Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Marcy

poród w Anglii

Polecane posty

Gość sylwocha212
Żaneta Mati ma 5 miesiecy i ponad 9 kilo waży?hm..?ja byłam wczoraj ważyć Olivke i ma równe 9 kilo no i 9 miesiecy i jest ponad tą skale prawidłową z czerwonej ksiązeczki:)chyba to jest troszke inaczej dla chlopców i dziewczynek bo 4 miesiace róznicy pomiedzy naszymi dzieciaczkami i tyle samo waża praktycznie heh u nas są dwie dolne jedynki tak do połowy wyszły dopiero no i Olivka nauczyła sie z plecków przewracać na brzuszek a pózniej siada sama wiec jest śmiesznie jak chce żeby poszła spać bo ta cwaniara mała siada i sie bawi:)a spac w ogole nie chce w nocy mnie męczy w dzien tylko raz przez godzinke spi a wstaje o 7 zawsze,nie przespałam jeszcze nocy od 9 miesiecy,masakra,strasznie chce mi sie spać:)a no i aczkuje Olivka już i chyba bedzie chodzic niedługo bo ciagle chce żebym ją podtrzymywała i jak trzyma sie moich palców to chodzi sobie bo nie chce siedziec a o leżeniu to już w ogóle nie ma mowy:)3 majcie sie dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikalo
hej hej moja ma 4miesiące i waży 7400 to jest okres kirdy dziecko podwaja wage urodzeniową a potem sie stabilizuje a chłopcy wiecej waża ,mojej kuzynki mały ma 2mies i waży 7kg moja je już kaszki bobovity,pije soczek jabłkowy i sie krzywi gada,śmieję się i śpiewa no i siada nieporadnie ale jakos idzie,wesołe dziecko ale najlepsze ze zasypia ok 22 i budzi się o 7 rarytas ,bo jak się budziła o 4 to dawałam jej herbatkę i potem juz zrezygnowała z pobudki o 4 pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikalo
mój buntownik posmakował jabłko banana kupilam jej marchew w sloiczku hippa/swinstwo/a teraz nic nie chce oprócz mleka,zamyka buzię jak chce ja nakarmic ,maly cwaniaczek i zostało tylko mleko i herbatka i co robić???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekać cierpliwie,nie zmuszać i za jakiś czas znowu spróbować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikalo musisz przeczekaz :) albo sprobuj dac co innego :) albo sama gotuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikalo
znajomy pediatra powiedzial mi ze albo mam kupowac produkty dla dzieci bo maja atest/marchewka jej nie smakowala ,łyzeczka sie pofarbowala wiec super produkty nie powiem/albo sama gotowala z produktów z pewnego zrodla,wiec kupilam marchew organic -obrzydliwa sama bym jej nie zjadła i badz tu madrym pierwszej sama gotowalam jarzynki ale to bylo w polsce i nie wiem czy tutaj sa takie obrzydliwe warzywa czy wtedy były lepsze i zdrowsze mam pytanie czy child benefit trzeba odnawiac???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, chb nie trzeba odnawiac. a dostalas jakis list o tym? ja bardzo lubie marchew organic. moze sprobuj inne warzywa? slodki ziemniak, dynia, kalafior, brokuly, pietruszka, kapusta, kukurydza, szpinak? ja na poczatku dawalam Ani sloiczki, potem gotowalam jej sama, a teraz juz z nami wszytsko je.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwocha212
nikalo a może dlatego że dałaś najpierw jabuszko z bananem to teraz niechce marchewki?mi tak lekarz powiedzial ze najpierw warzywa bo inaczej dziecko nie bedzie chcialo i ja zaczełam od marchewki z ziemniakiem w słoiczku a pozniej zaczelam to jabuszko z bananem i też wolala to od marchewki:)a jak długo gotowałaś marchewke?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikalo
no własnie to był mój bład że dałam najpierw owoce.... a marchew gotowałam do miękkości a potem rozdrobniłam ale ta marchew była niedobra mimo ze organic a na jakim miesie robilyscie jarzynke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaneta2400
cześć dziewczynki ja podałam pierwzą marchewkę ugotowarmalnie w rosołku za drógim razem dałam marchew z rosołkiem a teraz dałam marchew rosołek pietruszkę i makaron oczywiście podrobione ale to samo co i my jedliśmy :D WCINAŁ AŻ MU SIĘ USZKA TRZĘSŁY co do jabłka to nie dawałam jeszcze mam herbatkę z hipp jabłko i melisa musze spróbować ją mu podać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla rodzaca w UK
Czesc dziewczyny, nie pisalam nic wczesniej ale przeczytalam wszystkie posty. Mam jednak pytanie. Ja nie bede mogla byc z moim M w czasie porodu. Czy ktos bedzie ze mna ze szpitala czy bede sama w tym pokoju? Czy mam powiedziec o tym midwife czy co nie wiem co robic w takiej sytuacji. Dzieki za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwocha212
nikalo pytałam jak długo gotowałaś tą marchewke bo ja też kupiłam organic i chyba ponad 40 minut gotowałam jak nie wiecej a warzywa nie mozna gotowac dłuzej niz 20 minut bo tracą swoje wartości i ta marchewka też była okropna a jarzynke to najlepiej na piersi z kurczaka ugotować i jarzyki najlepiej to osobno sie gotuje i np piersi z kurczaka ugotować też osobno bo nie można dać dziecku tego wywaru z mięsa tzw.rosołku bo to jest bardzo niezdrowe i nawet wczoraj o tym mówiłi w tv i mieso rozdrobnic i dodac do tych jarzyn i zagęścic kaszką manna:)położna dała mi taki przepis:D przyszła rodząca w UK ja bym Ci radziła zabrać kogos ze soba do szpitala,nawet jeżeli mąz nie moze to znajomą albo kogoś innego,żeby kontrolował co sie dzieje bo mozesz być bardzo wyczerpana i bedzie ci wszystko jedno a połozne czasami maja dziwne pomysły tutaj i lepiej zeby ktos byl z toba:)a ja leżałam sama na sali chociaż Dorota rodziła w tym samym szpitalu i z innymi kobietami leżała wieć nie wiem od czego to zależy,może od porodu jaki masz?bo ja rodzilam naturalnie a ona miała cesarke?albo od miejsca w szpitalu?czy maja na to warunnki?jak ja rodziłam było 16 porodów jednej nocy:)powodzenia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla rodzaca w uk
dzieki za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikalo
gotowalam ponad 20min dlatego ze ona byla twarda a potem byla blleee,,,,,dzisiaj jej dałam marchew gotowa z Ella's kitchen i krzywila sie niemilosiernie ,po jablku az ja wstrzasa potem zamyka buzie i koniec ale i tak sie smiejea nie placze ale je kaszke z bobovity do ktorej daje jablko i jakos idzie zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwocha212
nikalo możesz też spróbować marchewke z ziemniaczkiem z hipp organic,moja Olivka to uwielbiała strasznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, nareszcie sie cos tu ruszyło :) moj domi za tydzien bedzie mial pol roku, jak miał 5 i tydzien wazył 8kg teraz nie wiem, zębów 5 :D na czworaka zapierdziela po całym pokoju, w wiekszosci do tyłu, czasem uda mu sie podciagnac na rekach do przodu, robi cuda, zaczyna siadac, jak siedzi wezne go za dłonie staje na nogi :D urodziłam stron mena :D haha, wszyscy sie mu nadziwic nie moga, przez ostatnie wychodzace zeby mielismy kiepskie noce, jak tylko wyszły, wstajemy 2 razy w nocy na karmienie, moj narazie cycowy, raz na sproboe dostał pare łyzeczek ze słoika i zjadł az mu sie uszy trzesły :d ale jak tylko skonczy 6 miesiecy zaczniemy od słoików potem po 3moze 4 tygodniach bede juz gotowac, nie bede tez blenderem brac bo ma juz 5 zebow wiec ma czym gryzc, przez miesiac pouczy sie jesc na słoikach a potem gryzc bede zgniatac widelcem :D ogolnie jest fajny, smieje sie do kazdego, lubi na rekach baaaaaaardzo, w chuscie tez, i w wozku, usypia przy piosence katerine ayo technology :D haha musze wlaczyc w tel i wtedy idzie sobie spac :D dobry gagatek, poza tym dzis po 2 miesiecznych wakacjach lece do uk, w nocy od siebie z miasta wyruszamy na lotnisko, o 6 rano mam samolot, stresuje sie troche, mały bedzie lecial pierwszy raz, i wogole dawno nie lecialam a tyle teraz wypadkow samolotow ;/ stesknilam sie juz za mezem i anglia, siedze od 2 tyg jak na szpilkach i czekam na ten dzien i wlasnie nadszedł :D ale sie rozpisalam :D hahaa a i jeszcze moj mezrobotny maz znalazł prace, i juz ma nawet na stałe, tak wiec przymierac głodem nie bedziemy buzka laski :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwocha212
hej:)justina jak lot?fajnie że mąz znalaz prace:)chciałam sie zapytać jak długo zamierzasz jeszcze karmic cycem?bo ja 9 i pół miesiaca juz karmie ale ja czasami musze 5 razy w nocy wstawac i Olivke karmić no i o 7 rano to che sie bawic,ale ja ledwo na oczy widze wtedy;/ i wlasnie rozne opinie slyszalam co do karmienia cyckiem;/ że im wczesniej sie oduczy to lepiej ale najwczesniej przed rokiem to zaczac robic,ale u nas to jest na prawde trudne bo olivka jak widzi butle to rękami ją odpycha i sie drze mama mama i potrafi nie jesc nic i ryczec dopuki jej cycka nie dam,jakis koszmar normalnie:( zreszta takie dziecko to juz cale noce powinno przesypiac a i znajoma dwuletniej coreczce mowi ze cyc beeeeeeee a ta jej nawet nie slucha i czasmi dwie godziny ssie z rana,spryciulka mała:) ja byłam dzisiaj u okulisty z olivka zeby jej oczka sprawdził i myslalam ze "ze wstydu sie spale" bo jak okulista jej zagladal do oczka to jej sie odbiło i to tak konkretnie:D szok:) pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwia lot ok, co do karmienia piersia filipa karmilam 11.5 miesiaca :) i bylo ok, teraz juz 6 miesiecy karmie i bede karmic napewno do konca roku czy 10 miesiecy napewno, mozliwe ze do roku dociagne tak jak z filipem, wiecej nie chce, wystarczy. Moj roznie, czasem raz czasem dwa wstanie zjesc a czasem tez 5 to zalzy od dziecka czy przesypia noce, i nie zalezy czy butelkowe czy cyckowe, moich kolezanek na cycu od urodzneia prawie przesypialy noce a moj nie :D moj lubi modyfikowane, je czasem jak musze wyjsc, albo cos ale jak je i patrzy na mnie to czuje sie okropnie, ma oczy jak by byl zly na mnie a ja mam wyrzuty sumienia :D ale jakos szybko mi przechodzi :) wazne ze je i ma sie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwocha212
fajnie,ze własnie chce to mleko modyfikowane ten Twoj synek bo bedziesz miala łatwiej,żeby go odstawic od piersi:)sąsiadka podpowiedziala mi troche drastyczna metode ale zadziałało u niej,pojechala do mamy i jak byl czas karmienia to ona uciekala a mama probowala dac butle i po 3-4 godziny plakala ta dziewczynka i zjadla dopiero ale umie teraz,nie chcialabym tak robic,ale jak nie bedzie wyjscia to trzeba bedzie,bo ja juz bym chciala przestac karmic cyckiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anulka2027
Hej Mam pytanie czy ktoras z was rodzila w west mddx university hospital w londynie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny nie czytalam wszystkich postow,a le kiedys poczatek mialam na biezaco, teraz juz zapomnialam i to mam pytanie, czy jest tu cc na zadanie lub epidural|? rodzilam raz i nie chce znow tego koszmarnego bolu przezywac, a nie chce skazac dziecka na samotnosc przez moj strach, ale uwierzcie mi, ja o nim nie zapomnialam, ciaze tez nie przechodzilam dobrze, poradzcie prosze.... dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alatnoina, cesarki na zyczenie nie robia, ale znieczulenie jak najbardziej. nie masz sie co martwic. ja nie mialam, bo juz za duze rozwarcie mialam, bo 6 cm, ale w planie porodu mialam zaznaczony epidural wlasnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwocha212
a ja bym sie nie zgodzila z ivette bo wydaje mi sie ze robia cesarke na życzenie jak sobie tak wymyślisz tylko wczesniej wszystko musisz ustalic z polozna w polsce nawet robia tylko ze trzeba zaplacic 700 złoty a tu za darmo a o znieczuleniu tez musisz wczesniej rozmawiac bo to anestozjolog podaje i jezeli bedzie rodzic wiecej kobiet to po prostu mozesz nie dostac a tak to bedziesz miala pierszenstwo bo sobie wczesniej zabukujesz,oni i tak beda starac sie robic wszystko zebys urodzila normalnie:) Żaneta ogladałam filmiki Twojego syneczka i mojej córeczce tak sie spodobał że machała rączkami i smiała sie i mało by brakowało a wskoczyła by do niego przez monitor haha ale sie usmiałam:)fajny bobasek i jak sobie gada,super:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja kolezanka miala cesarke na zyczenie jakies 2 tyg temu w londynie, jako ze pierwsze dziecko miala przez cc bo bylo wieksze i bala sie rodzic bo mozliwe bylo ze bedzie drugie duze to nie chciala, za wszelka cene chcieli zeby rodzila sn ale po wielu trudach udalo jej sie zalatwic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dzieki dziewczyny za odpowiedzi kurcze metlik mam w glowie okropny jak Wy sie zdecydowalyscie na grugie? ja sie strasznie boje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz mam dwoje, mimo ciezkiego pierwszego porodu chcialam drugie :) i juz fabryka zamknieta :) a tu moj nowy fryz zaraz wrzuce fote :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alantoina, ja poki co mam tylko jedno :) nie zapowiada sie, zebym szybko miala drugie, wiec u mnie sie problem sam rozwiazal :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×