Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tamponik

Jak używać tampony?

Polecane posty

Gość klhhku
Gosia94, a może to jest data produkcji? Sprawdz dokładnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to są tampony Tampax te fioletowe i pisze u gory opakowania i pisze tak 71702080T1 EXP H/HU 19/06/07 15:22 06/12 ja kurde juz sama nie wiem ;(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klhhku
A z boku pudełka może pisać, że ważne np. 3 lata od daty produkcji. Przeważnie tak jest. Poszukaj dokładnie (drobnym druczkiem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to drobnym druczkiem jest napisane u góry to co wcześniej napisałam. jak patrzec od przodu opakowanie to z boku prawego sa rysunki gdzie wyrzucac, kod kreskowy, i tampony z aplikatorami w kilku językach i stronki www. Po lewym boku sa rysunki jak zaaplikowac i że ochronna falbanka i gladki koloeowy aplikator ta wczesniejsza data u gory co pisze dystryburor w kilku językach. Z tylu to tampony lites regular.......aaaaaaaaaaaaaa i pisze Produkt zachowuje najwyższą jakość w ciągu 5 lat od daty produkcji( data patrz na opakowaniu) no to ta data to ta druga nie ???? 71702080T1 **************************EXP H/HU 19/06/07 ********************************15:22 06/12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny odradzam używanie tamponów. Ja od tamponów nabawiałam się nadżerki. Najlepiej używać je sporadycznie w ekstremalnych przypadkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klhhku
No to ważne są do czerwca 2012 :-) Spokojnie możesz używać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronika92
Ja też mam parę pytań :) 1. Co ile mam wymieniać tampon ?(miesiączkę mam średnio obfitą) 2.O co chodzi z tym aplikatorem? 3.Jakie są ceny tamponów? 4.Mogę pływać z tamponem? 5.Czuje po kilku godzinach (4 ) że muszę zmienić tampon, ale jego wyciągniecie sprawia ból, a także czuje opór to normalne? Z góry dziękuje :) Dodam, żę mam 16 lat i miesiączkuje jeszcze dosyć nie regularnie (miesiączkę mam od roku) ;) :) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia92
Czy tampony można wyrzucać do kibla?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lonata
Weronika!! 1. Co ile mam wymieniać tampon ?(miesiączkę mam średnio obfitą) To zależy, ale staraj się co ok 4-5 godzin, zbyt długo nie ma co go tam kisić:) 2.O co chodzi z tym aplikatorem? Aplikator polega na tym, że zamiast akładac palucha do środka i sie zastanawiac "czy juz czy jeszcze głębiej" wkładasz taką rureczkę jak tampon i przez nia dopiero tampona- dzieki temu nie brudzisz rąk, nie martwisz sie ze zle wsadziłas itp. Ja osobięcie uzywam tylko z aplikatorem - jest to na maksa wygodne- wiem bo od 4 lat stosuje a bez aplikatora do tej pory włozyc sobie nie potrafie. 3.Jakie są ceny tamponów? Ok 8zł takie z aplikatorem. 4.Mogę pływać z tamponem? tak:) 5.Czuje po kilku godzinach (4 ) że muszę zmienić tampon, ale jego wyciągniecie sprawia ból, a także czuje opór to normalne? No bo napinasz mieścnie i one ciągna do środka a Ty na zewnątrz. Musisz się rozluźnić i wtedy ciągnąć nie przy napietych mięśniach. Drugi powód moze byc taki że wyjmuesz za wczesnie - czy tampon jest cały nasiakniety czy troche bialy jak go wyjmujesz? Nasiąkniety sam prawie wylazi. Pozdrawiam serdecznie!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tampax
Używam tamponów zawsze w klasie i razem z koleżankami nawzajem sobie wkładamy.. pa pozdro dla tamponowej klasy!!! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila Muszyńska
Gdy wkładam tampona czuje przyjemny bol, wkladam sobie palce,i na moich palcach pojawia sie przezroczysty sluz a czasami kreww.... dlatego wampirki zapraszam..GorzówWlkp..chetnaa..!!!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakub czajka deszczno
a ta kamila to chodzi do liceum w deszcznie??? buhahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opqwoopqidasjfhsdgf
dzisiaj pierwszy raz chciałam użyc tamponu. Może to głupie ale nie mam teraz okresu, chciałam tylko zobaczyć jak to jest. I ON NIE WCHODZI! ! !! !, nei wiem co się dzieje, czy jak się nie ma miesiączki to ciężej jest go zaaplikowac bo tam jest [brzydko powiem] sucho? BŁAGAM O ODPOWIEDŹ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anusia16
nie dlugo jade troszke w trase ogoolnie recz biorac do warszawy... to jakies 5 godzin jazdy autobusem od mnie...i akurat mam miesiaczke...probowalam tamponow bella mini...i jest za duzy.. kupilam ob mini i tez sa za duze...nie wchodza mi i strasnie mnie boli...;( i od razu mdleje...;( co zrobic? sa jakies inne mniejsze???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia955
dostałam dzisiaj (06.06.2008r.) miesiączkę pierwszą... i mama mi kupiła podpaski ale chcialabym sprobowac tamponow jakie proponujecie i czy moge przy pierwszej miesiaczce uzywac tamponow???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do anusia16 jak zakładasz tampon musisz się rozlużnić a ty pewnie się denerwujesz i dlatego nie wchodzi. sproboj jeszcze raz. aha nie polecam tampaxow bo zamiast krew wlatywac do srodka tampona to leci obok,wiem bo uzylam 1 raz. a teraz sproboje ob mini takze uzyj jeszcze raz mini tylko pamietaj nir denerwuj sie:) pozdro;***** do karolcia955 moim zdaniem na 1 raczej nie ale na 2 owszem. ale mowia ze mozna od 1 ale ja ci nie radze. najlepiej poczekaj miesiac i sproboj na 2 okres. Tak jak wcześniej napisałam nie polecam tampaxów(przeczytaj czego wypowiedz powyzej;P) wybierz ob mini. :***** do opqwoopqidasjfhsdgf nie poterzebnie aplikowalas go jak nie mialas okresu. najlepiej zakladac w 1,2,3 dzien miesiączki :***** Moim skromnym zdaniem myślę że pomoglam ;PP sorki za literówka ale szybko pisalam jak cos ;P BU$$$KA ;* ;* ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezpruderyjna22
Mówicie, że was boli przy wkładaniu.A co będzie gdy facet zechce wam włożyć swego kutasa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syrop
Hej , słuchajcie kochane , w lipcu będe nad morzem i poprostu MUSZE nauczyc się aplikowac tampony. Próbowałam juz rok temu z najmniejszymi ob- bardzo długo go wkładałam , a przy wyciąganiu aż leciały mi z bólu łzy - włozyłam go dobrze bo w ogóle go potem nie czułam , teraz mam najmniejsze tampaxy z aplikatorem i poprostu nie moge :( pod każdym kątem czuje opór , czytałam ta ulotke ze 100 razy , co moge zrobic zle :( pomocy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniczynka
Hmyy... co zrobimy?? no ja mu nogi rozserze, żeby mógł lepiej wejść ^^ xPP nie no joke. Na szczęście w czasie gdy miałam basen nie miałam okresu ^^ Teraz dostałam i jest wszystko w jak najepszym porządku, przy pierwszym wkładaniu byłam zaskoczona, że aż tak łatwo ^^ Ukucnęłam jedną ręką rozserzyłam wargi, a drugą wsunęłąm tampon.. Bez problemu "wskoczył" na swoje miejsce xDD Słuchajcie można na GŁĘBOKO go włożyć?? ^^ xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syrop
jej , ja nie wiem co mam robic :/ juz 5 wyrzuciłam bo nie mogłam , aż mnie głowa od tego rozbolała , naprawde najlepiej jest w pozycji kucanej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syrop
Moniczynka , jakich użyłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do tamponik Helena
1. Nie raczej sienie pobrudzisz 2. Wyciągasz stary i wkładasz nowy chyba że masz w pobliży umywalkę lub prysznic i możesz się podmyća jak nie masz to musisz włożyć następny 3.A więc się nie podmywasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do moniczki helena
Szczeże ja głęboko wkladam bo przynajmniej wiem że mi nie wypadnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia- bytom
sluchajcie dziewczyny ,,, mam problem nie wiem czy dobrze trafilam, ale wczoraj kochalam sie ze swoim chlopakiem wypilismy torche i nie pamietam czy wyciagnelam tampona z pochwy ;((( a jak wkaldam palec to nic tam nie czuje zeby cos bylo ;( chyba nie wsiakl nigdzie indziej?? a wiem ze bylam w toalecie ale nie iwem czy go wyciagnelam przy kochaniu;( a pytam chlopaka mowi ze nic nie czul jak we mnie wchodzil:(( i juz sama nie wiem normalnie nic ;( pomozcie mi prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyśka
właściwie to mam pytanie pewnie wyda się wam głupie ale chcę przeskoczyć na tampony i nie chce być zielona w tych sprawach więc do czego służy apllikator w tamponie czy z tamponem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabeczka_85
hej monia - bytom nie wiem czy mądrze zrobiłaś w ogóle kochając sie w trakcie okresu jeżeli naprawdę nie masz zielonego pojecie czy wyciągnełaś tampon czy nie i Twój chłopak tez tego nie wie to radziłabym Ci udać sie na wizytę do ginekologa i sprawdzić czy wszystko grabo z tego może wyniknąć coś poważniejszego Oby nie postaraj sie przypomnieć dokładnie co robiłaś może jednak go wyjęłaś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia- bytom
do ZABECZKA_85 nie do konca pamietam, ale pamietam ze bylam w toalecie... choc z tego co wiem czula bym tampon, albo choc jakis bol gdyby on tam byl, a co do okresu to juz byla koncowka ostatni dzien... a kochajac sie z nim zabrudzilam posciel krwia to wydaje mi sie ze tampona nie bylo, ze poprostu wyciagnelam go nie pamietajac o tym. Bo chloapk mowil ze nic nie czul .... a przeciez cos by czul bynajmniej tak mi sie wydaje ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniczynka
Syrop: ja używam o.b. pro comfort mini ^^ jenda osoba na tym blogu mi poleciła ^^ nie pamiętam nicku.. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia14
mam problem :( chciala bym zaczac uzywac tamponow, do tej pory uzywalam podpasek ale sa niewygodne a po za tym zbliza sie lato i nie chce miec przez to dola w te dni, jakich tamponow moge zaczac uzywac na poczatek, jakie sa lepsze z aplikatorem czy bez. HeLP Me pleas!!! :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łohoho
No więc ja dzisiaj użyłam swojego pierwsego tampona i właśnie mam go w sobie :D Powiem tak, na początku włożyłam do połowy i wyjełam, ale zrobiłam drugie podejście i poszło :) Co do powyzeszej wypowiedzi. Moim pierwszym (dzxisiejszym) tamponem jest OB PRO COMFORT MINI. Myślę że on jest najlepszy, bo początkujący nie mają doświadczenia z aplikatorami. Bałam się, że będzie baloało, a nie boli! Kompletnie niec! Tampona w ogóle nie czuje i jestem szczęśliwa :) Miesiączka to teraz nie problem i mi nie przeszkadza :) POLECAM!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×