Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość miriaam

ORIFLAME konsultantki z Twojej okolicy

Polecane posty

Witaj Mam na imię Justyna mieszkam na Podhalu jeżeli ktoś byłby zainteresowany kupnem kosmetyków bądź zapisaniem się do klubu Oriflame zapraszam na moją stronę internetową: http://my.oriflame.pl/papuga bądź do skontaktowania się przez meila papuga.oriflame@gmail.com lub gg 1685533. Klienci mogą u mnie zamawiać z całej Polski nie tylko z Podhala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anette_93
Witam. Ja jestem konsultantką z Rybnika. Chętnie pomogę osobom, które chcą wkroczyć w świat oriflame. Szukam klientek, którym mogę pomóc w wyborze odpowiednich kosmetyków. Jeśli chcecie się ze mną skontaktować proszę pisać na maila pysia004@interia.pl pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xara4
Jestem konsultantka z Łodzi i okolic oraz cała Polska Zapraszam. zapisując się do klubu mamy spory upust kupując tylko dla siebie ,bonusy i prezenty,nawet kupując tylko dla siebie.Nie istotne ile kupujesz zawsze masz ten sam upust. Pomagam osobom które zapisują się u mnie. oprócz zysku ze sprzedaży można otrzymać od 3% do 21% upustu szczegóły na gg lu e-mail. Pozdrawiam Ewa xara4@op.pl gg1022009 http://pl.oriflame.com/consultants/php/php-show.jhtml?nameInUrl=pl_kosmetyczkapani&_requestid=2554162

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żanett
Witam ja w Oriflame stawia dopiero pierwsze kroki bo tak naprawde od niedawna jestem konsultatką z moich początkowych obserwacjii wynika że jest naprawdę spoko plusów przemawiających do wstąpienia do tej firmy jak również polecam ich produkty bo są naprawdę dobre...tak naprawdę zamawiając i testując je zarówno ja jak i moi znajomi przkonujemy się że sa to kosmetyki z tzw "wyższej półki" odbiegające jakością do tych kupowanych w sklepiej. Nie mam dokładnie okreslonego miejsca pracu jednak zbieram zamówienia z Chełma i Lublina (gdyż tak spędzam większość mojego czasu).Jeśli więc masz ochotę spróbować kosmetyków z firmy Oriflame lub powiększyc grono konsultatnów pisz na adres: zanetal1@wp.pl Czekam na wiadomości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdus84snk
Chciałabym Cię zaprosić do Klubu Oriflame. Od 2 lat jestem konsultantką tej, jednej z najlepszych na świecie firm kosmetycznych, produkującej naturalne szwedzkie kosmetyki. Firma Oriflame działająca w systemie sprzedaży bezpośredniej, została założona ponad 40 lat temu, a na polskim rynku funkcjonuje od przeszło 18 lat. Oriflame oferuje swoim klientom bogatą ofertę kosmetyków, opartych na naturalnych składnikach, produkowanych według nowoczesnej receptury, zgodne z trendami kosmetycznymi, w funkcjonalnych opakowaniach. Konsultantem Oriflame może zostać każdy kto ukończył 16 lat i chce zarobić dodatkowe pieniądze lub rozpocząć własną karierę. Praca konsultanta pasuje do każdego stylu życia, dzięki niej możesz zawrzeć nowe znajomości, przy jednoczesnym rozwoju osobistym i zawodowym. W Oriflame zarabiasz na trzy sposoby: 1) na marży 30 % ze sprzedanych kosmetyków, 2) z indywidualnego rabatu (0 21%), wyliczonego od sprzedanych kosmetyków 3) z bonusu wynikowego (0 21 %), wyliczonego od sprzedaży całej Twojej grupy Jesteś zainteresowana zapraszam!! Napisz a odpowiem na wszystkie dodatkowe pytania i pomogę Ci zacząć Twoją karierę w Oriflame, gg 2215353 lub e-mail Magdalena.gazdowicz@interia.pl!! Zapraszam na swoją stronę http://my.oriflame.pl/mgazdowicz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guBragi
Witam. W związku z rozwojem naszych struktur sprzedażowych MLM (zupełnie niekonkurencyjnych dla Państwa produktów) zwracam się z propozycją współpracy. Firma nasza jest liderem rynku odszkodowań. Jeśli któraś z Pań (lub Panów bo chyba "brzydsza" płeć też jest tu reprezentowana) jest zainteresowana współpracą (www.euco.pl) proszę o kontakt a.juniszewski@euco.pl, 509 510 998 (część osób się obawia więc od razu to powiem - nie namawiam do zmiany branży a do poszerzenia oferty) Kilka Pań już jest z nami, za co dziękujemy. Czekamy na kolejne osoby chcące mieć kolejną możliwość poszerzenia dochodów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale dziadostwo....
naciągacze i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mireczka:)
szukam konsultantki oriflame w Częstochowie bądź Wieluniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julka2001
witam jestem konsultantką z Częstochowy, chętnie pomogę kontakt: julka20.01@buziaczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xara4
Jestem konsultantka z Łodzi i okolic oraz cała Polska Zapraszam. zapisując się do klubu mamy spory upust kupując tylko dla siebie ,bonusy i prezenty,nawet kupując tylko dla siebie.Nie istotne ile kupujesz zawsze masz ten sam upust. Pomagam osobom które zapisują się u mnie, oprócz zysku ze sprzedaży można otrzymać od 3% do 21% bonusu szczegóły na gg lub e-mail. Można również zamawiać kosmetyki u mnie. Pozdrawiam Ewa xara4@op.pl gg1022009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia&Seba
www.naszori.pl Oriflame Trójmiasto, Gdańsk, Sopot, Gdynia. Kosmetyki z dostawą!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia&Seba
www.naszeori.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość empres
Jestem konsultantką Oriflame z okolic Lublina. Zapraszam wszystkich na oją stronę: http://milena.mojeori.pl/ Serdecznie polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość empres
Jestem konsultantką Oriflame z okolic Lublina. Zapraszam wszystkich na moją stronę: http://milena.mojeori.pl/ Serdecznie polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalena Adamczyk
Witam SZUKASZ DOBREJ PRACY? Z WYSOKIM WYNAGRODZENIEM? DUŻYCH OPUSTÓW NA PRODUKTY KOSMETYCZNE? ORAZ WIELE WIĘCEJ? Ta oferta pracy jest właśnie dla Ciebie!!! Praca konsultantki lub konsultanta ORIFLAME to doradztwo i sprzedaż kosmetyków z katalogu. Osiągnięty opust to Twój zarobek. Możesz także osiągać wyższe tytuły, takie jak menadżer, dyrektor, dyrektor generalny itd., a tu już jest mowa o dużych zarobkach! WYCZARUJ SWÓJ SUKCES Z ORIFLAME! O czym marzysz? O tym, by zmienić swoje życie? Żyć aktywnie i ciekawie? Osiągnąć niezależność finansową? Rozwijać swoje umiejętności? Zrealizuj swoje marzenia z nami! Najwyższej jakości naturalne szwedzkie kosmetyki 30% taniej... Średnio co miesiąc dodatkowe promocje 70% taniej tylko dla Klubowiczy... Co 3 tyg. nowy katalog z rewelacyjną ofertą... Nowe znajomości i przyjaźnie... Niezależność osobista i finansowa... Własny biznes... Z uwagą przeczytaj to co jest poniżej, a jestem przekonany, że na pewno spodoba Ci się ta możliwość dorobienia sobie niemałych pieniędzy. Zarabiaj pieniądze W chwili kiedy zostajesz Konsultantką lub Konsultantem Oriflame zaczynasz nową przygodę, która może zmienić Twoje życie. Przedstaw katalog swoim znajomym, sąsiadom lub współpracownikom, i zbierz od nich zamówienia żeby zarobić pieniądze. Zacznij budować swoją grupę Konsultantów. Zaproś osoby, które znasz i namów je, aby tak jak Ty zostały Konsultantami. Dzięki temu zdobędziesz nieograniczone źródło dochodów. Jako Konsultant/ka Oriflame możesz dowolnie wybrać swoją ścieżkę kariery: zdobyć dodatkowe źródło dochodów lub stworzyć swój własny biznes. Bez ograniczeń, bez ryzyka, wybór należy do Ciebie! Jako konsultant/ka Oriflame zarabiasz na trzy sposoby: 1. Oszczędzając na zakupach produktów Oriflame do własnego użytku. 2. Sprzedając kosmetyki i zarabiając na różnicy pomiędzy cenami katalogowymi a cenami handlowymi. 3. Budując swój biznes i zapraszając innych do współpracy. Twoje zyski wynikają z obrotów całej Twojej grupy. Zobacz sam/a ile zyskujesz: Kiedy chcesz kupić produkt w cenie katalogowej 49,90 zł, jako Konsultant/ka zapłacisz za niego tylko 38, 38 zł! Konsultantki Oriflame mogą kupować kosmetyki dla siebie i swoich najbliższych w cenach o 23% mniejszych niż te pokazane w Katalogu. Wstąp do Klubu Oriflame a przekonasz się, ile możesz zyskać! Cena Katalogowa - 23% zniżki = Zysk dla Konsultantki Korzyści dla Ciebie Kiedy wstąpisz do Klubu Oriflame otworzą się przed Tobą nowe możliwości. Poznasz mnóstwo ciekawych osób, którzy mają tą samą pasję. Będziesz mogła kupować wszystkie produkty z Katalogu, po cenie niższej o 23%, dzięki temu oszczędzisz na własnych zakupach. Sprzedając kosmetyki po cenach katalogowych zarabiasz właśnie na tej różnicy. Pamiętaj, nie masz obowiązku zamawiania produktów co miesiąc za określoną kwotę. Jednym z najbardziej pożądanych aspektów bycia w Oriflame jest to, iż sama stajesz się dla siebie szefową. Pracujesz tyle ile chcesz, kiedy chcesz i z kim chcesz. Twoje zarobki zależą od twojego zaangażowania i ilości czasu, jaki chcesz poświęcisz na Oriflame. Nikt nie podejmuje za Ciebie decyzji o twoim planie dnia. Ten elastyczny charakter pracy sprawia, że wśród naszych Konsultantów można spotkać studentki, pracowników etatowych, uczniów, emerytów oraz matki, które opiekują się dziećmi. Wśród ponad stutysięcznej grupy Konsultantów są także mężczyźni, którzy z powodzeniem rozwijają swoją karierę w Oriflame. Możesz też zbudować swój własny biznes, zapraszając innych aby wstąpili do Klubu Oriflame. Twoje zyski pochodzą także z obrotów całej Twojej grupy. Możliwości są nieograniczone! W Klubie Oriflame nie tylko zarabiasz pieniądze, lecz także rozwijasz się zawodowo i osobiście. Chcemy abyś dzięki intensywnym szkoleniom i seminariom, które oferujemy, mogła rozwijać swoją karierę i odnosiła coraz większe sukcesy. Pomogą Ci w tym narzędzia wspierające sprzedaż (np. katalogi, karta kolorów, próbki kosmetyków), które przygotowujemy po to, aby praca Konsultantów stała się łatwiejsza i bardziej efektywna. W Klubie Oriflame, pogłębisz swoją wiedzę z zakresu kosmetyki i biznesu. Oferujemy wielostopniowe szkolenia marketingowe, na których poznasz techniki sprzedaży, sponsorowania, tworzenia biznesplanów, zarządzania grupą, komunikowania się oraz szkolenia kosmetyczne pogłębiające wiedzę z zakresu kosmetyków, ich stosowania, makijażu i pielęgnacji. Po premierze każdego Katalogu, na specjalnym szkoleniu kosmetycznym możecie poznać nowości katalogowe i dowiedzieć się więcej o ich właściwościach. Oriflame organizuje również corocznie konferencje w egzotycznych miejscach, na które są zapraszani Konsultanci, którzy odnieśli największy sukces w danym roku. Dla nowych Konsultantów, którzy dopiero przyłączyli się do Oriflame mamy przygotowane specjalne programy, dzięki którym start w Klubie Oriflame jest jeszcze łatwiejszy. NA KONIEC PODSUMOWANIE CO ZYSKUJESZ DOŁĄCZAJĄC DO ORIFLAME: * Kupujesz kosmetyki Oriflame w cenach hurtowych - różnica to 30% marży * Otrzymujesz gratis kolejny katalog Oriflame * Masz dostęp do promocji pozakatalogowych * Otrzymujesz gratis literaturę klubową * Otrzymujesz dodatkowe premie do zakupów od 3% do 21% (zysk od 100zł do 3000zł) * Masz dostęp do panelu własnej strony internetowej * Możesz otrzymywać przywileje Klasy Biznes oraz Super Sprzedawcy * Masz prawo do bezpłatnych szkoleń marketingowych i kosmetycznych *Tanie i markowe kosmetyki dla siebie i nie tylko * Bezpłatna realizacja zamówień (100pp) *Żadnych opłat za członkostwo Doskonała praca dla: - kobiet i mężczyzn -małżeństw -uczennic i uczniów szkół średnich, którzy ukończyli 16 lat -studentek i studentów -młodych matek -osób, które chcą dorobić do emerytury, renty jak również dla każdego innego jedynym wymaganiem jest skończone 16 lat. Tel.665279165 E-mail:oriflame_magda@poczta.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszia84
Witam, szukam chętnych do zostania konsultantami klubu oriflaem, jestem ze Słupska, chętni mogą być z całej Polski. GG: 6874095 - więcej informacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika- Częstochowa
Sprzedaje kosmetyki Oriflame na terenie Częstochowy i okolic. Mój mail: monika.90@gazeta.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Mam pytanie. Otóż właśnie się zapisałam i moja konsultantka napisała mi mailem, że mam do niej wysłać zamówienie, które ona sama złoży za mnie. Otóz dlaczego tak jest? Trochę tego nie rozumie. Myślałam, że się zapisuję i sama składam a ona twierdzi, że pierwsze musi przez nią przejść. I jeszcze kwestia ceny; płacę z 30% marżą? A wpisowe? Wraz z rachunkiem? Będę wdzięczna za odpowiedź. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANETOLA
Witaj. Jestem konsultantką z okolić Świecia. Województwo kujawsko-pomorskie. Pomagam osobom z całego kraju, które są zainteresowane współpracą z naszą firmą. Zapisują się u mnie dziewczyny z całej Polski. Posiadam materiały pomocne przy stawianiu pierwszych kroków w firmie Oriflame. Dla osób które się u mnie zapiszą materiały są bezpłatne. Pisz do mnie aneta278@poczta.onet.pl Odpowiem na każde pytanie, służę radą. P.S. wkrótce moja strona www

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANETOLA
Może Cię jeszcze nie zarejestrowała. Przy rejestracji konsultantowi zostaje nadany nr konsultanta i hasło dzięki któremu się logujesz na oriflame i sama składasz zamówienie.Powiedz jej, że chcesz sama składać zamówienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia77mi
Witam Orijanki ,serdecznie zapraszam działam na terenie Wa-wy ale nie gardze cała Polska ;))))) pozdrawiam i życze samych sukcesów monika kom.695040766 gg 3051397 monia77mi@wp.pl http://my.oriflame.pl/monia77mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej jestem Monika jesli chcesz zostać konsultantka avon to pisz moje gg 3836479 zapraszam dziewczyny z częstochowy i okolic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Chcialabm zostać konsultantką Faberlic. Czy mogę prosić o kontakt konsultantki z woj.opolskiego. Mieszkam w Kędzierzynie-Koźlu. Moje GG 10744608, e-mail info34@onet.pl. Dziękuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna0709
Poszukuje konsultantki z TARNOWA. PILNE! Moj nr gg 2586680

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna0709
j/w oczywiscie ORIFLAME.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam jestem konsultantka z okolic Krakowa chetnie pomoge w wyrobieniu karty rabatowej Oriflame .Zapraszam wszystkie zainteresowane osoby na str www.orisukces.pl tam znajdziesz wszystkie niezbedne informacje! POZDRAWIAM Magda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie. Jestem konsultantką oriflame i chętnie pomogę każdemu wstąpić do klubu i zarobić spore pieniądze bez wychodzenia z domu . Nie kłamię. Umów się ze mną na spotkanie, nic cię to nie kosztuje a wyjaśnię ci wszystko przy kawce. Mój mail: nona2124@amorki.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie. Jestem konsultantką oriflame i chętnie pomogę każdemu wstąpić do klubu i zarobić spore pieniądze bez wychodzenia z domu . Nie kłamię. Umów się ze mną na spotkanie, nic cię to nie kosztuje a wyjaśnię ci wszystko przy kawce. Mój mail: nona2124@amorki.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×