Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Behemot

Mam dzisiaj doła. Buuu...

Polecane posty

Milunia- e-mail doszedł bez załączników, czekam na zdjęcie Twojego pupila. 🌻 Wczoraj nie mogłam przyjść na spotkanie o 20.00 bo nawiedziła mnie pseudo koleżanka, brrrrrrrrrrrrrrr i martretowała mi komputer. Boże czemu nie umiem mówić NIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Bałam się że znowu padnie mi komp i będę znów czekać na fachowca.Dzisiaj zamykam drzwi na klucz. Nie wiem czy Ci ludzie nie mają umiaru w siedzeniu w gościach i korzystaniu z czyjejś uprzejmości. A może ja przesadzam??? Czy Was też nachodzą ludzie po pół roku nie odwiedzania i siadają sobie, pytają czy można sprawdzić poczte, a potem siedzą przez 5 godzin bez gadania, no bo jak prowadzić rozmowe z kimś pochłoniętym internetem. Napiszcie mi ci o tym sądzicie, tylko szczerze prosze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylvi -> obiecuję poprawę (tzn. wyślę jeszcze raz) a co do koleżanki to fakt zachowała się bardzo samolubnie nie cierpię takich ludzi co to sobie przypominają o człowieku tylko wtedy jak czegoś chcą, mój luby ma takich 2 kolesi ale już (przez moje buntowanie) nie daje im się wykorzystywać :) …ja ostatni miała trochę podobna choć całkiem inną sytuację pojechałam z koleżanką do jej koleżanki (którą raczej słabo znam), jak już byłyśmy na miejscu ta moja zapytała się tamtej 2 czy może przejrzeć pocztę i………… no właśnie jak usiadła przy kompie tak siedziała od 20 do 24 na szczęście znalazłam dużo wspólnych tematów z tą dziewczyną do której pojechałyśmy i wcale, a wcale się nie nudziłyśmy ale później tak sobie pomyślałam, że zachowanie mojej koleżanki było lekko mójąc naganne ale cóż są ludzie i ludziska …..a Ty faktycznie powinnaś nauczyć się czasami mówić nie wiem ile to kosztuje wysiłku bo ja kiedyś tez nie potrafiłam odmawiać ale jak się nauczysz zobaczysz ile będziesz miała z tego radości, że tym razem nie dałaś się wykorzystać  Miłego dnia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobla dziewczyny! obiecuje poprawe! A co do tych cooleżanek..to wspołczuje. Ja nigdy nie miałam takich sytuacji. Ale wczoraj przyszła do mnie kumpela i zapytała sie czy może sprawdzic poczte..i to trwało dosłownie 5 minut. Ja na szczescie nie mam problemow mówiem NIE i co myśle (czasem przysparza to kłótni i takich innych) ale ogolnie bardzo przydatne :) Buzki..jesteście Kochane 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylvi, ale masz wspaniale psy, sa przecudowne. Jaka to rasa, a ten czarny jest uroczy. Kolezanka zdecydowanie przegiela, przesada tak dlugo u kogos siedziec. A NIE ja tez niestety nie umiem mowic no i wiele razy przez to jestem wykorzystywana. Malutka, opowiadaj co u Ciebie. Milunia, ja dzisiaj tez jestem sama w pokoju, ale ogolnie dzisiaj atmosfera w pracy nie jest najlepsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejj ja sekundowo, bo Mela sie właśnie budzi i bedzie spragniona towarzystwa mamusi :) Inguś - dzięki za pamięć 🌻 co do oczu - to może Ty mas zniewyleczone zapalenie spojówek (wtedy sa nawroty) Najlepiej idź z tym do lekarza .... i tak w ogóle baaardzo spóźnione ale nbaardzo szczere życzenia urodzinowe dla naszej Olivci i dla madziczka 👄 🌻 U nas jakos leci ...z a 3,5 tyg wracam do rpacy - i juz mi się chce płakać jak pomyślę, ze zostawię Meluńkę :( na szczęście znalazłam dobrą i znajomą kobiete za nianię .... ale to i tak nie zmieni faktu, ze pierwszy tydzień lub dwa bedę jeździła do pracy ze łzami w oczach (oby tylko to !) Czy ja jestem wyrodna matką ???? malutka - Ty tu nie ściemniaj tylko szybko nam pisz co sie dzieje .... sylvi - musisz nauczyc sie mówic stanowcze NIE !! U mnie tez czasem z nim ciężko - jednak jak trzeba to potrafie bronic swego - swojego prawa do prywatności, swojej godności, swojego zdania .... czy wreszcie swojego komputera hihi :) To może nie przysparza przyjaciół -ale na pewno ułatwia życie. Zreszta prawdziwi przyjaciele i tak przy Tobie bedą bo oni zrozumieja, ze nie dajesz sie poprostu wykorzystywać hmmm własnie sobie przypomniałam jak kiedys przez godzine \"sprawdzałam poczte\" u przyjaciółki hihihi :P :D ale to było za jej zgodą - i pytałąm tez czy mogę wejść gdzie indziej itd. ... miało byc krótko a sie rozpisałam :) idę sprawdzic poczte i poogladać fotki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ***EMI ***
ta ja! :D Ze mną już wszysto ok, chociaż jeszcze tak maleńko pobolewa :( A może dziś znowu będzie to spotkanie, bo wczoraj kafeteria nie chciała mnie wpuścić. Otwierała się i otwierała i nic - nie wpuściła :( A może na jakimś czacie się spotkamy? czy coś w tym rodzaju... ;) Dostałam zdjęcia od Cleo i Sylvi z pieskami - dzięki wieeeeelkie. Kiedyś miałam amstafa - piesek był piekny, ale nie na moje siły, bo nie byłam w stanie utrzymać go na smyczy a poza tym rzucał się na ludzi i był do przesady groźny... :( Ja też postaram się dziś coś wysłać. Dzieku bogu, że to już jutro weekend :) a plan na sobotę : spać, spać i jeszcze raz spać!!! Przeczytam po południu co u Was słychać, bo na razie wpadł mi tylko w oczy nachalny gość Sylvi: won od kompa, a co???? Tak nachalnie to ja nie mówię, ale jak ktoś zamierza przyjść to go wyłączam i już. Dlatego żeby nie kusił mojego gościa i oczywiście mnie :P :P :P Bo ostatnio zrobiłam się straszny mól komputerowy ;) a jak nie działa to sę wściekam i to mocno. Może będę pierwszą osobą, która ma nerwicę przez nie działający internet albo przez wirusy,ćhociaż to ostatnie zostało mocno ograniczone od kiedy korzystam z mozilli a nie IE. No i mój wolny czas się skończył 😭 Do roboty czas :( Ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA TEŻ CHCE FOTKI!!!!! tajemnica_nocy@tlen.pl !! No! Cleo..dziekuje za foteczki 😘 postaam sie też wysłać jakies :) A co u mnie? a no nic..ferie mam..nudze sie..ucze..czytam..i takie tam..nic ciekawego..poza jednym.. zaczełam sie uczyc grac na gitarce!! :) Do Wojciecha nie pojechałam,bo brak kasy (ja tam na wszystko miałam,wiec to zaden argument),bo on cos wymyslił,a w konsekwencji powiedział mi,że nie chce zebym przyjechała :P no..to tyle na tet tych cudownych ferii...i błagam..nie wspominajmy juz o tym.oki? Elvi uszy do góry..jak na razie staraj sie cieszyć tym czase,ktory spedzisz z malutka :) EMI...hmm..czat..swietny pomysł! moze czterie?jaki pokoj? buzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutka ferie, ale Ci dobrze, o jak wspaniale, ze ju| jutro weekend sie zaczyna. Kurcze, normalnie szalui dostane z tymi moimi oczetami, swedzi mnie cala skora wokol oczu no iza specjalnie to tez nie wyglada. Emi dobrze, ze Twoje problemy zdrowotne sie juz koncza. A wczoraj spotkanie nie wypalilo, dzisiaj zagladne wieczorem o ile mnie moje dziecko dopusci do kompa, moze jak bedzie starsza do da sie jej wytlumaczyc, ze mamusia tez chce miec chwilke spokoju i tera zcas na zabawe z tatusiem, bo jak narazie to zadne argumentynie docieraja mam i juz i koniec kropka. Buziaczki dla Amelki, juz duza dziewczynka z niej prawie 3 miesiace.. Jeszcze 50 minut i juz wreszcie udam sie w kierunku miejsca zamieszkania ogladac w lustrze te moje nieszczesne oczeta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane dziekuje Wam gorąco za słowa pocieszenia, bo naprawde myslałam juz że to ja jakaś dziwna i żałuje ludziom wglądu do wirtualnego świata. Najgorsze że mnie wkurza jak mi wszystkie ustawione strony pomieszają i potem szukaj od nowa wszystko. brrrr Od dziś mówie nie, czy się to komuś podoba czy tez nie. Witaj Malutka spowrotem na dołkowni, wysłałam fotki do Ciebie na e-mail sprawdź poczte. Inga moje pieski to jak moje dzieci. Malutka to foksterier szorstkowłosy, ma 4 lata i jest sunią. Jest z nami od małego. Duży to znajda, ma około 2-3 lat, z nami jest rok. To owczarek kataloński (znaleźliśmy jego rase w internecie). Ale jest jak taki maslany baranek, a czasem jak słoń w składzie porcelany. Najpierw mieszkał w budzie na podwórku przez lato a przed siwętami w grudniu jak zaszedł do domu to tak juz mieszka z nami w domku. Dołączam się do pomysłu z czatem. Podajcie gdzie i kiedy. Postaram się być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem :D Musiałam uraczyc jeszcze dziecko pizzą, żeby dał mi spokój na jakiś czas ;) Od godziny próbuję wysłać zdjęcia, ale jakoś mozolnie to idzie. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem też na posterunku, a gdzie reszta? Czyżbyśmy zostały tylko we dwie? Mój syn zamiast się uczyć to siedzi i gra w gry, ale mamy synalków co?, kurcze musze go mobilizować i pilnować bo niedługo kończy szkołę i będzie szedł dalej, ale jak się nie weźmie za naukę to czarno to widze, brrrr Trzeba było kupić sobie lepiej jeszcze z dwa pieski, hi,hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój wrócił ze szkoły o 11,30 i do 17,30 cały czas przed komputerem. A teraz muszę go jeszcze przekupić, żeby łaskawie dopuścił mnie do kompa. Pisze jak kura pazurem i zawsze się śpieszy... Szok, ręce opadają... A teraz katuje telewizor... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I cały czas skacze, robi fikołki i staje na głowie... Może i ja kupię sobie pieski... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Normalnie kocham Twego synka, myslałam ze tylko ja mam dziecko do którego nic nie dociera. Mój teraz siedzi w pokoje (dzieli nas kuchnia i korytarz) a ja słysze muzyke jak by mi nad głową głośnik wisiał. Lubie muzyke ale nie do przesady, brrrr Ja też moge cały dzień gadać i tylko słysze :zaraz, już, teraz nie moge.Tylko że twój mały, a mój już zaraz 16 lat! Może mu korki wyłącze? Ale jak wtedy poczatuje, hmm? Może jakis klubik wrednych mamuś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze chciałam mieć syna - ale już zmieniłam zdanie... :( Tylko co mój będzie wyprawiał jak będzie miał 16 lat? Boję się mysleć... Położył się do łóżka, ale bez czytania nie obejdzie się- żyje w świecie komiksów. A żebyś słyszała płacz, jak za karę komiksy są niby wyniesione do kotłowni i spalone... Drze się gorzej jakby go ze skóry obdzierali ;) W sumie to jest cholerna przylepa, ale za moimi plecami to słodziutki urwis. W szkole pani mówi, że nie jest chamski, wulgarny, itp, a to że jest szybki to w przyszłości okazać się może zaletą. Żeby jeszcze reagował na to co do niego mówię - to moje największe marzenie... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie {usta] ale wczoraj była u mnie fatalna pogoda, co ja mówię dzisiaj też jest już od 3 dni prószy śnieg i nic a nic nie przestaje coś okropnego, a na domiar tego właśnie moja koleżanka z pracki uświadomiła mnie, że w przyszłym tyg będzie jeszcze gorzej i zimniej ma być podobno ok. - 17 stopni, a ja tak czekam na wiosnę :):) ....miłego piatku 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o rany! tak ma być zimno?! to moze ja jedna sobie kupie ta czapke.....hm.... dzień dobry :) u mnie pogoda dupiasta :) ulice w czarnym, rozciapcianym śniegu, ni to zimno, ni to mroźno, szaro-buro, posępne wrony, rozjechane koty.....yyyh....beznadzieja .... dziś już piateczek :)łikendzik sie zbliza duzymi krokami :) eh! alez bede leżeć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ma-dzik :) byle nie dlatego, że przewrócisz na tej be chlapie ;) miłego dzionka ... a jak masz słonko to proszę prześlij kilka promyków do wrocka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emi dzięki, zdjęcia doszły. Ale piękna zima na zdjęciu, tylko czemu jak się ma ją za oknem to tak nie cieszy? U mnie też napadało w nocy śniegu z pół metra, a teraz topi się oczywiście, jest mała chlapa. Rano byłam podpiać socjal, zero pracy oczywiście (choc nie narzekam - przy takiej pogodzie wcale nie miałabym ochoty na ranne przedzieranie się do pracy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie piękne kobietki!!!! Dziekuje za zdjątka!!! Zaraz wysyłam swoje!!!! 15 minut :P Fajne zwierzaki!! zwłacza ten dussssy czarny piesio! Kocham wielkie psy :) Hehehe...jak ja lubie czytać o Waszych dzieciakach..az mi sie odechciewa mieć jakiekolwiek dziecie :P Dobra..zabieram sie za foteczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malucha
fotosy wysłane!!! do wszystkich!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutka, mam fotki. ooooooooooooooooooo Ale metamorfozy, kurcze troche zmiana imagu (imidżu jak by się tam pisało, hi,hi) i taka różnica w wyglądzie. Zaraz wyruszam do łazienki do lustra ! Pozdrawiam. Ps. Dzieci cudze są i tak lepsze niż swoje 👄 bo zawsze można wyjść do domu jak się znudzą. (hmm czemu teraz na to wpadłam?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EMI--- dzięki za foteczki.Fajna z Ciebie babeczka :) Malutka--- Ty to mnie zaskoczyłaś tymi zdjęciami,takie artystyczne,hmmm...modelką jesteś? I tatę masz fajnego,młody facet ❤️:D Misiulki moje,przeziębienie mnie bierze :P Podwyższona temperatura...Ale nafaszerowałam się witaminami,mam nadzieję ze do poniedziałku będę zdrowa jak rydz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEKUJE Przynam sie,że lubie eksperymentowac z fotkami i swoim wyglądem :P Cleo..nie ejstem modelka..szkoda..chcialbym zostac kiedys.np.jako fotomodelka..ale tylko jako hobby. Teraz tata już jest straszy bo ta fotka byla robiona 2 latka temu :P Cleo witaminami??? mlecko z czosnkiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to fajnie Malutka,nadałabyś się na fotomodelkę,bo na każdym zdjęciu \"inna twarz\" Malutkiej. Powiem szczerze ze chętnie \"oddałabym się\" w ręce profesjonalnego fotografa, ciekawa jestem co by ze mnie zrobił :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
😘 W dzień nie mogłam się do Was dostać :( I składam reklamację: żadnych zdjęć od malutkiej nie dostałam :( Cleo - Ty i tak tylko na miss byś się nadawała, więc ten fotograf i tak nic więcej by ciebie nie ulepszył ;) Wysprzątałam wszelkie kąty i ledwie żyję. Na jutro zostawiłam sobie... No co???? Prasowanie, oczywiście :( I ponawiam apel: może ktoś by wymyslił jakiś sprzęt do prasowania... ;) PIĄTUŚ, PIĄTECZEK, PIĄTULEK.... ECH, JAKI ON KOCHANY... :D 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam , witam ! Dawno mnie tu nie było , bo uczelnia zabiera mi dużo czasu . Ale wreszcie weekend - super - wreszcie można odetchnąć . I oczywiście zaraz dziękuję za zdjęcia = wszystkie do mnie doszły i bardzo mi się podobają . Na razie buźki , bo mam trochę roboty i nauki - już w czwartek prowadzę swoją PIERWSZĄ LEKCJĘ polskiego ...................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×