Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Marcy

poród w Anglii

Polecane posty

Gość sylwocha212
hej:)ivette pozwoliłam sobie Twoje zdjęcia obejżeć i powiem Ci że ciekawą masz tą córeczke:)śpi tam gdzie padnie?:D szok:) a Ty chodzisz z nią na jakas play grupe? kurde byłam w gp i powiedzieli mi ze nie moga przyjmowac wszystkich z grypą i mnie wysmiala ta doktorka jak jej powiedzialam że wydaje mi sie ze mam grype i przepisała mi standardowo paracetamol i mam brac 8 tabletek dziennie!normalnie jaja jakies:) w koncyu udało mi sie namówić chłopa na wakaje w Polsce bo nie chcial se zgodzic i za tydzien ruszamy w sumie nie mam biletu powrotnego,ale na dwa tygodnie sie umówilśmy,ale sie ciesze:)))tylko bilet kupiłam z ryanaira bo musze leciec do bydgoszczy a tam tylko ryanair lata i było napisane że mozna wózek wziasc za darmo a pozniej jak juz kupilam bilet i czytalam na ich stronie to pisza że spacerówke tylko mozna wziasc bo sie składa a ja mam taki wózek że jest spacerówka a na górze jest fotelik i nie wiem teraz czy mam płacic dodatkowo za to czy co???jak leciałam easy jetem ostatnio to nie było problemów:)a z tym ryanairem zawsze coś,juz mialam nie kupowac biletów u nich,ale wyjscia nie było tym razem,a Ty justina czym teraz leciałas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz lecialam wizzairem ale ryanair tez lecialam kiedys z wozkiem, wozek ktory mozesz zabrac do samolotu za darmo to taki co sie skalada w jedno, czyli parasolke albo spacerowke po zlozeniu co jest jedna czescia, nie wiem czy dobrze sie wyrazilam, ale jak ktos ma stelaz i fotelik czy cos takiego to juz po zlozeniu sa dwie rzeczy i i to chyba te problemy, jak lecisz ryanem to pamietaj o wydrukowaniu karty pokladowej bo przepisy sie teraz zmienily jak nie bedziesz jej miala to na lotniksu za wydrukowanie to 45funtow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwocha212
dzieki justina:)rozumiem,ale własnie we szystkich liniach lotniczych mozna każdy wózek zabrać,a w tym ryanairze jak zawsze na odwrót,mój wózek jak złoży sie to są dwie części a musze cały zabrać bo fotelik do samochodu będzie mi potrzebny w polsce żeby na lotnisko dojechać i bede musiała najwidoczniej dopłacać na lotnisku za ten fotelik;/ o karcie pokładowej też wiem bo kumpela ostatnio leciała i ją skasowali na 100 funtów dodatkowo,masakra,nie dosc ze nie miala karty pokladowej to przyczepili sie ze ma dwie torebki a w podrecznym mozna tylko jedna a co jest najciekawsze to jak leciala z londynu do polski to nikt jej nic nie powiedzial dopiero jak wracała z polski to sie przyczepili hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikalo
hej za fotelik placi sie za dodatkowe uposazenie dla dzieci 10f ej sylwocha a ty z bydgoszczy?????ja tez z tych okolic pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwocha212
nie nikoalo ja pochodze ze świetokrzyskiego a do bydgoszczy lece bo mam tam w okolicy rodzinke i lece się córką pochwalić:)a jak uszy Twojego maleństwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwocha212
ooooooooooooo ja jestem ze skarżyska-kamienna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwocha, jak byla mniejsza to codziennie chodzilysmy :> teraz chociaz raz na tydzien sie staram :] od wrzesnia ide na angielsku to mala bedzie w creche wtedy - 3 godziny raz w tygodniu na czas mojego kursu ^^ super, ze bedziecie miec wakacje ^^ ja poki co czekam az sie z pracy odezwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahahaha sylwia to sasiadka moja jestes :) bo ja jestem z Wąchocka, maz ze Starachowic :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwocha212
no faktycznie justina sasiadeczkami jestesmy,urodziłam sie w starachowicach hehe ivette do pracy wracasz?:) super że wakacje bedziemy mialy bo po 10 miesiacach nieprzespanych nocy to juz zwariowac mozna a mam mała nadzieje ze mama moja nauczy pic Olivke z butli wkońcu:) a ivette jak ty znajdowałas te play grupy?bo to nie polskie dzieci tylko,tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwocha212
a ja miałam kiedyś chłopaka z Marcinkowa jak bylam gówniara jeszcze:D ale żeby do niego jechać to najpierw musiałam do Wąchocka autobusem hehe ale jaja:)a urodziłam sie w starachowicach bo szpital w skarżysku zamknięty był:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ktory to ten chlopak?:D moze znam :) hehehe no w skarzysku czesto remontowali, moj brat lezal ze zlamanym nosem w skarzysku 3 lata temu bo w starachowicach nie ma laryngologicznego oddzialu, teraz moze juz jest bo nowy otwarty, a wogole ktory rocznik jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwocha212
o tym chłopaku to szkoda gadać i wstyd sie przyznawać hehe ja jestem 88:)też lerzałam na laryngologi w skarżysku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo to pewnie znam, no powiem :D nie daj sie prosic :) moze jak bede wiedziec to ci powiem co sie dzieje teraz u niego :) kazdy byl kiedys mlody i glupi, i mial tragiczne milosci :D sama mialam kilku takich "chlopakow" do ktorych bym sie nie przyznala :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwocha212
haha z tego wszystkiego leżałam troszke zle napisałam:)ma na imie grzegorz a na nazwisko ssssssssssssssss:)znasz takiego pasujacego do tych inicjałów?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwocha212
haha dokładni ten:)86 roczik on jest,nie mów ze razem do szkoły chodziliście?hehe ale tan świat mały:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodzilismy razem do szkoly ale nie do jednej klasy, do przeciwnych :D niezly zlew z niego byl, aparat jest :) ale nic nigdy do niego nie miala, w relacjach kolega kolezanka, wydawal sie ok, podobno tez gdzies w uk jest bynajmniej na nk mam ze jest w Th... gdzies tam :D nie pamietam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwocha212
ale jaja:D od paru miesiecy jest własnie w tym th....... to jest niedaleko peterborought:)czasem pisze do mnie na gg dlatego wiem:)ja go poznałam jak on był w maturalnej klasie już...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juustina, a gdzie ta rodzinke masz? :D sylwocha, z praca poki co cisza. a z play grupami to na drugi dzien jka sie tu przeprowadzilismy to mnie babka zaczepila na ulicy i zaprosila do centrum dla dzieci na otwarcie :) w baby clinic wisza ogloszenia o zajeciach dla dzieci tez, w bibliotece sa we wtorki, moze w tym tygodniu sie wybierzemy :) w thetford? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×