Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość AAbbccc

Najlepszy ginekolog w Toruniu?

Polecane posty

Gość gyguyjftkyfrmjtydxrts
doktor józefowicz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikifor1999
nie mogę dodzwonić się do doktora g.czy zmienił telfon?mam numer 601932730.chciałam umówić sie na piątek lub wtorek.dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupup
moze nie moze odebrac bo ma pacjentki, moze bateria mu siadla,moze wzial urlop...lekarz tez czlowiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moze by tak
a ja polecam dr kocha i zdania nie zmienie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madagaskarka 19781978
każdy ma coś na sumieniu.ty he he he pewnie też.nie ma to jednak wpłyowu na to jak pracujesz bedąc kominiarzem nauczycielem listonoszem czy tez lekarze. nie mieszajmy życia osobistego z pracą-to nie post na stronie PUDELEK tylko post zatytuowany najlepszy ginekolog w toruniu.doktor gbiorczyk do którego chodzę bardzo sie stara i nigdy nie czulam się przez niego zlekcewżona czy też potraktowana przedmiotowo.dba wg mnie o pacjentki.poleciła mi go moja pani doktor która kiedyś pracowała w mojej przychodni i od tego czasu do niego chodzę.posty negatywne pewnie wypływają z rozgoryczenia niektórych pacjentek że np nie mogą zajśc w ciażę.obwiniają za to swoich ginekologów.przypisują im brak wiedzy itd.bez sensu.wielkie kliniki też czasami nie są w stanie przeskoczyc natury.zwyciężyc z nią.czasam w życiu tak jest.ciaza nie jest chcelebem powszednim.nie przydaza się niektótym ot tak.i w tych przypadkach to nie brak wiedzy czy brak kompetencji tylko po prostu zrządzenie losu.dajcie spokój z tak negatywnym podejsciem do kogokolwiek.lekarz nie jest bogiem.nie przykłada rak i nie uzdrawia.on leczy.a na niektóre choroby nie ma lekarstwa.ciaże odkąd swiat swiatem konczyły sie poroniniem czasami (bo natura wie co robi-elminuje wady genetyczne itd) , niektóre kobiety były bezpłodne, ich meżczyźni też i nic nie mozna z tym było zrobi...doktor gbiorzyk jako doktor jest ok.rezta mnie nie interesuje.pozdrawiam doktora-chociaż mam nadzieję ze niektórch postów na tym forum nie przeczytał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kb z torunia
a co ty z ta ciaza tak wyskoczylas co???? ciaza to nie wszytsko , kobiety maja takze inne problmy ze swym ukladaem rozrodczym niz tylko to by zajsc w ciaze. ja juz jestem matka i na pewno ginekologa ktory poprowadzil mi ciaze nie szukalam na forum-to jakas paranoja 21 wieku!!!!! ale skoro juz tu trafilam to sorry ale takie pisanie ze gosc jest mily i mowi do malolat na TY a ona sie tym podnica itp mnie nie przekonuje ze jest dobrym lekarzem. a pisac mozna rozne rzeczy o danym lekarzu nie tylko same pochwaly!!!!!! nieststy stwierdzam ze tylko kobiety po 40 moga stwierdzic jaki lekarz jest dobry a jaki nie. takie kobiety juz wiele w zyciu przeszly i roznych lekarzy odwiedzily i co nieco wiecej wiedza niz podniecona 20-latka. dlaczego te wszystkie co go chwala sa cacy a te co napisza troche slow krytyki sa beee i powinny zniknac z forum???? a ty co tak go bronisz???? rodzinka czy co???? a kazdy pisze to co chce, jedni na serio inni dla picu. takie zycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie forum stalo sie zenada i jakas malolata ktora podszywa sie za 20nickow wypisuje glupoty albo jakies nazwiska. O doktorze J.G chyba jest za dyzo na forum i nalezy z tym skonczyc. Zgadzam sie ze o tym kto jest na prawde dobry moze powiedziec dopiero starsza kobieta albo taka ktora juz sporo razy chorowala na jakies sprawy ginekologiczne! i zzaznaczam juz po raz ostatni ze na moje moglby miec 80 lat i nie obchodzi mnie jakie jest jego zycie prywatne ale w jaki sposob leczy i traktuje pacjenki, bo tak jak juz ktos napisal do chama na pewno nie chcialabym chodzic(np Rzyp)bo o pacjentow nalezy dbac a w dzisiejszych czasach trudno o taka usluge. Macie cos do powiedzenia to prosze mi napisac cos wiecej np o doktorze Kochu, paluszynskim,wojtynku..... a nie non stop o gbiorczyku bo o nim to wiem z wlasnego doswiadczenia a o tamtych np NIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok. to sie pytam po raz kolejny! kto zna doktora Szelca ? Prowadził mi ciążę , jestem zadowolona bo dziecko jest zdrowe. Nie żałował skierowań na USG ani nie narzekał jak prosiłam o dodatkowe np. na toksoplazmozę ( chyba dobrze zapamiętałam nazwe hi hi) a wasze opinie są jakie?? Paluszyński tez mnie badał jak byłam na patologii w szpitalu i nie narzekam na niego. A kto zna doktora Gawińskiego z Bydgoskiej??? Poleciła mi go położna ze szpitala , mówi że jest najlepszy ale ja go osobiście nie poznałam. Była któraś z Was u niego???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do torunianka
ja ci moge wiele napisac o kochu. bo chodzilam do niego przez cala ciaze, jest super, i wiele razy tu o nim pisalam pisz pytania jak masz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to napisz gdzie dokladnie przyjmuje tzn czy tylko na kosynierow????czy moze gdzies blizejj centrum???i ten tel aktualny: 0 601 349 549 bo to ze stronki ktora podala LINEA16kilkadziesiat postow wczesniej, no i czy mzna sie jego o wszystko zapytac. PS: w koncu udoskonalili forum i mozna zglaszac posty do usuniecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do torunianka
mam ten sam numer do niego, ja chodzilam do niego tam na kosynierow , w przedszkolu "sloneczko' :) mowil ze cgce otworzyc wiekszy gabinet z recepcja itp, ale chyba narazie jeszcze nie zrobil tego jest super sympatyczny, mozna sie o wszystko zapytac, no koniec wizyty jeszcze sie pyta kilka razy czy pacjentka ma jakies pytania, ciagle usmiechniety, sprawia wrazenie "dobrego wujka", ale co do jego kwalifikacji i umiejetnosci zawodowych tez jestem do niego przekonana i wiem ze wszystko robi dobrze i fachowo, napewno ma wieloletnia praktyke w zawodzie, moge go z calego serca polecic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do torunianka
jak ja chodzilam to bral 70zl plus usg 10zl= 80zl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja_p
Z waszych opini wnioskuję ze bardzo dobrzy są ginekolodzy w matopcie(Wojtynka i Stankiewicz).Mogłybyście napisać ile oni biorą za wizytę??? Z góry dziekuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady H
Byłam u dr Gbiorczyka i dr Kocha, więc mam porównanie Niestety rozczarowałam się dr Gbiorczykiem- zachował się jak większość lekarzy, u których byłam wcześniej- wysłuchał, wypisał receptę na lek, który mi nie pomógł i nara Ale to dr Koch okazał się 100% profesjonalistą- znalazł prawdziwą przyczynę mojego problemu, (wcześniej konsultował się w mojej sprawie z żoną, gdy przez telefon tylko wspomniałam mu o co chodzi), przy mnie w gabinecie dzwonił do laboratorium żeby dowiedzieć się o badania, które mi zlecił Jestem mu nieopisanie wdzieczna, bo przed nim odwiedziłam mnóstwo lekarzy, brałam tony leków i nic mi nie pomagało, a dr Koch jako jedyny rozpoznał w czym tkwi problem Jedynym minusem mogą być warunki przyjmowania- gabinet jest malutki, a ściana do poczekalni cienka i czasami moze być coś słychać, ale jeśli mam otrzymać fachową pomoc to naprawdę mi to nie przeszkadza a jeśli o dr Gbiorczyka chodzi to nie polecam na poważne dolegliwosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupup
a mozemy wiedziec na co bylas chora?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość up2up2up2
a dlaczego konsultował się z żoną?ona jest lekarzem czy też pytała..kochanie miałaś to samo....jak ciebie leczono????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Akademickiej kto chdził
Nie ważne dlaczego sie konsultował z żoną, ważne jest to że szukał przyczyny i ją wyleczył!!!!! Ja idę jutro na wizytę do przychodni Akademickiej na Gagarina , tam przyjmuje jakas pani doktor G....... ( nie usłyszałam dobrze nazwiska - taka starsza kobieta) - czy ktos juz u niej był?????? Niestety chyba ide tylko potwierdzić chorobe bo z tego co wyczytałam w necie to już wiem co mi dolega :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanieeeee
czy slawomir koch przyjmuje w domu? znalazlam taki adres: Konstytucji 3 Maja 25 m 8 wiec stad moje pytanie, a wogole to poszukuje ginekologa prywatnego ktory nie bierze drogo za wizyte, z waszych postow wywnioskowalam ze dr koch i gbiorczyk duzo nie biora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dok
Witam! mam problem, biorę cilest i jutro powinnam zacząć po 7 dniowej przerwie, ale nie mam recepyt, nie jestem z Torunia tylko tutaj studiuję, mam swoją panią ginekolog w swojej miejscowości i zawsze mam od niej receptę, ale po prostu nie zdążyłam odebrać, będę mogła iść do niej dopiero w poniedziałek, a tabletkę muszę przyjąć jutro wieczorem. Czy jest wśród Was ktoś kto ma do sprzedania choćby listek bo np. przerwał ich stosowanie? Jeżeli nie to proszę o radę do jakiego ginekologa mogę iść z prośbą o receptę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dr gbiorczyk dzis przyjmuje od17 lub 18 na bazynskich w przychodni on na bank ci wypisze recepte, jak nie zdazysz dzis to jutro od 15 chyba jest do wieczora!jak cos to zadzwon sie spytaj: 601932730

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkflkdufodjnmv.cvjglidufglnmx
czy w przychodni na bazynskich maja dobry sprzet????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yujftdcy
a dla ciebie dobry sprzęt to jaki sprzęt????sprzęt na którym zobaczysz rysy twarzy dziecka????dochodzimy do absurdu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalia_86
witam dziewczyny, czy mozecie mi polecic ginekologa, ktory wypisze mi bez problemu recepte na tabletki 72h po?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupup
idz do tej przychodni na szerokiej "nasz lekarz" tam na bank ci wypisze bo kumpela byla tam jeden jedyny raz po to, lekarze tam jacys siedza od rana do wieczora!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monte_
Też aktualnie szukam dobrego ginekologa... Tak więc może jakaś obiektywna opinia o kimś? Z góry dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafeteriaaaaaaa
16 stron na ten temat wiec mozesz sobie poczytac:) wiecie gdzie mozna wykonac badania pranetalne??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nokturn
ja byłam już kilka razy u doktora Łukasiewicza i nie żałuję. przyjmuje na rabiańskiej (w mieście). Bardzo sympatyczny człowiek. strasznie się bałam pierwszej wizyty, o czym mu zresztą powiedziałam :) był bardzo kulturalny, spokojnie odpowiedział mi na wszystkie moje pytania, nie pospieszał, nie był niecierpliwy.polecam każdemu, kto chce, tak jak ja, żeby jego pierwsza wizyta nie była niepotrzebnym stresem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×