Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość usmieszka

Czy jest tu ktos z Niemiec - jaki land?

Polecane posty

NICK * Land/Miasto * W NRF od ? * Rocznik * DZIECI * ZAJECIE Asia1987****** Hamburg * 8.06 * 1987 Cludi_alb****** BW Münsingen * 08.03 * 1982* --- * ratownik medyczny* serwuje cocktaile :D Malutka_de*** BW Bad Urach * 2001 * 1982 * 1 dziecko (1rok) Maremarie**** BW bei Stuttgart * 1998 * 1977 * Studi/Wantedraca Micka********** BW bei Pforzheim * 1996 * 1974 * 1 dziecko -2 * ***************** Sachbear./bis 11.07 Erz.Url. Naneczka **** Bayern München * 1999 * 1975 Sylwia1980*** NRW Hamm * 4.2006 * 1981* mgr ekonomii * kurs j.niem Tofi_Bremen** Kassel * 2005 * 1979 Usmieszka**** BW bei Tübingen * 2003 * 1980 22latka******** Flensburg * 2004 * 1984 Winogronka** Sulzbach/Saar * 2005 * 1962

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj karolkaaaa 🖐️ i inne internetowe kolezanki :) Jak sie macie? Ja jestem dzis w swietnym humorze :D to chyba zasluga tego slicznego slonka Co do swiat i sylwestra, to nie mamy jeszcze konkretnych planow moze pojedziemy do polski, ale na jakis zorganizowany wypoczynek, ale to jeszcze nic pewnego lubie rodzinne swieta i w tym caly problem, ciezko zebrac cala rodzine i gdzies razem wyskoczyc Milego Dnia zycze 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny 🖐️ mam wiadomosc swieza jak buleczki ;) jesli macie flatrate na internet mozecie ZA DARMO dzwonic do Polski w Niemczech i innych krajach, musicie wejsc na voipdiscount.com, sciagnac program, zameldowac sie i juz mozna telefonowac :) nie trzeba podawac wlasnego numeru telefonu!!! co jest konieczne na goyellow.de przetestowalam to, dziala bez zarzutu :) pozdrawiam serdecznie! Pa milego popoludnia!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomnialam dodac ze dotyczy to numerow stacjonarnych, :) na komorkowe trzeba placic podobnie jak na skype 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tin / tina /
hej laski , co tak skakacie ??? pozdrawiam wszystkich ...micka dzieki za wiadomosc , BUZKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry :D usmieszka - jest to rozmowa z kompa do kompa, czy komp - telefon? karolka- witaj! cludi - podeslij mi prosze troche twojego dobrego humoru tin- bo my takie wysportowane ;) trzymajcie sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia1980
na poczatek DZIEN DOBRY KOBITKI (swoja droga, czemu nie ma wsrod nas ani jednego faceta?:)) wrocilam wlasnie z kursu i jak zwykle jestem troche poirytowana:( w mojej grupie sa same Turczynki, nie liczac Frau Müller z Rosja, no i jak podejrzewacie tempo jest usypiajace.z drugiej strony im serdecznie wspolczuje ale z drugiej...upfff, mieszkac 5,8,12 lat w jakims kraju i nie wiedziec co to jest Verb itd troche mnie to zniecheca!!! dla podniesienia mnie na duchu, napiszcie jaki wy wspominacie swoje poczatki nauki niem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj karolka no tin a ja dziekuje za przepisy kurbisowe usmieszka-mam nadzieje , ze plany niedzielne po staremu? w listopadzie bede miala nowy kominek(wczoraj zamowilismy) wiec mozecie mnie znow przyjechac odwiedzic-maremarie-cos dla ciebie - no i oczywiscie zrobie pierogi!HA!HA! co do swiat, to my normalnie przez te 10 lat bylismy tylko raz w Polsce ale kozystam , bo od przyszlego roku znow do pracy , to moge zapomniec wolne przez swieta. papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwia-u mnie na kursie na ponad 30 osob , byli sami Ruscy +jedna z Kubyi chlopak z Tunezji. Tez super paczka. W Polsce uczylam sie 9 lat rosyjskiego i potem umialam juz prefekt po zaawansowanym kursie susko-niemieckim.HA!HA! Wszyscy mysleli , ze ja tez z Rosji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej KObietki, witam w to szare popoludnie:) odpowiadam na pierwsze pytanie:) . \"jedno musze potwierdzic: tz. 2 galaretki rozpuscic w tych jablkach usmazonych i to wylac na biszkopt wylozony delicjami???? Czy najpierw wylac mase(jabka-galaretki) ,a nastepnie wylozyc delicjami i dodatkowo polac te delicje 2 galaretkami ??? \" - odpowiedz brzmi 2 galaretki rozpuscic w usmazonych jablkach, ostudzic, na biszkopt, i jak bedzie MASA ZIMNA wylozyc dopiero delicje - (czekolada do gory:) i to zalac ponownie galaretka tezejaca i do lodowki ... delicje slicznie wygladaja zatopione w galaretce, i ladne porcje mozna kroic....ciato najlepsze jest drugiego dnia...ale ja je uwielbiam:) Teraz pytanie drugie - sylwia.....ja jestem Krotko i dlugo bo rok..ale dla mnie niemiecki to masakra....teraz ide na poziom B2, tez mialam przez A1 turkow, oni nawet nie wiedzieli co to Einstein, Mozart, Bach, Adenauer, Hitler:):) malo tego czytac nie umieli, ale mialam fajna nauczycielke, co podzielila grupe na wolniejsza i szybsza, i mialam 15 os po studiach , studentow, co sie szybko uczyli i szlismy z materialem:) Ale i tak dalej stwierdzam, ze malo umiem, mam chwile zalamania:( ale co mam zrobic, chce tu na aplikacje zdawac , wiec ucze sie a nie chce mi sie:( dla pocieszenia Ci powiem, ze im wyzej na kursie tym sie szybciej uczy, bo ci co wolniej przyswajaja powtarzaja.... claudi, usmieszka, asia, malutka, maremarie, micka, naneczka, sylwia, 22latka, winogronka - sloneczka i usmiechu dzisiaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny 🖐️! Moge sie przylaczyc:D? Widze, ze wszystkie \"moje\":D dziewczyny ze starego topiku tutaj pisza... A ja tam zagladalam ze wzgledu na Was wlasnie:)... Wracam powoli do zycia:) - ciezko mi niezmiernie, bo z dnia na dzien odchodzi bardzo bliska mi osoba - moj Dziadek. Umiera na raka, bo w Polsce ludzi po 70-ce sie nie leczy... Ech - szkoda slow... Usmieszka -- probuje wyslac Ci maila, ale onet mi sie co chwile zawiesza... Sprobuje jeszcze raz wieczorem... Micka, Maremarie 🌻 Cludi-Alb -- nie wiedzialam, ze Ty tez Boleslawianka jestes:D. Moze Ci cos z Boleslawca przywiezc (jestem jeszcze w PL):D:D:D? Tofi_Bremen - hej, hej kolezanko \"po fachu\":D. A wszystkim dziewczynom, ktorych jeszcze nie znam przesylam tez ladnego kwiatuch 🌻. Pozdrawiam Was wszystkie serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziendobry! ;-) Maremarie - niezly ten Twoj Wortspiel... zas jesli chodzi o rozwod, to nie jest to mila okolicznosc, ale przezylam (czulam sie jak na publicznej spowiedzi) Pan M. wspieral mnie o tyle, ze jak bylo po wszystkim, to napisal sms-a \"hurraaa\" Jeju, jak tylko wspominasz polskie miesiwo i wedliny, to mi slinka cieknie! zas jesli chodzi o gwiazdy, to, owszem widzialam tu ze dwa razy Sky Dumonta a tego Sebastiana raczej nie, no chyba ze przegapilam. Ale Film \"Das leben der Anderen\" jest SUPER! wszystkim goraco i z calego serca polecam! Czekam az wyjdzie na DVD - obowiazkowa pozycja! usmieszka - :-( niestety nie mam flatrate, nie mam w ogole internetu w domu... bronie sie przed tym :-) Tofi- dzieki za szarlotke, moze sie przemoge i upieke? leniwa jestem i od dawien dawna nic juz nie pieklam... Sylwia1980 - to nie jest tak jak myslisz z ta praca... To naprawde nie jest taka fajna praca, na ktora ja sobie od tak narzekam... owszem sa pozytywne sprawy - luzna atmosfera, fajni koledzy, ale praca jako taka jest nudna i zle wynagradzana. Szukam czegos nowego (tak powolutku - juz od roku) ale nie ma w Monachium az tak wielu miozliwosci by pozostac w branzy i dostac dobrze platna, interesujaca prace... Niedawno dostalam naprawde swietna oferte z MTV - swietna praca i swietna placa ale we Frankfurcie albo Düsseldorfie - Za Chiny Ludowe tam nie pojade! Siedze, stukam w klawiature, wkurzam sie na klientow, przepracowuje za nedzna pensje i rozgladam dalej. :-) Ale jestem optymistka i staram sie malo narzekac, choc w mojej firmie narzekaja i rozpaczaja ostatnio WSZYSCY! Wspolczuje Ci tych nudow na kursie. Ja mialam taki kurs, ze nauczycielka gonila jak szalona i nie bylo mowy o nudzie... bylo swietnie, choc strasznie ciezko... Claudi_alb - ha ha zgadzam sie z Maremarie - baby machen to przeciez sport! ;-P Micka - ja teraz tez sobie tak srednio moge wyobrazic 2 tyg. pod namiotem... a co to bedzie jak bede miala dzieci i te beda chcialy z nami pod namiot?- ale zamieszanie z ta tabelka ;-) zas jesli chodzi o \"slawy\" to owszem wiele znanych twarzy sie tu przewija, ale mnie to WCALE NIE RUSZA, a poza tym, co mi to daje? nic....a do tego sama praca tez daje malo satysfakcji... ale juz nie chce sie wiecej skarzyc :-) Ehhh zazdroszcze Ci kominka ;-) i wolnego na swieta ;-) asia.80 🌻 pozdrawiam wszystkich! uciekam na weekend! Jutro ide w gory! hip hip hurra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam 🖐️ dziewczyny ja tylko na chwike, zaraz jedziemy na zakupy - maremarie - to jest oferta z kompa na tel. stacjonarny!!! dla mnie rewelacja!!! - micka - plany sie nie zmienily, widzimy sie w niedziele :) - asia - zajrze pozneij na ksrzyke, moze maila dotrze, jakbys miala nadal probelmy to polecam zalozyc konto na o2.pl nigdy nie mialam problemow w wysslka, czy wielkimi zalacznikami :) - tofi - dziekuje za maila, odpisze wieczorem :) - naneczka - maremarie chodzi o - Sebastiana Kocha - moze teraz cos swita;;; z jednej strony internet to swietna sprawa, wszystko tam znajdziesz, ale z drugiej to przeklenstwo , bo wciaga :( - sylwia 🌻 -cludi 🌻 -pozdrawiam goraco !!! 🌻 milego popoludnia!!! Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hi dziewczyny! sorki ze sie nie dozywalam jakis czas,ale nie mialam nawet czasu i co gorsza-mam dola.poznalam tu fajnego faceta,spotkalismy sie i bylo wszystko ok,widzielismy sie w srode i on sie niestety juz nie zdeklarowal kiedy sie widzimy.wczoraj napisal ,ze super bylo w srode itd ale ze sie np.dzis widzimy nie:( nie wiem teraz co robic...nie napisze pierwsza zeby nie bylo,ze sie \"napraszam\" i zeby sobie za duzo nie pomyslal.z drugiej strony chcialabym go znow widziec. pogoda okropna,siedze sama i mi odbija:( a jutro po poludniu mam jechac jechac z moja rodzinka goszczaca do dziadkow na jakas wies w niedersachsach:( czyli nudy gwarantowane. ale juz sie z tego nie wymigam. nic tylko \"odpalic\" tv i sie pograzyc w smutku :( mam nadzieje ze wy bedziecie dzis wieczorem bedziecie mialy wiecej spassu:) buzka!;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia1980
Tofi, na jaki kurs ty chodzisz?bo ja jestem obecnie na A2 czyli na Basiskurse Stufe2! kurs ma 6 czesci: (kazda trwa 3 miesiace,przerwa letnia-3mies) *3 czesci Basiskurse(A1,A2,A3) i *3 czesci Aufbaukurse(B1,B2,B3)! pytam bo wg moich obliczen to ja bede na tym B2 dopiero we wrzesniu 2007 czyli zajmie mi to 1,5 roku a ty to zroblas w 1 roku!!! chodzisz codziennie bo ja 2xw tygodniu po 4 godz czyli wychodzi 8godz na tydzien-ZALAMKA!!! dlatego szukam czegos innego.wszelkie info mile widziane:) jest tu u mnie taki codzienny- integrationkurs ale nie wiem czy warto bo tam pewnie tez niezbyt kumate ludziska beda(???)bo chodza tam swiezo przyjezdni. poradzcie mi co bo to strasznie wyprowadza mnie z rownowagi!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
micka- u mnie ruski juz zupelnie zapomniany, w sumie szkoda :(. Jeju jak fajnie z tym kominkiem, no i PIEROGI!!!! juz sie nie moge doczekac :) Alez ty zadko bywasz w PL! jak mieszkalam razem z mezem to tez rzadziej sie jezdzilo, ale raz w roku napewno. Nie tesknilas? sylwia - u mnie na kursie nie bylo takich duzych roznic. Moze zaproponujesz prowadzacej podzielenie grupy, naturalnie po pewnym czasie, bo niektorzy potrzebuja troche zanim sie rozkreca i wtedy dopiero widac co umieja. Nie zalamuj sie tylko ucz wytrwale :) Asiu- tak mi smutno z powodu twojego dziadka, jakie to niesprawiedliwe, ze nie jest leczony. naneczka- z twoich wypowiedzi wnioskuje, ze u was \"Mitarbeiter ist Mittel. Punkt\" :( . Ja tez ma nieciekawe doswiadczenia, niby w Unternehmensleitbild jest napisane ze pracownik to najwazniejsze, ale w praktyce ehhhh... W przyszlym tygodniu mam interview w HP (hihi) wprawdzie kontrakt na 18 mies. i znowu IT-branza ale coz zrobic: bez pracy nie ma kolaczy - z czegos trzeba zyc. Zmiana tematu: jesien w gorach jest przepiekna :D zycze ci niezapomnianych wrazen! ja bylam przed 2 tyg. w alpach szw. - przepiekne widoki! 22latka- fajnie ze \"dozylas\" ;). Prawdopodobnie on tez nic nie mowi bo sie nie chce narzucac ;). Najprostsze to napisz, ze tez ci sie bardzo podobalo i ze chetnie sie znowu spotkasz: czyli napisz prawde. W zaleznosci od odpowiedzi wiesz \"czy woz czy przewoz\" i sie juz nie dreczysz :) : klingt einfach - ist aber so ;) zycze Was wszystkim przepieknego weekendu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! 🖐️ Rozpisalam sie, a tu pech, wcielo mi tekst wyskoczylo \"wystapil blad\" i tyle z mojego monologu :( Poniewaz musze isc zaraz do pracy powiem krotko MILEGO WOCHENENDE :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia1980
rowniez milego, i slonecznego, i pachnacego jakims fajnym ciachem:) ja niestety "slomiana wdowa" bo moj man polecial sluzbowo do Barcelony:( Ps.Tofiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii, czekam na odp!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo Sylvia1980, jak Ty mozesz powiedziec ze tu niema ani jednego faceta. A ja to co? Mieszkam w olkolicy Heidelbergu. Z tych okolic nikt nie pokazuje sie na forum!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia1980
upssss..., sorki nie zauwazylam cie:))) co porabiasz w de,jak tu sie znalazles?i odnalazles? buziaka za niedopatrzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia1980
ale w tabelce cie nie ma!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Jak tam humorek? U mnie doskonaly, uwielbiam niedziele :D Dzis przychodzi do mnie rodzinka, zrobilam tiramisu, mam nadzieje, ze dobre wyszlo, a potem idziemy na fest, bo cos tu dzis jest, trzeba wykorzystac, ostatnie promyki jesiennego slonka, bo lada dzien moze byc bialo ;) Pozdrawiam! Hamster, co u Ciebie? Dawno sie tu nie pokazywales. Milego Dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejj Ja tylko za chwile, bo za dwa dni pierwsze urodziny Laury :D i roboty mnostwo.. Jade 17.12 wieczorem do Polski i mamy jedno wolne miejsce. Czy ktoras nie chcialabym sie zabrac z nami?? :) Wracamy po dwoch tygodniach. Jedziemy w kierunku Kujaw, a potem Slaska. to na tyle..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia1980
dzien dobry wszystkim! cludii, jak mozesz to wrzuc prosze przepis na to Tiramisu.moj maz bardzo lubi i zrobie mu niespodzianke:) milego poniedzialku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Babajagamiki
Tiramisu Najsłynniejszy włoski deser! Każda Pani domu, twardo strzeże tajemnicy przepisu na swoje tiramisu. A nam udało się jedną tajemnicę zdobyć! S k ł a d n i k i: • 3 duże jajka • 1/2 szklanki cukru • 1 szklanka mocnej kawy rozpuszczalnej • 1 opakowanie serka Mascarpone • gorzkie kakao • biszkopty • 2 łyżki koniaku Ucieramy żółtka z cukrem i koniakiem (mikserem). Gdy już będą utarte na gładką jasną masę, dodajemy serek i dalej ubijamy. Masa ma być gładka i puszysta. Następnie ubijamy na sztywno białka i delikatnie łączymy z masą serową. Lekko nasączone kawą biszkopty układamy w formie, wylewamy 1/2 masy i posypujemy kakao. Na to ukladamy kolejne biszkopty i wlewamy resztę masy i posypujemy kakao. Wkładamy do lodówki na co najmniej 10 h. Zamiast dwóch warstw można zrobić jedną. Wtedy tiramisu bedzie niższe, ale bedziemy mieć dwie formy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×