Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szaninka

Poradzę jaki kolor włosów ci pasuje...

Polecane posty

Gość tysiaczek
a ja??:P mam naturalne ciemne blond włosy z jasniejszymi "pasemkami", niebiesko-zielone oczy, dosyc ciemną oprawę oczu, cera taka jakby opalona:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolus1991
Ja mam podobny problem.. chce sobie zrobic pasemka, ale nie wiem jaki kolor bedzie mi pasowac.. Mam kolor wlosow ciemny blad, oczy zielone, kolor cery jasny, usta jasny roz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość encepence
No bardzo ciekawa jestem. Mój naturalny kolor to ciemny szatyn wpadający ni to brąz ni to rudy, końcówki włosów rozjaśniają sie naturalnie do złotawo-rudawego blond. Mam nietypowe oczy, z daleka wyglądają chyba na zielone lub szare ale gdy przyjrzeć się z bliska są w zasadzie niebieskawe z żółtawą obwódką wokół źrenicy. Koszmar, gdy założę niebieską bluzkę oczy wydają się zielone itd, itp. Cerę mam średnio jasną, bardziej wpadającą w ciepły miodowy odcień niż delikatny bladoróżowy.....Czekam na sugestie. Acha, przetestowałam już płukanki do włosów w kolorze burgund-wiśnia (porażka), oraz koniaku (porażka), bo ten kolor najbardziej wydawał mi się zbliżony do mojego naturalnego, oraz w przypływie geniuszu płukanka typu marchewkowa pomarańcz (też porażka). Jakieś pomysły ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zy was pogielo
? ona nie udziela juz odpowiedzi od pol roku na tym temacie, po co go podnosicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elizabeth__
Mam brązowe włosy, przy głowie ciemny brąz a na końcówkach taki wpadający w rudy. Oczy ni to piwne, ni zielone, ni brązowe. Nie są ciemne. Brwi brązowe i raczej ciemna oprawa. Porcelanowa cera, większość podkładów itp jest dla mnie zbyt ciemna. Ciężko się czerwienię, pasują mi brązy i ciepłe kolory. Mam miękkie rysy twarzy, bardzo łagodne. Ubieram się w stonowanych kolorach i często na ciemno, lubię też mieć ciemne paznokcie. Zawsze marzyłam o blond włosach ale nie mam pojęcia czy nie będę wyglądać w nich nieco wyblakle. Mam loki, a jasne loki są śliczne. Lubię ubierać się na ciemno i miałam nadzieję, że jasne włosy mnie nieco rozjaśnią. Nie chcę zrobić z siebie barbie, ale strasznie podobają mi się takie słowiańskie włosy. Jaki odcień mam dobrać?? Proszę o pomoc. P.S. Czy pasował by mi kolor gorzkiej czekolady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość encepence
Nie pogieło nas, po prostu tego nie wiedziałyśmy......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baloo
Hej :) bardzo byłabym wdzięczna jeśli pomogłabyś mi z dobraniem koloru...mam zielono-szare oczy,brwi i rzęsy ciemne..cera gładka,policzki lekko zaróżowione,noszęokulary..moje włosy sięgają łopatek..naturalnie są ciemno brązowe,ale rozjaśniłam,je najpierw pasemkami,a potem dodałam brąz jaśniejszy do naturalnego..teraz chciałabym jednolitego koloru,podobają mi się takie ciepłe brązy..ale kompletnie nie wiem czy będzie mi to pasować,w internecie nie mogę znaleźć żadnych fajnych zdjęć,pomożesz?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baloo
Hej :) bardzo byłabym wdzięczna jeśli pomogłabyś mi z dobraniem koloru...mam zielono-szare oczy,brwi i rzęsy ciemne..cera gładka,policzki lekko zaróżowione,noszęokulary..moje włosy sięgają łopatek..naturalnie są ciemno brązowe,ale rozjaśniłam,je najpierw pasemkami,a potem dodałam brąz jaśniejszy do naturalnego..teraz chciałabym jednolitego koloru,podobają mi się takie ciepłe brązy..ale kompletnie nie wiem czy będzie mi to pasować,w internecie nie mogę znaleźć żadnych fajnych zdjęć,pomożesz?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BEJA
CZESC MAM PROBLEM Z KOLOREM MUJ NATURALNY KOLOR TO CIEMNY BRAZ I OCZY MAM ZIELONE JAKI KOLOR WLOSUW MI DORADZISZ ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alus
mam piwne oczy wlosy brazowe pod slonce z rudawym odcieniem jaki kolor mam dobrac z blondow czy raczej z jakis ciemnych??pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agun
mam niebieskie oczy ,usta dosc jasne usta,cere morelowa(mam piegi) prosze o rade.a jesli mozesz to jakie sciecie bys polecala??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć.Mam brązowe oczy z ciemną oprawą i skórę która szybko się opala.Mój naturalny kolor włosów to ciemny blond.Teraz mam jasne blond pasemka ale chcę coś zmienić.Zastanawiam się czy pasowałyby mi cienkie,gęsto położone pasemka w kolorze bardzo jasnego popielatego blondu....Co o tym myślicie??A może ufarbować całe włosy na popielaty brąz? :p Czekam na porady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey! Mam zamiar sobie zrobic pasemka i zastanawiam się jakiego koloru by mi pasowały. Mam piwne oczy, ciemne brwi, włosy ciemny blond, jasnąkarnacje. Chciałabym zrobic sobie ciemne pasemka, ale moje koleżanki mi mówią żebym sobie zrobiła blond.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ineczka n
Katie mi sie wydaje ze bardziej pasowalyby ci cieple odcienie brazu ja jestem blondynka-robie sobie psemka czesto-co proponujecie dla odmiany ale blond musze miec bo wygladam dziwnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renja25
Witaj Szaninko:) Naturalny kolor moich włosów to średni brąz o ciepłym odcieniu, włosy grube, mocne i duużo ich na głowie mam, cera raczej jasna też o ciepłym odcieniu, ale mam problem z naczynkami, zle sie opalam. Powieki ciemniejsze od koloru skóry, ciemna oprawa oczu. Oczy niebiesko- zielone. Mam następujące pytanie. Od dawna marzy mi sie kolor blond, choć wszyscy mi go bardzo odradzają, napisz proszę, czy któryś z jego odcieni, mógłby być jednak dla mnie dobry? Może pasemka, balejaż? Jako dziecko miałam włosy w kolorze koniakowo- orzechowym, może taki kolor pasowałby do mnie, tylko jak go osiągnać? Dodam jeszce, że obecnie mam farbę na włosach, a własciwe to kilka, musze chyba poczekac aż mi włoski odrosną, zanim zacznę znowu experymenty;) Z góry dziękuje za odpowiedz i pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kati91
dzęki za radę:D już się nie mogę doczekac wizyty u fryzjera...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,bardzo proszę o poradę:) moim problemem jest kilka kolorów na włsach przez balejaże,jest blond jasny platynowy braz i gdzienigdzie nawet rudy a najgorsze sa koncówki ponieważ sa już nieśswieże a zaden fryzjer nie chce mi przeciagnac farby po nich. Chciałabym mieć jasne włoski blond platynowe, co mi radziecie... zastanawiam się nad kupieniem jakiejś dobrej farby blond ,ale przypuszczam ze wyjda mi rożne odcieie noi rudy który mi się nie podoba...co mi radzicie Dziewczynki???? plis poddajcie jakis pomysł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona Pawłowicz
witam jestem brunetką (mam ciemno brązowe włosy) ale moje włosy w słońcu wyglądają nieraz jak rude! :/ mam brązowe oczy ciemne brwi i ciemną karnacje chciałabym jakoś przyciemnić i ożywić swoje włosy, myślałam o tym żeby zrobić sobie na całych włosach pasemka w różnych ciemnych kolorach ... taki balejażyk (np. ciemny brąz + czerń + może jakiś tam jeszcze brązik do tego) tak żeby jeszcze zostało mi z kilka pasm z moim naturalnym kolorem Tzn chciałabym żeby końcowy efekt wyszedł taki żebym miała ciemno czarne włosy ale w różnych ciemnych barwach współgrających ze sobą gdyż nie chce całych włosów farbować w jednym kolorze, bo to nie jest ciekawe Myślałam też o jakimś czaleństwie na "tych" włosach np taki różowy z jednego boku głowy tylko nie wiem jak sie takie coś robi i czy na moich włosach wyjdzie taki fajny kolorek http://www.zstz.tarnow.pl/fryzury05/Fryz0036m.JPG Proszę o poradę bo już sama nie wiem co bym chciała mieć na głowie a że jestem młoda i szalony mam charakter... :) to chciałabym mieć coś fajnego i pasującego do mnie na włosach i jakie kolory farb na te "ciemne włosy"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona Pawłowicz
a właśnie ten link jest do tego fajnego różu co mi sie podoba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaosiem
szaninko bardzo prosze o porade! Mam jasną cerę, oczy koloru brązowego, oprawę oczu raczej ciemną, włosy- naturalny ciemny blond. Słyszałam, ze odpowiedni dla mnie bylby balejaz blond-brąz, a co ty o tym myslisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .Kiwi.
Hmmm... no to i ja mam pytanie, bo mam ochotę zrobić sobie włosy w jaśniejszym klorze, a za każdym razem jak ide do fryzjerek to one mówią nie i robią mnie w odcieniu rudości, a mam już dość tego koloru, bo ile można, ciemne też miałam i mi się nie podobało. Jestem typem urody lata, czyli mam jasną i delikatną skórę z jasnymi, szarymi piegami, łatwo się rumienię, nawet jak jest tylko troszeczkę ciepło, bądź wypije ciepłą herbatę O_o, jak byłam dzieckiem to byłam blondynką, a teraz mi śćiemniały do mysiego szarego < czyli nudny> niebieskie oczy - jasne, czasem wyglądają jak morskie w zależności od światła padającego, moje brwi są koloru mysiego blond właśnie, czyli, ani nie czarne, ani jasne blond, czyli coś pomiędzy przez co mi właśnie farbują włosy na ciemniejsze kolory zawsze, a przez nie często wyglądam jeszcze bladziej i chciałabym zrobić blond jakiś cieplejszy, ale nie wiem, czy mogę. Ostatnio farbowałam włosy w grudniu i teraz zastrajkowałam, że nie farbuję, ale już wytrzymać nie mogę, a farbowałam na bodajże złoty brąz czy coś takiego, ale i tak już zjaśniały jak zawsze, bo wystarczy trioszkę słońca i robią się jaśniejsze i powstająpasemka od razu. Nawet po 3 wizytach na solarium jestem już blond O_o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzi_dzi
Witam, bardzo przydatny topic. Ja tez prosze o porade ale pewnie wsrod tylu pytan moge nie doczekac sie odp. *Jestem ciemna blondynka( tak ten kolor oceniła fryzjerka, choc ja mysle ze jednak szatynka to lepsze okreslenie). *Mam jasna oprawe oczu, kolor oczu:nikt nie wie, cos pomiedzy szaro-zielono-niebieskim(zalezy w jakim swietle) *Karnacje mam jasna, ciepła(rózowawa troszke), słabo sie opalam *aktualnie mam blond włosy(ponoc mi to psuje bo rozjasnie mi twarz) Chcialam sobie przyciemnic, zrobic jakis chłodny odcien brazu(byle nie rudy!) jesli ktos wyglada podobnie i juz uzyskał pomoc albo sama"specjalistka" mi odpisze bede bardzo wdzieczna:) z gory dziekuje🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona1985
wczoraj postanowiłam zrobić sobie sama kilka jasnych pasemek kupiłam rozjaśniacz z palette kolor: ciemny bląd i zrobilam sobie pare pasemek, trzymalam w folii około 30 minut po czym umyłam wlosy, wysuszylam i mało co nie dostałam zawału, pasemka wyszły mi okropnie!!! za szerokie i za jasne (nawet bardzo jasne, a potem zżókły:(:(: wyglądam fatalnie i wstydze się tak wyjść do ludzi) na szczęście nie jest tego duzo tylko troche, ale pasemka są krzywe i wogole do dupy:(, nie chciałabym ich na razie farbować bo boje się że włosy sie za barzdo zniszczą....z natury są brązowe do ramion. proszę was o rade, może znacie jakieś sposoby na domowe przyciemnienie tych pasemek zeby były choc troche mniej widoczne, myslałam też o szamponie timotej do włosów brazowych z henną ale niewiem czy cos pomoże, chyba bede musiała poczekać aż same odrosną, przynajmniej mi ulzyło jak tu napisałam:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krecony baranek
To moze mi poradzisz.Dosyc jasna cera z lekko brzoskwiniowym odcieniu ale nie ciemna( od sokow marchwiowych) naturalnie jasna. Czarne brwi .Jasne zielone oczy. Naturalny kolor wlosow to ciemny blond aa no i krecone wlosy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vaceq
hej. Mam tylko jedno krótkie pytanie do szaninki: mam włosy ciemny brąz (czasami wygladaja jak czarne), i chce je nieco rozjasnic w naturalny sposób. Czy po zastosowaniu płukanki rozjasniajacej (nie jest napisane ze do jakiego koloru włosów) można rozjasnic sobie do jasnego brązu (takiego jakby po sloneczku ;)) ? Skład płukanki to: rumianek, lisc brzozy, szyszki chmielu, ziele hyzopu lekarskiego, lisc szalwi, ziele tymianku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamiiisiiia
mam niebieskie oczy,brwi brazowe, jestem szatynka, takie wlosy pomiedzy ciemnym blond, a brazem, rozne pasma :P blada nie jestem, ale nie mam specjlanie ciemnej karnacji, taki cieply kolor twarzy :) usta mam w odcieniu cieplego rozu :P z gory dziekuje za odpowiedz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gio
czy mogłabyś mi róznież poradzić?? mam brązowe oczy i brązowe włosy, jestem jasnej karnacji. myślałąm o kolorze rudym. z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ennie_k
Witam;) Mam zamiar zafundować sobie baleyage. Nie wiem tylko jakie kolory wybrać. Mam ciemno brazowe włosy troche za ramiona. Pod słonce maja odcien lekko zlocisto/rudy. Oczy mam jasne (stalowe/niebiskie/j. zielone- czyli nie do konca okreslone). Obwódki oczu ciemniejsze. Brwi jasniejsze od rzes- brazowe, slabo zaznaczone. Karnacja jasna, ale szybko się opalam na braz. Chcialabym jakos rozjasnic swoja fryzurke. Zalezaloby mi na naturalnych kolorach, wiec czerwienie i fiolety odpadaja. Chodzę jeszcze do szkoly (liceum), wiec nie wypada pokazac sie w ognistej czerwieni:) Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goldi39
w tej chwili mam włosy w kolorze ciemny brąz , na włosach wychodzi czarny.Włosy mam naturalnie kręcone oczy są koloru zielonego cera o lekkim żółtawo-oliwkowym zabarwieniu.Jaki kolor włosow byś proponowała. Proszę o radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×