Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość AAbbccc

Najlepszy ginekolog w Toruniu?

Polecane posty

Gość Ewelinda9876
Ja nie byłam jeszcze u żadnego ginekologa w Toruniu, oj przepraszam u jednego - u pani Ewy Szulist. Wrażenia - mieszane. Niby wszystko mi wytłumaczyła, cykl rozrysowała z uwzględnieniem temperatury i śluzu. Ale mówiłam jej,że nie mogę w ciążę zajść,że rok się staramy,a ona,że to nie jest aż tak długo.Nie przejęła się moim problemem,kazała mierzyć temperaturę. Szukam lekarza ginekologa-endokrynologa w Toruniu, poleci ktoś? Albo tylko endokrynologa.chyba mam za wysoki poziom prolaktyny.Mam objawy na to wskazujące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evraevraevra84 -miałam obustronne zapalenie przydatków+ropień jajnikowo-jajowodowy wielkości pomarańczy!Lekarze chcieli wycinać, ale Kipigroch zastosował dłuższe leczenie antybiotykami (miesiąc w szpitalu) i dzięki temu mam 2 jajniki, a teraz stałą kontrolę, zawsze usg i wszystkie potrzebne badania.Po prostu wiem,że jestem zdrowa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiaczek123456
upupup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiaczek123456 -Kipigroch jest też położnikiem a właściwie przede wszystkim, wiem, bo jak do niego chodzę to prawie same babeczki w ciąży.Jak rozmawiam z nimi w poczekalni to niejednej już pomógł i są zadowolone, a do tego pracuje w szpitalu na Bielanach. Osobiście nie mam dzieci i się nie staram, więc mogę tylko napisać o tym co słyszałam i widziałam.Problem polega na tym,że ile ludzi tyle opinii.Jak leżałam w szpitalu to kobitki chwaliły też Paluszyńskiego, ale tu widzę różne opinie.Osobiście go nie znam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evraevraevra84
Noctua dzieki w razie jak mi sie zdarzy bardziej powazniejsze zapelenie to skorzystam z niego, bo mialam juz dwa razy ale wyleczylam antybiotykiem + specyfikami dopochwowymi i czopkami,ale czytając na forach wiem ze mialam lekki przypadek bo są ciezsze tak jak ty ze muszą lezec w szpitalach:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zoska77
Dziewczyny wiecie coś na temat doktor Modrzewskiej? Bada delikatnie? Trafnie diagnozuje? Proszę o jakieś opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ToJaMamPytanko
Modrzewska przyjmujac na NFZ jest miła, ale badania sa bolesne, krotkie, dlatego bylam moze z 3 razy mimio ze mam ja pod nosem, a bo tak to wole chodzic do Gbiorczyka. Troche olewczy stosunek do pacjentek i wizyta bardzo szybka, nie polecam, chyba ze na zwykla kontrole to wtedy moze byc ta modrzewska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniamania
Nie umiem powiedzieć który lekarz ginekolog jest najlepszy. Ja osobiście chodziłam do dr Paluszyńskiego który prowadził moją ciążę byłam i jestem zadowolona z jego usług,jest miły, delikatny ma podejście do pacjenta. Nawet jak wylądowałam w szpitalu potrafił zainteresować się swoją pacjętką(nie to co inni),a dużo widziałam. Rzadko się zdarza, żeby lekarz prowadzący ciążę był przy swojej pacjentce podczas porodu, a ja miałam zaszczyt mieć swojego lekarza przy porodzie, chyba to jest też ważne. A wizyta + usg - 100zł. Sami wyciągnijcie wnioski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paluszynski i 100 zł ze wszystkim bierze? moze dlatego ze w ciazy chodzilas czesto? jakmozecie podawajcie tez ceny waszych ginekologow(to tak jeszcze na przyszłość)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankasasanka1973
ile bierze stankiewicz podczas pierwszej wizyty???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drogie koleżanki, słuchajcie, pilnie potrzebuję pomocy. sprawa banalna. do jakiego ginekologa się zgłosić na pierwszą wizytę? mam 19 lat i chodzi mi tylko o przepisanie tabletek. chodzi o to, żeby to było jak najszybciej. byłoby super, gdybyście mogły mi orientacyjnie napisać, ile taka wizyta może kosztować. dziękuję. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzel_torun_SSSSSSSSSSSSSSS
gbiorczyk wizyta przyjemna i o wszystko mozna wypytac, z usg i cytologia (ktora na pewno ci zrobi skoro nie mialas) to 100zł a z kobiet dr Denninger tez 100zł teraz prywatnie to juz rzadko kto bierze mniej niz 100zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yegwfsgfruskgdbvkbskhcvx
Stankiewicz bierze za wizytę 225 złotych. Kompetentny,rzeczowy ginekologi. Chociaż....chodziłam do tej pory do Gbiorczyka i w porównaniu z nim stankiewicz jest jak dla mnie zbyt oschly....budujący dystans.Wizyta w niego byla dla mnie stresem....Aczkolwiek polecam bo to madry doktor...i czasem warto sie spostresować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toruniankaaa
225zł za co to chyba najdrożej w toruniu! a ile sie czeka przeciętnie do tych ginków bo z tego co słyszłam u niektórych nawet do 2 miesięcy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałam się spytać czy pani dr Danninger Jolanta przyjmuje na uniwersyteckiej na NFZ? Ktoś w tym temacie tak napisał ale w styczniu 2009 roku także nie wiem czy to aktualne... Może zna ktoś dobrego ginekologa w Toruniu co przyjmuje na NFZ? Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minissssssssssiston
nr na uniwersytecka do poloznej: 56 611 99 28 tam sie wypytaj tam ginekolodzy na nfz przyjmuja za darmo, zalezy do kogo nieraz dlugo sie czeka, nieraz nie, tylko nie zapisuj sie do Rzypa to cham do potegi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toruniankaaa
danninger przyjmuje prywtnie na fałata a tak to pracuje w szpitalu w chełmży wiec na nfz juz chyba nie przyjmuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzel_torun_SSSSSSSSSSSSSSS
Mam do pań pytanie czy ktoras wie czy dr gbiorczyk nie planuje urlopu w ten tydzien przed swietami wielkanocnymi???? bede wtedy w polsce i chcialam sie do niego wybrac bedzie to akurat wielki czwartek-piątek, a zalezy mi zeby isc do niego a nie do jakiegos innego. z góry dziekuje za odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
był ktoś u Winiarskiej? Ona przyjmuje razem z ginekolog Sinica na fałata na NFZ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mullinka
wiwa23 nie idz do winiarskiej lepiej idz do sinicy dobrze ci radze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mullinka- czemu nie mam iść do winiarskiej? słyszałam że sinica nie jest za fajna... Już sama nie wiem do kogo mam iść...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też szukam gina ale potrzebuje w miare szybko, najlepiej poniedziałek lub wtorek, dzis zrobiłam hcg-sama bo gina w przychodni kazała mi poczekac 2 tygodnie, chyba oszalała!!! nie wiecie u kogo nie ma długich kolejek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minissssssssssiston
idz do "nasz lekarz" na laziennej, poszukaj w necie telefonu i zadzwon i powinni cie przyjac w pon albo wtorek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślicie że Kipigrioch jest dobry, trochę poczytałam i nawet przypadł mi do gustu, żeby tylko nie trzeba było do niego długo czekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minissssssssssiston
Kipigroch jest dobry, prowadzil ciąze mojej przyjaciolki i go chwaliła, tam jeszcze Rózycka przyjmuje tez jest ok, ale kipigroch chyba lepszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jutro idę go Kipigrocha to napisze jak wrażenia na jego temat, dodoam że ide do niego po raz pierwszy. kazał mi przyjść przed 19, a wiem że przyjmuje go 19ej, więc bede pewnie na końcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gruba krecha zielona
ja miałam kontakt z kipigrochem w szpitalu i stwierdzam ze jest taki sobie. Ale to pewnie zalezy kto z jakim problemem idzie do niego. JUż bardziej poleciłabym Jackowskiego albo Łojko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na temat p. Kipigrocha: Nie będę narzekać że musiałam czekać w poczekalni ok 1.5 godz. bo jestem wdzięczna że w ogóle mnie przyjął. poszłam do niego w sprawie ustalenia ciąży bo pani doktor w przychodni kazała mi poczekać 2 tyg ale która by czekała? zrobiłam sobie hcg i już po tym mniej wiecej wiedziałam że jestem ale pan Kipigroch mi to pokazał wykonując usg- 5 tydzień. Wywarł na mnie pozytywne wrażenie i na pewno do niego pójdę za miesiąc, troche kiepsko bo kazał mi zrobić podstawowe badania-morfologię, mocz, toksoplazmozę, TSH i inne ale odpłatnie. Czy kobiecie w ciąży nie przysługują te badania za darmo? czy to zależy od lekarza? napiszcie bo naprawdę nie wiem a po co mam płacić jeśli sie to należy ciężarnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×