Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mala Miiii 111

PO JAKIM CZASIE OD ROZPOCZECIA ZWIAZKU POJAWIŁO SIĘ DZIECKO??

Polecane posty

Gość Mala Miiii 111

Witajcie! Ciekawa jestem jak dlugo byliscie ze swoim partnerem/partnerka kiedy pojawilo sie Malenstwo? I czy to byla planowana ciaza czy tzw."wpadka"?! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadia__25
3,5 roku przed slubem i 3 lata po ....czyli po 6,5 roku bycia razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadia__25
ciąza była planowana...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 12 miesięcy
i to nie była wpadka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kilia
Obecnie jestesmy ze soba 13 lat, nasz syncio ma 9 . Tak wiec 4 lata minelo kiedy sie urodzil nasz pierworodny i jak na razie jedyny;) Nie planowany ale za to kochany najbardziej na swiecie . 13 kwietnia bralam ślub, 13 lat minelo hm ten rok jakis magiczny jest;) No no nie mam jeszcze 30-stki;) Hm ile moge miec lat to zadanie dla was? Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porodzianka
zaszłam w ciąże po 5 tyg. znajomości. 1 raz i od razu wpadka. bylam na 2 dni przed planowanym okresem, ktore miewalam regularnie, więc nikt nigdy nie przekona mnie do naturalnej metody planowania poczęcia. Zawsze może bowiem zdarzyć się nieplanowane opóźnienie, o którym nie mamy przecież pojęcia. Oczywiście nie żałuję - dziecko jest całym moim światem i kocham ją ogromnie, podobnie jak cała moija rodzina, ktora na początku była w szoku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nerwica 2
Meza poznalam w marcu, zaczelsimy chodzic od poczatku maja a dzidzius sie pojawil w listopadzie nastepnego roku, czyli po ok 1,5 roku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba będę na razie rekordzistką. Byliśmy ze sobą 9 lat i 5 m-cy przed ślubem. Teraz jesteśmy małżeństwem od 1 roku i 6 m-cy, początkiem czerwca spodziewamy się naszego pierwszego dziecka - planowanego, a nawet kalkulowanego;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po szesciu latach bycia razem zaszlam w ciaze ,teraz mam miesieczna coreczke a za dwa miesiace siodma rocznice poznania sie i bycia razem dzidzius planowany juz kilka miesiecy przed poczeciem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tinker
ehem, poznalismy sie w polowie listopada a wpadka zdarzyla sie pod koniec stycznia- to bedzie jakies... 3 miesiace razem :) male oops- ale cieszymy sie, mimo mojej malej depresji od czasu do czasu czy dam rade byc dobra mama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia_26
prawie 4 lata minely, kiedy zawitalo nasze malenstwo w naszych progach. nie bylo planowane ale kochane jak tylko mozna najbardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia_26
prawie 4 lata minely, kiedy zawitalo nasze malenstwo w naszych progach. nie bylo planowane ale kochane jak tylko mozna najbardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kilia - 13 lat jesteście ze sobą czy 13 lat po ślubie? bo jeśli piszesz że nie masz 30 lat to nie wierzę, że pmogłabyś miec poniżej 17 lat jak wyszłaś za mąż :-) bez wpadki Jeśli jesteście ze sobą 13 lat to w sumie fajna liczba :-) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nasze dziecko urodziło się rok i miesiąc po ślubie bardzo chciane no a teraz drugie w drodze także bardzo chciane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nasze dziecko
pojawiło sie po 3 lata chodzenia + 2 lata małzeństwa tj. po 5 latach bycia razem , było to dziecko planowane i wyczekiwane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a nasze DZIECKO
Nasze dziecko pojawilo sie po 5 latach przed slubem i 3 lata +9m-c po slubie,czyli 105 m-c bycia razem (jak najbardziej planowane).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w tym roku mija 10 lat odkad jestesmy razem,mamy 3 rocznice slubu a nasza cora ( wyczekana ;))rok skonczyła w styczniu pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość udana wpadka
r0k po rozpoczęciu, pół roku po ślubie, nie planowane, ale kochane, a teraz niedługo pierwsza rocznica ślubu i druga rozpoczęcia:?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja jestem ze swoim facetem juz 9 lat w tym 3 lata po slubie i w lipcu bedziemy mieli synka:) to nie byla wpadka. juz bardzo chcielismy miec dziecko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a my
byliśmy ze sobą przed ślubem 5 m-cy, a 2 tygodnie po ślubie zaszłam w ciąże:) Wszystko było planowane, teraz jesteśmy już 3 lata po ślubie i czekamy na drugą dzidzię:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poznalismy sie
w kwietniu zaczelismy chodzic 3 lipca w grudniu zaszlam w ciaze w lutym slub aha dzidzior byl planowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzidzka
nasz dzidzia pojawila sie 1,5 roku po slubie a raze jestesmy 6 lat z czego 2 lata malzenstwa. ma 23 lata i jestem bardzo szczesliwa.ps dzidzi byla jak najbardziej planowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nasze maleństwo pojawi się w końcóweczce października, czyli rok i 2 miesiące po ślubie( 5,5 roku od rozpoczęcia związku i po 3,5 roku wspólnego mieszkania).Zaczęliśmy się starać jeszcze przed samym ślubem i po 4 miesiączkach udało się:) Jak najbardziej planowane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja byłam
połtora roku przed ślubem, 8 miesięcy po ślubie zaszłam w ciążę (po 6 miesiącach starań)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesteśmy ze sobą 4 lata, nasz syn w środę kończy 3 lata:) Zaszłam w ciążę po czterech miesiącach bycia razem i nie żałuje. Kochamy nasz skarb choć czasami daje nam nieźle popalić. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×