Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Behemot

Mam dzisiaj doła. Buuu...

Polecane posty

Czyli Sczecin wita zimę !! :) :) Karaani wrócisz jak bałwanek :) Madusia juz telepatycznie spieszę z pomocą ti ti ti .......................................... odbierasz fale? ti ti ti .....................brbr br ................................. kszbsz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karaani - śnieg ??? ja w tym samym woewództwie - ale śniegu ani śladuu :0 taka szkoda - z dizeciakami b7ym na sankach poszalała ;) :D dobra - lecę do tych moich pewnie stesknionych dzieciaków :) miłego dzionka 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kitto! taka kochana jesteś......... karaani..... witaj! następna urocza koleżanka! prosimy o prezentację!.................... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łoooo rany! ależ ty niezwykle uzdolniona jesteś..... ;) drugi smok? to świetnie! pierwszym jest behemot :) koty! a fe! wiesz, jestem w posiadaniu myszy i koty to nie to co lubię...... ................🌻..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kotki wydają mwe.... przyznam szczerze, że boje się ich... od czasu kiedy nocując u koleżanki, właścicielki kota, przebudziłam sie w środku nocy z dziwnym przeczuciem, że ktoś się, kurna na mnie gapi.... ostrożnie spojrzałam w górę, a na poduszce, na samym jej rożku siedział sobie taki wsrętny kotek i beszczelnie wlepiał we mnie te fosforyzujące ślepia!!! myślałam,że na zawał wykituję..... przyznam się, chos z niechęcią że wzięłam misia z którym spałam, zrobiłam zamach i pizdnęłam kota o ścianę..... i pooooleeeeciał.... przepraszam, może kogoś uraziłam...... ale ten kot był taki straszny..... to po prostu strach...... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Behemotku, Maduś udało Wam się wczoraj odczytać wiadomość \"Kim będę\"??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kotki miały być fałszywe..... cos mi tam zeżarło! myszka jest biało czarna z różowym noskiem ma na imię władysław i o dziwo jak ja wołam przybiega do mnie...... jest rozczulająca!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karaani jutro znowu Tu będziemy, także nic straconego. Do jutra. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inguś nie odczytałam tej wiadomości. :( Karaani> kobitki sobie mnie jako zielonego smoka wyobraziły , z różowymi nozdżami. I oto jestem :) Świetnie rymujesz :classic_cool: Kitty> cosik ty dzisiaj ani mailika buuu.... A ty Inguś nie rób radosnej minki bo od ciebie mailika też niet I od madusi też nie. Buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu 😭 😠 wrrrrrrrrrrrrrrrr............... Byłam na obiadku ale nie chciało mi się jeść więc tylko jagodzianka. Czy ktoś chce? Proszę. Częstujcie się! Smacznego. Źle się dzisiaj czuje i boli mnie nerka :( Może dlatego tak dzisiaj znikam. Pojawiam sie i znikam i znikam i znikam Mam na twym punkcie bzika mam bzika mam bzika ... Gorzej mi :D Maduś> oczywiście że bym ci pomogła. Ale skoro już ustaliłyśmy że źle się czuję..... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój kot też się wlepia. Ale ślicznie to robi. Jestem bbbb zdziwiona bo Blink chodzi za mną a nie za Tomkiem i cały czas przy mnie siedzi lub leży. Żebym ja jeszcze na stare lata z kotami w układy wchodziła? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo Wam kochane dziewuszki dziękuję za te słówka pocieszenia :) bardzo sie przydały i już jest wszystko OK nawet bardziej niż bardzo ;) Pozdrawiam , bo idę lulu - jutro do Was wpadnę jak wrócę do domciu :):):):):):):):):):):):)):

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry kobietki. Dajcie mi 2 minutki na dokończenie kanapki i herbatki i na powrót do przytomności umysłu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witojta! za okienkiem słoneczko, listki spadają, kolejna jesień mego życia.......kolejna samotna jesień............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurna! behemot! Twój to TOMEK? BO MÓJ TEŻ TOMEK!!!!!! HEHEHEHEHEHE!!!!!!!! dzień dobry siostrzyczki! ..................🌻................ wczoraj posiedziałam troszkę dłuzej ale niestety nie z wami bo kurcza, net mi sę wziął i zaciął...... pffffffff........ 😠........ ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło..... trochę pracy nadgoniłam.... ....... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niom, to teraz witam jeszcze raz ( już po prawdziwym przebudzeniu) Inguś, Karaani> 🌻 Miło was z rana \"zobaczyć\". Od razu ranek przyjemniejszy. Poczęstujcie się Mirindą. Co słychać? Bo dzisiaj jest piątek i wierzcie czy nie, ale humor mam dobry i podejrzewam że to właśnie przez ten piąteczek kochany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karaani, nie przeszkadza mi spieszczanie. Nie mogę sie jeszcze przyzwyczaić do Twojego nicka. :) Myśl muszę przyznać złota. :D Behemotku powoli, powili, bo się nam jeszcze zadławisz, a strata byłaby zapewne niepowetowana. ja też zaraz idę sobie zrobić kawusi. 🌻 Przedląd dnia: Gdzie Madusia, chyba się wczoraj nie zapracowała na śmierć. 🌻 Kitty pewnie znowu zakuwa i bidulka znowu przybędzie niewyspana. Leticia obiecała dziś zaglądnąć do nas wcześniej :) Elffik zabiegana, plany dostarczone, może się pojawi :) Efciusia dzisiaj pewnie z nastawieniem bojowym, bo to jest niezwykle silna kobitka i wszystkim wrednym chłopom pokaże gdzie ich miejsce. :D Chyba nikogo nie pominęłam. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maduś> twój też Tomek? Czy aby nie ten sam co mój? :D Bo mi sie dzisiaj calutką noc śniło że mój Tomek zdradził mnie z jakąś panienką. Próbowałam się do niej później dostać aby jej twarz zmasakrować, ale on pilnował abym jej nic nie zrobiła. Całą noc mnie to tak męczyło że jak rano wstałam to go obudziłam i całkiem poważnie spytałam czy nie ma mi nic do powiedzenia bo śniło mi się itd. Więć, Magduś, jakiego koloru oczy ma twój Tomek? :D Efciuś> 😘 Jesień też potrafi być piekna. Może na jakimś jesiennym spacerku poznasz odpowiedniego faceta i następne jesienie będą już \"wasze\". Chociaż narazie najważniejsze abyś zapomniała o tym dupku. Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no co ty!? tez masz to dziwne uczucie...... ja to już w paranoje wpadam.... bo tomasz gdzieś tam, daleko a wczoraj stracił zasięg na godzinę.................... ale to nie ten sam....... przecież Twój jest wyższy....... a mój ma oczy szaro niebieskie......i tak sie slicznie mrużą gdy sie usmiecha...... ........................🌻........................ odpisałm na maila.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Behemotku to Ty dzisiaj istny senny koszmar miałaś. Ja jak mam taki sen to też zawsze rano zdaje relacje i następuje przesłuchanie. hahahaha :D Karaani, wstań i zamknij to okno, bo aż tu na drugim końcu Polski czuję jak wieje od Twojej strony. Buuu ale ziuziu. Dzisiaj będzie tu swieto wiecie już jakie???????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...Było nam tak dobrze jak nie bywa nawet w snach .Przytulałeś słodko słowa obracałeś w żart. Jeszcze czuję twoich ramion żar. Nie rozumiem dokąd powiał wiatr nasze marzenia. Czemu tak ciebie brak. Mój świat jest milczenia wart. Każda mysl jest jak liść , który spadł. Zapach każdej chwili chodzi za mną jak mój cień. Wczoraj byłeś blisko- dziś samotny jest mój sen. Po co nadal szukam twoich ust? Czemu wciąż zadaję sobie ból zamiast zapomnieć Czemu tak............ Jesienna , samotna piosenka na dziś............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inguś, przepraszam że taka ignorantka ze mnie..... ale jedyne święto o jakim wiem i które jest dzisiej to Dzień ONZ..... ........................🌻........................... Pewnie jakieś Twoje święto....co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj...karaani..... do ołtarza?....... nie, nie. ten stracony zasięg opóźni troszkę ta chwilę... a tak w ogóle.... dziwny masz styl pisania..... jak być na haju była... non stop.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj będzie święto i to nasze wspólne tutaj. W przerwach bieguśiem po szmpan i torcik. Dzisiaj będzie już nasz 1000 wpis i ------------------------🌻 --------------------------------------- TO JEST TO WIELKIE ŚWIĘTO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ------------------------🌻---------------------------------------- Świętowanie po dokonanym wpisie, tymczasem proszę z godnością o przygotowanie się do tej uroczystej chwili. :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ufffffffffffff......... ............... 🌻............. no to sto lat buuuuuuuuuuuuuuuu!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet się podmalowałam. serce mi bije szybciej. uaaaaa fajnie. nasza tysiącznica. wszystkie razem - pierś do przodu!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×