Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość faneczkka

torebki louis vuitton

Polecane posty

Gość szafira89interia.pl
słuchajcie spodobała mi się torebka chloe którą annabolanna miała kiedyś na aukcji. jak będziecie miały do sprzedaży srebrną chloe to powiadocie mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość crx-zs
Witam serdecznie posiadam bardzo duzo modeli torebek louisa vuittona.. zainteresowanych prosze o kontakt mailowy badz przez gg 2477357 pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vuittonia
UWAGA!!!!!!!!!!!! crs-zx sprzedaje kiepskie PODRÓBY nie dajcie sie nabrać!!!!idz z tym na targ szmato :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość crx-zs
poniewaz powiedzialam panience ze nie mam torebek z misiami o ktore do kazdego kogo moze wciaz pisze z zapytaniem poniewaz mi nie schodzily uznala to za uderzenie w jej honor i gust i sie zlosci rozkapryszona dziecinka..pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość crx-zs
zreszta poziom tej pani widac w jej slownictwie:) pozdrawiam wszsytkich wychowanych i kulturalnych!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość consiglieri
Sprawdzałem....crs-zx niestety nie ma oryginalnych produktów.To słabe repliki,żeby nie powiedzieć wprost- podróbki.Na targu faktycznie są lepsze.Ale może są ludzie, których nie stać na nic lepszego lub gustują w tandecie to ... niech kupuje u crs-zx w takim wypadku :) A ogólnie sądzę,że crs-zx brak klasy to typowa przekupka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość crx-zs
pani o nicu croppca calkiem jawnie pisze mi ze ona podaje sie za rozne osoby i celowo niszczy moja opinie..tak ja rozzloscilam tym ze nie mam torebek w misie:)hehehe prosze zainteresowanych o kontak gdyz osobie z tak niskim poziomem inteligencji nie mozna ufac:) pozdrawiam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chmonika22
NAPISAŁAM NA GADU DO crs-zx CELEM OBEJRZENIA TOREBEK KTÓRE MA. TO JAKAś DESPERATKA żALIŁA SIĘ ŻE JEJ ZABLOKOWALI KONTA NA ALLEGRO ZA SPRZEDAWANIE NIEORGINALNYCH RZECZY I TERAZ TU PRÓBUJE COś WSKÓRAć. !!!!!UWAGA NA NIĄ!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość crx-zs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcelkawp
zgadzam sie z crx-zs..croppca tez do mnie pisala w sprawie torebek w misie po czym jak jej odp ze nie mam zaczela kierowac w moim kierunku bardzo niewybredne slowa i okreslenia..jest to prawdopodobnie jakas gimnazjalistka ktora dysponuje podworkowym jezykiem i czasem ktorego dorosli ludzie na glupoty nie maja..uwazajce..jak napisze do was ta osoba nie odpisujcie jej bo jaqk odpowiedz nie bedzie po jej mysli zacznie sie lawina obelg i knucia.. trzymaj sie crx-zs a na niskiej kultury smarkaterie nie zwarzaj.. pozdrowionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chmonika22
UWAGA!! marcelkawp TO NA PEWNO crx-zs ZMIENIA NICKI żEBY ZAMIESZANIE ZROBIC ALE WIOCHA ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madejaks
i co z tego ze dziewczyna ma zablokowane konto? wiekszosc osob ktore sprzedaja firmy typu lv, chanel, gucci itd maja.. glowa cie boli o cudze sprawy? ilez w ludziach jest zawisci i zazdrosci zeby az tak zaglebiac sie w spr innych, szukac na allego kont itd..patrze na to i nie wierze..godne politowania..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam jestem 13 letnią smarkulą nudziło mi sie niemam torebek kłamałam a fotki wziołam z neta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maximaxio
dziewczyno daj sobie spokoj..pisalam do dziewczyny crx-zs i ma super towar -wlasnie kupialm od niej jedna z toreb,,zawisc ludzka nie zna granic..i to prawda ze Vuittonia chmonika22 i consiglieri to jedna i ta sasma osoba bo widac to po stylu pisania..szkoda gadac.. dziewczyny nie dajcie sie zwariowac-te torby sa extra:) pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje torebki śą made in china sprzedaje od 10 zł sztuke zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalosna croopca
przepraszam wszystkich powaznych ale ten post wyzej pisala pani croppca ktora to wlansie sie bawi na poziomie 13 letniej smarkuli i co juz jest mniej zabawne podpisuje sie nawet tak jak jai zablokowala moj nick rezultatem czego jwest fakt ze musze go zmienic:/w razie co prosze pisac..przed chwila dogadalam sie z super dziewczyna i ona jest bardzo zadowolona z zakupu wiec zapraszam.i zareczam-nie mam 13 lat w odroznieniu do croppci hehehe zreszta kto ze mna jest w kontakcie ten wie pozdrawiam i nie bede wiecej reagowala na wyczyny tegoz rozgoryczonego slowami prawdy podlotka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koza_czesci
crx-zs wywalili cie z allegro tu tu bedziesz robic wiejski targ?:) dogadujesz innym a sama żyjesz*tfu-wegetujesz* ze sprzedawania tandetnych podrób,jesteś zazdrosna o ludzi,którzy mają wszystko.dla ciebie luxus to podrobiony produkt. żal mi cie gównazjalna dziewczynko.A może jesteś chłopcem? :)żałosne,że wchodzisz na różne nicki i robisz zamieszanie zupełnie niepotrzebnie*nie zyskasz na tym*,ale tak to bywa,z tymi,których nie stać na cywilizowaną reklamę.Jak nabierzesz ogłady i dorośniesz napisz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość climatycznaKRK
To,co sprzedaje crx-zs jest nielegalnego pochodzenia i możecie mieć z tego mienia problemy.Nie dajcie się wprowadzić w błąd ta szmata poza tym nic wam nie wyśle jedynie stracicie czas i pieniądze(prawie tak jak moja kuzynka,którą próbowała oszukać na Allegro,jednak na szczęście w porę zrezygnowała z zakupu,po kilku przestrogach z zewnątrz).Pozdrawiam wszystkich poza tą oszustką śmierdzącą crx-zs na pole bambro do roboty albo na targ tam Twoje miejsce daremna (prze)kupo :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asala
www.asala-shop.webpark.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Posiadam kostium kąpielowy CHRISTIAN DIOR różowy, bardzo ladny. Zapraszam do obejrzenia zdjęć : http://asala-shop.webpark.pl W menu po lewo należy wybrać \"bikini\" Cena do negocjacji. asala@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam prawdziwa
duza torbe Lv za kupe forsy i taka ktora kupilam niby podrabiana.. Kurcze ja nie widze w nich zupelnie zadnej roznicy.. szwy, logo, wszystkie okucia z napisami i numerami .. Co jest u licha? Moze ona jest prawdziwa??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×