Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Marcy

poród w Anglii

Polecane posty

Gość nikalo
z tym WTC i TCC to nie wiem chyba tak i podajesz dane męża i jego NIN i zrobki a po urodzeniu dziecka dzwonisz i podajesz dane dziecka bynajmniej ja tak zrobiłam jak się Nika urodziła 2miesiące temu a przed porodem to musisz isc do GP i wybrac szpital chyba ze nie bedzie tego co ty chcesz i oni ci powiedza jakie maja do wyboru i wtedy decydujesz ktory szpital szpital przysle ci kiedy masz przyjsc na pierwsze spotkanie i wszystko ci powiedza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikalo
ale mam wqrwa alasnie ide do councilu wyobrazcie sobie moja starsza córka w nocy dostala temp biegunke wymioty rano fatalnie wygladala ale ma testy w szkole wiec wzielam ja pod pahe poszlam do szkoly aby pokazac dziecko i zapytac o indywidualne zdawanie a oni pojeb.... stwierdzili ze to stres dyrektorka odepchnela mnie od wlasnego dziecka zaczelam na mnie krzyczec ja na nia tez i teraz ide do wydzialu edukaji zlozyc skarge no kur... jestem w szoku sama jestem nauczycielem i nigdy tak dziecka ani rodzica nie potraktowalam ani moj dyrektor paranoja w gp nie przyjma tak nagle tylko ewentualnie jutro wiec jade prywatnie do lekarza panuje jakas grypa i boje sie o dziecko a oni kur... ze stres co za tuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juustiina
w londynie to swinska grypa panuje, ale powiem ci ze ja to bym jej chyba przyjebała :D jak tak mozna, masakra jakas, dobrze złóz skarge, oni akurat tutaj na tym punkcie sa wyczuleni wiec baba penwie wyleci i bardzo dobrze, nie daj sie tam, mala niech duzo pije zeby sie nie odwodnila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez w Anglii i w ciazy
Nicalo dzieki. A co ssmg ? kiedy mam to zlozyc i skad wziac wniosek? U mnie w miescie jest tylko jeden szpital do rodzenia to tez musze powiedziec ze tam chce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwocha212
niklo ja też bym tak zrobiła jak Justina:)bezprzesady,żeby tak ludzi traktować!!!Justina wiekszosc dzieci lubi jezdzic samochodem i uspokajaja sie tam,jak ja jezdzilam po polsce z Olivka to potrafiła przez około 3 godz spac jak była najedzona i sucha pieluszke miala,też w angi i w ciazy a czy ty nie chodzisz na jakies badania do szpitala albo gp?tam ci owiedza w jakim szpitalu masz rodzic:)a ja byłam wazyc Olivke wczoraj i cos sie tym baba pomyliło bo wpisały że Olivka ma 39 tyg a jak byłam miesiac temu tam to miała 25 tyg a w ogóle to ona ma 7 miesiecy wiec jest to niemozliwe ze ma 39 tyg i zaznaczyły jej wage na tej skali i wyszło że nie zabardzo ona jest dobra i dostałam wykład ze powinno dziecko jesc 3 posilki dziennie i musze jej dawac kurczaka ryz makaron,ta baba wymienila chyba wszystko to co ja jem:)zupełnie inaczej niz polski lekarz mowił:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikalo
no i upier...babe jeszcze kazali mi pisemnie skarge zlozyc ale dziwne mam zaniesc kopie skargi do office szkoły dla dyrektorki i drugi list zostawic w szkole i oni wysla do chair govenor a mala ma infekcje gardla i ogolnie chora ,daje jej smecte i dostala jakies leki o ssmg 11tyg przed porodem do 3miesiecy po urodzeniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny:) u mnie już po chrzcinach,rodzinka wczoraj pojechała,a my odpoczywamy:) Hania się zrobiła jakaś płaczliwa,nie wiem o co jej chodzi,wszędzie źle,wszystko jej przeszkadza,ma 37 stopni i lekki katarek( gdyby nie płakała cały czas to w niczym by on nie przeszkadzał) oczywiście odmawia cyca i zaraz mi je rozsadzi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juustiina
moze zeby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota76
dziewczynki powiedzcie mi czy nalezy mi sie bezrobotne bo juz nie wiem mija ksiegowa na poczatku mojego macierzynskiego powiedziala ze tak a teraz ze nie na kontrkcie pracuje od 01.10.2006 40godzin tyg nin mam home office tez to czy jak skoncze macierzynski w lipcu to bede mogla isc na bezrobotne czy nie bo nie wiem ona powiedziala ze polakom sie nie nalezy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juustiina
bezrobotny przysługuje jesli pracowalas ciagiem 2 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaneta2400
Pewnie że Ci się na leży z jakie racji miała byś nie dostać bo jesteś polką co za bez sęs śmiechu warte mój brat jest teraz też na bezrobotnym i jakoś dostaje Pozdrawiam serdecznie Frugo śliczna córcia normalnie extra aniołek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota76
ja pracowalam ciagiem tylko teraz macierzynski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juustiina
ja sie pytalam sasiadi angielki bo tez byla na bezrobotnym po macierzynskim jak nie wrocila do pracy i mowi ze 2 lata trzeba miec (bo to chodzi o dlugosc placenia Nin)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DEDYKOWANY PRZEZ KOMITET UE.
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>TEST IQ MENSA>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> Interesuje Cię, jak wysokie masz IQ ? Zmierz swoje IQ w wysokojakościowym teście. Rozpocząć Test IQ: http://www.iq-test.pl/?d=888 LEPIEJ WIEDZIEC JUŻ DZIŚ JAKIE MASZ IQ, NIŻ DOWIEDZIE Ć SIĘ OD KOGOŚ INNEGO JUTRO !!! >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>TEST IQ MENSA>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota76
a czy jest roznica pomiedzy tym ze ja sie zwalniam czy szef ma mnie zwolnia bo w Polsce chyba jest ? dzis zabek zobaczylam u mojego groszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juustiina
to musisz prezent kupic :) kto znajdzie to kupuje, u mnie zobacz :) www.garnek.pl/justinaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny:) justyna może to faktycznie ząbki choć jak na razie ich nie widać lub kryzys 3 miesiąca,innych pomysłow mi brak żanetka dziekuję za komplementy milo się czyta takie rzeczy o swoim dziecku a i sobie czasem fajnie połechtać ego takim wpisem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juustiina
nicalo ale twoje dzieciaczki tez sa super! rewelka, fajne te dzieciaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaneta2400
Normalnie macie superancke dzieci śliczniusie pulchniusie normalnie bomba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwocha212
czesć dziewczynki:)ja mam takie pytanie w sumie nie dotyczy ono dzieci,ale może któraś mamuśka bedzie wiedziała:)wiec czy jezeli sie zmienia operatora gazu lub pradu placi sie jakas kare za zerwanie umowy?i jak to wyglada?pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwia nie wiem dokladnie jak to jest w przypadku gdy się płaci rachunki,ale ja mam liczniki na doładowania i w tamten czwartek zmieniałam właśnie dostawce z scotish power na british gas i nie muszę placić żadnej kary ani oplat nic po prostu zadzwonilam powiedzialam że zmieniam dostawcę i przestalam doładowywać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juustiina
frugo wspolczuje tej zmiany, ja bylam w british gas, sa najdrozsi z mozliwych nawet w doładowaniach, mialam na doładowania i mialam na rachunki wiec ci mowie szczerze! Jesli chodzi jak ktos ma na rachunki i chce zmienic to bez problemu dzwonisz do firmy do ktorej chcesz przejsc, badz jak bedzie chodzil facet po domach i bedziesz chciala do nich sie zapisac to wszystkie dane biora i cie przenosza, u niektorych jest tak ze juz ci nowi załatwiaja wszytsko z poprzednimi i nie musisz tam dzwonic,a gdzie niegdzie trzeba zadzwonic do tych co u nich bylas, zeby zamknac rachunek i poprosic o koncowy bill.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikalo
HEJ dostałam w końcu SSMG i jeszcze Housing Benefit..aaaaaaaaaaaaa....bajka!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaneta2400
Cześc dziewczynki powiem wam szczerze że ja mam z N-power i nie narzekam za każdym razem jak coś z nimi załatwiam to nawet tłumacza telefonicznie załatwiają no i rachunki względne mam, na nową chatę tez już poprosiłam ich o dostarczanie mi prądu i gazu . Nikalo gratuluję benefitów niema to jak dodatkowy grosz to znaczy funt :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwocha212
a ja mam z atlantica gaz i prąd i właśnie wczoraj była taka kobieta z n power i jak tak sobie pogadałyśmy to zdecydowałam sie zmenic bo ona była w szoku jak zobaczyła moje rachunki za gaz,że mam one bed room i płace 400 funtów za 3 miesiace za sam gaz,ale jak juz podpisywałam umowe wszedł mój facet i powiedział im że my sie jeszcze zastanowimy:)on jest ostrożny od kiedy gość z ty licening troszke nas oszukał i myślał że ta baba też niekoniecznie mówi wszystko z prawda i sam woli sobie sprawdzic jak to jest:)bo my mamy ustwione rachunki na direct debit wiec one nie sa jeszcze zapłacone wszystkie i ciekawe jak to bedzie jezeli zmienimy,czy ciagle bede sobie pobierac direct debit do momentu kiedy wszystkiego nie zapłacimy czy od razu trzeba im wszystko zapłacic?;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juustiina
nikalo super :) doczekalas sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaneta2400
jejku 400 f za 3 miesiace ja w lutym płaciłam za 4 miesiące prąd i gaz i tylko 380 f a tak przez lato to rachunek za sam gaz to mnie wyniósł 35 za 3 miechy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×