Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gochaa

kobitki ktorej sie udalo po CLOSTILBEGYT????

Polecane posty

Gość kasia1509
Dziewczyny a ja się boję brać trzecią serię clo. Lekarz po tej drugiej nawet mnie nie zbadał. A jeżeli mam PCO to może lepiej nie brać clo. W przyszłym tygodniu wybiorę się do innego lekarza, żeby mi powiedział czy mam brać CLO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Witajcie dziewczyny, jestem pierwszy tutaj pierwszy raz. Od 8 miesięcy staramy sie z moim Z. o dzidzie. Bezskutecznie. Od dwóch biorę clo i duphaston. Czuję że tym razem tez nic z tego nie wyjdzie. Czasami już nie mam siły... Dzisiaj mój Z. zrobił sobie seminogram, jutro wyniki... Umieram z niecierpliwości. Czy którejs się udało zajść po clo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia1509 Ja mam PCO i "leczę" je CLO. Bardzo często lekarze przepisują ten lek w wypadku tej choroby. Ma on za zadanie wywołać owulacje, która jest zahamowana. Myślę, że jak najbardziej powinnaś brać trzecią serię, ale powinien przy tym towarzyszyć monitoring, gdyż może dojść do przestymulowania. To ważne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj mysia owsia:) Ja Ci niestety nie pomogę, gdyż sama jeszcze nie zaczęłam brać CLO, ale uwierz mi, że sporo się naczytałam w necie na ten temat i jest ogromna liczba kobiet, które zaszły dzięki CLO. Mój gin sam mi powiedział, że wiele jego pacjentek zaszło dzięki temu specyfikowi. Tak więc trzeba próbować i WIERZYĆ:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Wlasnie, ja tez duzo czytalam, wiekszosc zachodzi po pierwszym lub trzecim miesiacy, ale ja u siebie zauwazylam suchosc w te dni kiedy powinna byc owulacja, starlismy sie wtedy, ale czuje ze bezskutecznie, nie wiem czy to te leki tak na mnie dzialaja? slyszalam ze olej z wiesiolka pomaga na śluz, zaczne go brac od nastepnego miesiaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też tak słyszałam i biorę olej z wiesiołka od 4dc do owulki. Można też pić siemie lniane, ale ponoć nie smakuje zbyt dobrze. Czasem jest też tak, że śluz płodny jest w środku i go nie widzimy. Polecam Ci oeparol (od 4 do 6 tabletek na dobę). Ja tak stosowałam iśluzik był pierwsza klasa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dzieki Nadi8, a długo się juz starasz? Ile masz lat? To ja zaczne brac olej tez od 4 dc, oby pomogło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My się staramy z mężusiem od roku, ale pierwszy cykl stymulowany będe miała dopiero teraz. Mam 23 lata i baardzo chcę mieć dzidziusia, jak wiele forumowiczek. A ty ile masz latek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysia owsia ja jeszcze popijam ziółka wspomagające owulację. Na razie sączę je drugi miesiąc, ale czuję, że coś moje jajniczki po nich ruszyły, gdyż jak wcześniej była zupełna ciszaaaa, to teraz coraz częściej mi o sobie przypominają. A ty który masz dziś dzień cyklu? I dlaczegu musisz brać CLO?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ja mam 26. Mialas robione jakies badania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
hej nadi - dzis mam 18dc. Gin przepisal mi clo a potem duphaston, w sumie to niew eim co mi dokladnie jest, powiedzial mi ze moge miec za duzo testosteronu, mężowi kaza łzrobic badanie nasienia, zeby najpierw wykluczyc jego "niedomaganie", a potem ma sie zająć mną, tymczasem przepisał mi własnie clo i dup, pierwszy i drugi miesiac po 1 tabl, a w 3 miesiacu - podwojna dawka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysia ja miałam robione hormonki, histeroskopię i drożność jajowodów + kilka cykli monitorowanych, a mężuś badanie nasienia. U mnie wszystkie wyniki ok, tylko to PCO...i brak owulki grrrr. Nadwagi też nie mam, ale zawsze miałam baaardzo nierególarne cykle po 40-90 dni. Nie przeszkadzało mi to do czasu, gdy zaczęłam starać się o dzidziusia. Nie wiem czy CLO mi pomoże, ale wiem, że musimy próbować:) Jesteśmy jeszcze młode i zobaczysz, że doczekamy się:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ja nie maiałam robionych żadnych badań, mimo to ufam temu lekarzowi, w moim regionie to najlepszy ginekolog, a na czym polega to histo.. cos tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysia pomyliłam się i odpowiedziałam Ci na drugim wątku, który też śledzę:) widziałam, że też się tam wypowiadałaś, więc może przeniesiemy się tam? jakoś większy tam ruch:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez popijam zioła O.SROKI na owulke....i zobaczymy Boox- a kto mnie niedawno pocieszał hmmmm ??? zobaczysz kochana uda nam sie nadzieje umiera ostatnia...musimy w to mocno wierzyc.... A wiesz dlaczego nei mozesz zajsc w ciąże ?? miałas hormony badane ?? Ja mam prolaktyne podwyzszoną a co za tym idzie cykle bezowulacyjne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kikikiki a długo już pijesz? I zauważyłaś efekty? Ja od marca i czuję, że moje jajniczki zaczęły pracować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez od marca :) Czy czuje efekty...hmm niewiem czy to po ziołach czy po clo...w tym miesiacu jajniki dały mi ostro do wiwatu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boox2
kikikiki standard PCO ale stwierdzone tylko na podstawie badania usg.. natomiast chyba zmienię lekarza bo mimo, że nie czuję się źle prowadzona to mojej koleżance nie zauważył raz 8tyg. ciąży ( teraz ma już córeczkę) a ostatnio usunął jej tabletkami wywołującymi @ 5 tyg ciążę. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boox2
kikikiki pocieszałam ... ale nie mam siły.. miałam takie nadzieje... :(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moze tesciora zaszybko zrobiłysmy i może paskuda nie dotrze do nas :) :) Ide spac jutro o 5 pobudka i do pracy....te pare dni wolnych tak mi szybko zleciało... :( :( :( Ale tylko czwartek i piątek i znowu Wolne :) :) DOBREJ NOCY :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boox2
Miejmy nadzieję, że jest jak mówisz kikikiki... dobranoc wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boox2
kikikiki przeczytasz jutro najwyżej ale ... znalazłam, że clo, pregnyl i tym podobne może fałszować wynik testu ciążowego.. wiedziałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BOOX - nie wiedziałam...ale i tak dostałam okres :( :( 2 dni za wcześnie do tego...dzis odstawiłam luteine i dzis dostałam...dziwne troche bo przeważnie musze dzień czekac i dopiero...a tu tak szybko nie wziełam rano tablety a o 12 juz miałam okres....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boox2
kikikiki powiem Ci, że i mnie zaczął brzuch boleć.. narazie takimi skurczami ale.. i jajnik prawy mnie kuje.. :((((((((( współczuję kikikiki.. ale trzymaj się ciepło..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boox - dziekuje :* Od jutra zaczynam CLO 2 tabletki.... zobaczymy co z Tego będzie...... Mam nadzieje ze wkońcu cos...daje sobie czas do końca sierpnia a potem niech sie dzieje wola nieba.....odstawiam wszystko i bede tylko na bromku...bo to akurat musze....Nie mam juz siły psychicznie......z kazdym okresem przezywam coraz gorzej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boox2
kikikiki mam tak samo.. boję się, że już sobie nie dam z tym wszystkim rady.. ja nadal czekam na okres..jutro już mam 28 dzień cyklu.. skurcze nie ustąpiły.. nie wiem co jest.. nigdy tak nie miałam.. a piersi reagują nawet na zimno..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boox2
kikikiki wiesz co.. zastanawiam się nad swoim zdjęciem usg.. ono nie wygląda jak typowe zdjęcie jajnika policystycznego.. doszukuję się "sznura pereł" ale u mnie to wygląda jak wachlarz (który ma niby być jajnikiem) doczepiony do ciemnej kulki z ciemnym środkiem trochę przypominającym literę "c".. ale czym jest ta kulka nie wiadomo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BOOX - a nie miałaś hormonów robionych ?? u mojej koleżanki z pracy teraz dr. stwierdził PCO ale wiem ze robiła duzo badań ....tak myśle moze idz do innego lekarza na konsultacje...pokaz mu to zdjęcie..moze podsunie jakieś nowe rozwiązanie ??? Ja juz po 1 dawce 2 tabletek CLO.....biore od 2 do 6 dnia cyklu.... Natalka dziś przyszła do mnie i mówi...Mamo a co powiesz zeby nasza córka hi hi miała na imie Marysia.....jej to co dzień zmieniają sie imiona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boox2
kikikiki u mnie nie ma dobrego lekarza.. a ten jest w dodatku jakiś ślepy ;/ ehhh... oglądałam film "stracone dziecko" na tvn 7... czuję, że ciężka noc przede mną.. już wyję.. pa wszystkim.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BOOX - i jak samopoczucie ?? ?? ?? ?? mam nadzieje ze lepiej ??? ??? Ja dzis do południa sprzatałm popołudniu od 16 do 19 na polku z młoda ...a to na rolki a to na rower...u kolezanki na kawie byłam...wiec dzień szybko zleciał. Dzis wziełam znowu 2 tabsy CLO i czuje sie ok...ale @@ mogła by sie skończyc bo mi sie seksu juz tak chce po tych tabletach ze masakra jakas ...hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×