeba chlodzic lyzeczek, czy jakis maseczek zelowych (probowalam wszystkich trzech i lod mi najbardziej pomaga) -->na podraznione, piekace, czy bolace oczy polecam mocny wywar z czarnej herbaty, jeszcze cieply, namoczyc waciki i 10 minutek relaksu:) -->jesli macie koncowke tuszu do rzes, taka wyschnieta resztke, a akurat nie macie kiedy, albo za co ;) kupic nowego to proponuje wlozyc tusz na kilka minut do kubeczka z ciepla woda, mozna spokojnie sie pomalowac, jak nowy:) a ja lece zaraz do sklepu po drozdze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natix - jeśli rozrobisz drożdże w wiekszej ilości wody to spokojnie będziesz je mogła wypić bez popitki. Ja jakieś dwa miechy temu też piłam tak jak Ty. Właściwie nie mogłam tego przełknąć bo było ohydne, nawet nie wchodziło mi z popitką. Odstawiłam, bo nie mogłam się przekonać. Potem zaczęłam wlewać wiecej wody(1/3 szklanki). Tak radziły dziewczyny.Teraz mogę pić te drinki cały czas. Nie są gorzkie. Spróbuj. Piję je już regularnie od ponad miesiąca i efekty są boskie. Buzia bez wyprysków, gładka, odzyskała blask. Robię też maseczki z drożdzy dwa razy w tygodniu. Miodzio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja piję drożdże z mlekiem, są mniej ohydne, a nawet smaczne. Poprawy na razie nie zauważyłam ale pracuję nad tym i piję dalej. A to już jakieś 2 tygodnie. Co do kostek lodu na oczy to trzeba uważać, żeby sobie skóry nie odmrozić. A skoro o oczach: na zmęczone oczka można nałożyć świetlik w postaci żelu. Kupić zielsko, zaparzyć, rozpuścić żelatynę i mamy żel :) Jak się przełoży do słoiczka i trzyma w lodówce to taki chłodny koi jak nie wiem co. Striti --> jeśli chodzi o tabletki drożdżowe to mnie było je dużo trudniej przełknąć niż napój. I uważajcie z czerwoną herbatką bo to wprawdzie daje efekty ale rozregulowuje pracę jelit, a przy dłuższym używaniu można się nabawić różnych ohydnych dolegliwości typu niestrawność, wrzody itp. Nie można jej nadużywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×