Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość AAbbccc

Najlepszy ginekolog w Toruniu?

Polecane posty

Gość linea16
Z MOJĄ CIĄŻĄ JEST WSZYSTKO OK.POTRZEBUJĘ LEKARZ Z PRAWDZIWEGO ZDARZENIA.ZNAM KILKA PRZYPADKÓW KOLEŻANEK KTÓRE SIĘ ZAWIONŁY NA GINEKOLOGACH.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkflkdufodjnmv.cvjglidufglnmx
czy w przychodni na bazynskich maja dobry sprzet????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dr Igor Kozankiewicz
slyszal ktos o nim????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tinkaa***
też pytałam o Kozankiewicza ? byłam u niego pare razy , kobiety w poczekalni go chwaliły :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dr Igor Kozankiewicz
tylko ciekawe za co go chwaily?:) za mila atmosfere, delikatnosc? czy na prawde sie zna...pytam bo widzialam zdjecie i wyglada na mlodego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość torunianka23
dr J.GB tez jest mlody i wg mnie dobrze leczy, chociaz z wygladu to nie mozna oceniac czy ktos mlody czy nie bo roznie ludzie wygladaja w kazdym wieku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość linea16
ZAWIODŁY SIĘ NA LEKARZACH. ONI MÓWILI CUDOWNE RZECZY ŻE WSZYSTKO JEST Z ICH DZIECMI W PORZĄDKU. JEDNA Z KOLEŻANEK W DNU PORODU URODZIŁA MARTWE DZIECKO A LEKARZ MÓWIŁ ŻE JEST OK. I JAK TU IM UFAC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość torunianka23
dowcipne:) no ale koniec juz durnych gadek o J.G ile ma lat,jak wyglada itp, kazdy ma swoje zdanie i tzreba uszanowac je, wiec jak ktos ma powody to niech chwali kogo chce i krytykuje ale powod podawac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AWHDFCUSADKJUHBFCUJ
TORUNIANKA A MOZE WIESZ CZY TEN GB PRZYJMUJE TEZ GDZIES W OKOLICY TORUNIA....SLYSZAŁAM ŻE GDZIES W KOWALEWIE CZY CZYMS TAKIM..MOZE TAM NA KASĘ A NIE TYLKO PRYWATNIE....I SLYSZALAM ZE GDZIES JESZCZE ALE NIE WIEM GDZIE....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość torunianka23
prywatnie przyjmuje w wabrzeznie jeszcze a ty chcesz na kase chorych??? na kase chorych to na uniwersyteckiej w toruniu(ale dlugo sie czeka) i chyba w pluznicy bo tam chyba jest dyrektorem, nie wiem dokladnie zadzwon do niego i sie zapytaj jest ok wiec na bank ci odpowie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj byłam pierwszy raz u pana GB, spoko naprawdę, jakoś tak na luzie. Budynek, w którym przyjmuje to masakra, ale gabinet spoko, bada delikatnie, mnie badał podczas miesiaczki, a i tak nie było najgorzej... więc poki co zdanie mam dobre:) wsytawil mi tez recepty bez daty,zeby nie bylo problemu z kupieniem pozniej.. spoko gosc.dzwoilam i tego samego dnia mnie przyjął. polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiujhsbjn
gdzie byłaś w toruniu że ten budynek to masakra...bażyńskich to masakra czy przyjmuje w innym miejscu...????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a kto to
GB - o kogo chodzi????? nigdy nie pójdę na badanie podczas okresu feeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość torunianka23
J.GB to sobie poczytaj wczesniej,przyjmuje na bazynskich bo tam wynajmuje gabinet:)zawsze w piatki i dlatego na piatek zapisuje z tyg wyprzedzeniem a wtorki i czwartki to krotko jest w trn. Zalezy jak sie trafi... poszlas tego samego dnia co dzwonilas i mialas okres???to nie mozna bylo poczekac?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a kto to GB
torunianko23 jakas ty mila jak cholera !!!!!! jak bym miala czas to bym posiedziala i poczytala ale ja nie siedze caly czas przed kompem tak jak ty !! no ale skoro ty wolalas wypisac taki dlugi post zamiast napisac 2 slowa imie i nazwisko to .... zal no i wlasnie dlatego to forum jest takie a nie inne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość torunianka23
jacek gbiorczyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a kto to gb
no prosze a jednak można odpowiedziec dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skowroneczek
witam . możecie mi podac dokladny adres gabinetu dr gbiorczyka?? i ile kosztuje wizyta. od tygodnia jestem w toruniu i jeszce nie orietuje sie za bardzo. z gory dziekuje pozdrawiam Was wszystkie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupup
jak zadzwonisz to ci wszytsko powie przez tel, numer znajduje sie w postach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no teraz powinien byc spokoj, jeszcze raz powtarzam to nie ja te bzdury powypisywalam wczoraj wieczorem!!!i dajcie swiety spokoj wystarczajaco jest o J.G na pozostalych stronach i jak ktos jest ciekawey to niech je przesledzi a nie wciaz pyta o niego!!! Wypowiedzcie sie na temat innych lekarzy!! PS: nauczka na przyszlosc jak pisac to pod czarnym nickiem bo widac duzo niedorozwojow jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rzyp ile on bierze
Chcialam was przestrzec przed tym lekarzem, doslownie tragedia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! co za cham!!!!!!! Jest strasznie niedelikatny, opryskliwy, mysli ze jest pepkiem swiata, zadalam mu pytanie a on mnie wysmial...no chyba mam prawo zapytac o cos lekarza, prawda???Wizyta byla strasznie niemila, pzrepisal mi jakies globulki na zapalenie i odeslal..ale wiem ze na kontrole juz do niego nigdy nie przyjde!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankasasanka80
Idzie może któraś z Was w piątek do J.G????Idę pierwszy raz...pzrydałaby się jakaś...dobra dusza u boku....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uvedsvfboyvbsedoyfcbfbvyhcf
DOKTOR STANKIEWICZ.....POLECAM!!!!!!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość egvswgfcauvucgvtsc
polecam doktora stankiewicza,również doktor marchwińską

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×