Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Behemot

Mam dzisiaj doła. Buuu...

Polecane posty

Ingus, dzieki, chyba lepiej sie nawet czuje w brazie :D Leti, razny...moj, jak mialam blad, to mowil, ze wygladam jak czarownica :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój nigdy koloru to nie krytykował, ale czasami wyglądałam rzeczywiście jak czarownica. Malutka, teraz też mi wypadają włosy, muszę kupić sobie jakies witaminy i inne specyfiki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie dziwe, ze moje po tylu przejsciach jeszcze nie wypadly.... szkoda,ze nie jestescie blizej,mam cale pudlo witamin dla kobiet na 60 dni i nie moge ich jesc bo mi jakos tak po nich dziwie , wiec dalabym komus....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj to krol krytyki :D Swinkowa, ja tez juz zakupilam, ale wsio zostalo w UK, tutaj zabralam tylko jakies tabletki ze skrzypu czy cos :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o swinkowa, przypomniałaś mi, że muszę mój magnez wypić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutka - coś jak mój małż :P właśnie buszuję po allegro, dział: bluzki :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ostatnio na e-bay szukam vintage dress - 50's pinup .....i nie moge znalezc nic wartego uwagi...byla jedna, ktoramis ie podobala, z halka niebieska i calutka w brazowo -niebieska kratke ale niestety chcieli za nia $320 a tyle nie planuje wydac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Swinkowa no tysiące kilometrów. Leti i wypatrzyłaś coś, ja ostatnio kupiłam sobie bluzę, udało mi się wygrać aukcję, świetna, jeszcze lepsza niż na zdjęciu. Ale teraz czekam na zakupione 2 pary butów i kilka kosmetyków, więc chwilowo pasuję, bo zbankrutuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie dziś nic specjalnego nie widzę :) ostatnio dużo rzeczy mi się podobało, dziś nic :O :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi sie ogolnie malo rzeczy podoba, zwlaszcza w sklepach tutaj...jakas taka "szmajorowe" ubrania maja w tym roku....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czasami tak jest niby dużo tych rzeczy w sklepach, ale jak się chce coś kupić to nie ma nic ciekawego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane, ja dzisiaj znowu pozno do Was "przychodze" :O ale przynajmniej pierwszy raz odkad wrocilam do domu ze szpitala, wyspalam sie jako tako . oczywiscie pobudki na karmienie i przebieranie (o 2 w nocy wymyslil sobie nie spac i dwie godziny na zmiane karmilam i przewijalam az sie wkurzylam i plakal w lozeczku i maz chcial do niego wstac ale mu zakazalam, w koncu sie uspokoil). niedawno wstalam (tak juz na dobre) Swinkowaaa - gratulacje. idz powiedz: odchodze bo nie chce skonczyc jak Ty :D ;) Ingusia - sorki, nie chcialam by Ciebie tez rozbolaly zeby :D Rozmawiacie tak o wlosach a ja jak niektore pewnie zauwazyly nie mam zadnego na glowie :O :( mam teraz swoj naturalny, takie mysie niewiadomo co :( a to wszystko przez mojego meza bo prosil mnie swego czasu bym wrocila do swojego naturalnego i w koncu mu uleglam. ale teraz jak znajde czas - znaczy jak meza zostawie z malym to bede musiala sie wybrac cos ze soba zrobic bo zaniedbana strasznie jestem :( musze jakis kolorek (mozecie mi podoradzac :) ) i jakies fajne obciecie (tez mozecie doradzic) maly sie obudzil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Behemotku! Grunt to dobrze się wyspać, muszę przyznać, że Twój naturalny kolor tez jest ładny. A jak dzisiaj Twoje dolegliwości zębowe, albo bezzębowe ?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ingusia - e tam,moj kolor taki nijaki, ale spoko zrobilam mezowi przyjemnosc :D on jakis dziwny jest. dolegliwosci troche przeszly. lykam proszki co jakis czas. jakos bedzie. Opowiedz cos wiecej o swojej corci. jaka jest. a i jeszcze mam pytanie. zastanawialam sie dzisiaj w jakim wieku dziecko przestaje spac w czapeczce? wiadomo ze jeszcze nie teraz ale... kiedy ? burczy mi w brzuchu... slyszycie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oliwka ma juz konczone 5 lat, strasznie szybko leci ten czas. Chodzi do przedzszkola 2 rok, ale jest nieśmiała i w stosunku do obcych nie jest zbyt rozmowna. Pocieszna jest, wcześniej chciała mieć rodzeństwo, ale teraz już absolutnie nie, przeszło jej. Dopiero usnęła, znalazłam jakąś grę nową dzisiaj i grałayśmy tak kilka godzin. A z tą czapeczką to ja już za bardzo nie pamiętam, ale chyba tak przez pierwszy miesiąc, a może dłużej, no nie moge sobie przypomnieć. Jutro myślę, że wyjdę wcześniej z pracy, obiecałam Oliwce, że razem będziemy malować pisanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co prawda u mnie nie słychać, ale to znak, że trzeba juz oddać się rozkoszy jedzenia. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ucałuj małego, ja znikam spać, bo rano pobudka do pracy. Kolorowych snów dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ingus - nie moge uwierzyc ze dopiero co Oliwka byla malym brzdacem a teraz ma 5 lat i wlasne zdanie i mowi itd. Slicznie wyglada (zreszta jak jej internetowa siostrzyczka). Mowisz ze niesmiala? Moze z wiekiem jej przejdzie. Ale musi byc slodka. Ciekawe jaki bedzie Sebastian. Moj maz chcial dziewczynke bo twierdzi ze dziewczynki sa grzeczniejsze. .No coz... nie moja wina ze m a syna :D A coz to za gra w ktora gralyscie. Jakiego rodzaju? Ja dzisiaj czytalam Sebastianowi rozne wierszyki np. lokomotywa bo nie spal i sie we mnie wpatrywal :) A jeszcze chetnie poczytam jaka jest Amelka? Czy tez jest niesmiala a moze wrecz przeciwnie? czy jest grzeczna czy moze aniolek z rozkami? i w ogole cos wiecej o niej. Madzik - zdrowka zycze. kopnij katar w pupe i niech spada. nikt go nie zapraszal :P Swinkowaaa ty tez pogon tego katara. Pol roku to juz Ci powinien zaczac dokladac do rachunkow. Karola - 🖐️ moze jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem :D Swinkowa gratulacje 🌻 Super. Postanowilam sobie kupic depilator :D Juzmam w domu, i za pierwszym razem chcialam sobie zrobic nogi woskiem (bo szybciej). Kurcze mam zrobione po polowie z kazdej nogi i juz wiecej nie mam sily tak boli. Wygladam jak debil :P Moze pozniej sprobuje tym depilatorem, Kurcze, no, a mialo byc tak pieknie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karola ja tez mam depilator.....i boli jak cholara. wole woskiem, ale niestety nim wyzej nog robie woskiem, tym mniej odwagi i wiecej czasu na zerwanie plastra...az w koncu zostaje z polowa plastra przyklejona do skory i lzami w oczach....nie mam natomiast problemu jak ktos mi woskuje nogi, pachy, bikini.....wtedy jakos mniej boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Swinkowaa GRATULUJE !!!!! nowej pracy :D:D ...ja jedyne ciasteczka jakie potrafię zrobić to są z kupionego ciasta francuskiego (można go kupić w jakimś markecie np. w biedronce) rozwijam ciasto, kroję na kawałki, na każdy z kawałków kładę np. kawałek jabłka (może być brzoskwini, dżem lub co tam się chce) posypuje cynamonem, smaruję miodem i do piekarnika :) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.....jestem w pracy i to do 17 ..... a na dodatek boli mnie brzuch -> comiesięczna przypadłość 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fizzi, ja jestem przed @ i jestem krótko mówiąc wścieknięta na wszystkich!!! ja już chcę, żeby było po świętach..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leti nawet nie wiesz jak i ja tego bardzo chcę ...zakupy, sprzątanie, goście, szykowanie, sprzątanie..... całe święta zapowiadają się na wysokich obrotach, dobrze, że po świętach mam tydzień urlopu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie w radio leci piosenka Urszuli: Dmuchawce, latawce, wiatr.... .....kto wie gdzie jest wiosna......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jakie masz plany na urlop?? wiesz, ja sprzątanie i gotowanie jak najbardziej.....ale ta atmosfera jest dobijająca i wcale nie świąteczna :) jedyne cieszy mnie to, że wczoraj przywieźliśmy dywan do salonu i krzesła :) jak zrobię fotki, to wyślę :) a jakie menu macie w planie na święta babeczki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
huraaaa!!!!! zwolnili nas możemy już lada moment iść do domu :):):):) hhhhuraa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×