Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Marcy

poród w Anglii

Polecane posty

Gość sylwocha212
justina w szoku jestem hehe tak to jest thetford:) a dzisiaj mi poczta przysłali jakies zaprosznie własnie na play grupe:D ivette a gdzie chciałabys pracować?i co wtedy zrobisz z córeczką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwocha212
NA NASZEJ KLASIE:)JESTEM W PROFILU U GRZESIA:D A WŁASNIE MIAŁAM SIE PYTAC CIEBIE JUSINA JESZCZE Z JAKIEGO MIASTA LECIALAS JAK WRACALAS DO UK?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow sylwia twoja mala juz niedlugo bedzie miala roczek!!!! ja perdziu.... no i powiem ci ze slodka jest, a ty laska :) lecialam teraz katowice -luton

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwocha212
za dwa miesiace bedzie miała roczek:)ale ten czas szybko zleciał...a tak niedawno z takim brzucholem wielkim łaziłam a teraz Olivka niedługo bedzie chodzic sama:) a w ryanairze jest taka opcja że kobiety z dziecmi wchodza pierwsze na pokład?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwocha, z thetford do peterborough to dosc spory kawalek jest :P wiem, bo tam mieszkalam prawie rok :D :D :D a ty skad zes jest? no widzisz - bedzie gdzie chodzic :D a do niani mala bede dawac, dziewczynka znajomego, ktor z A pracuje, wiec spoko, no i bedzie ja tam wiozl przed praca, a rano odbieral. ja bym to robila, ale nie mam prawka :P w wizzairze tez jest taka opcja, w UK matki z dziecmi i ciezarne ZAWSZE wchodza pierwsze, nawet jak nie maja pierwszenstwa wykupionego, tylko w PL taka bieda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiele razy lecialam rayanair i wizzair i ani tu ani tu jak nie mialam wykupionego pierwszenstwa pierwsza nie wchodzilam, najlpierw szli ci to mieli wykupione a potem matki z dziecmi, a teraz jak lecialam wizzair to od razu jak pani dala karty pokladowe przykleila nam wszedzie pierwszenstwo wejscia na poklad, nie wiem czy to dlatego ze z 2 dzieci lecialam czy jaki pieron? pierwszy raz mi sie zdazylo sylwia ty mowisz ze czas leci, niedawno moj starszy mial 3 urodziny :D a tez pamietam jak z brzcuholem lazilam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a jak tam wasze maluchy, ile zebow, raczkuja? jedza juz wszystko?? moj ma 6.5 miesiaca zebow 6, raczkuje jak opetany wszedzie, staje sam na nogi trzymany czegos, ale sie gibie, siedzi z raczkowania jak sobie usiadzie ale jak sie podpiera, sam sie jeszcze przewala, albo zaraz ucieka raczkujac, je sloiki, juz praktycznie wszystkie po 4 miesiacu, deserki, kaszki, karmie piersia, ale na noc daje bitelke, bo sie nie najada, wazy 8.59 no to teraz nastepna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikalo
moja skończyła 5miesiecy zębów nie ma,gada śpiewa śmieje sie,spi do 8-9rano rarytas ale pije tylko mleko i je jogurty na reszte zamyka buzie i koniec staje mocno na nogach i chodzic chce obłęd jest koffana a z uszkami ok zapychają jej się taka natura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
normalnie pracowal, wrocil rano z pracy bo na nocki mial prace i byl list w drzwiach ze to byl ostatni dzien jego pracy, poprostu szok!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwocha212
łooooo justina przykro mi,ale wydaje mi sie że powinni dać mu chyba jakis czas zanim go zwolnią a nie tak z dnia na dzien;/ kurde a u nas pakowanko i ciezko mi to idzie bo tyle rzeczy musze wziasc a tylko 15 kilo mam bagazu a w dodatku o 4 rano musimy na lotnisko wyruszyc,szok,aż sie wszystkiego odechciewa;/ mnie w polsce pierwszą do autobusu który zawozi na lotnisko wpuścili,ale coż z tego?haha dobra ide działac dalej a wy dziewczynki trzymajcie sie cieplutko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwocha212
ivette ja jestem z londynu:)a nie wiem czy daleko czy nie,ale grzes mi mowił ze blisko ma wiec dlatego tak napisałam:) fajnie masz z tą opiekunka bo w londynie za jeden dzien od 8-18 kosztuje 50 funtow wiec mi sie to troche nie oplaca;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juustina, no jak ja lecialam to zawsze matki z dziecmi pierwsze wpuszczaja, tylko w polszy nie :/ a czemu stracil? znaczy co? firma bankrutuje czy co? i pracuje dla agencji czy na kontrakcie?? nikalo 5 miesiecy to za wczesnie na chodzenie o.O sylwocha, popytaj znajomych, w zlobkach czy przedszkolach, czasem maja tam takie info ;) i jesli dostane prace w sklepie to nie ebdzie trzeba nianki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj ma 6 miesiecy i za rece juz chodzi, i sam wstaje np przy lawie czy gdzies kolwiek zeby tylkko sie zlapal stracil prace, pracowal normalnie nie przez agencje, byl tak zatrudniony, na kontrakcie nie mial limitu ile ma pracowac, powiedzieli mu tylko ze na 3 miesiace ma tak jakby probny okres a potem go na stalw wezna, ale pracowal miesiac i byl list w drzwiach, ze potrzebowali bo bylo busy a teraz nie potrzebuja, mysleli ze dluzej im zejdzie ale ze szybko poslzo to tyle nie potrzebuja, po moim mezu byl przyjety inny polak i dostal tego samego dnia taki sam list

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikalo
pierwsza roczek przechodzila a druga cudowne dziecko juz w 5tym miesiacu chce chodzic i jest zla jak ma lezec albo siedziec a jak ja postawie na nogach to twardo stoi i skacze ,jest niezla w srode wyruszam na wakacje zobaczymy jak malutka będzie się pluskała w morzu http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/196c49c283036148.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikalo
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/196c49c283036148.html mała rwie się do chodzenia i tyle stoi sztywno i tylko to ją interesuje pierwsza roczek przechodziła a druga ,,cudowne dziecko..będzie biegała za miesiac hihi w srode wyruszamy na wakacje zobaczymy jak będzie ,,brykała,,w wodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikalo
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/196c49c283036148.html mała rwie się do chodzenia i tyle stoi sztywno i tylko to ją interesuje pierwsza roczek przechodziła a druga ,,cudowne dziecko..będzie biegała za miesiac hihi w srode wyruszamy na wakacje zobaczymy jak będzie ,,brykała,,w wodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikalo widze ze masz problem ze stronka, razy wysyla raz nie :D az wkoncu wszystko dociera, obie córy masz fajne!!! ta mała to taka drobniutenka i jaka slodka, mina z łyzeczka rewelka, nic dziewnego ze sie wyrywa do chodzenia, moj tez, stoi tez sam jak sie czegos trzyma, na czworaka jest doslownie wszedzie, tam gdzie dolezie zlapie sie i stoi, za rece tez pomyka jak szalony, nie jest powiedziane ze dziecko ma rok i chodzic, sa tez dzieci szybciej sie rozwijajace i pozniej, nie ma co nie dowierzac, ja ostatnio sie dowiedzialam od dziewczyny co siedzi na jakims forum, ze laski sadzaja polroczene dziecko na nocnik, bo juz wola :D sama sie smialam z tego, ale podobno prawda bo ta laska zna ja z reala, to dziecko czuje kiedy chce kupe i wola jakas tam, mama sadza i to wali... sika w pampersa a kupe na nocnik :D mi tam sie na sadzanie nie spieszy, ale jak zacznie chodzic szybko to nie zalezne ode mnie :) nikalo ciesz sie wspaniale masz dzieci! uidanych wakacji,a reszta niech troche sie obudzi i sie udziela bo umrze to forum ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikalo widze ze masz problem ze stronka, razy wysyla raz nie :D az wkoncu wszystko dociera, obie córy masz fajne!!! ta mała to taka drobniutenka i jaka slodka, mina z łyzeczka rewelka, nic dziewnego ze sie wyrywa do chodzenia, moj tez, stoi tez sam jak sie czegos trzyma, na czworaka jest doslownie wszedzie, tam gdzie dolezie zlapie sie i stoi, za rece tez pomyka jak szalony, nie jest powiedziane ze dziecko ma rok i chodzic, sa tez dzieci szybciej sie rozwijajace i pozniej, nie ma co nie dowierzac, ja ostatnio sie dowiedzialam od dziewczyny co siedzi na jakims forum, ze laski sadzaja polroczene dziecko na nocnik, bo juz wola :D sama sie smialam z tego, ale podobno prawda bo ta laska zna ja z reala, to dziecko czuje kiedy chce kupe i wola jakas tam, mama sadza i to wali... sika w pampersa a kupe na nocnik :D mi tam sie na sadzanie nie spieszy, ale jak zacznie chodzic szybko to nie zalezne ode mnie :) nikalo ciesz sie wspaniale masz dzieci! uidanych wakacji,a reszta niech troche sie obudzi i sie udziela bo umrze to forum ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikalo widze ze masz problem ze stronka, razy wysyla raz nie :D az wkoncu wszystko dociera, obie córy masz fajne!!! ta mała to taka drobniutenka i jaka slodka, mina z łyzeczka rewelka, nic dziewnego ze sie wyrywa do chodzenia, moj tez, stoi tez sam jak sie czegos trzyma, na czworaka jest doslownie wszedzie, tam gdzie dolezie zlapie sie i stoi, za rece tez pomyka jak szalony, nie jest powiedziane ze dziecko ma rok i chodzic, sa tez dzieci szybciej sie rozwijajace i pozniej, nie ma co nie dowierzac, ja ostatnio sie dowiedzialam od dziewczyny co siedzi na jakims forum, ze laski sadzaja polroczene dziecko na nocnik, bo juz wola :D sama sie smialam z tego, ale podobno prawda bo ta laska zna ja z reala, to dziecko czuje kiedy chce kupe i wola jakas tam, mama sadza i to wali... sika w pampersa a kupe na nocnik :D mi tam sie na sadzanie nie spieszy, ale jak zacznie chodzic szybko to nie zalezne ode mnie :) nikalo ciesz sie wspaniale masz dzieci! uidanych wakacji,a reszta niech troche sie obudzi i sie udziela bo umrze to forum ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaneta2400
cześć dziewczynki u mnie remont remont i jeszcze raz remont Matii skończył 5 dni temu 6 miesięcy ząbków 0 siada tylko za moją pomocą strasznie gawoży i uwielbia się turlać ostatnia jego waga 9200 teraz to już nie mam pojęcia musze iść na wagę wcina kaszki aż miło zupką też nie pogardzi i oczywiście mleko nocki śpi tak jak spał czyli od 8 do 6 rana pobudka na mleko gawożenie i spanko do 9 aaaaaaaa dostałam w prezęcie kotka ma 7 tygodni dzieci są w niebowzięte a Mati śmieje się do kota strasznie no i to na tyle aaaa chciałam sie was spytać na temat tej świńskiej grypy czy dalej jest tak niebespiecznie w Lądynie bo w naszym mieście ani słychu ani dychu o tej grypie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaneta zazdroszcze i tego spania, i tego mieszkania :P moj poszedl o 19 spac to pierwsza pobudka o 24.30 potem do 4.30 z 3 raz :( i o 4.30 gotow do zabawy, wlasnie szalejemy :/ ostatnio nawet ladnie spal bo tylko raz w nocy wstal ale o 5.30 byla pobudka :( mam ci ja los.... co do mieszkania, niestety nie dostaniemy, albo dostaniemy za x lat :( za dobre mamy warunki bo mamy 3 bedroom i dlatego jestesmy na bandzie 4 :( ehhh wiec lipa do tego teraz oboje jestesmy bez pracy, wiec narazie tez nie ciekaweie, ale maz pojdzie znow sie zarejestowac jako bezrobotny, to pozyjemy troche z kaski z panstwa :/ jakos trzeba zyc, niech tam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikalo
no moja Nika też spi do 8-9rano czasami obudzi sie o 5 i wtedy spiewa waży 7600 niby perfekt ale nadal tylko mleko pije Żanetka jak to jest z tym mieszkaniem z councilu?bo moja kumpela chcialaby ale nie wie jak sie wniosek sklada... aaaaaaaaaaaaa pakuje sie jutro lece na wakacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaneta2400
Powiem szczerze że każde miasto ma inaczej unas idziesz bierzesz wniosek wypisujesz piszesz również wymiar swojego danego lokum oczywiście w futach bo w m2 ci odeślą bo przeliczyć nie umią :D składasz przysyłają ci pismo z twoim numerem i kategorią ja miałam c nawet miałam a czy b tylko coś systemem było i okazało się że miałam cały czas C logujesz się na przeznaczonej do tego stronie i co 2 tygodnie pojawiają się od 5-nawet do 10 domów i licytujesz wybierasz tylko 3 najbardziej które ci się spodobały ja zawsze licytowałam takie z ogrodem i blisko szkoła ośrodek i takie tam no i udało się samo wypisanie wnioska jest proste teraz koło mnie dostałą dziewczyna chociaż jest sama chate z kansilu jej córka jest w polsce niewem od czego to zależy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaneta2400
Nikuś przyjemnych wakacji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×