Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Marcy

poród w Anglii

Polecane posty

Gość zaneta2400
Mój skończył 16 tyg. waży 7.800 i pije 5 x1 po 180 czasem mu nawet brak :D no i obowiązkowa herbatka 100 ml. no ale teraz 12 kończy 4 miesiące więc dawka będzie większa czyli 210ml. mleka co do pokarmów stałych to trzymam się twardo kalendarza czyli pierwszy posiłek za 2 miechy i z pewnością to będzie potarta mafefka :D CO DO CIUĆKÓW(ząbki) to my też jeszcze nic nie mamy :D A już od jutra będe mieszkać na wowym miejscu więc przez pare dni może mnie nie być prawdopodobnie w poniedziałek podłączom mi neta ale jak to będzie to nie mam pojęcia :D pozdrawiam serdecznie a co do tego karmienia to każde dziecko wie ile potrzebuje zjeść jedni po 90-120 inne według schematu ważne że przybierają na wadze i są zdrowe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwocha212
pewnie że tak,każde dziecko je tyle ile mu potrzeba a ja pierwszy stały posiłek dałam jak Olivka miała 4,5 miesiaca to była marchewka z ziemniakiem,pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikalo
co taka cisza?????jade odebrac paszport ciekawe czy bede musiała stac w kolejce czy nie wiecie moja mala po szczepionkach ma na nóżkach kulki -zrosty tragedia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwocha212
heh:)ja nie stałam w kolejce po paszport bo to sie odbiera w tym okienku gdzie dokonywałaś wpłaty wiec jeżeli powedz że po odbiór przyszłaś to nie bedziesz musiała na dworzu stać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juustiina
hej! u nas domi mial 3 miesiace jak wyszły 2 zeby, teraz ma 4 miesiace dwa duze zeby ma, nastepne wychodza, jemy tylko cycorka, skonczy 6 miesiecy to bedziemy dawac róznosci, moj ma 4 miesiace i wazy 7400 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikalo
hej moja mała od wczoraj płacze a nie płakała prawie wcale i tak myślę czy sam Aptamil jej wystarcza ma 14 tygodni, widzialam Aptamil Baby Hungry czy podaje się tak jak zwykły czy tylko jako dodatek ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaneta2400
ja podawałam mojemu małemu ten Aptamil ale jakoś mu nie podchodził dajesz je jak normalne mleko tzn.jak normalny aptamil ja musze spróbować cow gate hungry czy jakoś tak bo Aptamil odstawiłam narazie jade na normalnym cow gate ale nie zawsze mu starcza i sie wkurza jak już nie ma . A kurka dziewczyny wieciecie co dziś się stało , normalnie jak zawsze czesałam córcie do szkoły Mathew w wózku koło nas i zaczoł se postękiwać a po chwili usłyszałam" ma-ma " moje 4 miesięczne słonko powiedziało mama normalnie wieżyć sie nie chce gdyby nie córcia która wszystko słyszała to nawet mężuś by mi nie uwierzył normalnie w szoku jestem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki, troche mnie nie bylo ;) zanetka zanim mleko sie przyswoi musza minac 3-4 tygodnie, wiec takie zmienianie co pare dni nie ma wiekszego sensu jak dla mnie. i aptamil i cow$gate to to samo, tylko aptamil ma prebiotyki dodatkowo, a tak to sklad jest ten sam :) Ania wyszla czworka na gorze, pol drugiej, wychoidza 3 i 2 na dole :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaneta2400
A kto powiedział że zmieniam co kilka dni???????? jeśli chodzi o dzieci ze skaza białkową po tyg góra dwóch już wiesz czy dane mleko jest odpowiednie ja mam przechlapane z tymi mlekami ani takie ani takie ani siakie ani owake normalnie makabra jak nie zielona kupka to śluzowata z domieszką krwi jak nie z krwią to pęcherzyki na buziuni jak nie wypryski to tak sucha skóra że nawet oliwka nie pomaga więc jeśli karmisz piersią to znaczy że nie wież i nie masz zielonego pojęcia o karmieniu sztucznie a tymbardziej u dziecka ze skazą i niepiszcie mi że są specjalne mleka bo one jescze bardziej pogarszają sprawe konsultowałam się z pediatrą i powiedziała że nie jest źle i żeby nie przyzwyczajać dziecka do soi bo skaza może sama zaniknąć oby znikła Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikalo
to ten hungry nic nie da?mojej starszej dawalam od 4miesiaca mleko z woreczka i dodawalam maczki kukurydzianej i żyje wiec chyba teraz tez tak zrobie i jakas marchewe dam a mnie dzisiaj męzuś z okazji rocznicy slubu zabiera do paryża aaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaneta2400
Nikalo to gratuluje wież co do tego mleka sama musisz zdecydować ale jeśli masz już swój sposób sprawdzony to nie eksperymentuj Pozdrawiam i jeszcze raz wszystkie go naj z okazji rocznicy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juustiina
a ja mam doła bo mój mąż własnie stracił prace :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikalo
Dzięki!!!no tak ale mała jakby sie nie najadała Żaneta co radzisz jakie mleko jej dac? juustina a co robi twoj mąż kim jest z zawodu?może mogłabym ci pomóc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota76
hej laseczki dawno mnie nie bylo ale czytam Was od czasu do czasu Justynka przykro mi ale bedzie dobrze glowa do gory !!!!!!! a co powiecie na temat mleka hipp lub nan zanetka dla bialkowych dziebi nutramigren moja kolezanka dawala przez pol roku i skaza znikla teraz nan daje i wszystko jest oki lece kapac skarba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaneta2400
Nikuś spróbuj ten Aptamil Hungry to że moje dziecko go nie toleruje to wcale nie znaczy że twoje też nie będzie go tolerowało powiem ci szczerze że mój 1 synuś jechał cały czas na Aptamilu i było super tolerowane przez niego no a Mathew jakoś inny organizm ma widocznie masz też Cow gate hungre jak co nóż widelec trawisz na odpowiednie mlemle za pierwszym razem Dorotka a gdzie ja mogę dostać ten nutramigren powiem szczerze że pierwszy raz słysze Justyś głowa do góry będzie dobrze pamiętaj zawsze trzeba upaść żeby się podnieść ja też mam teraz prze...ane tydzień temu zmarł mi teść ;( tu przeprowadzka tu wylot do Pl i na dodatek musiałam mieszkanie z agencji zdać wszystko na raz mi się posypało a na dodatek Mathew zachorował i nie mogę go szczepić bo dostaje antybiotyk ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale się rozpisałyście :) widzę,że nie tylko u nas pod górkę :O młoda mi ząbkuje,strasznie to przechodzi,a na dodatek w środę ją szczepiłam i teraz mam w domu jazdę na całego brakuje mi sił po woli :( dziewczynki życzę Wam i sobie dużo sił,cierpliwości i może choć na chwilę zwolnienia tępa i chwilki relaksu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota76
Zanetka nutrigram idz do gp po recepte i w aptece jest na 100% bo sprawdzalam a nan ha 1 lub 2 zamawiasz w bootsie w aptece tylko nie przy kasie tylko w takim co apteke maja i tez powiedzial mi ze nie ma ale sie uparlam i poszla sprawdzic i okazalo sie ze maja tylko trzeba poczekac dwa dni i tez zamawialam ale moje dziecko nie chce pic nan tylko hippa sobie upodobal i koniec bo u mojego tez bylo to podejrzenie z e skaza i wypisalm na kartce sobie te mleka polazlam do apteki i sprawdzal mi w wykazie humany nie ma a nutrigram to jest specjalne mleko dla dzieci alergicznych i kazal mi isc do gp po recepte tak jak pisalam moja kolezanka ma o miesiac starsza od mojego a moj maly za pare dnie bedzie mial pol roczku i u niej ta skaza znikala klopoty z kupka i z krostakmi powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota76
Zanetka sprawdzalam pisownie to jest NUTRAMIGEN wpisz w google to do poczytania ale idz do gp po recepte po co niunia ma sie meczyc pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kobietki :D wpadłam Wam sie pochwalić,że mojej Hani w poniedziałek wyszedł pierwszy ząbek :D mamy już lewą dolną jedynkę,druga już też zaraz wyjdzie no i klują nam się dwójki ja stosowałam nutramigen przy mojej starszej córce i polecam,w smaku niezbyt dobre,ale w końcu to nie mamie ma smakować,a moja młoda nigdy nie protestowała no i sprawdza się a to najważniejsze no i w pl strasznie drogie :O pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikalo
hej moja starsza złamała nogę w szkole czy wiecie jak tutaj się działa w takich przypadkach?chodzi o ubezpieczenia itp....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juustiina
nikalo wspolczuje bardzo, jak to w uk jest to nie wiem, blada w tym temacie jestem, moj mąż z zawodu jest mechanikiem samochodowym choc nigdy nie pracowal jako mechanik :D on kazdej pracy sie podejmi :) w niemczech pracowal w hydraulice, w uk rozne prace a ostatnie 2 lata pracowal w magazynie(chłodnia) z mlekiem, dairy farmers sie nazywala, ale zbankrytowala, na dodatek zadłuzona, zwolnili wszystkich, odponiedzialku moj maz szuka pracy, wczoraj sie zarejestrowal w job center jako bezrobotny, ma tez jakies uprawnienia na wozki i bedzie robil teraz jakies to cos moze szybciej znajdzie, mam nadzieje a ja ogolnie w pl, masz w uk, dzieci rosna domi 4.5 miesiaca 7400 waga, zeby nadal 2 :) dwojki dolne i jedynki na gorze w gotowosci, je tylko cyca, skonczy 6 miesiecy to bede wprowadzac obiadki, filip moj bedzie mial niebawem zabieg na stulejke czy tulejke :( przerasta mnie wszystko, niby u mamy jestem, ale jakos ciezko mi, poskromic dwoch rozrabiakow, maly jest coraz fajniejszy, ale czesto sie nudzi i duzo na rekach, filip sie ropzbestwil i czsami brak mi sil do niego, nawet klapa w dupe dostanie, a dsrzec na niego juz nie mam sily, za duzo sobie tu pozwala, jak jestem z nimi sama to dobre dziecko, jak jest ktos wiecej, a zwlaszcza moja mama to juz nie daje rady, w pl jestem do 24 lipca, jestem na kompie mamy, nie odzywalam sie dlugo bo nie pamietalam tego linka i nie mialam jak pisac, tez bylam u gina tutaj bo wiadomo w uk jak z tym jest, no i mam jakies torbiele na jajniku :( co sie boje, lekarz powiedzial ze to zblizajaca sie owulacja dlatego sa torbiele, ale gdzies na forum mnie postraszyli ze jak sa duze to sie usuwa, poprostu rece mi opadaja do wszystkiego, jedyne co sie udalo to 7 czerwca chrzciny maleego dziekuje za wysłuchanie ulzylo mi sie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikalo
miałam 2razy torbie na jajniku raz usuwany pod narkozą,bez cięcia,nakłuty igła i ściągnięty płyn,a drugi raz rozpędzony farmakologicznie nie bój się idz do dobrego ginekologa i usuń go powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikalo
bzdura torbiel się usuwa albo farmakologicznie rozpędza ja prawie straciłam jeden jajnik idz do innego lekarza bo za pół roku będziesz miała mix

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikalo no ja bym tak nie cudowala... zaneta tak, karmie piersia caly czas i jestem z tego dumna. wg mnie o wiele wygodniejsze jest takie karmienie mimo, ze Ania dodatkowo pije modyfikowane. i nie krzycz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwocha212
nie zawsze jest wygodniejsze karmienie piersia bo ja np 8 i pół miesiaca karmie tylko piersia i wstaje co dwie godz w nocy bo dziecko głodne a butelki nie dotknie,i nie przespałam jeszcze nocy od kiedy sie urodziła wiec to troszke meczace:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikalo
no sorki ale nie cuduje dobrze jej radzę bo z tym nie ma żartu bylam u ginekologa na badaniu i bylo ok a 3tyg pozniej mialam bóle jak na wyrostek i okazalo sie ze to torbiel wielkości pięsci więc z tym nie ma żartów i mówienie że ma przyjśc za pół roku jest niedorzeczne pisałam o moich doświadczeniach z torbielami i jakie mogły byc konsekwencje a to co inni zrobią to ich sprawa tylko dobrze radziłam i ostrzegałam jeżeli nie miałaś ivette z tym do czynienia to nie wypowiadaj się i nie pisz tego typu opinii bo trzeba coś przeżyć aby zabierać głos w tej sprawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaneta2400
ivette86 Kto tu krzyczy ?????????????????????????? karmisz to gratuluje nie każda kobieta może karmić a ty ciągle się naśmieważ i krytykujesz z tych co karmią butlą I nie pisz że nie bo nie tylko ja cię upominam ale również reszta dziewczyn mam problem a ty tego problemu nigdy nie miałaś i przypuszczam że nie będziesz mieć więc nie pisz mi co mam robić i nie wypowiadaj się na temat w którym niemasz zielonego pojęcia A dziewczynki co do Gp to odstawił mnie z kwitkiem ponieważ moja niunia bardzo dobrze przybiera na wadze a to że skóre ma jak papier ścierny i ulewa jak cholera jest poprostu ok i samo minie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikalo
no właśnie...ja też karmię butlą i dzidzia jest zdrowa i przybiera na wadzę i szczęsliwa I wszyscy są zadowoleni i tata ma wkład w karmienie i jest szczęsliwy że karmi niunie a ty sobie karm piersią i żyj szczęsliwie tylko uważaj aby ciebie pycha i egoizm nie zjadły Żanetka a spróbuj oliwki bambino na wykąpaną mokrą skórkę a potem osusz ręcznikiem,wiesz moja starsza miała taką skórę od ciemiączka w 4miesiącu zeszło jej na twarz i ciało a potem minęło,teraz z drugą mała w ogóle nie mam problemów z ciemiączkiem a co do ulewania to spróbuj kłaśc maleństwo tak 20min przed karmieniem na brzuszku mojej to pomogło pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaneta2400
Dzięki Nikuś za dobre rady muszę spróbować z tym brzuszkiem no i chcę dziś wprowadzin marchewunie za 2 tygodnie kończy 5 miesiąc więc najwyższa pora wiem wiem że pisał że po 6 miesiącu no ale on tak patrzy jak my jemy że aż mi się serducho kraje narazie dam marchewcie a za tydzień kartofelka :D a reszta już sama się ułoży boję się tylko że odzwyczaje go od mleka miałam już ten problem 2 starszych pociech jak tylko wprowadziłam stałe posiłki to mlemle było już bebe aaaa chciałam się jeszcze pochwalić że zwrucili mi już kałcie z tamtej wynajmowanej chaty ale 300 mi skubańce potrącili za gniazdko :] Pozdrawiam i miłego weekendu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×