Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość podobna

Dorosłe Dzieci Alkoholikow

Polecane posty

zguby 78 jak dostałas książkę to sie odezwij , ja też bym chętnie przeczytała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze mam problemy z poczta jak tylko sie do niej odstane dam znac .Ę Z góry dziękuje . Dotek78 napewno wysle, tylko poczta cos mi nie chodzi wrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dotek78 podaj maila wyśle Ci ksiązke bo w końcu dostałam sie do skrzynki:) Pozdrawiam. Ę- dziękuje za ksiązke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DDA Samanta
Witam wszystkich! Jestem tu pierwszy raz.... i w szoku jestem że tak wielu ludzi czuje to co ja... Ja mam ojca alkoholika...on mam dwa oblicza, potrafi np. pare miesięcy zupełnie nic nie pić (i jest super) ale jak zacznie to nie może przestać - pije miesiąc,dwa trzy.Nawala się kikla razy dziennie i jest straszny! Przestaje w momencie gdzy pogotowie go odwozi - jeden dzień w szpitalu z reguły wystarcza mu na przetrzeźwienie i przestanie.... sam z siebie tego nie potrafi! Jeśli chodzi o mnie to ja obwiniam go o wile rzeczy! W chwili obecnej nienawidze go! i podobnie (jak ktoś wcześniej napisał) wsadziłabym mu nóż w plecy! Uważam że przez niego jestem nieufna i przez niego nie mam faceta - nie potrafie kochać!Jakiś tam uraz we mnie jest!Stary pije całe życie (z przerwami,jak napisałam na początku) On uważa że nie jest alkoholikiem i że nie potrzebuje pomocy bo nie pije cały czas! Najgorsze jest to że mój brat zaczyna robić podobnie a ma 16 lat! Pozdrawiem wszystkich!!!! 3majcie się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis dotarlo do mnie kolejny raz , ze za wszelka cene uporczywie bronie dzieci , ktore juz potrafia wykorzystac moja slabosc...slepa jestem i glucha na uwagi , ze powinnam cos z tym robic ale pracuje ....no bardziej musze sie starac bo kilka ostatnich dni jestem jakas slaba ...pozdrawiam wszystkich serdecznie ;) p.s. moj problem to nadopiekunczosc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DDA Samanta
pojebane to nasze życie..mnie to wkurza że jestem już w miare samodzielna, (mieszkania nie mam) że chce sobie jakość ułożyć to moje życie a taki kmiot codziennie mnie wkurwia - już nie moge tego wytrzymać!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gwendolinna wysłąlm Ci ksiązke :). Mam nadzieje ze ksiązka będzie pomocna i nam pozmoze. Słuchajcie z tymi kłamstwami to bywa róznie- moj stary np. kłamał w oczy co do swojego chlania i ogólnie jak cos zrobił nie tak to sie nie przyznawał i motał chociaz wiadomo było ze coś zepsuł itp. bo miał dwie lewe rece. Dlatego moze niektóre z nas otrzymały dar bujania, mi tez to sie ieraz zdarza nawet kłamać wtey kiedy nie musze w drobnych sparwach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DDA Samanta
Zguba mój stary kłamie w żywe oczy!! że juz nie pije, że nic dziś nie pił (a ledwo na nogach stoi) że już nie będzie..że nie przejebał kasy itd.... A ja kompletnie nie potrafie kłamać (na szczęście)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowy pomysł
wszystkich alkoholików w kosmos!!!! kto jes za??????/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja ją drukuje i drukuje hihihi jestem przyu koncu na szczeście :) Kuruj sie szybko gwendolinna , bedziesz miała lekture do łózka przynajmniej:) duuuzo zdrówka zycze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dotek czy ten mail jest dobry??? bo nie moge posłać . Jkaby co to dostałam dzis toksycznych rodziców gdybby ktos miał ochote to przesle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytam sie
ludzie za dużo tu tego wszystkiego żeby poczytać (ale prześłiedziłam niektóre historie) Ale o co wam chodzi z tą książką to nie kumam - tematu nie widzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odpowiadam: nalezy wczytac sie w temat to szybko zauwazysz , ze temat z ksiazka jest bardzo powiazany z tematem DDA ;) pozdrawiam p.s. tu nie tylko sie zalimy ale rowniez romawiamy , dzielimy sie doswiadczeniami a tajemniczy temat z ksiazka jest przysluga dla potrzebujacego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytam sie
czyli że ta ksiązka pomaga? jest w niej poruszany ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny kochane-mam wielką prośbę. Czy mogę też prosić o przesłanie mi tej książki na meila? Podaję: daggulka2@interia.pl Z góry dzięki. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jestem moje drogie panie kto dzis sie przyłąncza do dyskusji????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki bardzo za wysłanie-czy doszło to sprawdzę dopiero jutro w pracy i napiszę czy jest oki. Pozdrawiam, papa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ---samanta---
ja również jestem z wami - mój ojciec nadal chleje!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eisengrim
Tak swoja droga, nie wiem czy nalezy zaliczac to do symptomow DDA, ale zauwazylem w sobie predyspozycje do bycia tyranem. Czasami czuje jak pulsuje mi w glowie plugawa nienawisc i chec odegrania sie na innych. To diabelne bolesne, bowiem nieodzownie wiaze sie z doglebna samotnoscia, ktora dodatkowa zasila paliwo nienawisci. I z kazda proba zawarcia glebszej znajomosci wszystko to wychodzi - ranisz ludzi, oni cie opuszczaja, pozostajesz sam. W glowie slyszysz wymowki, ktore chcesz wyrzucic przed oczy tym, ktorzy cie zostawili. Co ciekawe, nie jest tak ze nie masz racji do samego konca. Intensywny bol odstrasza innych. Pozostajesz sam z pretensja ktora mozesz wypowiedziec, ale ktora nie pozostawi ci zadnej alternatywy. Ktos juz zdazyl ciebie opuscic i nie ma ochoty sluchac wytlumaczenia twojego problemu. A dlaczego nie ma ochoty? Oh.. juz ja dolozylem wszelkich staran, aby nie mial. Jakie to smutne... I nie ma juz mysli romantycznej. Pozostaje rezultat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
że jesteś dda, większość chyba ma coś takiego że rani innych, nawet wiedząc o tym, po czym kiedy zostajemy sami to bardzo żałujemy tego co zrobilismy czy powiedzieliśmy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki mój facet sie mnie boi tzn nie w dosłownym znaczeniu tego słowa tylko boi sie mojej chwiejnosci emocjonalnej tego że nie potrafie zaufać:( czy też macie taki problem ,rozpoczełam terapie znowu:)chce miec udane zycie i jest we mnie duzo siły i determinacji:) do tegoaby tak było:) ale jak wy sobie radzcie z tym niedowierzaniem:)ratunku:( podobna kobitki ę moje gg nie dziala bo mam nowego laptopa i dopiero musze ściągnąć pozdrawiam i całuje was serdecznie :)co z naszym spotkaniem???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Ullla ----> Jestem za, czekam na jakieś info :) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×