Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość alex

Co zrobić aby rzucić palenie papierosów

Polecane posty

Gość dvgyui
Doradzcie ! Śpiewam w szkolnym zespole. W domu gdy ćwiczę śpiewam normalnie, czystko bez falszow no tak jak powinnam. Jesli jednak przychodzi czas na próbę bądź sam występ śpiewam strasznie nieczysto i puszczam fałsze. Zna koś jakieś ćwiczenia na rozluźnienie ? Jak mam sobie z tym radzić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha ha ha ....... narika ,,,,,,, cudowna po kostki w śniegu....ale w końcu zimę jeszcze mamy :) dzięki za pozdrowienia bo chyba były dla mnie :P .... i duży uśmiech dla Ciebie :D :D :D pozdrawiam P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bobmado - nie dość że po kostki w śniegu to jeszcze u mnie rano za oknem było -9 stopni........ale za to jakie słońce.....jest po prostu fantastycznie...... Pozdrowienia - oczywiście że dla Ciebie, trzymaj się cieplutko!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-7 było o 9:00 jak odsniezałem auto ha ha ....słoneczko jest tylko takie zamglone az Ci zazdroszcze ............... :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to sie cieszę:)Jutro...dzien kobiet.I tak sobie pomyslałam, że...od jutra nie będę palić.Zostało mi jeszcze 7 smierdziuchów.Nawet staram sie nie myslec o porażce...wole sobie powiedziec, że tyle razy nie wychodziło, teraz musi wyjść!!!W sumie..będzie to mój pierwszy dzień kobiet, w którym nie będę cuchnąć fajkami.Poza czasami, gdy się miało naście lat...ponad 10 latek wstecz:)...ale no.....dojrzałą kobieta na pewno nie byłam, skoro nauczyłam sie palić. Pozdrawiam Was ciepło🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cyt" Nawet staram sie nie myslec o porażce...wole sobie powiedziec, że tyle razy nie wychodziło, teraz musi wyjść """"""" ha ha ha to mi sie podoba pozytywne mysli juz są musi sie udac !!!!!! odrobina silnej woli i da sie to zrobic :D :P wiem co mówie 9 miesiecy bez fajki !! NAPRAWDE WARTO !!!!!!!!!!!!!!!! trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za miłe powitanie:)...od 18 nie pale i nie mam zamiaru się poddać. Bobmado - chylę czoła...9 miesięcy to dopiero!Wierze, że i ja dam radę. Milego wieczorku. Mam nadzieje,ze jutro napiszę, że wytrwałam cały dzień. Co ja gadam...nadzieja matka głupich - jestem pewna,ze tym razem nie nawale...:):):) Trzymajcie za mnie mocno kciuki...proszę. Jak będzie mnie szarpać, to tu będę zawsze wpadać...i mam nadzieje, ze mnie wesprzecie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fantastyczna niedziela zakończyła się małą imprezką .........i teraz jestem zakręcona jak słoik.......dużo mogłabym Ci opowiedzieć ale jutro chowałabym głowę w piasek więc chyba sobie odpuszczę, jutro pogadamy minął 35 dzień dumny i wygrany!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marika :) :) :) fajnie jeszcze takuej szczesliwej ...ze tak powiem nie widziałem powinienem napisac czytałem ale to tak jakos głupio brzmi !! ha ha ha szkoda ze nie opowiesz ja dobry słuchacz jestem ale ......skoro chowała bys głowe w piasek to moze nie mów :))))) gratulacje 35 dobry wynik tak trzymaj !!!! a ja nadal trzymam za Ciebie :))) dobrej nocki ... ..... aniołek diabołek .........wesprzemy ja trzymam mocno !!!!!! ......pamietaj ale to ty musisz chciec :)) równiez dobrej nocki dla Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bobmado .........ja wiem że dobry słuchacz z Ciebie (źle powiedziane - jesteś najlepszy) ale wiesz - to jest jednak forum, nawet gdybym chciała.................... Dobranoc kolego!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Esteruś
Witam wszystkich po weekendzie, u mnie ósmy dzień leci i z tego jestem dumna, a reszta..............no cóż........szkoda gadać......... 3majcie się ciepło bo mrozek chwycił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś DZIEŃ KOBIET oczywiście serdeczne szczere życzenia dla WAS DROGIE PANIE żeby ten piękny kobiecy uśmiech przez całe życie był na waszych twarzach i wszystko co robicie przynosiło satysfakcje zadowolenie spełnienie .... i każdy dzień był dumny wygrany i pachnący :))) 🌼 🌼 🌼 gorąco pozdrawiam miłego dnia życzę Piotr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Esterus........ duma ósmego dnia powinna wynagrodzic to o czym szkoda gadac !!!!!!! ha ha ha nie mysl .......o tym usmiechnij sie :D .....dzis jest poniedziałek ...... słoneczny i coraz bizej wiosny i napewno bedzie udany :))))) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Esteruś
mam nadzieję,że dzień faktycznie będzie udany.......źle się zaczął ale mam nadzieję,że skończy się lepiej :( staram się myśleć pozytywnie, ale jak nadal tak będzie to znowu załapię jakiś dołek......... :( ........do d...py z takim życiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Esterus ......halo ... powoli jak do d...py koleżanko co tak nerwowo w poniedziałek pisałem ci już wyluzuj olej trochę rzeczy znajdź chwile dla siebie ......w dołki nie wpadaj absolutnie to nie wskazane nawet nie myśl o tym .......ja wiem ze nie zawsze się da olać nie które rzeczy !!!fajnie sie pisze gorzej wykonać ale trzeba próbować ...... ja wierze ze dzisiejszy dzień dla Ciebie będzie udany duży uśmiech :D od kolegi na dobry początek dnia !!!!!!!! i jeszce Ci wystawie jezyk żebyś sie uśmiechnęła :P :P pa pa pa biore sie za prace w czwartek nie mogłem ...w piątek mi sie nie chciało ..a w poniedziałek juz musze !!!!!! ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Esteruś
Och bobmado....... zdecydowanie lepiej o tym pisać, a dużo trudniej wprowadzić słowa w czyn............ ale już troszkę lepiej :) ...język rzeczywiście mnie rozśmieszył...... no i mąż zadzwonił.......przeprosił......więc jakby troszkę lżej......... dzięki, że jesteś bobmado :) a swoją drogą jakie to dziwne, że w zasadzie obcy mężczyzna potrafi wesprzeć i poprawić nastrój lepiej niż osobisty i prywatny mąż, czy członek najbliższej rodziny........... nie wiem,czy to co pisze ma jakiś sens......ale jakoś tak mnie wzięło dobra kończę już,bo głupoty zaczynam pisać :) miłego dnia bobmado i nie pracuj za dużo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:)))) ha ha ha no widzisz tak nie raz jest !!!! zazwyczaj nie wystawiam jezyka ale dzisiaj wyjątkowo :)))))) pozdrawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
......ŻYCIE JEST PIĘKNE........ ......KOCHAM WAS....NIE PALACZE...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mozna tez nałóg zastąpić innym ale zdrowszym ale to mija sie z celem niemniej kiedy chcesz zapalić jedz np słonecznik lub pestki z dyni czy cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marika .........normalnie Cie nie poznje !!!!! tak 3maj :D duzy usmiech pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bobmado........mówiłam Ci że czasami lubię zaskakiwać!!!!!!! Pozdrawiam cieplutko!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marika ale za co ..........sorki..............tak trzymaj kobieto ..... szczesliwa usmiechnieta :)))))) tak powinno byc cały czas !!!!! ..............:) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
........za to że wcześniej nie podziękowałam za życzenia......... ........ale taka mało ogarnięta dzisiaj jestem................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marika ... moja ciekawość mnie gnębi ...:))) żeby zapytać kto bądź co jest sprawca tego dobrego nastroju :))))) oczywiście to tylko moja ciekawość ha ha ha pozdrawiam cieplutko :* :))) nilan ..... się rzadko odzywa ostatnio ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bobmado.............nie powiem...... hahahaha..... widzisz chodzi o to że mój charakter jest - że tak powiem - z lekka skomplikowany (żeby nie powiedzieć inaczej). Czasem niewiele mi do szczęścia potrzeba a czasem jest mi naprawdę ciężko. Dzisiaj cieszę się z byle powodu a jutro może być całkiem inaczej. Korzystam więc z sytuacji i mam ochotę wykrzyczeć całemu światu że JEST MI DOBRZE!!! Czy Twoja ciekawość -drogi kolego- została zaspokojona???...hahaha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×