Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Behemot

Mam dzisiaj doła. Buuu...

Polecane posty

elffiku- oczywiście wkradł się błąd, rodzina bedzię Cię namawiać do jedzenia za dwoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buziaki dla: Molly,Taniuszki, Miluni, Madusi, Elffika - z malenstwem, Leticii, Efciusii, Behemotka, Inguni - Oliwki, Kitty, Robala .....caluski i milego popoludnia wam zycze....buziaki❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Kitty!!!Już koniec szkoły!!Jupi!!! Maduś..nie daj sie temu powtorowi!!!A ja nie bede Tu zgladac ..bo bede miala sporo na głowie..jutro rano jade do mamy i bede pilnować dzieciaków (siostre i brata i dzieciakow mojej ciocii..sajgon bedzie!!!jak nie osiwieje tobedzie dobrze!!!) Hehe...widze,że teraz Milunia stioi na straży jak ja kiedyś..hihi 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie 🖐️ mam nadzieje, że dzisiaj będę miała lżejszy dzień :-)) a Wy moje kochane widzę, że pełną parą szykujecie się do świąt także będziecie miały po czym w święta odpoczywać (i naprawdę będzie to zasłużony odpoczynek:D) ... :D a tak poważnie :Dnie zacharujcie się moje drogie 👄- podziwiam waszą pracowitość -> okna, sprzątanie, gotowanie, dzieci pilnowanie. Ja nie dostaje szału świątecznego, nie wciąga mnie magia przygotowań. W domu mam jako tako czysto (okna myte ok. m-ca temu) zbyt dużo jedzenia też nie robię (większość rzeczy kupuję gotowych), a w święta z wiązku z niemożnością wyjechania :( zamierzam udoskonalić (ponanosić poprawki) w mojej pracy mgr. Ściskam mocno i całuje 👄 m

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milunia przynajmniej masz zadrowe podejscie...choc przyznam sie bez bicia ze ja uuuuwielbiam swiateczne przygotowania, gotowanie, sprzatanie, ostatnie zakupy z mama.....w tym roku przyjade na gotowe...pierwszy raz nie mam studenckiej przerwy tylko normalna prace...buuuuu.....ale za to jade z mezem :D:D......juz jutro!!!! bedzie suuuuper juz nie moge sie doczekac az sobie z mama poplotkujemy, z taty sie ponabijamy..no i wtym roku pierwszy raz nie tylko moj brat bedzie mnie denerwowal ale i maz.....huhuhu.......:D:D milego dnia i przygotowan do swiat!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ karaani to super, że lubisz to całe świąteczne zamieszanie i atmosferę, ja nie :) może dlatego też nie wczuwam się w klimat świąt :D Myślę, że te święta będą dla Ciebie wyjątkowe, inne, nowe ale zapewne cudowne bo spędzisz je w gronie ukochanych osób -> mogę Ci tylko pozazdrościć, że potrafisz być taka kochająca, rodzinna, przyjazna i pełna miłości do bliskich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼tak jakoś wyszło ->>> chcaiłabym kiedyś spędzić święta inaczej niż zwykle, gdzieś pojechać - zaszaleć, a tu niestey zawsze jest jakieś ale.... a w tym roku jeszcze nie pojadę do w-wy - >>> czyli całe święta spędzę w domu :-(( a ja lubię jak coś się dzieje, nie lubie siedzieć, jeść itp. ale może jakoś to będzie, może chociaż pogoda dopisze i wybierzemy się na spacerek :D :D .... 👄 ->>>>a poniżej (dla wszystkich zapracowanych i nie tylko) taki tam sobie kawałek: \"Sadysta gra z pedałem w karty. Umówili się, że zwycięzca robi z przegranym to, co zechce. Pierwszy wygrywa pedał. - no to pewnie mnie przelecisz? - mówi sadysta - Tak - odpowiada pedał. Grają dalej i wygrał sadysta. Nic nie mówi, tylko wkręcił pedałowi penisa w imadło i zaczyna ostrzyć brzytwę. - Obetniesz mi? - Sam sobie obetniesz, jak tą budę podpalę!\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej....ja podobnie jak milunia...nie lubia świat...to dla mnie tylko dłuzszy weekend który mozna by wykorzystać duzo fajniej niz siedzenie, żarcie i gapienie sie w tv... jest mi przykro, bo wczorajj sie z Tomem pokłóciłam...a raczej...nie wiem co to było...ale sie nie odzywamy do siebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️Maduś ulżyło mi -> już myślałam, że tylko ja nie lubię świąt :D... a z Tomkiem zapewne szybciutko się pogodzicie :-)) święta mimo wszystko wpływają na ludzi pozytywnie i szybko zapomona się o niesnackach 👄 Mnie wczoraj mój luby też zdrenewusiał -> bawił się komputerkiem co kolidowało z moim snem (komputer mamy w sypiani), a że było już po g.24 to musiałam na niego nakrzyczeń :)) ale myślę, że dzisiaj wszystko będzie ok :D 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedy Wielka Noc nastanie, Życzę WAM Na Zmartwychwstanie Dużo szczęścia I radości, Które niechaj Zawsze gości W dobrym sercu, W jasnej duszy I niech wszystkie Żale głuszy. ---->>>>>>>> a to życzenia dla tych co wyjeżdzają i dziasiaj ostatni raz przed świętami tu zawitają 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhmmmmmm
A ja nie mam doła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Ja też nie przepadam za tymi świętami - wolę Boże Naodzenie ...... Wielkanoc źle mi sie kojarzy - rok po roku w te właśnie święta zmarły moje babcie ..... co roku w poniedziałek wielkanocny jeździmy na mszę za jedna z nich ..... takie nieco smutne świeta .... ale mysle, ze jak pojawi sie maleństwo to będą duuzo radosniejsze - w końcu cały urok świat jest w radosci dzieci :) ja w sumei nic nie gotuję na święta :P po co - śniadanie wilkanocne u jednej mamy - potem wieczór u drugiej, poniedziałek na wsi (właśnie ta msza) i obiadek u dziadka .... mam coś szykować i do śmieci wyrzucać :P chyba mam za dobrze .... molly - na razie z rodziny wiedzą tylko moi rodzice - w swięta powiemy miśka siostrze (po swiętach wyjeżdża do domu - dosc daleko od nas) i chyba tak zostanie przez najbliższy miesiąc ...... chyba, ze misiek bardzo bedzie chciał powiedzieć rodzicom - ja nie mam jeszcze ochoty na słuchanie porad teściowej :P w niedzielę mnie ominie imprezka :0 buuuu będę patrzyła jak piją inni - to niesprawiedliwe .... :0 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie Tom dzwonił.nie przeprosił bo po co. otóż wczoraj wieczorem ktoś mi puszczal sygnały. nie wiem kto to , więc oddzwoniłam i tam jakis chłopaczyna szeptał: halo, czy tu ania? więc powiedziałam że pomyłka. Tom zrobil aferę, że to pewnie jakiś mój kochanek...bez komentarza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elfficzku Kochana Ty moja >>>może kup sobie szampana b/a lub piwo b/a albo pij soczek z kieliszka do winka ->>> będzie Ci raźniej >>>tylko nie upij się tymi trunkami b/a!!! - kiedyś byłam z moim lubym spacerowałam sobie po ryneczku i usiedliśmy w ogródku (w knajpie, a dokładniej w herbaciarni - bo w innych nie było miejsc) zamówiłam 2 piwa b/a tam niema z a... ->> trochę posiedzieliśmy, a jak wstaliśmy i poszliśmy dalej spacerować mój luby stwierdził, że te piwa uderzyły mu do głowy (on nie wiedział, że były b/a) ale miała z niego ubaw :D :D ... Madusia ->>> mój też bywa zazdrosny ale ja jego podejrzenia zbywam śmiechem i żarcikami (chociaż kiedyś doprowadzały mnie takie teksty i podejrzenia do szału) może i Ty spróbuj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
staram sie jak mogę....ale to juz stało sie tak irytujace, że juz mi się nie chce z tego smiac....on tak to powaznie traktuje, że mam wrażenie, że zaraz mi spakuje walizki i wyrzuci przez okno...oczywiscie bez słowa. on nigdy nie krzyczy. męczace to wielce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z moim ... różnie bywa raz się obraża i milczy, a innym razem się kłoci to zależy od dnia i sytuacji ->>> a faktycznie najbardziej męczące jest milczenie - ja zawsze wolę porozmawiać i wszystko wyjaśnić albo jak nie można inaczej to wykrzyczeć, najgorsze jest milczenie, najbardziej męczy i pozostawia niesmak :D ale cóż nie każdy z natury jest krzykaczem :D co też ma swoje plusy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cóz chyba bym wolała, że by krzyczał. ten jego wieczny, niezmienny stoicki spokój doprowadza mnie czasem do furi i białej gorączki! jak tu sie kłocic z takim człowiekiem!? nie dziwota, że na chisteryczke wychodzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o luuuuuudzie! jak mi sie nic nie chce!!! no, spac mi sie chce...ale to chyba własnie jest to nic...hmmmm...bredzę......to juz ta para... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, pozdrowienia dla wszystkich i buziaczki, dla naszej przyszłej mamusi, wszystkich szczęśliwych osóbek i tych mniej zadwolonych dzisiaj z życia. Jak zwykle ostatnio jedynie z doskoku i nawet nie mogę poczytać co u Was słychać. U mnie zimnica i słońce gdzieś uciekło, chyba do Was. 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madusia zostałyśmy same o my biedne małe dziewczyneczki :D ... mi też się nic nie chcę :( dobrze, że niedługo idę do domciu :D jakoś ostatni jestem taka nijaka, ospała i nie wiem czym przemęczona ->>> może to przesilenie wiosenne :D 🌼 buźka 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
real kitty is back! zabrałam zabawki, i poszłam sobie z tej tfu! szkoły i urządzam przerwę świąteczną trzeba nazbierać więcej zielska z naszego pola z tego tytułu, tak więc grabki do rąk i do roboty! pozdrawiam! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello kitto! 😘 kurcze, zapomniałam zupełnie o naszej działeczce! pewnie takie chaszcze że hej się porozrastały! ale mozliwe jest i to, że behemot którego ani widu ani słychu właśnie tam siedzi i pieli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dziewczyny i pozdrawiam Was serdecznie jeszcze kilka dni mnie nie bedzie mysle ze wpadne w sobote jak mi sie uda ,ale jak co to Wesołych Świąt,i cobyscie były mokre od stopek -po fryzurki;)no i żeby zajaczek był chojny do tak wspaniałych Kobiet 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milunia 👄 u mnie przygotowania do świat pełną parą , pieczenie , sprzątanie ... juz jestem w domku - wolne od uczelni :) te całe święta sa takie , że człowiek sie opracuje , a potem jest zmęczony i wszystko mniej go cieszy :0 ale może moje święta będą teraz inne niż zwykle , kto wie ... Uszka do góry , nich opusci Cię wszelka melancholia i smuteczki :):):P Madusia 👄 a gdzie u Toma zaufanie do Ciebie , coś mi się wydaje , że gdzieś je zgubił ... dla jego własnego dobra niech znajdzie ... to żart , ale dlaczego męzczyźni będąc we wspaniałym związku mają jakieś takie zazdrosne myśli ... :0 Aha , mój misiu tez nigdy nie krzyczy - spokojny jest :) Malutka 👄 niech te zabiegane dni będa miłe i przyniosą Ci duzo radości - staraj się niczym nie martwić ;) Karaaniu 👄 niech wyjazd będzie radosny i żeby nikt nie śmiał Cię denerwować !!!!!! ;) Elffficzku 👄 to że nie poświętujesz , odbij sobie w jakis inny miły sposób ... można soczkiem ... a Twoje malusie ... jejku ... fantastycznie ... przytulam Was dwie kochane istotki ...❤️ ..... Inguś 👄 buziaki :):):):):) 3m się ;) Kitty 👄 taaaak !! przerwa ! A co !!! Nalezy się :D :D:D:D ........ będzie wszystko super i odpoczniesz :):):):) Robalq > smacznego zajączka i mokrych jajek ;););) :P ... Z racji tego , że pewnie jutro już nie zajrzę na necik - najlepsze dla Was życzonka :):):):):):):):):):):):):):) Niechaj wielkanocne życzenie pełne nadziei i miłości ...❤️ .... przyniesie serduchom Waszym zadowolenie dziś i na wszystkie dni przyszłości ! ..... 👄 I żeby Was za bardzo nie oblali ......... ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miluna
🖐️ Kolorowych jajeczek, Wycinanych owieczek, Rozkicanych króliczków, Pyszności w koszyczku, A także udanego lania W dniu suchego ubrania ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ te powyższe życzonka to ja :)) tylko mi się pseudo źle wpisało :-)) ale ze mnie gapa :D->>> miłedgo dnia dla wszystkich 👄 ❤️ 👄 ->>> wpadnę tu troszkę później ->> może jakaś dobra duszyczka też się pojawi :-)) żebym nie była taka samotna i żebym wiedziała, że nie tylko ja jestem dzisiaj w pracy :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×