Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Elcik

Mamy dzieci z lipca 2004

Polecane posty

cześć :) bo dzisisj to ja miałam urodzinki......;) równa 30- stka.....:p... jesteście mocarne z tym typowaniem, nieźle się uśmiałam jak przeczytałam dzisiejsze wpisy :D macie poniekąd rację, jestem blondynką ale pasemkową...:D czyli balejażowana...hihihihhihihi, ale rasową blondynką byłam do liceum, a odkad zaczęłam grzebać z włosami i eksperymentować z farbami i innymi cudami , to włosy mi zciemniały.....ale nie mam krótkich tylko takie dłuższe do ramion..:p.....albo za ramiona?....zależy jak je podetnę :D dużo dzisiaj napisałyście...aha i jeszcze jedno moja mała jeszcze (albo narazie) nie spadła z łóżka, ale pewnie niedługo mnie to czeka...:( za to lata w chodziku jak opętana, sprawnie przewraca się na boki, ale sama jeszcze nie staje w łóżeczku:(..... no i młode męzatki jesteście, nie tak jak ja....już wiekowa hahahaha ślub miałam 6 wrzesnia 1997 roku czyli prawie 8 lat mężatkuję sobie....:D :D :D wysyłajcie mi zdjęcia , bo od wtedy jeszcze nie mogę otworzyc ani wysłać maila.....nawet Michałka jeszcze nie widziałam, ani was...ale przysyłajcie bo pojutrze będe miała juz sprawne mailowanie....a ja wam też wyślę moje fotki, coby was postraszyć...hihihihi zazdroszczę wam bo chodzicie do pracy, jestem po zarzadzaniu i marketingu i jak tylko skonczyłam studia to jestem w domciu, ale mysle że jak Nadia podrosnie to pójdę do pracy...przynajmniej bardzo tego chcę :0.... ja mieszkam w małej miejscowości i nie ma tu żadnych lumpeksów i raczej wszystko kupuje, ale w 5 10 15 rzeczywiście są ciuszki po przystepnych cenach i jeszcze Wójcik ma fajne ciuchy i D&D , ale barrrrrrdzo drogie :( niestety..... ok idę jutro bede tez miała gości, ale myslę że wpadne tu zobaczyć do was 🌻 pa pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze nie poszłam......bo mi sie przypomniało,że mam podziekować violi za radę na potówki, przemywam jej i jakby zaczęła ta kaszka znikać dzieki❤️ no i uprzedzam że jak wam wyślę fotke i któraś będzie się ze mnie śmiać .......to wam mówie.......ja też urodziłam dwójkę dzieci......... dobra tearz to ide \'\'naprawdziwo\'\' pozdrawam pa 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwek
witam nareszcie mam troche czasu mała dała mi dzisiaj popalic nie spała wogóle popołudniu a o 19 jak ją położyłam spac to wyła prawie półtorej godziny temperatury nie ma kolki też nie pojedzona a ciągle wyła już wychodziłam z siebie ale narazie jest cisza ja brałam slub 8 wrzesnia 2001 roku jestem z Jaworzna to koło katowic obejrzalam Wasze dzieciaczki sa sliczniutkie moja pije mleko bebiko 2 a kaszek zadnych nie lubi dziś dostała pierwszego danonka smakował jej już mam dosć jestem wykończona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AMAMEN - WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI URODZIN !! 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 cieszę się, że Małej kaszka schodzi :) i pilnuj jej żeby nie spadła z łóżka !! ;) Czekam na fotki jak już będziesz mogła wysyłać. Dziewczyny mam tylko jedno ślubne zdjęcie zeskanowane ale ono jest takie brzydkie, że chyba Wam nie wyślę :O. Albo poczekam na program do skanera i zeskanuję inne :( sylwek - a może jakiś ząbek wychodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W takim razie 100 lat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Amamen:D :D :D Spełnienia marzeń i dużo zdrówka🌻 🌻 🌻 Szkoda, że ikonki tortu się nie da zrobić:( Ja dopiero w sierpniu to przeżyję:o Widzisz, jesteśmy obie 1975 :D Ale jakoś nie czuję tego bagażu lat:D :D :D Sylwek, a z kim jest Twoja Emilka, jak jesteś w pracy? Też z mamą jej mamy, jak w przypadku Julki i Oliwki? Może to był taki niezbyt dobry dzień, bo moja też marudziła, tylko ja myślałam, że może nieszczęśliwa po tym upadku była:o Chociaż Ty mieszkasz jak dla mnie w bardziej rzeczywistym świecie, a nie tylko wirtualnym:D Ja jestem z Sosnowca - tak dla przypomnienia:D To może Ty masz włosy blond? I prezentujesz słowiański typ urody:D Amamen, ja Cię po córciach na jasnowłosą typowałam:D No i ja też myślałam, że Elcik jest jasnowłosa, bo Miłoszek jest na razie:o A Wiolę zobaczyłam na zdjeciach zanim zaczęłąm ją sobie wyobrażać:D Mamo Michałka, a Ciebie jak zobaczyłam, to jakbym siebie widziała:o No może nie dosłownie, ale też mam podobne okulary (jak Ty na zdjęciach ślubnych) i też włosy często mam związane i ciemne:o A w ogóle, to zapomniałam wspomnieć, że jak Was widzę, to wszystkie wyglądacie tak strasznie młodziutko, że aż sobie uswiadamiam jaka ja stara jestem:p I teraz Amamen jeszcze mi przypomniała:o Elcik, jak będziesz miała wybór, to się na zamrażanie zdecyduj; nie wiem dokładnie jak to jest, ale po tym nie ma ponoć problemów przy następnym porodzie, a po wypalaniu jakaś blizna może być chyba (tak mi lekarka mówiła, ale może tylko reklamowała swój sprzęt:o) Jak coś znajdę na ten temat, to Ci przyślę, chyba że już za późno, bo dziś to Ci zrobią? A może to bzdura tylko:o Sama nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej amamen dla ciebie z okazji urodzin http://www.madzia.olp.pl/sheep/139.jpg Dziś ide dopiero po skierowanie do szpitala na ten zabieg.Ja jak byłam mała miałam włosy jak Miłosz, a jego siostra ma białe włosy(siostry córka) Wyda wam się to śmieszne ale wyszłyśmy za braci ona za młodszego ja za starszego:) Ja urodziny miałam w styczniu i skończyłam 25 lat. To narazie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie! no ale przecież mówię że jestem blondynka, blada cera aż prawie przeźroczysta, no i włosy jasne mam z natury ,ale pogrzebane farbami dziekuje wam za zyczenia 🌻.....tak tak aya jesteśmy niby wiekowe...hahaha ale sie tego nie czuje, ja nadal myslę tak jakbym miała te 22-27 lat i wiesz co aya ci powiem? że wcale nic sie nie zmieniło od wczoraj hihihihi w lustrze wyglądam tak samo jak tydzień czy miesiąc temu.........:D Sylwek a czy ja ci wysyłałam moje córki? chyba nie, tak na wszelki wypadek ci wyslę..... no i Elcik fajnie macie....dwóch braci z dwoma siostrami.... lecę . bo dzis gości znowu mam.....pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiejsza noc - szkoda słów... :O Ale za to pospał od 8.30 do 10.40 ze mną w łóżku przy piersi. Nie wiem, czy to kolejne ząbki, czy to przez to, że wczoraj więcej spał w dzień :O Amamen życzę Ci wszystkiego, o czym tylko sobie marzysz! 🌻 Elcik, z tego co ja wiem to nie powinno się wypalać nadżerek u kobiet, które mają zamiar jeszcze rodzić. Tak jak Aya pisze, powstają blizny, które mogą być przyczyną problemów z rozwieraniem się szyjki w czasie porodu. U młodych kobiet preferowaną metodą jest wymrażanie (wadą jest to, że często trzeba zabieg powtórzyć). Ale jak Ty masz skierowanie do szpitala, to coś mi się zdaje, że na wypalanie :O Generalnie nasza państwowa służba zdrowia dysponuje raczej starym sprzętem i metodami :( Dziś idę na 15 z Michałem na ważenie i mierzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amamen, chyba się źle wyraziłam;) wiem, że jesteś blondynką (byłaś moim pewniakiem;) ) zapomniałam Wam napisać, że Julka opanowała nową umiejętność:D Potrafi paluszkami poruszać dolną wargę śpiewając trochę przy tym, tak, że jej jakieś bua bua bua wychodzi; nie potrafię tego obrazowo opisać, ale mam nadzieję, że wiecie o co chodzi:) No w każdym razie robi to ciągle, nawet, jak się obudziła w nocy, to też:D Ale już chociaż nie stawała w łóżeczku:o Jak tak wszystkie nowe umiejętności trenuje w nocy, to aż boję się pomyśleć o chodzeniu:D Ale to jeszcze pewnie daleko... Mamo fasolki podaj wyniki po pomiarach:D Mam nadzieję, że humorki u dzieciaków dziś o niebo lepsze Elcik, a jak Milo zniósł rehabilitację? Lepiej niż ostatnio, czy może te panie mało miłe są i on dlatego płacze, biedaczek:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amamen, chyba się źle wyraziłam;) wiem, że jesteś blondynką (byłaś moim pewniakiem;) ) zapomniałam Wam napisać, że Julka opanowała nową umiejętność:D Potrafi paluszkami poruszać dolną wargę śpiewając trochę przy tym, tak, że jej jakieś bua bua bua wychodzi; nie potrafię tego obrazowo opisać, ale mam nadzieję, że wiecie o co chodzi:) No w każdym razie robi to ciągle, nawet, jak się obudziła w nocy, to też:D Ale już chociaż nie stawała w łóżeczku:o Jak tak wszystkie nowe umiejętności trenuje w nocy, to aż boję się pomyśleć o chodzeniu:D Ale to jeszcze pewnie daleko... Mamo fasolki podaj wyniki po pomiarach:D Mam nadzieję, że humorki u dzieciaków dziś o niebo lepsze Elcik, a jak Milo zniósł rehabilitację? Lepiej niż ostatnio, czy może te panie mało miłe są i on dlatego płacze, biedaczek:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mcdzia, dzięki za zdjęcia, właśnie je obejrzałam; wcale nie wyglądasz na mamę:D no przynajmniej nie w ujęciu Monicas;) Fajnie, że możecie na basen chodzić, Jasiek wygląda na przeszczęśliwego:D u nas najblizszy jest pół godziny drogi w jedną stronę (co najmniej), - taki dla niemowląt, tak że na razie odpada:( Lecę do domciu.Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do nadżerki jutro dzwonie do szpitala wszystkiego się dowiedzieć mam mieć robioną po @ więc między 21 a 30 chciałam to załatwić. Hym rehabilitacja no cóż moje dziecko robi kolosalne postępy ale nadal płacze i spazmóje panie są bardzo miłe .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś było wszystko z zegarkiem w ręku , wstałam o 6:00 i poszłam do przychodni,wruciłam śniadanko i mój B. pojechał do skarbówki i załatwić sobie wymienienie prawojazby, przyjechał my ubrani na rehabilitacje na 12:00, wruciliśmy,obiadek i do gina na 15:00 Milo został u dziadków i na zakupy Ale jestem zmęczona cały dzień zaplanowany do końca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwek
witam dzisiaj powtórka z wczoraj już mam dosyć wogóle to nie mogłam wejść na neta dopiero teraz mi się udało ja mam urodziny 10 czerwca skończę 27 latek tak myślę czy poprostu nie zmienia jej się już spanie i ze ona teraz potrzebuje mniej snu jutro chyba połozę ją później jak wytrzymam tyle godzin (od 15 ) jak wracam z pracy to cały czas wyje Emilka zostaje z teściową czasem z moją mamą albo z moja siostrą sa rózne dyzury hahaha a czy Wy codziennie kąpiecie dzieciaczki? i czy jeszcze w wanience? napiszcie mi skąd jestescie dla przypomnienia aya napewno z sosnowca jak nie pomyliłam bo nie mogę se zapamiętac czyje dzieciątko jest kogo jeszcze mi się myli dzięki za zdjęcia madzi i ali wasze słoneczka sa kochane fajną macie pracę ze mozecie sobie gadac na necie ja w pracy tracę cała cierpliwość do moich średniaków a w domu znowu to samo nie mam juz sił chyba dopada mnie deprecha przyzwyczaiłam sie ze mała śpi już od 19 a teraz takie numery aha ja jestem ciemną blondynka ale teraz kolor włosów jest po przejsciach balejazowych miłych snów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mcdzia, a do mnie zdjęcia nie doszły :( Michał waży 9450g i ma 75 cm wzrostu. Troszkę płakał przy badaniu :( Aya, a którego sierpnia masz urodziny, bo ja 29 :) Sylwek, może Emilce ząbki rosną, że tak płacze :O Przed zmianą czasu kładłam Michała spać o 19, a teraz o 21 jeszcze nie ma ochoty na luli luli. Nie mogę się przyzwyczaić, że nie mam już tyle wolnego czasu wieczorem 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja Julkę kąpię już w brodziku od dłuższego czasu, bo w wanience musiała byc kąpana w pokoju (zbyt mała łazienka) i robiła taki potop, że dywan byłby do wyrzucenia; a od jakichś dwóch miesięcy szaleje w łazience:D no i kąpię ją codziennie i codziennie muszę jej myć gł.ówkę, bo inaczej pojawia się ciemieniucha:( znaczy takie małe żółte plamki ma ciągle, ale jak jej nie umyję główki, to się robią znacznie większe:( Lubię tu pisac rano, bo wszystko szybko chodzi:) potem już znacznie gorzej;) Elcik, ale napisz po co Wy na tę rehabilitacje chodzicie? były jakieś komplikacje przy porodzie? bo może ja też powinnam,żeby Julka robiła większe postępy, ale nie wiem o tym:( Sylwek, jak będzies zprzekonana, że Emilka ma chodzic spać o 19 czy 20 to dopniesz swego:) Może się wymądrzam, ale przy nauce Julki samodzielnego zasypiania przekonałam się, że to moje nastawienie jest kluczowe:D No i ona na szczęście ciągle zasypia między 19 a 19,30; chociaż czasem są wyjątki;) no i generalnie budzi się w nocy po 2 razy, ale czasami jest to znacznie częściej;) pocieszam się, że już do roczku coraz bliżej i może wtedy będzie lepiej:D Urodziny mam 23 sierpnia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no proszę, nie dosyć że dzieci mamy z lipca to jeszcze kilka mam jest sierpniówek. Ja z 1 sierpnia. I jestem z Nowej Soli (dla przypomnienia) Oliwię kąpiemy w wannie w łazience bo w pokoju byłaby codziennie powódź. I muszę Wam napisać, że Mała sama oduczyła sie zasypiania na rękach. Wieczorem, jak przychodzi jej czas, kładę się obok niej na naszym łóżku, drapię ją po pleckach i ona robi się senna, zanim zaśnie przenoszę ją do łóżeczka i za chwilę zasypia. Wiem że to może się za chwilę zmienić, ale od jakiegoś czasu (chyba od świąt) tak mamy. A Oliwka nauczyła sie ...dmuchać. Ja tez wolę rano pisać na forum bo po południu nie mam cierpliwości do tego powolnego otwierania się stron. Zaraz, zaraz - nie dostałam żadnych zdjęć od Mcdzi i zdaje się amamen miała przesłać swoje ślubne... :( czekam!!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam u mnie wczoraj goście, ale fajnie, lubię gosci....;) ja tez Nadię kąpię codziennie i juz w łazience, bo w pokoju we wanience to juz niestety niemozliwe - byłby potop...:D jakoś mam taki rytuał, że o jednej godzinie ją kąpie , daje mleko i idzie spać, nie wyobrażam żeby mogło byc inaczej....no tak powiecie, że się wymadrzam, ale z Nikolą robiłam tak samo i jest tak do dzisiejszego dnia...tzn. dzieci nie mam juz o 19.30-20.00, bo obydwie śpią......u nas chociaz jak sa goście i są dzieci i zabawa w najlepsze Nikola chce mleko , i idzie spać...... takie przyzwyczajenie organizmu, tak mi się wydaje..... aaa i dziś mailowanie wieczorem mi naprawia to zaraz wam wyśle fotki... aha aya , ja żadnego powiązania nie widzę między kąpielą a ciemieniuchą u mojej małej, czy jest kąpana czy nie( może dwa razy nie była) z różnym nasileniem ciemieniucha jest...niestety......Nikola miała i teraz młodsza tez ma, ale u Niki nie było az tak widać, bo miała duuużo włosów, prześlę wam fotki jak Niki była mała........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amamen, a ja w ogóle nie wiem co z tym robić, żeby zniknęło całkiem:( Mati miał mnie włosków i był w dodatku jasnym blondynem;), ale nie miał tego problemu, pomimo wielu innych problemów skórnych:o No właśnie, chciałam też napisać, że moja dwójka śpi już po 20.00 -takie przyzwyczajenie chyba:D; Odkąd urodziła się Julka, mati chodzi spać trochę później, bo naraz ich nie wykąpię, ale wcześnie spał zaraz po bajce:) Chociaż jak był trochę starszy od Julki, to zasy[piał czasem koło 22 po dwóch godzinach skakania po głowie usypiającego:o Częściej ja zasypiałam przy tym usypianiu wcześniej niż on:D Ale na szczęście to był etap przejściowy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mcdzia
Ej dziewczyny wysyłajcie mi swoje zdjęcia! Amamen wszystkiego najlepszego, troche spóżnione życzenia - wybacz. A Elcik z którego stycznia jesteś? Ja z 9, w tym roku skończyłam 25 lat. Ja kąpię Jaśka codziennie (poza jakimiś wyjątkowymi sytuacjami) w dużej wannie w łazience. Ale wkrótce czeka nas remont i wymiana wanny na brodzik. Jasiek chodzi spać ok. 22-strasznie późno, zresztą sami sobie jesteśmy winni, bo przyzwyczailiśmy Go do kąpania o 21. Za to śpi do 8-9. W ostatni weekend ostrzygliśmy naszego brzdąca, strasznie Go interesowała maszynka i co rusz obracał głowę, żeby zobaczyć co tak brzęczy. Teraz wygląda doroślej, tylko nie ma za co chwytać łapką jak ssie cyca:) A wczoraj na placu zabaw spotkaliśmy chłopczyka dokładnie z 4 lipca jak Jaś:) Pozdrowienia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mcdziu - ja Ci nie będę wysyłać, wystarczy że klikniesz na link, który znajduje się w mojej stopce, tam na stronie sa zdjęcia Oliwii. Mcdziu moja mała też chodzi spać późno, bo o 22.00-23.00, ale inaczej nie da rady, bo my mieszkamy w kawalerce i jak zasypia wcześniej to trzeba chodzic na paluszkach, bo się wybudza. Co z tego że jak kiedyś zasypiała np. o 20.00 jak po godzinie się budziła i potrafiła do 24.00-1.00 nie spać... Teraz chodzimy spac razem z nią a Mała śpi do 8.30 - 9.30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Mcdzia za zdjęcia - ale masz fajnego synusia, super minę ma na nocniczku. Zapomniałam Ci aya napisać, że byłam kiedyś w Sosnowcu na weselu, mam zdjęcie przed jednym kościołem, jak będę mogła to zeskanuje i prześlę. Tam mieszka rodzina mojego męża. Ale niestety nie jeździmy do nich ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok, violkam, czekam na zdjęcie, ciekawe, czy rozpoznam kościół;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja jestem z 3 stycznia, dzwoniłam do szpitala mam zgłosić się ze skierowaniem na oddział. Mcdzia dziękujemy za zdjęcia są super. Miłosz chodzi spać między 19:30 a 20 i budzi się na jedzenie ze 3 razy ale wstaje o 6:00 i mąż od jakiegoś czasu nie używa budzika bo stwierdził że mamy syna :) Dopiero wruciliśmy ze spacerku a poszliśmy o 11:00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale dzis u nas grzeje.....wiecie co? najlepiej mała czuje sie na dworze, w domu się denerwuje......poza tym otwiera wszystko co sie da , wywraca krzesła i jeszcze sie ze mnie śmieje jak robie groźne miny....:0 lubi jeździć we wózku, chyba calą wiosnę i lato spędzę na dworze:D byłam u krawcowej dzisiaj, bo spodnie od garsonki miałam za długie i w ogóle przy okazji podrzuciłam jej pare rzeczy do poprawki.....no bo ja mam dwóch chrześniaków w tym roku do komuni....:( więc musiałam cos kupić sobie , żeby jakos wyglądać....hihihih. 1 maja Rafał idzie do komuni....a 8 maja moja siostrzenica Patrycja.....normalnie zbankrutować można......:( :( :( aha tak mnie naszło, napiszcie ile macie rodzeństwa....ja mam 4 lata starszą siostrę, jest przedszkolanką, mieszka w tej samej miejscowości co ja i ma jedno dziecko , właśnie Patrycję....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwek
witam dzisiaj znowu to samo chyba tak zawsze już będzie 40 min na rękach i usnęła po kąpaniu chyba teściowa ją tak nauczyła ja tez idę na komunie do mojej chrzesnicy 8 maja (kolejne wydatki) nie wiedziałam co się teraz kupuje na komunie bo na komputery mnie nie stac kupiłam jej złoty zegarek może to bardzo tradycyjne ale zawsze się przyda a ja jestem osobom praktyczną do tego idziemy jeszcze na chrzciny w czerwcu, mój mąż ma zostac chrzestnym jeju jakby było jeszcze mało wydatków właśnie sleczę nad jakimś przedstawieniem na dzien matki dla moich sredniaków i nic mi nie przychodzi do głowy była u mnie koleżanka z julką (ona jest z 28 lipca 2004) i ta mała jak miała 6 miesięcy to juz za rece chodziła aż mi się nie chce wierzyć bo moja emilka nawet nie kwapi się do chodzenia ale ostatnio udaje jej się troche siedzieć bez trzymania jej i nózki trochę prostuje ale nic poza tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwek
aha bym zapomniała ja mam siostre 3 lata młodsza odemnie właśnie konczy studia w sosnowcu na ul. żytniej czy to może gdzies koło ciebie Aya?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Mój mąż w czwartki jest w domu i skutek jest taki, że nie mogę dostać komputera na dłużej niż 5 minut Ja mam 3 lata młodszą siostrę Agnieszkę, która jeszcze nie ma dzieci ani męża ;) Michałek jak był mniejszy też miał ciemieniuchę. U nas pomogło wcieranie w główkę podgrzanej oliwki Bambino i później wyczesywanie tych rozmiękczonych :) no wiecie czego :) nie wiem jak to nazwać :) Pomogła też zmiana mydełka na szampon Johnson\'s Baby (kiełki pszenicy) :D Czy wasze dzieci też ściągają czapki z główki na spacerze? Bo Michał jak już mu się znudzi obserwowanie otoczenia, zaczyna bawić się czapką i nie pomaga dawanie do rączki zabawek. Czapka musi być ściągnięta i koniec :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie mamusie 🖐️ ja niestety nie mam rodzeństwa, tym bardziej cieszę się, że dwie moje koleżanki i dwie kuzynki będą miałay w tym roku dzidzie(tzn. jedna już urodziła) i Oliwia nie będzie miała z kim dorastać. Dziś też zapowiada się na ładny dzień, a ja zaraz z pracy wychodzę, bo mam w urzędach sprawy do załatwienia ;) Pozdrowionka 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×