Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mia28

Rodzimy pod koniec 2005 roku

Polecane posty

Hej. Ja znowu krótko: mam skierowanie do szpitala na patologie ciąży w związku z cholestazą. Zaraz jadę do szpitala-mam nadzieje,że mnie przyjma i niedługo urodzę. Jak nie przyjmą mnie nigdzie to sie odezwę. Trzymajcie kciuki za mnie. Ryczę sobie, bo mam doła i wszystkiego dosyć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Soul__ bedzie dobrze, zobaczysz! A poryczec sobie zawsze mozna - czasami nawet pomaga, szczegolnie na dola :-) Nosek do gory, dziewczyno - twoje dwie dziewczynki juz niedlugo beda zdrowiutkie z mamusia po tej stronie brzucha! A przyjec przeciez gdzies cie musza... (Oj, te realia porodowe w Polsce nieco mi sa odlegle i pokrecone). Trzymam palce i myslami jestem z toba!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to teraz wypadnie na Soul-to moje odstawienia,nie ma co płakać Soul,piękny wynik,ciąża donoszona jak się patrzy,nic tylko rodzić Cio pozostało.Uszy do góry:):):).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście miało być obstawienia:):).Mój brzdąc dziś po raz pierwszy mnie solidnie wyśmiał:),rozbroiła mnie do łez:),rozśmieszyło ją moje rozczesywanie włosów,mowię Wam tak się śmiała,że aż się cała trzęsła:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście miało być obstawienia:):).Mój brzdąc dziś po raz pierwszy mnie solidnie wyśmiał:),rozbroiła mnie do łez:),rozśmieszyło ją moje rozczesywanie włosów,mowię Wam tak się śmiała,że aż się cała trzęsła:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cisza u Soul - chyba ja przyjeli do szpitala, nie? Trzymam kciuki :-) A porpos czkawki - moja mala ma srednio dwa, trzy razy dziennie. Ale ponoc jej to nie meczy tak jak \"starego\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Soul krzymam kciuki za Ciebie i dziewczynki, ma nadzieje że wszystko pójdzie sprawnie i po Twojej myśli 🌻 :) Duniu czkawka nie męczy dzidziusiia tylko mięsnie ćwiczy :)a co Ty o 2 w nocy robisz przed kompem co??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ! Soul trzymam kciuki za Ciebie i Twoje dziewczynki ! Napewno wszystko pojdzie gladko i juz niedlugo ( a moze juz ?! ) bedziesz miala coreczki przy sobie :):):) Kasiu jak samopoczucie ? Na kiedy masz termin ? Chyba jakos tak jak ja ? Wszystkie was goraco pozdrawiam pa !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Moniczko, czuje sie w miare dobrze, termin no róznie, ostatnio na 28-29 grudnia, ale z tego jak jest teraz, przy tych skurczach to myśle że pewnie wczesniej jakoś, byle po 35 tygodniu :) A Ty jak się miewasz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie w miare ok tylko ze skurcze mam przy byle wysilku, nawet jak wychodze na spacer dotlenic siebie i maluszka po paru krtokach brzuch sie napina, robi ise twardy i ciazy jak kamien. No i noce sa dosc ciezkie bo nie dosypiam ale dzis wyjatkowo sie wyspalam, bpo wstalam dopiero o 9.00 oczywiscie z malymi przerwami na siusiu :) Mysle ze to takie przyzwyczajanie organizmu do nocnych pobudek na karmienie dzidzi :) Zrobilam liste rzeczy potrzebnych dla dziecka i dla siebie do szpitala. Alez tego jest ! Juz musimy z mezem wszystko kupowac zeby ze wszystkim zdazyc przed czasem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Jestem mężem Agi i na jej prośbę, mam przyjemność powiadomić Was o narodzinach naszego synka. Dziś o 6.20 urodził się Pawełek. Poród minął bez problemów, Pawełek w chwili narodzin miał 55 cm długości i ważył 3600. Pozdrawiam wszystki Mamy, te obecne i te przyszłe. Adam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AGA I ADAM - SERDECZNE GRATULACJE DLA WAS I DUZO DUZO SZCZESCIA DLA NOWEGO OBYWATELA, PAWELKA ;-) Ale sie ciesze, ze jak do tej pory, mimo roznych \"przejsc\" ciazowych, na finiszu, wszystko idzie dobrze :-) Poki co sami chlopcy - Soul uwijaj sie z dziewczynkami :-) Mam nadzieje, ze u Ciebie tez wszystko dobrze. Ktos cos wie? Kasiu - Tlurpa i ja siedzimy po drugiej stronie duzej kaluzy, przez madrych zwanej Atlantykiem, ja w Texasie, ona - w Nowym Meksyku. I stad nasze posty czasami o bardzo dziwnych porach - u mnie jest 7 godzin do tylu w porownaniu z Polska. Wiec gdy ja wcinam sniadanko, u was powoli juz konczy sie dzien pracy ;-) Czy moge jeszcze raz prosic o FOTKI DZIECZYN Z MALUSZKAMI? Nie wiem, czy tylko Mia wyslala, ale poprosze na: duniaw77@o2.pl. Monika - ty na etapie przygotowania listy zakupowej. Ja - sprawdzenia co na niej zostalo :-) Teraz powoli chyba sie zabiore za pranie maluszkowych rzeczy i generalne porzadki w domu. Nie mam na to zbytnio ochoty, ale coz, to juz prawie 4 tyg. do konca.... Milego dzionka i jeszcze raz buziaki dla wszystkich mam - przyszlych i tych swiezo upieczonych. Jeszcze tylko na koniec cos na \"lepszego ducha\" w kontekscie samych znakow zapytania co z tym dzieckiem sie robi i jak :-) Nasza pediatra powiedziala, ze miala juz 8 lat praktyki za soba, gdy urodzila swojego pierwszego synka. I coz - mowi, ze zglupiala kompletnie ;-) ;-) ;-) Ale cytujac ja \"grunt to zdrowy rozsadek i instynkt - krzywdy dziecku sie nie zrobi\" :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przede wszystkim chciałam serdecznie pogratulować Adze* i Adamowi synka, bardzo bardzo się cieszę 🌻 🌻 🌻 :) Moniu z tymi skurczamito trzeba uważać, mam to samo i lekarz kazał odpoczywać i zabronił ćwiczyć w szkole rodzenia, fajnie że się wyspałaś, ja mam zamiar jutro nie wstawać za wcześnie :) ciekawe czy mi się to uda :) Duniu dzięki za wyjaśnienie :) nie wiedzialam że mieszkasz tak daleko :) teraz już się nie będę dziwiła jak o 2 w nocy będziesz pisać hihiiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tlurpa
Aga - gratuluje!!! Ale masz fajnie, tez bym juz chciala byc po "wszystkim". A ja dzis sie wybieram do laboratoruim na badanie krwi na toksoplasmoze, przez cala ciaza nie mialam tego badania mimo ze mam dwa koty ale ostatnio jeden kot zapomnial gdzie powinnien sie zalatwiac, troche sie przestraszylam i dostalam skierowanie na badanie. Mysle ze nic mi nie bedzie ale lepiej dmuchac na zimne. Dunia - wizyty mam teraz co tydzien, ale akurat moj lekarz wyjezdza na urlop wiec ide znowu za 2 tygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serdeczne gratulacje dla Agi i jej meza !!!!! Zycze Wam zeby wasz synus chowal sie zdrowo i sprawial swoim rodzicom same przyjemnosci i radosci !!!!🌻🌻🌻🌻 Jesli nas czytasz mezu Agi to prosze ja koniecznie od nas pozdrowic, zyczyc szybkiego powrtotu ze szpitala i obowiazkowo ucalowac glowke syneczka od ciotek z forum !!! :):):):):) 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje dla Agi i jej męża!!! Pozdrowienia dla syncia, może napiszesz nam jak ma na imię. Ja też mam mieć synka i wciąż nie mogę się zdecydować na imię:) Wszystkiego dobrego!!!! No i dla Agi: szybkiego powrotu do sił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lid_de ! Nie doczytalas chyba ale synek Agi bedzie mial na imie Pawełek :) Ty tez spodziewasz sie synka ? Ja wiem, ze bedzie corcia i prawdop[odobnie damy jej na imie Patrycja Anna albo Nadia jeszcze nie zdecydowalismy ostatecznie ale mam nadzieje, ze jak zobaczymy nasza iskierke to bedziemy wiedzieli jaki imie wybrac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oliwka77
Cześć kochane dziewczynki i jeszcze kochańsze maluszki :) Aga i Adam - gratulacje :) ❤️ :) Niech Pawełek rośnie zdrowo i każdego dnia przynosi Wam wiele radości, a Wy go kochajcie z całych sił :) Nie było mnie wczoraj, bo cały dzień byłam zajęta w kuchni. Świętowaliśmy wczoraj imieniny, w związku z tym zjechali się goście, którym trzeba było zaserwować jakieś pyszności. I troszkę zeszło w kuchni :) Dzisiaj z kolei byłam rankiem na badaniach, a później spanie do 12 :) Włączyłam kompa, a tu wiadomości od Agi, bardzo się ucieszyłam. A jeszcze w dodatku była to moja "faworytka" :) Kasiu - mam do Ciebie pytanie: jaką farbą malowałaś łóżeczko ? Moniko - my z mężem także mamy niesamowitą frajdę z zakupów dla dzieciaczka; zawsze wracamy zmęczeni na maxa, ale w prześwietnych humorach :) A co do skurczy, łykaj magnez, najlepiej z witaminą B6, która wspomaga wchłanianie magnezu (takie połączenie masz np. w Magne B6). Naprawdę pomaga! Soul - trzymaj się!!! Czekamy z utęsknieniem na Twoje dziewczynki i trzymamy kciuki, żeby wszystko poszło zgodnie z planem :) Tlurpa - ale kotki mieszkały z Tobą juz przed ciążą? Bo z tego co wiem, to w takim przypadku są małe szanse, abyś miała toxo, bo juz masz w sobie przeciwciała. Nie martw się, na pewno wszystko będzie dobrze :) Zmykam szykować obiadek. Pozdrawiam Was mocniutko, odpoczywajcie, odpoczywajcie i jeszcze raz odpoczywajcie, bo to teraz najważniejsze :) Pappaa http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/1;20714;111/st/20051213/dt/6/k/7e41/preg.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje dla Agi i męża!!!!Oby zdrowo się Wasz szkrabik chował!!! No i pozdrowienia dla pozostałych dziewczyn:)przesyła Gośka z Wiki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny :) alez fajnie że Aga urodziła co :) juz sie worek z noworodkami rozplątał jak widać :) Oliwko co do Twojego pytania to dowiedziałam sie że mogą to być farbt akrylowe wodorozcieńczalne, nie muszą być jakieś specjalistyczne jak wcześniej myślałam :) Gosieńko buziaczki dla Ciebie i Wiki :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co tu taka cisza od wczoraj :) ja jak zwykle w weekend juz na nogach, coś strasznego :) Dostałam nowe fotki Mateuszka Mii, śliczny chłopiec :) Ciekawe co z Soul, może juz urodziła :) My z mężem wczoraj bylismy w dwóch szpitalach, najlepszy dojazd sprawdzaliśmy :) i przyszły paczki do mnie, pościel, poszewki, śliczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uppppopppppppppppp
😘 i gratulacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu :) Moge też poprosić o fotki na patriko@interia.pl? Dzięki wielkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OLIWKA___ donaty wyszly pyszne!!! Nawet na takim tutejszym twarozku (w Polsce taki mocno zairnisty, \"styropianowy\") ;-) Mniam, dzieki za przepis. Zrobilam wczoraj wieczorem a dojadamy je jeszcze dzis - calkiem sporo ich wychodzi z tej proporcji :-) Dzis pierwsze zajecia stricte z rodzenia. posluchalismy co i jak sie dzieje w trakcie porodu, obejrzelismy filmik (czy nie da rady tego jakos inaczej??? :-)), pouczylismy sie oddychac(a mezowie - masowac), zwiedzilismy oddzial (super!). W sumie prawie 4 godziny i druga dawka za tydzien. Wtedy wiecej juz o samym porodzie... A w tygodniu mam zajecia z pielegnacji niemowlaka. Potem pewnie bedziemy w domu cwiczyc na misiu, bo maz musi wyjechac, wiec na zajecia ide sama. A potem bede go wtajemniczac :-) Buziaki weekendowe dla wszystkich. Faktycznie - jak na weekend cicho cos tu dzis, ale moze to taka zakupowa sobota? ;-) ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duniu, Olwiko, poszły fotki :) :) :) Duniu gratuluję donatów i zajęć rodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobietki :) Faktycznie cos przez weekend cicho, ale to pewnie spowodowane zakupami, bo to przecież ostatni dzwonek... A może któraś z nas cieszy się już z nardzin swojego maleństwa? Może Soul??? Cos ostatnio się mnie odzywa ... My spędziliśmy ten czas bardzo pracowicie, pokoik jest gotowy na przyjęcie mebelków dla maluszka. Dwa dni sprzątania, przestawiania w tą i z powrotem, ale w końcu się udało...jesteśmy zadwoleni. Teraz możemy już zakupić łóżeczko i przewijak i inne \"grubsze\" sprawy :) Duniu - cieszę sie, że donaty wyszły i smakowały :) Kasiu - dzięki z a odp odnośnie farb :) Mogę zapytać w jakim mieście rodzisz? Jak wypadły szpitale? Pozdrawiam Was mocniutko i lecę do wyrka . Miłej i spokojnej nocki. Pappaa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KASIU___ dzieki za fotki. Mateuszek jest slodki :-) A ta fotka z usmiechem... Zazdroszcze Mii, ze juz moze tulic swoje dzieciatko :-) OLIWKA___ probowalam forwardnac do ciebie zdjecia, ale wrocily mi. Niestety, nie przeszly na konto, ktore podalas :-( To dziwne, bo jak do tej pory to mialam problem z wracajaca poczta tylko z kont zalozonych na portalu gazety wyb. Moze masz jakis inny adres? Ja juz w chatce sama. Maz wyjechany, wroci w piatek wieczorem :-( Mala ma nakazane zbytnio nie rozrabiac, dac mamie (czyli mi) pospac no i nie urzadzac zadnych niespodzianek poki tatus nie wroci ;-) Alez mu bylo ciezko wyjezdzac... Nie powiem, mi tez smutno, ale to tylko kilka dni i juz bedzie z powrotem. Potem juz sie nigdzie nie da wyslac :-) :-) :-) Przynajmniej przez kilka najblizszych miesiecy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×