Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kiarah

Kosmetyczne sztuczki.

Polecane posty

Gość frbidden fruit
ja odkad tu przeczytalam przecieram twarz sokiem z cytryny.. i jestem bardzo zadowolona. twarz ma ladny kolor i przestaja powstawac nowe wypryski. w sumie na wlosy tez moze dobrze bedzie dzialac.. w koncu to witaminy, jesli nie pomoga to raczej nie zaszkodza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm frbidden fruit zaciekawilas mnie tym ze porzemywasz twarz sokiem z cytryny, o takim toniku tez slyszalam. naprawde dziala? i rozcienczasz ten sok z woda czy jak? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam wypróbowaną na sobie maseczkę z roztopionego masła.Wygładza twarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiunia -jeśli masz jakieś rozdrapane krostki to raczej nie próbuj bez wody bo piecze. A co do soku z cytryny na włosy to raz na jakiś czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość forbidden fruit
a ja tam nie rozcienczam. i wlasciwie to mnie chyba ani razu nie szczypalo a juz z jakies 3 tygodnie stosuje taki tonik. jak robisz maseczke z masla? roztopione to chyba zcieka z twarzy? poza tym to tluste jest. samo maslo nic wiecej? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może też być masło takie jak np.masmix(takiego właśnie użyłam) . Po roztopieniu wkładam do lodówki żeby nie zciekało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodaję do maseczki rozpuszczoną polopirynkę. Nie miesza się to ale jakoś ją nakładam. Może i rzeczywiście jest tłuste ale moja skóra nie jest gładka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm jakie macie jeszcze sprawdzone maseczki? moga byc nie tylko domowe ale i sklepowe, z domowych to moge polecic z bananow i tarozku , truskawek ale to w lecie a ze sklepowych dobra jest z oriflame truskawkowa i z dr ireny eris taka z pomaranczami na rysunku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha i chodzi mi o maseczki oczyszczajace natomiast nie polecam st ives maseczki,z nivei i garniera :/ (wszystkie oczyszczajace)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maseczki z nivei? Jeszcze o takich nie słyszałam. A jak one wyglądają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak nakładać olejek rycynowy na rzęsy?? np może być pędzelek??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mysia Kaana
Karsiu, w temacie były podawane już kiedyś propozycje - np. palcem, albo wyczyszczoną szczoteczką od tuszu. Ja wyczyściłam sobie szczoteczkę i pojemniczek po starym tuszu, nalałam olejku i jest ok. Jak ci będzie wygodnie pędzelkiem, to czemu nie? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od jakiegoś czasu jestem naprawdę szczęśliwa :D. Odkryłam lek na mój trądzik. Jest to maść. Słyszałam że żadnych tłustych rzeczy nie można nakładać na twarz bo to jeszcze bardziej powiększa krostki. Przepisał mi ją lekarz jak miałam katar. Raz posmarowałam miejsca gdzie miałam trądzik i rano była naprawdę duża poprawa. Jest ona jednak na receptę ale nie jest taka droga. Kosztuje (tak mam na opakowaniu) 9zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość forbidden fruit
Kida ale jak sie nazywa? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A zapomniałam napisać że to jest antybiotyk. Nazywa się DETREOMYCYNA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A zapomniałam napisać że to jest antybiotyk. Nazywa się DETREOMYCYNA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A zapomniałam napisać że to jest antybiotyk. Nazywa się DETREOMYCYNA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mysia Kaana
Kido, jestem, jestem. Dość regularnie tu zaglądam, choć mało kiedy odzywam ;) Po prostu nic do pisania nie miałam. Nie pamiętam, czy była już mowa o płatkach owsianych dobrze działających na włosy (wzmocnienie), ale przyjmowanych paszczowo :-) Sprawdzone i potwierdzone przez moją Mamę - przy codziennym jedzeniu płatków owsianych włosy aż lśnią :-) Pozdrawiam Mysia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysiu a po jakim czasie twoja mama zauważyła poprawę i ile tego jadła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysiu a po jakim czasie twoja mama zauważyła poprawę i ile tego jadła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysiu a po jakim czasie twoja mama zauważyła poprawę i ile tego jadła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam za tyle kopii ale coś komputer się zawiesza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola z przedszkola
Czym myjecie twarz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprawdziłam na sobie
do kida 16 ja też kiedyś z braku środka do mycia twarzy używałam płynu do higieny intymnej i faktycznie nie jest to zły sposób, nie wysusza skóry i jest delikatniejszy od mydła. można śmiało polecić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kido, mama miała czas, że jadła je kilka razy dziennie, po kilka łyżek (na sucho) - taki nałóg ;) Trwało to dość długo (parę miesięcy), ale nie pamiętamy, po jakim czasie zadziałało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olu, ja ostatnio przestawiam się na kosmetyki bez sls-ów. Wyobraź sobie, że myję twarz SZAMPONEM :-) ale oczywiście nie pierwszym-lepszym, ale takim bez toksycznych składników, czyli rossmannowym dziecięcym, z serii babydream. Na to kremik z tej samej serii i buzia jest gładziutka i bez żadnych paskudźtw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×