Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Behemot

Mam dzisiaj doła. Buuu...

Polecane posty

Gość magdalenazet
O jaki miły pan!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello KItto!! .......😘..... a tam dieta! właśnie pochłonęłam pączusia! i wiecie co ? :) jeszcze mi mało....... ale kurcze fakt trzeba sie czasem opanować..... niedługo mój brzuch wypłynie mi zza spodni i bedzie wisiał i trząsł sie jak galareta przy każdym ruchu..... magdalenozet - mi równiez wysiłek fizyczny jest obcy - nienawidzę biegać, zabij mnie ale nie zrobię nawet pół pompki o podciągnięciu się juz nie wspomnę.... jedyne co mi jakoś wychodzi to brzuszki.... a i wciąz mam ambitny plan wreszcie się zapisać na kurs tańa towarzyskiego....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten od CONCORDI! >> słuchaj kolego, a może jakoś się nazwiesz i czasem pogadasz jak człowiek, hę? pozdrowionka do concordi!...😘.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenazet
Wiecie co? Ja mam często doła z powodu mojej grubości a nic z tym nie robię. Znaczy ostatnio ograniczyłam żarcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdołowana
Ja też mam doła, chlip chlip.....jak zwykle chodzi o sprawy sercowe:(((...zakochałam sie, ale mój kochany nie zwraca na mnie uwagi;((((((((.....to jest straszne........przez to pokłóciłam sie z przyjaciółmi z rodzicami;(((((((((...........tragedia, buuu..nie wiem co robić;(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenazet
A ja mam 168 cm i ważę ok.52-53. To niby w normie ale ja nie mogę patrzeć na mojego flaka na brzuchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenazet
ZDOŁOWANA>> Chodż idziemy się coś napić i razem poryczeć a jak juz załapiemy chumorek to umrzemy ze śmiechu przez naszą głupotę! Co Ty na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenazet
humorek!!!! Ku...wa do tego się uwsteczniam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdołowana
Bardzo chętnie tylko mam dzisiaj wykład, na który musze iść.........i pewnie złapie doła, zycie jest do dupy....:((((...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdołowana
Ale przynajmniej wiem, ze zrobiłam co mogłam...teraz nie mam zadnych pretensji, nie moge powiedzieć co by było gdyby...itd....ech.......mam ochote na kielicha:((..... Ps.mieszkam prawie w centrum Wrocka, a Ty??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rany! magdalenazet! to ty smoczyca jesteś!!! jak ja!!! brzuszki robić! migusiem!! zdołowana...... współczucia! a czemuż to ten twój ukochany taki wyjątkowy, że przez niego ze wszystkimi rwiesz koty? nie chce Cię? - to musi jakiś głąb byc! a może on nie wie że Ci sie podoba? weż nim potrząśnij, to może Cię zauważy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdołowana
A co do brzuszka, to moze umówimy się na jakiś aerobik:)) Ps. Ech mój ukochany jest policjantem;(((......oni są dziwni....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz jaka ze mnie fest baba. Zdołowana ja z Brzegu - mamy do siebie blisko na chlanie. Właśnie wytarmoś tego głąba za fraki to może otworzy gały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, dajcie spokój!!!! Moze o czymś innym pogadamy, co????? Jestescie piekne, madre, zdolne, wspaniale....❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Policjanci są BARDZO dziwni. Nie obraż się ale ja nie znam ani jednego normalnego. Wszyscy są jacyś skrzywieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :O Kurcze to ja przy was to potworas straszny :( 167cm (ostatnio koleżanka mierzyła) i 56 kg. :( 😭 A ja obiadek pochłonęłam :( Buuu.... jej... buuuu.... chlip, chlip... buuu... Ale pyszny był. Mniam. Szam, Maduś> zapodajcie jakiś termin zlotu jeżelli nie będzie jakiejś katastrofy albo czegoś to ... ja będę na pewno. :) Do Ten od Concordii> lowelasie ty nasz :D :D :D Może zmień nicka na Lowelas? ;) Kitty> miło cię \"widzieć\" (nareszcie). Cieszę się żeś cała do nas wróciła. Zazdroszczę ci tylu wolnych dni. :( Jak się uprę to też sobie sobotę i niedzielę wolną zrobię, ale nie mogę. MUSZĘ iść na wykłady. Ale mi się nie chce. Buuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdołowana
Skopie mu jego śliczny tyłeczek to moze cos się zmieni:)).......rano wysłałam mu smska, a on nic, moze gra ze mną w te głupie gierki, poczekam cierpliwie...... To moze najpierw napijemy sie czegoś mocnego, a później pójdziemy poćwiczyć, będzie przynajmniej komfort psychiczny:))......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdalenazet, słuchaj, ignoruj je, te lustra, wiesz???? ciesz sie ze to nie białe myszki;-) termin zlotu, a cholera wie, moze w piatek albo w ten za tydzien, bo na sobote ide na BuddhaBar do Iguany!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdołowana
hmm mówisz obiadek:)) mniam mniam, w sumie to jak myśle o nim to zapominam o jedzeniu, kurcze to dobry sposób by zrzucić zbędne kilogramy:)):D....hie hie....nie ma tego złego co by na dobre nie wyszlo!!:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdołowana
Fajnie się z wami rozmawia:D:D:D, ale musze iśc.....na nudne wykłady...do zobaczenia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szam! mam zajęcia w ta sobotę do 21;30... jak nie padnę na ryjek to moze się wkręcę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam w sobotę do pracy a w następny weekend do szkoły. Ja mam dopiero przesrane! A pozostałe kobity skąs Wy jesteście? Bo mnie ta woodzia na któryś weekend bardzo do gustu przypadła. I myślę że fajnie by było się napić pod humorek z nieznajomymi babkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karaani......... a poza tym wszystko ok, skarbeńku? flachahaha - smiech pijaka, którym dziś bedę.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, nie, karaani, zle z Tobą, cos trzeba zrobic...no...chodz..tutaj...popatrz, jaki ladny...kawfta.., ups..sweterek mam dla Ciebie;-) Ja w ten weekend jestem free, w przyszly mowiłam, sobota wieczor zajeta, a póżniej -23 aplikacja, wiec najwczesniej gdzies 30.11, chyba ze w tygodniu:-o21

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może poprawimy sobie humor jakimiś dziwnymi opowieściami? Macie jakieś? Ja mam tylko kurewsko nudną koleżankę w pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.kafta........hyhyhy no i widzicie jak to jest..... z tymi spotkaniami! no czasu nie ma i juz!!! koniec udawania, że sie pracuje!!!! pozdrawiam i do juterka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papa
papapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapa.... do jutra!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×