Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Marcy

poród w Anglii

Polecane posty

Gość sylwocha212
hej:)ja sie nie zdecydowałam na drugie dziecko jeszcze i wydaje mi sie że jak na razie to sie nie zdecyduje chociaż mo chłop mnie namawia juz od jakiegos czasu,ale ja niechce,ponieważ ja całe 9 miesiecy wymiotowałam kilka razy dziennie i okres ciązy to był jakis koszmar dla mnie i nie jestem gotowa jeszcze zeby przeżyc coś takiego drugi raz:)ale w sumie moje koleżanki które rodziły drugie dziecko twierdzą że łatwiej i szybciej im poszło niż z pierwszym :) justina fajna fryzurka:)zastanawiam sie jak Ty to zrobiłaś że nie widać po tobie że dwujke dzieciaczków masz?taka jesteś szczupła:)i gratulacje odwagi że tak króciutko wloski obciełaś ja to sie jeszcze w życiu nie odważyłam mieć aż tak krótkich i chyba sie raczej nie odważe:) a my wczoraj w szpitalu byliśmy bo olivka ma grype na szczescie nie świnska chociaz teraz to niewiadomo bo czekalismy oczywiscie 5 godzin w poczekalni z czarmuchami i ciapuchami i kilka osob było własnie zarażonych podobno,ale nie mamy sie co martwic:)i po północy doktorka zbadała Olivke dopiero i ku mojemu zaskoczeniu dali jej coś wiecej niż paracetamol bo dostała ibuprofen jeszcze i jakis tam lek na grype,nie pamietam nazwy:)ale myslalam ze szlak mnie trafi jak z tymi brudasami musialam czekac tyle godzin bo nie dosc ze nie bylo jak nakarmc tego dziecka i przewinąć to zachować sie te śmierdziee nie umią jak te małpy w zoo biegały,szok,nigdy wiecej tam juz nie pójde;/byłam tam jedyna biała i chyba 30 czarnuchow,koszmar bo dziecko moje z 40 stopni gorączki miało i ciągle na rękach i spać chciała,ale nie mogła i nocka nie przespana a teraz ciagle mama i mama i mam nadzieje ze jej przejdzie szybciutko:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki, sama nie wiem czemu sie zdecydowalam na taka fryzure, ale zaszalałam :D pierwszys raz mam taka fryzure, ostatnio mialam jak mialam 5 lat i lezalam w senatorium mama mnie obciela tak krótko :D ale raz sie zyje, wlosy odrosna, co do figury to nie jestem az tak szczupla, brzuch mam spory, troche cwiczylam kupilam sobie cross trainer i troche brzuszkow 2 miesiace cwiczylam, ale schodzi tez z karmienia, az sie nadziwic nie moge jak dzis poszlam po spodnie do sklepu kupic i mam wszystkich rozmiar 88888888888888888888888888 :OOOOOOOOOOOOOOOO szok a jak urodzilam malego w nic sie nie miescilam i musialam kupic spodnie rozmiar 14 :D a teraz 8 :):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwocha, no skoro tak sie emczylas, to sie wcale nie dziwie, ze nie chcesz... skad jestes w uk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikalo
miedzy moimi dziewczynkami jest 11lat różnicy ale jest ekstra obydwa porody szybkie i prawie niezauważalne hihi tylko teraz troche zostalo mi do zrzucenia i mam nadal spuchniete palce czego nie mialam w 1szej ciąży ale bylam mlodsza i moze dlatego dzisiaj jade z mala do laryngologa bo drapie sie w jednym uchu az do krwi,słyszy dobrze nie placze wiec chyba jest ok tylko od tego drapania ma krew i strupki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwocha212
no to niezle,3 rozmiary w dół:)ja kupuje koszule romiaru 14 ale i taki mi cycki wychodza i tak a wiekszych rozmiarów nie było juz haha ja mieszkam w LOndynie:) a z tymi uszkami to ja też miałam ale nie szłam do lekarza bo mi ktos powiedział że jezeli dziecko sobie tak robi to przez zęby a własnie jesteśmy na tym etapie wiec myślałam że to dlatego a jak lekarz jej ogładał te uszy to okazało sie że są czerwone w środku i grypa;\ a co najbardziej mnie zaskoczyło to na moje ptanie dotyczace wychodzenia na dwór lekarka popatrzyła sie na mnie dziwnie i powiedziała:" a dlaczego macie nie wychodzic"? nie odpowiedziałam nic ale w polsce jak ma sie grype to z łożka nie wolno wyjść haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwocha, wiesz, jest jakies szalenstwo w tej metodzie. no ale i tam mama wie, co najlepsze, wiec sama uznasz, czy mozecie wyjsc na dwor czy nie. i lepiej dobrze sobie dobierz stanik i nos raczej wieksze ubrania, niz za ciasne, bo okropnie to wyglada, naprawde ;) ja dzisiaj mierzylam staniki. 34b za mala miska, obwod troche za luzny. 32c, miska okej, ale obwod za ciasny i juz mnie szlag trafia :/ mam chybz tylko 4 staniki, w ktorych chodze na zmiane. reszta poszla do kosza :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwocha212
hm..?nie nosze za małych ubrań:)miałam na myśli to że nawet największe koszule rozchodzą mi sie w cyckach bo cycki mam aż takie wielkie:)po prostu nie moge chodzic w koszulach bo wszedzie mi wisi a w cyckach zamałe:)i kupiłam najpierw koszule rozmiar 10 i okazało sie zamale i poszłam wymienic na 12 i zamałe wiec wymieniłam na 14 i nadal za male a wiekzych w sklepie nie mieli wiec juz nie wymieniałam i zostawiłam sobie jak biust sie zmniejszy może kiedyś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwocha212
ivette proponuje rmar stanika 34 c :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwia ja tez wszystkie bluzeczki mam male rozmiary ale cyce wielkie, koszule jak kupie takie jak koszulki to mi sie dziubek kurna robi :D bo cyc konkretny, jaki masz rozmiar? ja mam 90D a jeden do karmienia mam 85E:D ale raczej mam 85-90D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwocha212
ja mam rozmiar 85 E:)ale ja mam jednego cycka duzo wiekszego od drugiego i tak jednego cycka powinnam miec miseczke C a drugiego E wiec jak kupie stanik D żeby było tak pośrodku to jak stoje to jest wszystko ok,gorzej jak się schylę to wtedy mi wypada ten cycek hehe jaja normalnie:)i musze mieć 85 E:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podobno jak sie karmi tak jest, ja mam prawego troche wiekszego, podobno ta piers co jest mniejsza to czesciej sie dostawialo dziecko, trzeba do wiekszej czesciej dostawiac zeby byly zblizonej wielkosci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwocha212
do wiekszej trzeba częsciej dostawiac?a nie na odwrót?hm..?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne ze do wiekszej piersi, coz z tego ze bedzie sie do mniejszej wiecej przystawiac i z niej znowu sciagac :) a jak z wiekszej sie bedzie bardziej sciagac to wtedy bedzie malała i moze dobic do tej mniejszej :D chyba jasno napisalam bo tak napisalam jak analfabetka :D a to moj domi http://www.youtube.com/watch?v=Eg3xYIkhJhs http://www.youtube.com/watch?v=BDcwKCowuro http://www.youtube.com/watch?v=Q4Z7s1NsNjs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz przeczytałam ze zle napisalam :D sorry tak do wiekszej sie czesciej dostawia hahaha ale napisalam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwocha212
no zamotałam sie teraz troszke hehe a ja własnie czytałam gdzieś ze do mniejszej piersi trzeba przystawiac wtedy beda takie same bo jeden cycek jest wiekszy jezeli czesto przystawiasz do niego to tam sie mleko ciagle produkuje i dlatego jest duzy bo duzo mleka tam ciagle jest,nie wiem,ja staram sie na przemian karmic bo mój głodomor jak zje z jednej piersi to jeszcze musi drugą opróznic przy okazji:)a z tej wiekszej samo mleko zawsze mi leci,komedia:D teraz jeszcze zaczeła mnie gryść swoimi ząbkami wiec cięzko jest:) zaraziła mnie Olivka i teraz ja mam gorączke bół gardla i miesnie mnie bolą a tu księżniczke całymi dniami na rękach trzeba nosić bo inaczej płacze:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwocha212
jusina zaraz Ci wkleje zdanie położnej z polski na ten temat: "Jeśli zaś jedna pierś jest większa, to zapewne jest częściej ssana przez dziecko = częściej pobudzana i stąd ta różnica. Powinno pomóc częstsze przystawianie do mniejszej piersi - aby ją zmobilizować do pracy." A synka to masz zdolniache:)super,umie już po zabawki sobie pełzać:)najepsze było to jak powiedziałaś że samochodzika nie wolno a on musiał sobie go dotknąć:D dzieci chyba jak słyszą nie wolno to jeszcze większe mają chęci żeby coś pooglądać haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwocha, 34c na mnie wisi, obwod okej ale miski ogromne :/ juustina, no to kurde masz czym oddychac :D ja przed ciaza mialam 7075b, teraz mam 34b, 32c czyli 70-75 b-c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to juz nie wiem jak z tymi cyckami jest :D ja tez staram sie na przemian, nawet wydaje mi sie ze czesciej z tego mniejszego go dostawiam ale i tak roznice wiadac :D powiem ci sylwia ze z dnia na dzien coraz lepiej mu idzie to pełzanie, bo nogami umie raczkowac ale rekami nie umie przebierac :D dlatego nogami sie przesuwa do przodu a potem kladzie sie na brzuch i podciaga :D fajnie jak filip sie bawi i dominik do niego dochodzi, mamy ubaw :D u mojego juz niedlugo wyjdzie szósty ząb, zamecza mnie te jego zeby :/ a dzies ma 6 miesiecy rowne :) ale zlecialo, w srode ide zwazyc dziada zobaczymy jaki kloc jest :) ile waza wasze brzdace i ile zebiskow maja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak ale twoja to duza :P a ja mowie o tych niemowlakach, grudzien - styczen - luty :P moj filip wazy 15 i zebow ma 20 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwocha212
justina a u mnie jest na odwrót:)Olivka rękami umiała przebierać a nogami nie i do tej pory nie chce raczkować chyba ze zobaczy coś bardzo bardzo interesującego to siedzi na tyłku i rękami sie przesuwa:D ona woli chodzic albo stać i trzyma mnie za palce i biegamy po całym domu:D czytałam że to normalne,że częsc dzieci omija proces raczkowania:D moja Olivka też jest z tych wiekszych dzieciaczków bo za tydzień bedzie miała 10 miesiecy ale mimo tego ma tylko dwie jedynki na dole i to jeszcze do połowy jej dopiero wyszły a waży 9,300,jest ponad tą skale i jak na dziewczynke w tym wieku to jest dużo,ale nie widać po niej aż tak bardzo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w porownaniu do takich smyrdów to duuuza, tak jak porownanie wieku filipa do maluchow to jest jak niebo a ziemia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi tak ten czas leci, jak sobie pomysle, ze "niedługo" beda mieli swoje sprawy i nie potrzebowali tak mamusi az serce kraja :( niby filip ma 3 latka ale zlecialo nie wiadomo kiedy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale takie wieksze dzieci to tez chyba fajne sa co? pogada jkuz normalnie, powie co chce itd :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pewnie ze fajne! ale to odnosilo sie do mojego pytania o wage i zuzebienie maluchow a ty pisalas o swojej prawie 2 letniej :D wszystkie dzieci sa super niezaleznie od wieku, no oprócz tych niedobrych np z adhd :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaneta2400
Cześć dziewczyny powiem wam tylko tyle ze moja córcia ma 7 lat i czasem marze żeby miała z powrotem 3 latka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×