Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kate18

Jak modelki dbają o urodę?

Polecane posty

Gość maddlenee
Do Niua. pytalas ostatnio o Jeanine.. to podobno jakas nowosc na rynku. "Pigulka geniastalna"?? (cytuje moja pania ginekolog) o niskiej zawartosci hormonow. Ja wlasnie jestem w trakcie brania,zuzylam jedno opakowanie i musze przyznac,ze nie jestem zadowolona, odkad je biore zaczelam miec wiekszy apetyt,co spowodoalo,ze przytylam,na plecach zaczelo mi wychodzic duzo krostek itp.-piersi zbytnio sie nie powiekszyly. Wiadome jest,ze na kazdego tabl. maja inny wplyw,wiec nie jest powiedziane,ze tobie by nie sluzyly.. ja osobiscie polecam Cilest. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luśka 21 do modelki
A gdzie tym razem wyjezdzasz jesli moge zapytac??? Gdzie masz teraz sesje???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Taakaa: Witamine E w płynie dostaniesz w każdej aptece,jest stosunkowo niedroga.Można ja dodawać(tak mi sie wydaje)do każdego kremu,który się nadaje do twarzy.Musisz tylko zaopatrzyć się w coś,czym będziesz mogła dobrze krem w witaminą E wymieszać. Pozdrowienia dla Modelki!(szkoda,że wyjeżdżasz,daj znać jak wrócisz :-) ) Ja również jestem za zalegalizowaniem marichuany.I nie zgodzę sie z tym,że od przedawkowania amfetaminy można odjechać.No chyba,że ktoś ma jakąś poważną chorobę serca.No i \"of course\" od amfetaminy można schudnąć,ale wtedy gdy się ją bierze na dłuższą metę.Bo na krótką tylko odwadnia organizm.I bynajmniej nikogo nie nakłaniam na stosowanie jej jako środka na odchudzanie.Sporo już widziałam i sama doświadczyłam,ponieważ pracowałam jako barmanka w klubie.Amfetamina to GÓWNO!!!!Wielu przyjaciół przez nią straciłam. Z resztą to temat jak rzeka... Pozdrawiam wszystkich dbających o zdrowie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Taakaa: Witamine E w płynie dostaniesz w każdej aptece,jest stosunkowo niedroga.Można ja dodawać(tak mi sie wydaje)do każdego kremu,który się nadaje do twarzy.Musisz tylko zaopatrzyć się w coś,czym będziesz mogła dobrze krem w witaminą E wymieszać. Pozdrowienia dla Modelki!(szkoda,że wyjeżdżasz,daj znać jak wrócisz :-) ) Ja również jestem za zalegalizowaniem marichuany.I nie zgodzę sie z tym,że od przedawkowania amfetaminy można odjechać.No chyba,że ktoś ma jakąś poważną chorobę serca.No i \"of course\" od amfetaminy można schudnąć,ale wtedy gdy się ją bierze na dłuższą metę.Bo na krótką tylko odwadnia organizm.I bynajmniej nikogo nie nakłaniam na stosowanie jej jako środka na odchudzanie.Sporo już widziałam i sama doświadczyłam,ponieważ pracowałam jako barmanka w klubie.Amfetamina to GÓWNO!!!!Wielu przyjaciół przez nią straciłam. Z resztą to temat jak rzeka... Pozdrawiam wszystkich dbających o zdrowie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwienny
SMIAC MI SIE CHCE,JAK TO CZYTAM MIALEM DZIEWCZYNE MODELKE I PRZEZ DWA LATA MIESZKALA U MNIE JADLA WIECEJ ODE MNIE PO PRSTU MIALA TAKI ORGANIZM JEDYNY SPORT,JAKI UPRAWIALA,TO SPORADYCZNE WYPADY NA NARTY NAWET NA ROWER CIEKO MI JA BYLO ZACIAGNAC,A CO DOPIERO NA SILOWNIE ZNAM KILKA DZIEWCZYN-MODELEK I JAKOS ZADNA NIE CPA,A JEZELI CHODZI O ALKOHOL,T DZIEWCZYNY LAYKAJA PO KIELICHU DWA PRZED WYJSCIEM NA WYBIEG,ZEBY BYC BARDZIEJ ROZLUZNIONA ALE JEDNO MGE STWIERDZIC-MODELKI LUBIA BYC W CENTRUM UWAGI I SA Z NATURY BARDZO LENIWE (TO MOJE SPOSTRZEZENIA I PRZEPRASZM NIELICZNE DZIEWCZYNY Z MODELINGU,KTORE AKURAT TAKIE NIE SA) POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eswu
Ciekawy temat.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eswu
Dla mnie modelki to tylko towar reklamowy...Nic kobiecości w sobie nie mają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwonkapatrycja
Nie jestem modelką, ale mam 170/52. Mam szybką przemianę materii, ale oprócz tego zamiast chleba z serem na śniadanko zawsze jem tylko owoce. Czy ktoś słyszał o diecie rozdzielnej, daje bardzo dobre rezultaty, przynajmniej w moim przypadku. Polega na tym, że pewnych przoduktów się nie łączy, np. ziemniaków z mięsem, tylko zjada osobno. Wtedy to się szybko trawi i człowiek ma piękny płaski brzuszek. Co do tabletek antykoncepcyjnych, to brałam je kilka lat (Cilest). Teraz nie biorę, bo co kilka lat trzeba zrobić przerwę. Nie wpłynęły jakoś na moją wagę, ale też nie pomogły w ogóle na cerę. Po odstawieniu mam bolesne miesiączki, co mi się wcześniej nie zdarzało. U każdego, jak widać, jest to inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiryniusz
Szkoda, że niema Dżuli i Modelki :( Coś istotnego wnosiły na forum. Szacunek dla osób, które rozsądnie i ze smakeim wyrażają opinie w tym poście. Czekam na Modelke i Dżuli :) Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e-gen
a niech wciągają co chcą i ile chcą; moim zdaniem ZA jest więcej za niż PRZECIW, w końcu i one są happy i społeczeństwo, które sukcesywnie będzie się "oczyszczać" z takich osobniczek/osobników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ex wieszak
a ja myślę, ze wy wszystkie macie zwyczajnie nasrane we łbach! proponuje obciąć sobie rękę, wtedy kilka kilo odejdzie, później wciągnąć kilo koxu, popić slim fastem, i zapierdalać na casting.... no posrało was niemiłosierne! sama byłam kiedyś modelką, bo chciałam zarobić, a nie robić karierę, i zarabiałam po 10 tyś za kilka dni zdjęć, jakieś reklamówki, ale jakoś to chyba nie był mój świat, bo mam za dobrze w głowie poukładane. Sama kiedyś ważyłam 39 kg przy 174 cm i wydawało mi się, że jestem piękna, a teraz jak patrzę, to chce mi się żygać na widok tamtego kościotrupa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawie modelka21
mialam byc modelką, ale jedna agencja mi odmówiła - bo jestem za niska, a oni nie chca miec tylk ofotomodelek, a w innej powiedzieli mi, ż eowszem, ale będę tylko do kampanii socjalnych. troche to dziwne, bo ta pierwsza agencja powiedziala, że mam niezwykłą urdę, tylko ten wzrost... ale odnosnie modelek, znalam jedna, która była nią, tyle, że byl z nią jeden feler - w ogóle się nie myła. w jednym makijarzu chodzila do szkoły przez cały tydzień. śmierdziało od niej strasznie, i ten łupierz.... nie wiem, jak ona mogła sie utrzymać w biznesie.... a ładna była nawet, nie powiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaj
Co do tabletek Diane 35 "modelko" to nieprawda. Brałam Diane przez 2 lata i absolutnie nic nie przytyłam. Wszystko zależy od organizmu. Nie odstraszaj dziewczyn od tabletek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pseudonimmmm
do kate18 yhym, juz robilam badania - wszystko ok slodycze?? tluszcz?? --jem, duzo, codzien fast food, frytki, duuzo slodyczy, i wszystko od czego inni tyyja, a ja nic.... glupia genetyka :[ gdyby nie to, to moze udaloby mi sie przytyc, ale w sumie generalnei nie powinnam narzekaqc, bo przynajmniej nie misze sobie nic odmawiac :] i to jest ten jeden jedyny plus pzdr [ a tak na marginesie, zawsze mi sie podobalo u dizewczyny troche tluszczyku, bo i piersi ladneijsze i pupcia ;), a ubranka lepiej wygladaja i jesli nie jest sie nadmiernie obciazonym tluszykiem to na plaze lepiej wyjsc, a ja?? co? kosci pokaze?? :[ echhh]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małolatka-
Znacie sposoby na szybszą przemianę materii ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate18
do 'pseudonimmm' - nawet nie wiesz jak ci zazdroszczę :) a bierzesz jakieś leki, witaminy itp.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mała19
Przestańcie! Przecież modelki się oszpecają! Niszcza naturalne walory swego ciała, są niemiłosiernie chude, chude, bo szczupłe to w ich przypadku mało powiedziane! I po co niszczyć sobie życie tak jak one? Prawdziwym wyzwaniem jest właśnie akceptacja swojego ciała i dbanie o nie, to się liczy! I właśnie kobieta, która akceptuje swoje ciało, nie wstydzi się go i dba o nie podoba się facetom! Wiecie jakie facet ma uczucie jak się przytula do modelki? Jakby przytulał się do kaloryfera, a nie zawsze jest ciepły. Więc nie traćcie życia ani energii na takie pierdoły jak odchudzanie się tylko po to żeby dorównać tym telewizyjnym wieszakom, tylko kamera i tony makijażu to ich urok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Scupla
do Kate 18 hhe:) ja jem wszystko :) nawet wstaje w nocy i jem :) a mimo tego nie tyje :( yy kiedy skonczyłam sie odchudzac..?? w pazdzierniku ;) ale wczoraj sie wazylam i kilogra,m przytyłam, więc to jzu ajkis sukces :):) a czemu pytasz :> ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate18
do 'Scupla' - pytam bo jestem ciekawa czy po odchudzaniu mozna zaczac wiecej jesc i nie przytyc. ciagle sie slyszy o efekcie jo-jo... a tak na marginesie - jesz tyle co przed odchudzaniem, czy mniej? jesz słodycze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate18
Scupla jestes jeszcze? A co do przyspieszenia przemiany materii to kiedyś był już taki topik: http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=1104112 Podsumowując: 1. zielona herbata 2. herbata z pokrzywy 3. napar z bratka polnego 4. ruch, ćwiczenia fizyczne 5. L-karnityna 6. skrzyp polny 7. prawidłowe oddychanie Nie pisałam sposobów typu suszone śliwki bo to wiadomo nie przyspiesza metabolizmu tylko pójście do kibelka :) Jak ktoś coś może dodać to niech pisze. Chętnie poprawimy sobie metabolizm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iiiza
bralam diane35 i duzo przytylam mialam tez cos w rodzaju depresji ale takie dzialanie moga miec kazde tabletki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niechuda
Pół roku brałam Diane 35, przytyłam,potem zaczęłam sie odchudzać-z 56 do 44 kg w niecałe 3 miesiące(wyglądałam okropnie),a potem bulimia, z której cały czas próbuję wyjść...I zastanawiam się,czy gdybym nie zaczęła brać tego leku....byłabym ciągle zdrowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakie tu głupoty niektórzy piszą. Ja jestem modelką. Jem co mi się podoba, kiedy mi się podoba i gdzie mi się podoba i mam 90/60/90, 172cm i waże 52kg. Oczywiscie robie codziennie po 300 brzuszków, a czasami jak mi sie chce to 1000, no i troche sie gimnastykuje. Kiedyś znalazłam właśnie stronke co jest podana na początku www.modeling.pl tam można znaleść wiele rzeczy na ten temat. Co do narkotyków to wiele dziewczyn nie birze nic i jakoś utrzymują swoją ładną figurę, tez sa takie, które ćpaja i które wygladają gorzej niż... nie powiem kto, a raczej co:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osiemnastka *
Dziewczny,piszecie tu o odchudzaniu i dbaniu o cerę,a może któraś z Was zna jakiś sposób na łamliwe i rozdwajające się paznokcie? Bo stosuję różne odżywki i kremy,ale to nic nie pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Scupła
do kate 18 :) niom jem i jem :):) duuzo :) a nawet ogromne ilości :) jem naprawde duzo:) hmmm pewno to są uwarunkowania genetyczne :) moja mama mając 20 lat ważyła 48 kg :) więc pewnie mam to po niej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate18
do 'Alicja17' - i cały czas utrzymujesz takie same wymiary?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate18
na łamliwe i rozdwajające się paznokcie to ja mogę polecić odżywkę z wapniem lovely (do kupienia w sieci rossmann). kupiłam ją bo była tania (ok. 3,50 zł) i słyszałam, że jest ok. wypróbowałam i naprawdę działa! sama się zdziwiłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Scupła
hmm no włąsnie... ja mam pytanko ... bo od jakiegoś czsu nie moge sobie poradzić z cera :( nie wiem, ale mam jakieś plamy takie troche bardziej czerwone i suche .. nie wiem czy to od braku wody w organizmie czy może mróz..? doradzcie coś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarańczowy pseudonim*
Na Kafeterii mam swój czarny nick , ale wtym temacie chciałabym się wypowiedziec anonimowo. Po prostu nie chce , aby łaczono moja osobę z ta tematyką. Otóż: Jeszcze do niedawna przebierałam się w rózne ciuszki na pokazach i "obstawiałam" rózne imprezy , podczas których spotykałam PRAWDZIWE modelki. O sobie nigdy nie pomyślałam w ten sposób. Modelka dla mnie to osoba której nazwisko jest znane , projektantom i osobą działajacym w modelingu. Osoba która jesli idzie po wybiegu to wiadomo że to Katarzyna Nowak w płaszczu takiego a takiego projektanta. Osoba która prawcowała dla wielu w najsłynniejszych stolicach mody. Osoba która firmuję konkretna markę i czerpie z tego korzyści. Uważam , że tylko taka dziewczyna ma prawo nazywac siebie Modelką. Ja nie przyznaje sobie tego prawa i smieszą mnie tutaj niektóre pannice (ze wskazaniem na jedną)które tak się nazywają i tylko kiedy sytuacja mocno mnie przymusza w swoim CV wpisuje malutkim druczkiem -pracowałam w modelingu-. Po drugie przeczytałam tu gdzies wypowiedź , że modelki jedzą jak najetęte , a jeden chłopak napisał nawet , że jego dziewczyna-modelka je więcej od niego i nie tyje. Mój tez tak mówił do czasu kiedy po takim obiadku zastał mnie z głowa nad toaletą. Modelka musi byc chuda! Dlatego świat modelingu to swiat anoreksji i bulimii. I może ten "światek modelingu" w którym ja sie obracałam nie był nafaszerowany amfetaminą , ale u prawie każdej dziewczyny w torebce były albo tabletki na odchudzanie , albo przeczyszczacze. A jak modelki dbaja o siebie? Tak jak wszystkie inne dziewczyny... nie więcej ... bo to co widac na zdjeciach i pokazach to tylko dobry makijaż i perfekcyjne oswietlenie. Dlatego droga kolezanko nikujaca sie : modelka: skończ te żałosne opowieści ze świata Wielkiej Mody. Co do tabletej antykoncepcyjnych , to muszą byc dobrze dobrane i nie ma problemu , a żeby dobrze dobrac pigułke musicie poszukac dobrego ginekologa. To tyle. Jeśli kogos obraziłam , przepraszam , ale nie lubie tworzenia sztucznych historyjek z programów dla nastolatek . POZDRAWIAM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×