Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mia28

Rodzimy pod koniec 2005 roku

Polecane posty

Emciu! amelkaem ma synka a nie córcię;) Aga* Dzięki za linka. Fajnie,że wróciłaś do nas już w lepszym nastroju:) Zdjatka poszły. Amela ja nie dostałam zdjęć Twojego synka. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny przy niedzieli. Dzieki za fotki dzidziusiow :-) Ja tez nadrobie zaleglosci pewnie jutro i podesle :-) Nieco zalatany mamy ten weekend i teraz juz chyba takie beda do wyjazdu do Polski. Emcia____ W Stanach padlo na Texas, a w Polsce bedziemy sie krecic glownie miedzy Lodzia a Piotrkowem Trybunalskim, a pod koniec wyjazdu wpadniemy na troche do Wawy. Co do mieszkanka. Tutaj ta sprawa wyglada zupelnie inaczej niz w Polsce. Inaczej wygladaja osiedla (communities) zupelnie inaczej rozklady pokoi. My z mieszkania tzw jednosypialniowego (co oznacza sypialnia, lazienka, duzy pokoj i kuchnia - zawsze otwarta na duzy pokoj) przenosimy sie pod koniec kwietnia do tzw dwusypialniowego (w praktyce oznacza to dwie sypialnie i dwie lazienki plus reszta). Szukalismy czegos z jedna sypialnia i tzw studiem, czyli drugi pokoj, ale bez dodatkowej lazienki, ale nic rozsadnego nei moglismy znalezc. Chodzi o to, ze chcemy Hanie do osobnego pokoju dac, no a wiadomo niekoniecznie do szczescia potrzeban bedzie nam druga lazienka.Dla lepaszego \"wgladu pogladu\" tu daje linka na strone z rozkladem tego mieszkanka: http://www.apartments.com/AVgrandtour.aspx?page=AVgrandtour&modelnum=4&rent_maximum=99999&view=2&srt3=0.63&srt2=0.35&rent_minimum=0&mode=266240&srank=34&srt1=0.57&state=tx&rgn1=9&perpg=30&area4=y&prvpg=8&property=115696.5.4&pg=2&subarea2=y#photos Na ceny (przerazliwe) patrzec nie nalezy, bo w rzeczywistosci sa nizsze nawet o 200$ :-) Bardzo sie ciesze, ze w koncu cos nam sie spodobalo i ze sie przeprowadzimy :-P Juz nie moge sie doczekac, choc z drugiej strony trzeba bedzie wszedzie dac znac o zmianie adresu (banki, lekarze, ubezpieczenia, urzedy itp), wyrobic nowe prawa jazdy, przeniesc telefon, r-ki za prad itp. No i spakowac caly dobytek z Hania \"na glowie\", sprzatnac na nowym, sprzatnac na starym przed zwrotem kluczy :-) Do tego jeszcze male przedwyjazdowe szalenstwo zakupowe i chyba odpoczne dopiero w Polsce :-) Dzis fajnie za oknem choc troszke wieje, ale zaliczymy jakis spacerek, bo w pogodzie zapowiadaja deszcze do czwartku wiec trzeba przewietrzyc malucha :-) Milego wieczorku (a my zmieniamy czas za tydzien).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Soul tak czytam o tym,że mleko jest za tłuste...Ja na początku mieszałam 1 z 2,a potem ze względu na ulewanie się dawałam jedną łyżeczkę mniej niż zalecają. Ogólnie dziewczyny pozdrawiam Was mocno.Moja Wikcia skończyła dziś 8 miesięcy!!!!!!Zapraszam na jej stronkę,dodałam nowe zdjęcia: www.gosiaczek26.bobasy.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc! Szkoda ze juz koniec weekendu, nielubie niedzieli wieczorem. Ale mielismy super pogode, ponad 20 stopni! I dzis bylismy na spacerku zrobilam pare zdjec i Wam wyslalam. Dunia - fajne mieszkanko, my tez wynajmujemy ale mamy w planach zakup domu, moze jeszcze w tym roku nam sie uda. Dziewczyny ktore karmia piersia - czy Wy tez jestescie ciagle glodne? Bo ja zjem obiad i za chwile juz mysle co by tu zjesc. Czuje ze maly wysysa ze mnie wszystkie soki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrowienia po weekendzie! Tlurpa. Fajnie by było, gdyby tych soków moja mała wysysała jeszcze więcej:-). Bo faktycznie głodna jestem non stop. I żadne jabłuszka i lekkie posiłki nie pomogą. Nawet nie czuję, że coś zjadłam. To musi być pożądna pajda chleba, a najlepiej dwie, a za chwilę następne, Albo, jak w ten weekend, trzy kawałki ciasta.:-) To daje mi poczucie pełnego żołądka, a waga stoi:-D Tak więc niech wysysa. Choć może to błędne koło:-o. Dziewczyny! Nie chciałam robić antyreklamy Huggisom. Ja nacięłam się tylko przy tej jednej partii z myszką Miki. Te z Hefalumpami i Kubusiem Puchatkiem używam nadal i są ok. I co do szczelności, chłonności jak i rozmiaru.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) ale dzisiaj pogoda do kitu, nosa się nie chce wystawiać na dwór, my dzisiaj z Bartkiem jedziemy na wizyte kontrolną do ortopedy i zobaczymy czy dostanie jeszcze serie masaży czy już powie że jest ok :) trzymajcie kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Małe pytanko:-) Czy Wasze pociechy reagują płaczem na obcych. Moja jakieś dwa tygodnie temu zaczęła tak reagować na dziadka (ojca mojego męża) :-), choć wcześniej go widywała i wszystko było ok. Co się zbliżył, to ona buzia w podkówkę i 😭. Taki ryk, że myślałam na początku, że jakiś ostry atak kolki. A to dziadek. Tydzień później znowu na widok dziadka zrobiła buzię w podkówkę, ale dziadek speszony profilaktycznie usunął się z pola widzenia. Za to w sobotę chcieliśmy się z mężem wyrwać wieczorem na jakieś półtorej godzinki i zawieźliśmy dziewczyny do mojej mamy. Bywam tam prawie codziennie, ale zwykle zostawiam tam Alę śpiącą i na bardzo krótko. A tym razem chcemy właśnie wyjść, moja mama podchodzi do Ali, ona buzię w podkówkę. Płaczu nie było, więc wyszliśmy. Później okazało się, że ryk był przez godzinę. I był to ponoć ryk ze złości:-) . Czyżby Ala już zaczynała nas wychowywać? :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój Bartek podkówkę na widok mojej mamy zrobił wczoraj, dawno jej nie widział po prostuale później było juz spoko :) a na obcych mhmmm obserwuje bacznie ale po jakims czasie raczej gada i sie cieszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:) mam pytanko do tych , ktore zamawiały pościel na allegro dla dzieciaczków, czy jesteście zadowolone z niej i u kogo? Bo ja sie jeszcze zastanawiam. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Dzis jesteśmy z dziewczynami same. Ala śpi, Maja już nie;) Siedzi na leżaczku i obłapia wszystkie maskotki i grzechotki:) Nadal podaje jej syropik, choć kaszel chyba przechodzi. Zastanawiam się czyby nie załozyć dziewczynkowm strony na bobasach i zamieszczać tam ich zdjątka? To chyba lepsze rozwiązanie niż zasypywanie komuś skrzynki a też zdarza się,że człowiek zapomni o kimś a tak to kto będzie miał ochotę zajrzeć to to zrobi. Chyba muszę zakończyć tego postaq, bo Maja coraz mnie wzywa i tracę wątek. Miłego dnia Kobietki:) PS. Edytko dzięki za zdątka:) Śliczni z Was ludzie:) Ty i Twój synek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wszystkim my tez sobie siedzimy z malym sami w domku i zabijamy czas pogoda super ale chyba nie pojdziemybo maly ma nosek zatkany i szkoda zeby bylo jeszcze gorzej ale jeszcze zobaczymy ,wczoraj bylismy bo tez byla super pogoda a wieczorem sobie ogladalam film \"JAN PAWEL 2\" \' super choc strasznie podobny do tego co juz byl \"KAROL,CZLOWIEK....\" ogladalyscie ? jesli nie to polecam maly nadal je malo czyzby moje mleko mu nie smakowalo:( mam nadzieje ze nie bede musialoa zakonczyc cyckowania i nie trzeba sie bedzie przestawiac na butle bo glosnoooooooooo bybylo na osiedlu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mafda! Ja strasznie chciałabym obejrzeć \"Jana Pawła II\". Nie ogladałam \"Karola. Człowiek, który został papieżem\",a;e zamierzam obejrzeć. Z uwagi na to,że oje panny jeszcze nie wyszły na dobre z przeziebienia, nie będę wychodzila z nimi do czasu wizyty u pediatry. W tym tygodniu powinny dostać szczepionki, ale pójdziemy je zaszczepić w przyszłym tygodniu. Szkoda, że się pochorowały bo pogoda naprawdę fajna. W Warszawie 8 st. na plusie ale szaro,buro i mokro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki za literówki, jakaś zakręcona jestem;) Różo! ja nie kupowałam pościeli na allegro,więc nic Ci nie doradzę. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w tym tygodniu tydzien smetny rozpoczynam ja mam zly dzien dzis chyba 1 @ sie zaczyna , wszystko mnie wkurza moj chop zwlaszcza i wogule jest do bani ide bo ten humor to jest tu zarazliwy i nie chce zebyscie wy mialy zly tydzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim mamuśkom!! Dawno się nie odzywałam, choć topik śledzę na bieżąco. Odniosę się do paru problemów wstecz!! Ja Neli podaję również Vigantol w ilości 2 kropel dziennie. Tak mi kazała pediatra. A jeśli chodzi o pieluszki to używam tylko pampersów, więc ciężko mi się wypowiadać na ten temat. Co do problemów z „drugimi połówkami” to raz lepiej raz gorzej. Mąż zajmuje się Nelą jak ma wolny czas, a że go prawie nie ma(potrafi wrócić ok. 21 -22 do domu) to ja prawie cały czas siedzę z Nelą!! Teraz też postanowił powrócić do swojego hobby(którego zresztą ja nie toleruje) czyli rajdów samochodowych. Więc wolne chwile spędza na przygotowywaniu auta do startu!! koszmar. Ale koniec na ten temat. Ostatnio robiłyśmy badania. No i mała ma za niską hemoglobinę(musi dostawać żelazo w syropu) no i musimy powtórzyć mocz, bo coś jest nie tak!! Mam nadzieję, że to nic poważnego. Poza tym na główce pojawiła się jej wysypka. Odłożyłam oliwkę, może jej przejdzie. W środę idziemy na ważenie, żeby sprawdzić jak tam z jej wagą, czy faktycznie kiepsko przybiera. Według mnie wszystko jest ok., ale sprawdzić trzeba. Ale się rozpisałam!! Acha mam jeszcze pytanie. Pod czym śpią wasze dzidziusie?? Pod kocykiem, pod kołderką czy też może w śpiworach??? Soul fajnie by było jakbyś zrobiła małym stronkę, bo ja ich jeszcze nie widziałam a chętnie bym pooglądała jak rosną!! Tu Kasia twojego Bartusia też jeszcze nie widziałam!! Pozdrowiona dla wszystkich!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej, dalej mamy masaże, kolejne 10 spotkań ech, szkoda, myślałam że juz bedzie spoko. No ale nic, byliśmy na spacerku z koleżanką i jej synkiem, i w ciuchlandzie :) kupiłam małemu kilka ciuszków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mafda! Głowa do góry:) Witaj Niki. Stronka juz jest. Adres w stopce, zapraszamy:) Moje dzieciaczki śpią pod kocykami. Cześć Kasieńko! Współczuje dalszej rehabilitacji. Wierzę,że już niedługo nie będzie potrzebna i będzie to ostatnie 10 spotkan:) A ja dzwoniłam do pediatry. Przyjdzie dzisiaj lub jutro. Gosiaczek miał racje powinnam stopniowo wprowadzać im to Bebiko 2. Teraz mam wrócić do 1 i mieszać z 2. Szkoda,że wcześniej o tym nie wiedziałam, tylko męczę dziewczyny. W ogóle jestem smutna i zła na siebie,że kiepska ze mnie matka:( Niedoinformowana! Dobra zmykam, bo zaczne ja smęcić. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wprowadzałam nowe mleczko około 2 tygodni i obeszło sie bez sensacji :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny. Dzieki za zdjatka, i te przeslane mailowo i te na stronkach. Tlurpa___ fota Beniego tak \"pod\" niebo wprost konkursowa :-) Soul____ ja juz chyba tez zaczynam odrozniac Ale od Mai :-) U nas chwilowo gadane do karuzeli, moze jakas drzemka przed flaszka z tego wyjdzie :-) Tlurpa____ my tez przez chwile myslelismy o kupnie domu, ale poniewaz nie wiemy ile tu zostaniemy, a mieszkanie dwusypialniowe jeszcze czynszem nie zabija, to poki co stanelo na mieszkanku. Zycze powodzenia w kupnie domku 🌼 Daj znac jak cos wam wpadnie w oczy, bo bardzo bede ciekawe twoich odczuc :-) O rany, coraz bardziej obawiam sie zmiany mleka ze wzgl. na wyjazd do Polski. Musze pogadac o tym za tydzien z pediatra. Z tych, ktore tu sa, u was jest tez Simlac. Ten Enfamil ponoc jest inny w skladzie i chyba dla wczesniakow... Jeszcze poszukam jakis informacji co i jak, bo chcialabym, zeby Hania nie miala z tego powodu jakis zlych humorkow :-) Wogole jak pomysle, co trzeba spakowac na bagaz podreczny to az mnie smiech ogarnia.... Tlurpa, tez tak masz? Mleko - na dobe, butelki, woda, pieluchy (na dobe), ze dwie zmiany ciuchow dla malej i dla nas, pieluchy tetrowe, husteczki wilgotne, jakies zabawki, kocyki ze dwa, smokow cala baterie... No, wozek. A to tylko dla niej :-) Biorac pod uwage, ze zawsze na podreczny bierzemy cala elektornike (kamera, aparat itp.), ja jakies kosmetyki, cos do czytania (choc tym razem moze nie byc okazji :-), jakies ciuchy na wierzch, bo w Polsce z reguly jest chlodniej niz tu, to mi wychodzi, ze bedziemy jak te dwa wielblady latac :-) Co do reagowania na obcych. Hanka nadal jeszcze sie usmiecha, ale zauwazylismy zmiane, ze bardzo niepewnie czuje sie w halasie (ostatnie spotkania w wiekszym gronie daly nam nieco do myslenia). Juz nie ma tak, ze zasnie na obcym miejscu, mimo ze jej pora... Najlepiej jej na raczkach u mamy lub taty, i ktores z nas musi byc w poblizu. Ale to wlasnie gdy jest halas, muzyka, piski innych dzieciakow itp. Bo jak np spotykam sie z kolezankami czasami na ploty w ciagu dnia, ale jest spokojnie - to jest wszystko ok. Oj, to tez niezly zgry, jak Hanka zareaguje na cala rodzinke po przylocie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :-) Mam pytanie - Mateuszowi wysypała się mała wysypka wokół ust - obie babcie twierdzą, że to od ślinki i że są to potówki - mały strasznie się ślini - wszystko wkłada do buzi - nawet obie rączki równocześnie. Czy macie może podobny problem i co z tym robicie? Nie mam pojęcia czym mu to posmarować.... A my mimo przychodzącej powoli wiosny - dzisiaj było przecież bardzo ciepło siedzimy w domku, bo Mateuszka znowu dopadł katar... Podaję mu tak jak poprzednio kropelki L52 i do nosa Euphorbium - szkoda mi biedaczka... Nie leci mu ten katarek aż tak bardzo, ale wolę dmuchać na zimne :-) W tym tygodniu miałam iść z nim na szczepienie, ale chyba bedziemy musieli to przełożyć na tydzień następny. Co do Waszych poprzednich tematów - my używamy pieluszek Belli - Happy - bardzo je sobie chwalę, chusteczek z Bambino, a malutki śpi albo pod kocykiem albo w śpiworku. Przy tym ślinieniu - podejrzewam, że bardzo swędzą go dziąsełka - od wczoraj non stop wystawia język - tak jakby przygryzał go dziąsłami - wygląda to dość zabawnie :-) Kiedy bawi się jakąś zabawką sprawia wrażenie strasznie skupionego - mały śmieszek :-) A co do osób obcych - tak jak się mówi - moje dziecko jest cygańskie - nie robi żadnych wyjątków - dyskutuje po swojemu i śmieje się do każdego :-)) pozdrawiam wszystkie mamuśki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Emcia83 – ja podaję Kubusiowi CebionMulti (4 kropelki dziennie) i Vigantol ( 1 kropelka dziennie) równocześnie. Tak mamy zalecone przez pediatrę od momentu jak Kubuś skończył cztery tygodnie. Tu Kasia – dla mnie Pampersy i te biedronkowe są równie dobre, a cena też prawie taka sama. Mam w planach przetestować jeszcze te pieluszki z Lidla i te z Rossmana, o których pisze Amelkaem. Zobaczymy… Bądź silna i ćwiczcie dalej, to już pewnie ostatnia seria. Jeśli, któraś z Was używa Huggisów, to są teraz w promocji w Real’u – 86 sztuk „3” za 34,5 zł (promocja do 30 marca). Tlurpa – przepiękne te zdjęcia Benjamina, a jakie niebo!!! U nas jest strasznie szaro i ponuro, pada deszcz :(. Ja też ciągle jestem głodna i faktycznie ten głód najlepiej zaspakaja dobra i duża kanapka. Żadne jabłka, serki czy jogurty nie działają. Ja ważę ok. 3-4 kg więcej niż przed ciążą, ale nie chce już chudnąć, bardziej się sobie podobam taka pełniejsza, a nie chudzina. Marzę tylko o zrzuceniu 10 cm w pasie i paru w udach, a tak poza tym, to może być. Roza – my mamy pościel z Drewexu, ale kupowaną w tradycyjnym sklepie. I powiem Ci, że korzystam tylko z prześcieradełka. Kubuś śpi pod kocykiem, poduszki też mu nie podkładam. Trzeba uważać na te prześcieradełka z falbankami – niby ma pasować na standardowy materacyk (tzn. 90x120) ale jest przykrótkie. Soul – wcale nie jesteś złą matką, każda nas się uczy na błędach. Czasami cierpię z tego powodu nasze ukochane maleństwa, to wtedy boli, ale przecież wiesz, że z każdym dniem uczymy się nowych rzeczy. Głowa do góry! Dunia – faktycznie ciężko będzie w samolocie. Jak przeczytałam ile rzeczy musisz wziąć do środka…masakra. Ale masz te miejsca z przodu? Bo już nie pamiętam. Martyna77 – Kubus miał takie uczulenie wokół ust, ale zaraz po urodzeniu. Pielęgniarki mówiły, że to od silikonu (karmiłam i nadal karmię go przez kapturki). Co mu pomogło? Maść Vitella (w wersji bez cynku) – rewelacyjna. Mam do Was pytanko. Czy planujecie chodzic z dzieciaczkami na basen? Bo my się właśnie przymierzamy. Podaję Wam stronkę: www.swimmer.pl Już się nie mogę doczekać pierwszych zajęć. Troszkę jeszcze muszę poczekać, bo dopiero jutro druga wizyta u gina, ma mi zrobić cytologię i na ten basen potrzebuję badanie bakteriologiczne. Jutro też jedziemy na badanie kontrolne stawów biodrowych. czy Wasze maleństwa miały robione takie badania? - nie wiem czy to jest program ogólnopolski. I jak będzie ładna pogoda, to wybieramy się do centrum poszukac jakiś ciuszków na chrzciny. Spokojnej nocki Wam życzę, a maluszkom kolorowych snów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martyna-dzieci często mają podrażnioną skórę naokoło buźki i właśnie najczęściej jest to w okreie wzmożonego ślinienia się.Ja swojej smarowałam kremem zwykłym dla niemowląt(tym,który używałam na dwór)i często osuszałam pieluchą flanelową.Po jakimś czasie zeszło. Soul-nie jesteś złą mamą,raczej bardzo dobrą i wytrwałą,bo masz dwie panny na głowie!!!!!!A co do mleka skąd mogłaś wiedzieć???Ja robiłam to profilaktycznie,bo Wiktorii się często ulewało,ale moja pediatra wcale mi tego nie polecała!Mówiła raczej żeby nie dawać jej 6 łyżeczek na 180 ml,tylko 5 i trochę.Więc skąd można wiedzieć???Błędów nie da się uniknąć,każdy z nas je popełnia.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martyna____ Hanka tez ma takie krosteczki. Pediatra powiedziala, ze to od slinienia sie i rozsmarowywania sliny paluszkami (tez pcha obie lapki naraz :-)). Dodatkowo ona jeszcze uzywa smoka, wiec zdecydownie bardziej podraznione jest tam, gdzie schowane pod smokiem, bo slabo wysycha. Pediatra powiedziala, zeby to jak najczesciej delikatnie osuszac (nie trzec!), a ja jeszcze dodatkowo smaruje te okolice kremem ochronnym (takim, ktorego uzywam na pupe pod pieluche, tlusty, bezbarwny na podrazniona skore, ale ja siedze w USA) i pomaga. Tylko przed smarowaniem buzia musi byc sucha :-) Tym samym kremem smaruje jej faldki na szyjce. U nas znowu cieplo, mala juz sie poci i faldki na szyjce tez jej sie podrazniaja. Czerwieniej i nawet raz chyba sie odpazyla :-( Ale kremik szybko pomogl :-) Soul___ nie zadreczaj sie dziewczyno :-) Wszystko jest dobrze, owszem dzidzie troche mocniej plakaly, ty tez bardziej sie wykonczylas, ale skad moglas wiedziec?! Szczerze, to mi by do glowy nie przyszlo, ze trzeba jakos mieszac te mleka :-) Nos w gore, bo trzeba, a nauka dla nas juz chyba do konca zycia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje za zdjecia, ale te nasze dzieciaczki juz duze i sliczne:) Dunia - widze ze bierzesz wozek, ja mam podobny nawet po zlozeniu zajmuje troche miejsca i jeszcze nosidelko wiec my chyba kupimy jakas tania spacerowke, a z nosidelkiem to moze w Polsce pozycze od kogos z rodziny. Ja nie musze brac mleka ale odciagacz moze sie przydac, w koncu Babcia bedzie mogla posiedziec z wnuczkiem a ja gdzies sama wyjsc :))) Lato podobno ma byc chlodne w Polsce wiec trzeba bedzie wziasc jakies cieplejsze ubranka tez. Ja jade tylko na 2 tyg i mam zamiar spakowac sie do jednej walizki, ciekawe czy sie uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek:) Kobietki dziękuje za słowa pocieszenia. Wczoraj zakupiliśmy Bebiko 1 i mieszamy je z 2. Poza tym od soboty podajemy dziewczynkom jabluszka z gerbera. Nie bardzo im skamują, ale to po prostu dla nich nowy smak. Dzisiaj spróbujemy jak posmakują im brokuły. Majeczka dzieki Bogu prawie nie kaszle, jednak obydwie nieco charczą,więc będę spokojniejsza jak zbada je lekarz. Strasznie bola mnie plecy od noszenia tych moich panien, też tak macie? Oj przydałby się basenik;) No dobra narazie konczę, wpadne później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Soul.My tak nie mamy, bo nie mamy dwóch pociech do noszenia:-) Jesteś dzielna. A z tą stronką dziewczynek, dobry pomysł. Wreszcie i ja mogłam je zobaczyć. Fajne dziewczyny:-) Ciągle piszecie, że wysyłacie sobie zdjęcia dzieciaczków. Ja jestem z tych \"przybłęd\", co nie są od początku w temacie, więc nie miałam wcześniej możliwości zobaczenia Waszych pociech. Więc zakładanie strony w bobasach popieram:-) i nawołuję do tego pozostałe dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dunia 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 dla Haneczkikz okazji zakonczonego 4 miesiaca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zielna - śliczniasta Twoja Alunia i podobna do siostry :) Tak a propos tych adresów w stopce - trzeba zlikwidować www. , bo strona się nie załaduje Ja zaczęłam urozmaicać Hani jadłospis od marchewki. Tak więc na pierwszy ogień poszedł soczek z samej marchewki, potem marchewka Hippa a dzisiaj dostała właśnie marchewkę z ziemniaczkiem - też Hippa. Jestem pod wrażeniem zdolności kojerzenia mojej córci: dzisiaj na sam widok kubeczka, z którego podaję jej te dodatkowe jedzonka zaczęła się cieszyć i mlaskać!! :-D Jabłek jej na razie jej nie daję bo Piotruś miał na jabłka alergię i boję się zacząć za wcześnie... (chociaż on był przez pół roku tylko na piersi i mimo to ... a Hania ma 4 i pół miesiąca i już zajada marchewki...) Acha - a co mi radzicie zrobić z tymi pieluchami Huggies 3? Hania waży 7700 a te pieluchy są od 5 do 9kg. Wymienić na większe póki nie zaczęłam paczki czy w tych będzie dobrze? (te są z Kubusiem). Niektóre z Was pisały że Huggies ma zaniżone przedziały wagowe na pieluszkach :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×