Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Behemot

Mam dzisiaj doła. Buuu...

Polecane posty

a ja właśnie uzupełniam indeks ... :0 niezbyt ciekawe zajęcie . ale coś trzeba robić :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milunia prosze mnie nie straszyc kara bo sie bede moczył w nocy;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello misiaki :D ale piekny dzis dzien, slonko swieci, ech.. :D Inga trzymam kciuki ;) . mam nadzieje ze potem zdasz nam pelna relacje z egzaminu. karaani juz mi przeszlo :D i jestem wesola ;) miluniu obrona to podobno bulka z maslem ;) ale i tak bedziemy Cie wspierac :) moze potem oblejemy wirtualnie zdobyty tytul co? leticio kochana witam Cie 👄 robal a gdybys nas zdradzil z jakimis dziewuchami z innego topiku to ..... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no już dobrze jesteś cacy chłopczyk i już więcej Cię nie będę straszyła o ja niegrzeczna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milunia a moze tak profilaktycznie zrobic male kuku robalkowi co? hehehe ]:-> :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie straszmy Robaczka ... bidulek dość cierpi .......:0 🌻 Taniusiu > :classic_cool: buziaczek :) a co to za bacik :P Milunia > będzie bardzo taaak 👄 na pewno doskonale sobie poradzisz :) Ja to czuję :) Częstuję czekoladkami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekoladki......:)........ja! ja chce!! takie wirtualne nie tuczą :D :D. mmmmm pychotka. sorki że ze mnie taka Ci- pa ( nie, milunia :D ) ale mam tak duzo pracy, że aż mi sie życ odechciewa....yyyh co u mnie? odświeżyłam kolorek włosków, tom kicha i chrycha.. ot, stara bida :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powodzenia Inguś! będzie dobrze, więc nawet sie nie martwie :). leticja - nóżka niedługo wyjdzie na wolność, z tego co na gg widzę malutka strasznie nieszcześliwa, ciekawe co tam, robalek żyje - jest ok, karusia chyba do aa wstąpiła, bo trzeźwa jak dzik, miluni nie opuszcza poczucie humoru.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madusia > 👄 łoj ... żeby mnie cosik dało radę \"utuczyć\" , przychudłam trochę ... zdrówko itp :0 ale może nabiorę troszkę ... w sobie ;) wracam do ksi-ążek ... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.....behemot i kitta gdzieś w zielarskim trujkącie zaginęły i czasem pewnie uroczy elffik widzi je jak machaja zza rzeki :D :D :D wszystko gra i fajno jest> cieszy mnie to bardzo i zmykam bo praca-jaga groźnie miotlą wymachuje...😘...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trUjkąt........hyhyhyhyhy bez komentarza proszę....................................ała! ała! juz idę ty wsttna jago!! ała!!.......aj! ....ała!......nie bij tą miotłą...ała! już ....idę,,,,,aj....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 ...Taniuszka myślę, że może jednak biedakowi ->Robalowi-> darujemy to profilaktyczne kuku, bo jak słusznie Leticia zauważyła i tak już wystarczająco cierpi ->zresztą Ty Leticio zapewne niemniej :) Leticia czekoladki są pyszniusie :Duwielbiam słodycze a zwłaszcza czekoladki ->mniam,mniam :D Madusia nie zapomnij natrzeć Tomusia, żeby się chłopaczyna porządnie się wygrzał i wypocił ;) ;) 👄 .... a dla Robala 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika 27
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madusiu , będziesz musiała dogrzać swojego chłopa ;) Aby jak najszybciej wrócił do sił . W chęciach tkwi siła ! I nie daj sie pogonić jadze ! Ja Ci mogę dać taką anty-jagową miotełkę :) Na pewno razem dacie radę !!!!!!! 👄 Miluniu , cieszę się , że smakują moje czekoladki ... ja też zajadam ... choć to przed obiadem ... jak ja go zjem ... będzie trudno :0 Brakuje mi natchnienia do czytania , do uczenia sie i do pisania mojej pracy ... znacie jakiś dobry przepis , aby nawiedziły mnie Muzy ... natchniuzy ........? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz te panie sa nie miłe i nie delikatne :( jak tak mozna Pozdro dla Ciebie ;) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To \"taniuszkowy\" bacik na te panie ! nieładnie - a fe ! brzydkie panie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Potrzebuje pierwszey pomocy;) hm a własnie ,ze potrzebuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane dziwczeta...milego i spokojnego weekendu wam zycze....i mily robalu tobie tez...buzka❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak nie jak tak wszystkim Miłego Wekendasa Zycze i ......wszystkiego co naj na zblizajacy sie wekend;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No..a ja wlasnie wrocilam!!!Lece na obiadek..pozniej sprzontanko..kompanko..i jej..Tomus psyjesdza!!!:) Milego weekendu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radosnego , spokojnego i miłego końca tygodnia . Odpocznijcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello kochani. jak sie czujecie w sobote? ja mam dzis zamiar poszalec na koncercie \"Kultu\" , miam nadzieje ze nie bedzie padac bo sie niestety zanosi :0 👄 dla Was kochani robalku te baby to do rzezni sie chyba nadaja a nie ludzimi sie zajmowac :0 leticia kochanie jak Ci idzie nauka? pozdrawiam reszte dziewuszek ;) 🌼 zmykam sprzatac :0 :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgłaszam obecność :) jeszcze żyję i czuję się całkeim całkiem .. ale łąpie mnie przeziebienie ....:0 niech ktoś zabierze te bolace gardło buuuu nawet żadnych leków wziać nie mogę :( Inguś jak egzamin ??????????? jesteś juz dumną właścicielka prawa jazdy ?? całuski dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majaaa, po co ten dol?pomysl, np.o jakiejs pieknej kobiecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś na uśmiech : http://www.superlaugh.net/1/cutekitten.htm !!!!!!!!!!!!! Taniuszko > życzę udanej zabawy :) i dobrej pogody ! u mnie \"ciągle pada\" ....... a nauka .... idzie .... wzięłam się - 1 exam za 2 tyg . :0 Elfficzku > czary mary ! odganiam od Ciebie wszystkie poczwary !!!!!!!!! te chorobowe ......... niech znikają ... szybko ... pędko ... pogonimy ...je !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 DZIEŃ 🌻 DOBRY 🌻 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZDAŁAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ZDAŁAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ZDAŁAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Bardzo, bardzo się cieszę, normalnie rozpierała mnie w piatek duma. Trafiłam na wspaniałego egzaminatora, jak by chciał to myślę, że miałby się do czego doczepić, ale na drobne błędy przymknął oko, zreszta powiedział, że ładnie i dynamicznie jeżdźę. A plac manewrowy poszedł mi nieźle, zresztą przynal to też instruktor, który ze mną pojechał na egzamin. Cieszę się zważywszy na statystykę zdawalności tego dnia, to naprawdę mogę być szczęśliwa. Myślę, że będzie mi teraz trochę brakować tych moich jazd, Pozdrawiam wszystkich. Pogoda u mnie jak w jesieni. jest okropnie. SObota w pracy, niedziela podobnie, teraz byle do weekendu. 👄 dla Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×