Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gochaa

kobitki ktorej sie udalo po CLOSTILBEGYT????

Polecane posty

Gość dora90
hej staramy sie z mezem od poltora roku. rok temu clo plus duphaston..pecherzyki rosly lecz nie pekaly.. o monitoring musialam prosic doktora bo sam mowil ze to niepotrzebne... zmienilam lekarza... teraz mam clo plus pregnyl i czekam na efekty... pecherzyk niby pekl ale zdziwilo mnie to ze lekarz nie mowil nic o plynie w zatoce ani o cialku zoltym..bo niby po peknieciu tak powinno byc... jestem zmeczona ale musze walczyc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxxxaga
Dziewczyny mam do was pytanie czy któraś z was ma niedoczynnosc tarczycy i przeciwciała antyTPO?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość paula
dodałam wczoraj post i znowu się nie dodało :/ grrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość paula
Pytałyście o przygotowanie do insemninacji wczoraj wypisałam Wam wszytskie badania jakie miałam bo mialam je pod ręką w domu, ogolnie jakieś badania krwi + wymazy, badanie drożności, musi być grupa krwi, facet tylko jakieś podstawowe badania krwi przeciwciała itp + grupa krwi, nic wielkiego, może poza wydatkami, już za większośc tych badań (nie wszytskie jeszcze i tylko moje) zapłaciłam 450zł ;) w pon idę się umówić na hsg, oby bez żadnych przeszkód i zobaczymy co dalej :) odp na pytanie: mialam 3 cykle z clo... w tym momencie dalsza stymulacja owulacji w moim przypadku jest bez zasadna, można albo próbować bez tego i czekać aż się uda ( a mamy tylko co drugi cykl razem więc czas ucieka) albo podejśc do inseminacji - więc chcemy spróbować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co jest z postami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_ruda
Xxxaga ja na tarczyce biorę Letrox, ale to ze względu że staram się o dziecko. Wcześniej miałam ok 4, teraz wynik mam ok 1-1,5. U mnie dziewczyny te niby objawy ciąży, które odczuwalam okazały się zapowiedzią choroby. Strasznie się dzisiaj czuję. Do lekarza dzisiaj jednak nie dzwonię bo może w weekend dostanę, bo mam małe symptomy że nadchodzi @. Dziewczyny nie zalamujcie się. Walczymy !!!!! Ja w tym miesiącu jeszcze tylko duchem, ale za Was będę trzymać kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jestem po monitoringu :) w lewym jajniku 3 pęcherzyki z czego 1 dominujący a w prawym dwa mniejsze od tego dominującego :) we wtorek monitoring czy pekly :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Sylwia
kkk2891 i co u Ciebie? mam nadzieję, że ładnie rośnie. :) Kasiur88 gratuluje pęcherzyków. :) gość_ruda zdrowiej szybko. ;) ja od jutra zaczynam brać drugą dawkę clo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxxxaga
gość ruda ja tez biorę letrox 50 i w tamtym Msc mój wynik 1.42 a teraz po pierwszym cyklu z clo 2.30 bo ponoć clo podnosi trochę tsh a ja zaczynam sie martwić ze tsh za wysokie teraz i ze przez to sie moze nie udać zajść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxxxaga
gość ruda a jakie dawki bierzesz letroxu i przez ile dni ? A masz przeciwciała antyTPO bo ja mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkk2891
gość Sylwia dzis zrobiłam kontrolne hcg. napisze jak bede miała wyniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_ruda
Xxxaga ja biorę 6 dni jedną tabletkę i 1 dzień 1/2 tabletki. Poza tym wszystko u mnie w porządku pod tym kontem. Dziewczyny dostałam @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkk2891
mam juz wyniki. hcg spadło na 26,3(poniedziałej 34.9 -dzis powinno byc ok 200 . czyli czekam na okres i od nowa 4 cykl z clo. juz zmeczona jestem tym wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_ruda
Kkk2891 dlaczego tak się dzieje u Ciebie. Ja tego nie rozumiem. Może Ty zachodzisz w ciążę, ale nie możesz jej utrzymywać? Mi lekarz jak była szansa, kazał brać duphaston. Co na to Twój lekarz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkk2891
jak tylko wynik z hcg wskazuje na ciaze odrazu biore luteine. nie wiem moze powinnam duphaston, ale niby luteina jest troche lepsza. w ciazy tej straconej (20 tydz.) dłuzszy czas brałam duphaston od poczatku.juz sama nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Sylwia
kkk2891 przykro mi naprawdę. Na pewno musisz o tym porozmawiać ze swoim lekarzem. Jakiś powód tego musi być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkk2891
Moze luteina nie dziala tak na mnie, z duphastonem wszystko było ok. jak juz pojde na monitoring to zapytam lekarza, ale i tak bede w tym cyklu brała juz duphaston. zerknełam na inne fora i niektore dziewczyny tez pisały ze luteina na nie nie działała , ze lepszy duphaston( niby silniejszy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_ruda
Kkk2891 koniecznie musisz porozmawiać z lekarzem. Widać że masz duże szanse, więc tylko trzeba je troszkę zwiększyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny czy clo podnosi wam tsh ? Ja wcześniej tsh miałam 1,64 a po wzięciu clo nagle 3,03...dobrze że byłam kontrolnie u endokrynologa to dostałam na obniżenie euthyrox N25.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxxxaga
Gość ruda dzięki za odp i myśle ze z drugim lekarzem skonsultuje swój wynik Tsh ,twój jest super bo do 1.5 to idealny przed ciaza Walczymy z tym wszystkim i fajnie ze można sobie tak pogadać bo w końcu mamy te same problemy a ktoś kto tego nie ma nie zrozumie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć. Czy przyjmując clo podniosło wam się tsh? Kurde miałam wcześniej tsh 1,57 a teraz po pierwszym cyklu 3,03. Dostałam na obniżenie euthyrox N25 od endokrynologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość aaaa
Witam was. Dawno się nie oddzywałam, czytam was na bieżąco, ale u mnie nic się nie działo i za bardzo nie miałam o czym pisać, jestem cały czas z wami, cieszę się i smucę razem z wami. Mam problem, może którąś tak miała i coś poradzi. Do 14 dnia cyklu tem.36,6-36,7 od 14 dnia 36,1-36,3. Dzisiaj 22 dzień cyklu i cały czas niska tempka. Dla mnie to dziwne. Proszę o radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kkk2891 miałam podobnie hcg powoli rosło aż pewnego dnia szok spadło :-( okazało się u gina że to puste jajo było :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie są nowe posty?? Dodałam wczoraj a tu nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bransoletka32
Dziewczyny u mnie cykl stracony. W piątek byłam na monitoringu i dominujący pęcherzyk w JP urósł do 2,44 a największy z lewego z 1,8 zmiejszył się do 0,5. To był już 18dc. Jutro idę jeszcze na wizytę ale nadziei już nie mam. Przede mną 6 ostatni cykl z CLO:(:(:( Byle do @... Jakoś smutne informacje na forum ostatnio... kiedy będzie lepiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxxxaga
gość ja tak mam ze tsh było przed clo 1.42 a teraz po pierwszym cyklu 2.30 co mnie zdziwiło i wystraszyło ze znów przez tsh marne szanse na ciaze bo piszą ze najlepsze 1-1.5 a moja endo mowi ze mam sie nie martwić bo jest wynik dobry gorzej jak będzie 3 i powyżej wiec przejdź sie do lekarza bo szkoda by znów teraz tsh pomieszało w próbie zajścia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkk2891
bransoletka32 a nie dostałas nic na pekniecie pecherzyka. okresu dalej nie mam,ani zadnych plamien . dzis zrobie jeszcze raz kontrolne hcg. na 3 cykle -2 razy hcg pokazało ciaze. juz myslałam ze bedzie dobrze bo przyrastało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkk2891
mam wynik. hcg wynosi 58.4 . nie wiem co sie dzieje. cos jest nie tak. hcg 1 - 13.5 po 2 dobach hcg 2- 34.9 po 4 dobach hcg3-26.3 po 3 dobach hcg4-58.4 miała moze któras tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"W prawidłowej ciąży poziom HCG wzrasta przynajmniej o 66 % w ciągu 48 godzin i o 114 % w ciągu 72 godzin. Im ciąża starsza tym wzrost stężenia HCG wolniejszy i w przedziale 1200 mIU/ml-6000 mIU/ml poziom HCG podwaja się średnio w czasie 96 godzin (4 dni), a dla stężeń przekraczających 6000 mIU/ml ten czas może być jeszcze dłuższy. Przy HCG przekraczającym 6000 mIU/ml lepszą informację o stanie i umiejscowieniu ciąży daje USG. Wartości nieprawidłowe nasuwają podejrzenie poronienia lub ciąży ektopowej (przyrost jest wolniejszy od prawidłowego). Możliwy jest jednak chwilowy spadek stężenia HCG w przypadku, gdy w macicy, zagnieździły się przynajmniej dwa zarodki (co zdarza się przy mnogiej owulacji lub po zabiegach IVF) w chwili, kiedy jeden z nich obumiera. Nie ma to w tym wypadku wpływu na pomyślny przebieg ciąży."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Sylwia
kkk2891 zadzwoń może do swojego lekarza i skonsultuj tę sytuację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×