Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość alex

Co zrobić aby rzucić palenie papierosów

Polecane posty

Gość obserwatorżycia
jak tu tętni życie...aż echo słychać ...i pełno tu pięknych, mądrych i dobrych kobiet ...chyba się rozpłaczę ze wzruszenia... i jakiego pięknego języka się tu używa... w każdym poście wulgaryzmy... gratuluję ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I znowu zapowiada się piękny dzień w pracy, ale najważniejsze, że bez papiersoka :) Jeżeli macie jakieś fajne zdjęcia, które są skutkiem jarania chwaścików to wrzucajcie linki :) Obrzydźmy sobie jeszcze bardziej stare nawyki :) Zarzucam kolejny: (rak krtani na wyciętej krtani) miłęgo oglądania :D http://www.google.pl/imgres?q=krta%C5%84+palacza&um=1&hl=pl&biw=1021&bih=631&tbm=isch&tbnid=CL_uQpqopCjZfM:&imgrefurl=http://wizaz.pl/forum/group.php%3Fdo%3Ddiscuss%26group%3D%26discussionid%3D80&docid=NG_28CTuiE1vPM&imgurl=http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/8/88/Larynx_cancer_01.jpg/350px-Larynx_cancer_01.jpg&w=350&h=238&ei=TDYaUOPLGtDYsgajn4DADg&zoom=1&iact=hc&vpx=314&vpy=122&dur=844&hovh=185&hovw=272&tx=181&ty=131&sig=110418048453791662973&page=2&tbnh=131&tbnw=200&start=17&ndsp=19&ved=1t:429,r:6,s:17,i:146

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miło mi powitać moich sympatyków.Dziekuję że mogę być z Wami,o czerwieńcach nie chce mi się "gadać" jak pisali nasi trzeba to "siamrajstwo" ignorować.Plotuch lubi zaglądac drugiemu do garnka dlatego sami mają smutne życie.Nie psujmy sobie nastroju.Pogoda wspaniała za 2 dni weekend i znów spotkanie z rodziną na swieżym powietrzu. Pozdrawiam Bettina i Hugo.Życzę milego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heel
witam Wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heel
Ci którzy bywają lub bywali na nalogow znają mnie właśnie pod tym nickiem.Zaraz na wstępie piszę że nie mam zamiaru tutaj nikogo obrażać,ani potępiać.nie będę także opisywać dlaczego znalazłam się na nalogow a nie tutaj,uważam że i tak to nikogo nie obchodzi.Chciałam tylko poruszyć temat niezgody i nienawiści jaki ostatnio panuje.Nie znam Was tutaj,Wy pewnie też mnie nie znacie i połowy ludzi z nalogow.ja nie mam zamiaru ukrywać się pod innym nikiem.Nie podoba mi się że niedomówienia,jakieś żale miedzy dwiema osobami skupia się i poniża innych.Nie będę się wypowiadać na temat nieporozumienia bo sprawy nie znam za szczegółowo i w zasadzie mnie to nie obchodzi,ja tylko chciałam rzucić palenie i otrzymać ciut pomocy by wytrwać w swoim postanowieniu.Nie siejmy złości i nienawiści miedzy sobą bo to przecież bezsensu.Pewnie i tak mnie ktoś usunie ale mimo wszystko pozdrawiam Wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W ogóle to wszedłem z ciekawości na chwikę na czat nalogow.com i jak zobaczyłem, żę Irracja jest dostępna w momencie się zwinąłem :D Ona jest jak ułomny krokodyl bez zębów czający się na swoje wyimaginowane ofiary :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam sympatyczne grono naszego forum.Hugo lepiej bym tego nie ujął.Świetne określenie, nic dodać,nic ująć! Bardzo podobają mi się Twoje posty i trafne porównania. Mądry z Ciebie facet.Życzę spokojnej nocy,hej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała mi :) :)
do heel "Nie siejmy złości i nienawiści miedzy sobą bo to przecież bezsensu." złość może i owszem siejemy, ale trudno być obojętnym wobec kogoś takiego jak irracja. Lecz nienawiści nie będziemy siać nigdy w życiu :) Skoro nie widzisz manipulacji irracji i jej dziwnego zachowania to widać za bardzo zaślepiona nałogow jesteś :) spójrz chociażby na ten post o krytyce nałogow, jak irracja umiejętnie poprosiła admina by zamknął temat na co on chętnie przyklasnął. Ta kobieta przesiaduje po forum po całych dniach. Powiedz: czy to normalne? Mam wobec kogoś, kogo nie lubię mówić: "ojej cóż to za miła i słodka istotka"? no wybacz, ale nie będę. Tu źle się mówi o dwóch osobach irracji i czasem adminie. O nikim więcej tu źle nie mówimy. Sam pomysł strony nalogow jest chwalebny, ale niestety z czasem coraz więcej ludzi uważa, że coś z tą stroną jest nie tak. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała mi :) :)
do heel "Nie siejmy złości i nienawiści miedzy sobą bo to przecież bezsensu." złość może i owszem siejemy, ale trudno być obojętnym wobec kogoś takiego jak irracja. Lecz nienawiści nie będziemy siać nigdy w życiu Skoro nie widzisz manipulacji irracji i jej dziwnego zachowania to widać za bardzo zaślepiona nałogow jesteś spójrz chociażby na ten post o krytyce nałogow, jak irracja umiejętnie poprosiła admina by zamknął temat na co on chętnie przyklasnął. Ta kobieta przesiaduje po forum po całych dniach. Powiedz: czy to normalne? Mam wobec kogoś, kogo nie lubię mówić: "ojej cóż to za miła i słodka istotka"? no wybacz, ale nie będę. Tu źle się mówi o dwóch osobach irracji i czasem adminie. O nikim więcej tu źle nie mówimy. Sam pomysł strony nalogow jest chwalebny, ale niestety z czasem coraz więcej ludzi uważa, że coś z tą stroną jest nie tak. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem kto się podszył pod ostatnim postem pod "małą mi", ale na pewno nie nasza mała mi :) mała mi- zaczernij się i załóż hasło, bo ktoś tu zaczyna mieszać. W ogóle miłego dnia wszystkim życzę :) Zbliża się weekend i humor dopisuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heel
pasuje do Was to że się zaczerniacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie, Hugo ja też cieszę się,że zbliża się weekend,jadę z rodiną nad wodę. Olej to tałatajstwo,przecież widzisz że nie ma z kim pisać! Miłego weekendu Ci życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Hugo i mała mi :):).Dziękuję Ci za miłe slowa skierowane do naszego forum.Narażasz się niektórym złośliwcom z nałogow czego dowodem jest ironiczny wpis podszywąjacy się pod Ciebie.Sama widzisz - kto ma odmienne zdanie od dominujących na nałogow (przebywających w necie od rana do rana) ten jest wróg numer 1 Nie warto komentować ich wypowiedzi,nie zniżę się do ich poziomu.Ktoś słusznie tutaj napisał "Psy szczekają a karawana jedzie dalej" Uważają że skoro piszą anonimowo mogą obrażać innych?! Nic bardziej mylnego! Fajans wejdz do mnie na Gadu - gadu muszę omówić z Tobą pewne kwestie.Nie mam czasu przesiadywać calymi dniam w necie,posiadam rodzinę i pracę.Mnie to nie kręci,mam o wiele przyjemniejsze zajęcie jak gadanie o niczym! Hugo ja również mam dobry humor że zbliża się weekend. Jesteśmy z mężem zaproszeni do znajomych do Ich posiadłości,dookoła piękny las - już się cieszę na samą myśl. Towarzystwo pachnące,nikt nie pali.U mnie 19 wrzesnia br. będzie 2 lata odkad nie palę.Za Was również trzymam kciuki,nie palimy,pachniemy, życzę Wam udanego weekendu.Złośliwcom owocnych rozmów o niczym i obrabianiu tyłka porządnym ludziom przez całą dobę.Jakie to żalosne1 Szczerze współczuję rodzinom tych chorych ludzi. pa - pa pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie,teraz przeczytalam nowy wpis Informatyk - moderator dlatego natychmiast odpowiadam; podzielam Twoje zdanie .Z tego co mi wiadomo to administrator z nałogow sporadycznie zagląda na strony nałogow.Nie zamierzam się tam logować; po pierwsze nie mam czasu,a drugie czytałam bez logowania wypowiedzi niektórych osób.Słowo daję mówie Ci TRAGEDIA! irracja w gębie ma jak w WC poza tym jest apodyktyczna,wszyscy jak barany jej przyklaskują! Czy moderator tego nie widzi,czy nie chce widzieć? Podobno manipuluje Adminem,może to prawda co piszą? Być może admin częstuj sie jej lodami? Przeczytalam motto jedej z osób "Nie dajmy sie zmienić w posluszne barany" Jednak pozwalcie sobą manipulować! Przez nią odeszło mnóstwo wspaniałych, intelientnych ludzi,napisali że nie mogą znizyć sie do jej poziomu! Dziekuje za zabranie głosu,to budujace.Życzę miłego dnia,pozdrawiam serdecznie,Kaśka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obserwatorzeżycia skoro tutaj jest tak nudno i tylko obraźliwe posty nadają rozruch kafeterii to dlaczego wciąż do Nas powracasz? :) To świadczy o czymś zupełnie innym niż napisałeś :) Ale jak najbardziej cieszy Nas Twoje zdanie na ten temat chociaż mnie osobiście jakoś nie przekonałeś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Więc uciekaj na swoje nalogow :) Taaam życie jest dopiero piękne w objęciach Irracji, hahahahh :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A swoją drogą dla ciekawskich: Irracja dlatego tyle siedzi na necie i się nudzi, bo jest w ciąży. Boże kochany, biedne to jej dziecko będzie. Matka uzależniona od internetu jak te 14 -letnie gimbusy i do tego pewnie dziecko ojca nie ma (bo kto by z taką piczką wytrzymał). Może i brzmi to niegrzecznie, ale rzeczy należy nazywać po imieniu. No to have a nice day :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Hugo,w pelni podzielam Twoje zdanie.Nic dodać,nic ująć! Tak ciekawie i milo u nich a jednak zagladają do nas i pisza zlosliwe posty! Koleżanka mi mówi że kiedyś zalogowała się tam ze względu na motywator,ale zablokowała wszystko i wszystkich nie zamierza z nikim rozmawiać nie bierze udziału w tych przygnębiąjacych dyskusjach.Ja mam suwaczek i nie muszę tam zagladać.To nie jest towarzycho dla mnie,zwłasza takie które liże lody:) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie też jest wstyd że hool pojawia się u nas i wciskasz jape tak gdzie nie powinnaś! "Nie dajmy się zmienić w posluszne barany" Jednak twoje slowa o kant dupy potluc.SPADAJ -co?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktoś pod heel podszywa, bo widzę zupełnie inne IP niż miała wcześniej. Potrzbuję tylko, żeby ta osoba była przynajmniej chwile dłużej i namierze żartonisia i odwiedzimy badziewie w domku i wtedy zobaczymy czy będzie mu tak wesoło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozważna
Hugo nie znam się na tym tak jak Ty - kto jakie ma IP? Fajans,Wesolutki i kolega (chyba Kasi) mają rozeznanie i wiedzą jak do tego podejść?! Któryś z nich jest programistą.Oni również obserwują wpisy tych pomarańczowych,zobaczymy efekt końcowy.Faktycznie przeginają pałę! Mają swoje forum to wciskają się do nas! Powtarzam; to wszystko jest do czasu! Ten się śmieje,kto śmieje się ostatni! Może dojść do tego że calkiem zostanie usunięte nałogow! Admin liczy zarejestrowane osoby,ale nie bierze pod uwagę tych ktorzy dawno juz odeszły, a mimo to nadal figurują i krzywa rośnie,a ten się chwali!/ Nie wiem z czego tak się cieszy?! Podobno to mlody chłopak w wieku 24 lat,ma jeszcze żółto w dziubku.Niepoważny,jak to całe forum! Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haha mam niezły ubaw z
czytania tych postów :) poprawiacie mi nastrój :) podzielam zdanie do nalogow, rozsądna załamię cię w tej chwili: admin ma chyba 29 lat, niby napisane 27 ale licznik tam czasu nie liczy więc chyba będzie miał coś koło 29. to forum nalogow dobre jest dla 17-18 latków ale dojrzalsi ludzie nie mają tam czego szukać. Informatyk-moderator dobrze mówi-polać mu piwa, ten cały admin w ogóle nie dba o forum. przeciez tam od roku żaden nowy artykuł nie powstał ani nic. a zegar nienaprawiony :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haha mam niezły ubaw z
a nie rozsądna tylko rozważna. Jak się policzy 3 lata, to admin może mieć nawet 30 lat... więc to już nie dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taki z niego admin jak ze mnie ksiądz :) Niedługo zlikwidują pewnie nalogow bo to siedlisko bakteri wszelkiego rodzaju. A admin nalogow to pewnie wielka opasła świnka, która ma wszystkich i wszystko w dupie, lol xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozważna
Przepraszam że posiadam nik tymczasowy,macie prawo mnie usunąć,zapewniam - nie jestem przeciw Wam.Czasami zaglądam gościnnie na różne forum o rzucaniu palenia dlatego tutaj pozwoliłam sobie zabrać głos? Do Niezły ubaw; nie jestem zarejestrowana na nałogow więc nie mam roznania,nie znam tam ludzi zupełnie.Gdy zaczęliscie o nich pisać więc tam zajrzałam.Istotnie nie ma interesujących tematów, tylko masło maślane!,jedynie na tapecie jakaś Ulka,i irracja to są główne "gwiozdy" niczym babcie wśród młodzieży. Swój swojego pozna i to jest prawda! Rozsądne osoby nie mają tam czego szukać,zupelnie mnie nie dziwi że odchodzą!.Rozmowy są na bardzo niskim poziomie - niestety! Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam konto na nalogow tylko ze zwględu na ten motywator zielony co liczy kaske i dni bp :) A resztę mam gdzieś :) Co do Irraraci to masz rację- to matka wszelkiego zła. Przesiaduje tam 24h i liże innym dupe, żeby mieć z kim pogadać w okresie ciąży a tutaj jak jej się nudzi wpada i robi rozpierduchę. Chociaż zastanowiłbym się 2 razy z tą ciążą. Pewnie to bezrobotna stara pizda na utrzymaniu rodziców, która już męża nie znajdzie bo ma krzywo w głowie i gada o tej ciąży, bo przecież co ma lepszego do roboty taki bajkopisarz jak ona :) Mógłym jeździć po niej cały dzień, ale mam wiele ciekawszych rzeczy do roboty. Także jeżeli to czytasz Irracjonalny pomyleńcze to wiedz, że sram na Ciebie i Twoich przydupasów i w końcu się doigrasz i ktoś Ci utnie kabel od neta, bo na wifi to za głupia jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, czy to ten sam topić? Zaczynam miec obawy, że niestety nie. Opanujcie się. My tu mamy nie palic i wspierac się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i racja
hugo to zkompleksiony pryszczaty małotat ktory na slowo irracja bawi sie napletkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slowa przedmowczyni. nie jestem zarejestrowana ni tu ni tam ale z tego co widze tutejsze forum skupilo sie nie na rzuceniu palenia lecz na niejakiej irracji z forum nalogow. czy o to chodzi w tym waszym i moim niepaleniu????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oooo widzę, że ktoS mi zabrał trochę lat i dodał kilka pryszczuchów :) Tobie Irracjo z pewnością odjęcie 20 lat dałoby o wiele lepszy efekt :) W każdym razie część Twoich znajomych tak uważa :) Wracaj do swojej urojonej ciąży pozamacicznej :) Pozdrawiam ! Pryszczaty Hugo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×