Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szaninka

Poradzę jaki kolor włosów ci pasuje...

Polecane posty

Gość weraaa900
hej prosze o rade od jakiegos czasu mam wielkiego smaka przeferbowac sobie wlosy na blond, juz kiedys probowalam poszlam do fryzjera i kochana pani zrobila mi bardzo jasny wrecz bialy blad w ktorym wygladalam strasznie, bede wdzieczna za rade moja fotki na www.weraaa900.fotka.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martycia
Hej ;) Mam pytanko ... mam włosy o kolorze jasnego brazu i bardzo bym chciała zrobic sobie balejaz tylko nie mam pojecia w jakich kolorach .... :( mone mi doradzisz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fluffy85
dziewczyny mam pytanko:jutro ide do fryzjera i chcialam zmienic swoj jasny blond na kolor cimnego brązu,ale nie wiem czy ten kolor bedzie wlasciwy dla mnie.Mam czarne brwi,oczy ciemno piwne a cere dosyc jasną.moj naturalny kolor wlosow ktorego nie lubie to ciemny blond.Czy mozecie mi cos poradzić?z gory bardzo dziekuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZdesperowanaGotowaNaWszystko
Więc tak, oczywiście chciałabym wiedzieć jaki kolor mi pasuje ;D Mam ciemne duże brązowe oczy i ciemną oprawę oczu. Gęste, w sumie czarne brwi i rzęsy. Obecnie naturalne włosy coś a la ciemny blond (urodziłam się jaśniutką rasową blondynką). Usta raczej czerwone. Cera... jaasnaa. Powieki (bo widziałam, że oto tez się pytasz ;D) raczej ciemniejsze od reszty. Co Ty na to? Bo ja sama już nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To teraz ja poproszę o rade, twarz raczej okrągło-owalna, oczy niebieskie( nosze okulary w czym mam problem z doborem fryzury), brwi jasne lekko brązowe, blada cera, naturalny kolor włosów to blond wpadjący w szary, proszę o poradę jaka fryzura będzie pasowała i jakie kolory wybrać do balejażu lub pasemek?????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 19justynka19
No to ja tez prosze o porade-jestem naturalna ciemna blondynka,zielone oczy,cera bardzo jasna z tendencja do rozowienia,usta raczej blade. Ostatnio rozjasnilam wlosy na bardzo jasny blond.mnie sie podoba ten kolor ale kzada moja znajoma twierdzi ze jest on za jasny. Wiec teraz nie mam pojecia jaki kolorek by mi pasowal. Podobno do zielonycj oczu pasuja miedziane kolory ale juz probowalam-nic z tego wygladalo to nienaturalnie i strasznie mnie postarzalo.prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czoklandia19
Mam zielone oczy i nieweim jaki kolor wlosow bylby najodpowiedniejszy do nich aby pasowal.Obecnie mam pasemka blad i braz .prosze o porade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arurkaaaa
jestem szatynka mam niebieskie oczy jasna karnacje dlugie wlosy uzywam samooplacza wiec troche brazowa. moj kolor wlosow jest naturalny brazowy jasny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EdiK5
mam ciemne blond wlosy, piwne oczy, jasne brwi t.zn ciemne blond,cere dosyc jasna ale nie bardzo.Od 4lat lat rozjasniam wlosy i lubie sie w blond kolorze,ale chcialabym posluchac opinii innych...brwi przyciemniam henna brazowa, stosuje tez kremy przyciemnaijace cere...prosze o rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EdiK5
DO ZADNEJ___INNEJ! Mam taki sam problem kochana:p czuje jak bys o mnie pisala hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EwCiKk7
witam;) a ja mam zielone oczy, usta chyba ciemniejszy roz, brwi ciemniejsze, a cere troche brazowa i chcialabym zafarbowac sobie wlosy tylko nie mam pojecia na jaki:) Dziekuje z gory za rade i poswiecony mi czas:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana szaninko mam problem mam swoje naturalne włosy ciemny nblond a na to położone jasny blond pasemka lecz teraz sie sprały i wyglądają niezaciekawie teraz chce nałożyć na średni ciepły brąz i nie wiem czy mi nie zejdzie i czy bedzie mi ładnie mam dość jasńa karnacje lecz nakładam puder brązzujący, szaroniebieskie oczy i ciemne brwi i rzęsy usta askie i jasne nie wiem co mam robić proszę doradź.może nadal mam na blond farbowac lecz te pasemka mi bladna i schodza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też bardzo proszę o poradę. nie moge trafić na swoj odcień :(... oczy - mocno niebieskie, jasna oprawa (ale maluję je raczej wyraziście), dość ciemne brwi (jak na szatynkę), usta dość jasne,cera jasna, piegi, ale i lekko problematyczna (czasem jakiś pryszcz :p często też się rumienię). naturalnie jestem dość ciemną szatynką, ale przez ostatnie lata kombinowalam i dzisiaj moj kolor jest spłowiały. włosy były już brązowe (prawie zawsze po kilku myciach zostawały rude...) i czarne (ale już udało mi się uciec od tego koloru, nie wyglądałam najlepiej)...z góry bardzo dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandzia
ja mam błękitne oczy cere raczej nie bladą tylko zaróżowioną i chcialabym wiedziec jaki kolor włosów pasowałby mi najbardziej. obecnie jestem ciemną blądynką i zastanawiam się nad zmianą koloru ale nie farbą. prosze o odpowiedz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam szaro niebieskie oczy, czarne rzesy, o dwa tony jasniejsze brwi(mozna powiedziec ze takie wyblakle czarne). Wlosy sredni braz ale farbuje sie na ciemny braz bo lubie bardziej ciemne kolory. Ale z natury jestem bardzo blada. Kiedys sie opalalam w solarium i wtedy mi to pasowalo teraz raczej nie:( . jesli szaninka tu jeszcze zaglada to prosze o porade jaki kolor wybrac.Bo niestety nie mam koncepcji. Dzieki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarlenaksywkaMara
Mam prosbe jaki kolor włsow by pasował Mi.Ja mam zielono-niebieskie oczka a włosy ciemne bląd z pasemkami blond i czerwieni..Załuje ze takie pasemka sobie zrobiła..co mam zrobic..???jaki kolor by mi pasowasł,Moze bląd całe albo brąz jasny,ciemny^^ Pomoccy..Plisss odpiszcie,bede wdzieczna..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolor oczu - nieokreślony (niebiesko-zielony) kolor ust - rózowawe takie, duże kolor brwi - czarny, ciemny (naturalny a nie tuszem, czy henna) kolor cery - jasna To chyba wszystko :PP To jaki kolor mi dobierasz?? Ja zafabowlaam na kasztanowy i :/ nienajlepiej :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to i ja sie poradze naturalny kolor: blond oczy: ciemno niebieskie cera jasna ale nie totalnie chcialabym cos zmienic...wydaje mi sie, ze w ciemniejszych wlosach bylabym bardziej wyrazista...marzy mi sie cieply braz lub czekolada, ale boje sie, ze wyjde jak gowno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy zauważyłyście, ale na tym wątku nikt od długiego czasu nie odpowiada na wasze pytania. Szaninka go widocznie porzuciła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem. tez zauwazylam:( szkoda troszke. Moze ktos inny chetny do doradzania?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosz1- nie jestem szaninka, ale mam taki sam typ urody jak Ty. I uwierz mi kasztanowe wlosy z czarnymi brwiami niezbyt ladnie sie prezentuja, tym bardziej ze masz jasna karnacje. Pomysl nad jakims brazem ale na pewno nie wpadajacym w rudy(kasztan ma taki odcien). ja myslalalm o popielatym brazie ale jak na razie ciezko go dostac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Popielaty brąz, sprawdzę, może akurat się sprawdzi, a że kasztnowy nie pasuje :)) to wiem, jak zafarbowałam, to przez 2 dni z domu nie wychodziłam :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z BRUNETKI NA BLONDYNKE
Moj naturalny kolor wloskow to ciemny braz,piewne oczy,ciemne brwi i rzesy,cera srednio-opalona i szybko chwyta promienie sloneczne zwlaszcza na buzi ale marze o blondzie ! czy ktos zaeksperymentowal tak i nie pozalowal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mi jaki bedzie pasował
Moj naturalny kolor włosów to ciemny blond, oczy mam koloru brązowego, cere lekko blada, usta lekko rózowe, brwi ciemne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrycja05051989
Witam jestem Patrycja! Chciałabym zmienic kolor włosów na jaśnieszy, zastanawialam sie nad jasnym brązem, obecnie mam czarne włosy ... Proszę o radę dodam jeszcze ze mam piwne oczy, ciemne brwi, ciemną karnację, :) Jaki kolor włosów by mi pasował:)??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kury na grzedzie
ja pierdoleee, nikt was tu nie slucha wy pieprzycie jak potluczone, typowe baby, kury na grzedzie, zalosne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość latino387
Ja wlasnie dzis chce sie wybrac po farbe do wlosow chodz ostatnio tydzien temu farbowalam ale za dobrze nie wyszlo bo mialam odrosty i teraz mam czubek glowy jasniejszy a koncowki ciemne :/ i myslalam ze by zrobic sobie takie ciemniejsze pasemka zeby calej glowy znowu nie farbowac ale nie wiem czy bedzie to dobrze wygladac mam powiedzmy ciemny blond zreszta takie jak moj naturalny kolor wlosow usta hmm.. takie malinowe raczej a z karnacja to inna spr bo od czasu do czasu opalam sie sztucznie (solarium) i mam lekko opalony kolor bo nie chodze tam czesto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam niebieskie oczy, czarne brwi, jasną cerę, naturalnie jestem ciemną blondynką jaki kolor włosow najlepiej mi pasuje z ciemnych i jasnych odcieni pozdrawiam i dziękuję z góry ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani f
oczy zielone , cera hmm teraz jestem blada jak sciana i \mam cienie pod oczami(genetycznie) usta nie sa ciemne ale tez nie w kolorze skory takie zwykle. pisz bo che farbowac a niewiem jak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani f
ponoc ktos tu mia cos doradzic? nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×