Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość miriaam

ORIFLAME konsultantki z Twojej okolicy

Polecane posty

Gość Elegancka Dama
Witam jestem konsultantką ORIFLAME w Opolu jeśli są jakieś chętne Panie by kupić lub spróbować te kosmetyki zapraszam :) KONTAKT dama.eleganckadama@interia.pl gg: 12943656 tel: 724500979

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny! jestem konsultantką z okolic Wrocławia, ale od niedawna zajęłam się także dystrybucją w firmie FM Group. Po kilku tygodniach stwierdzam, że przynosi to o wiele większe dochody niż Oriflame. Działają na podobnej zasadzie, tylko, że w Oriflame masz 30% marży, a w FM 43%. Mają w swojej ofercie perfumy, kosmetyki i chemię gospodarczą. Wpisowe i starter z próbkami perfum to tylko 135 zł. Jak chcecie więcej informacji to piszcie na justka9@wp.pl Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olela
Chciałabyś mieć własną konsultantkę oriflame i cieszyć się nowymi kosmetykami pozwalającymi dodać Ci blasku? W ofercie mamy nie tylko kosmetyki a także naszyjniki, kolczyki, torby (w aktualnym katalogu torba pumy tylko dla oriflame), perfumy. Jeśli nie masz czasu lub nie wiesz dokladnie jakie kosmetyki wybrać i jak odpowiednio stosować napisz do mnie, chetnie pomogę :) Konsultantka z Lublina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olela
Chciałabyś mieć własną konsultantkę oriflame i cieszyć się nowymi kosmetykami pozwalającymi dodać Ci blasku? W ofercie mamy nie tylko kosmetyki a także naszyjniki, kolczyki, torby (w aktualnym katalogu torba pumy tylko dla oriflame), perfumy. Jeśli nie masz czasu lub nie wiesz dokladnie jakie kosmetyki wybrać i jak odpowiednio stosować napisz do mnie, chetnie pomogę Konsultantka z Lublina. Numer gg: 6345500 e-mail: olcia.go@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patkaaaaaa
Witam,chciałabym sie dowiedziec od konsultantek jak to jest,ponieważ moja siostra zapisała sie na mnie do Oriflame,w kat 03 złożyła zamówienie na te 100pp-dostała kupon o wartosci 20zł,w kat 04 ponownie złożyła zamówienie na 100pp i otrzymała kupon na 30zł-teraz w kat 05 również bedzie miec zamówienie na te 100pp i teraz też może wpisać kod tego kuferka? I przyjdzie jej z kosmetykami z tego katalogu,czy dopiero w kat 06 musi ponownie złożyc zamówienie na 100pp (żeby była darmowa przesyłka),wpisać kod i dopiero z kosmetykami z 06 jej przyśla?? Jak to jest?? Z góry bardzo dziekuje za odpowiedz. Pozdrawiam Wszystkie Konsultantki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusia_kwiatek ORIFLAME
W KATALOGU 5 DOPIERO OTRZYMA KUPON NA TEN KUFEREK BY MOGŁA W KAT 6 KUPIĆ GO ZA 19,90 , POZDRAWIAM ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapraszam wszystkich: Oriflame, Betterware, kupuj, zostań konsultantką!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie Jestem konsultantką ze Skawiny / Krakowa. Chętnie pomogę Ci w doborze odpowiednich kosmetyków firmy Oriflame, dostarczę aktualny katalog i próbki. Możesz skorzystać z bezpłatnych zabiegów pielęgnacyjnych, pokazu makijażu (również u siebie w domu) i szkoleń kosmetycznych. Możesz również kupować z rabatem. Zapraszam do kontaktu - tel .784-292-210

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdus84snk
Jestem z Sanoka, jeśli potrzebujesz konsultantki, to napisz chętnie pomogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bulka14
Konsultantka z Krakowa:) Chętnie wytłumacze/spotkam sie z osobami zainteresowanymi działalnością w Oriflame, bądź tez samym kupnem kosmetyków:) . Wiecej informacji: gg: 6339914

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oplata za dopstawe jest
ZBYT WYSOKA!@!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! nie mam mozliwosci odebrac osobiscie towaru t moj pierwsze zamowienie nei dsc, ze 19 zl za wpisowe to jeszcze za DOWÓZ NACIĄGACZE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oplata za dopstawe jest
ZBYT WYSOKA!@!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! nie mam mozliwosci odebrac osobiscie towaru t moj pierwsze zamowienie nei dsc, ze 19 zl za wpisowe to jeszcze za DOWÓZ NACIĄGACZE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oplata za dostawe jest
ZBYT WYSOKA!@!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! nie mam mozliwosci odebrac osobiscie towaru to moje pierwsze zamowienie nie dosc, ze 19 zl za wpisowe to jeszcze za DOWÓZ NACIĄGACZE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak się zapisać
hej czy jest może konsultantka z Łodzi?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xara4
Jestem konsultantka z z Łodzi Zapraszam. Pozdrawiam Ewa xara4@op.pl gg1022009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xara4
Jestem konsultantka z z Łodzi Zapraszam. Pozdrawiam Ewa xara4@op.pl gg1022009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SARA993
Jestem Konsultantką ORIFLAME z Katowic ! :) Pisać jeśli któraś z Pań życzy sobie katalog. email - sara993@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do osoby o pseudonimie " Opłata za dostawę" Sądząc po dacie zamieszczenia wpisu (21.03.), to: 1. opłata za przystąpienie do Klubu Oriflame w tym okresie wynosiła 1zł, 2. opłata za dostawę do domu nie zawsze jest pobierania Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xara4
Jestem konsultantka z Łodzi i okolic oraz cała Polska Zapraszam. zapisując się do klubu mamy spory upust kupując dla siebie ,bonusy i prezenty,nawet kupując tylko dla siebie. Pozdrawiam Ewa xara4@op.pl gg1022009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdus84snk
Polecam się z Sanoka, zarówno do zamawiania kosmetyków jak i zapisania się do Klubu Oriflame

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KatherinaBielsko
Witam wszystkich serdecznie. Jestem konsultantką Oriflame. Jeśli jesteś zainteresowana/ny kupnem kosmetyków lub po prostu chcesz podjąć współpracę napisz do mnie na e-mail abc34@autograf.pl , jeśli wolisz gg 21862622 , lub po prostu sms 794989649. Działam na terenie Bielska-Białej i okolic,kosmetyki oraz bierzące katalogi dostarczam do Twojego domu. Jeśli pochodzisz z innego miastalub miejscowości i chcesz zamówić dla siebie lub kogos kosmetyki też nie widzę problemu, wystarczy, że napiszesz do mniei dasz znać:) Dla stałych klientek oraz przy dużych zamówieniach rabaty oraz prezenty, gratisy. Jeśli jesteś zainteresowana/ny podjęciem współpracy nie martw się wiekiem nie musisz mieć 18 lat. Górna granica też nie jest wyznaczona:) żeby stać się konsultantem musisz po prostu lubić kosmetyki, nie wzne czy jesteś kobietą, mężczyzną, młodszym ,czy starszym. Służę radą i odpowiem na każde pytanie tylko napisz. Jeśli jesteś zainteresowana/ny avon ,czy fm również skontaktuj się ze mną. Jestem młodą, otwartą osoba, która lubi to co robi. Proszę o kontakt wszystkich zainteresowanych, czekam na wiadomość właśnie od Ciebie:) Pozdrawiam gorąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość START BIZNES
Witam serdecznie. Szanowni Państwo, pragnę Was zaprosić do podjęcia współpracy z naszą firmą w ramach agencji promocyjno-informacyjnej. Aktualnie jesteśmy na etapie tworzenia i szkolenia sieci promocyjnej. Bardzo doceniamy Wasze doświadczenie w rozwijaniu sieci MLM i chcemy je wykorzystać przy tworzeniu naszego projektu. Firma proponuje bardzo ciekawe i szybkie możliwości rozwoju. Osoby zainteresowane poznaniem szczegółów projektu, proszę o kontakt ze mną. Jakub Zelent; eneasz.zelent@strartbiznes.info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara Grabowska
Zapraszam do zapisywania się do mojej grupy konsultantów ORIFLAME! Kontakt: GG 8916315 kom. 665799411 poczta e-mail: wirtual997@wp.pl Na GG jestem codziennie, bardzo często. Pod telefonem jestem zawsze, a pocztę sprawdzam 2,3 razy dziennie. Jeśli ktoś jest zainteresowany zapraszam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM! Zostań konsultantką Oriflame, zarabiaj OD 23% ze sperzedazy kosmetyków. Czekają na Ciebie wspaniałe Programy Lojalnościowe oraz Program Witamy (kosmetyki warte ok 100zl za 1zł). Mieszkasz w Zakopanem czy w Gdńsku - to jest nie istotne. pomogę każdemu. Masz pytanie? Nie bój się zapytać, odpowiem na każde pytanie. Żeby bez problemu wejśc do klubu Oriflame trzeba mieć taka osobę która zawsze Ci pomoże i odpowie na każde pytanie. Jestem dyspozycyjna. Zaglądam na pocztę i GG kilka razy dziennie. Pamiętaj że to nic nie kosztuje i nic na tym nie tracisz, jedynie możesz zyskać. Chcesz się przekonać? Napisz do mnie a opowiem Ci o Oriflame bez tajemnic. dopiero wtedy bedziesz mógł/mogła zadecydować czy chcesz wstąpić do klubu. Dla zainteresowanych wysyłam prenumerate, katalogi, cennik, uniwersalny druk zamółwienia oraz inne aktualne ulotki. kontakt: sylwia4032@wp.pl GG: 2511570 Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oriflame Tarnów
Witam! Jestem konsultantką Oriflame z Tarnowa. Serdecznie zapraszam osoby, które mają ochotę wypróbować kosmetyki lub dołączyć do Oriflame. Wirtualny katalog jest dostępny na http://pl.oriflame.com/products/catalogue-viewer.jhtml Przyjmuję zamówienia na Gadu- Gadu, telefonicznie lub mailowo po podaniu danych zmawiającego. Moj nr gg 22188023, email oriflame.tarnow@op .pl, tel. 508-438-612. Aga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapraszam!!! Zapraszam do zapoznania się z aktualną ofertą Oriflame w internecie na stronie www.oriflame.pl. Odpowiem na wszelkie pytania dotyczące produktów e-mailowo lub telefonicznie (sms). Jesli nie masz swojej konsultantki, możesz zamówić u mnie - szczegóły ustalimy e-mailowo. tel.784 292 210

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna 00
czy ktos moze mi powiedziec jak bym mogla zamowic kosmetyki obojetnie z jakiej firmy z avonu albo z oriflemu poniewaz jestem z jeleniej gory i nie znam tutaj nikogo zeby ktos tutaj prowdzil zamawianie takich kosmetykow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna 00
moj meil cebulka31@op.pl,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xara4
do " anna 00" Napisz do mnie na e-mail lub gg wszystko ci wyjaśnię. Każdemu zainteresowanemu doradzę i pomogę. xara4@op.pl lub gg 1022009 pozdrawiam Ewa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×