Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość duszyczka we łzach

Klub skrzywdzonych dusz... szkoda że takiego nie ma bo wstąpiłabym natychmiast..

Polecane posty

Gość 18-latka
Witam dziewczyny! Jest 5. a ja juz nie spie. Zreszta w nocy tez malo spalam :( boje sie :( Darielko nie ma drugiego terminu naboru. Jest ten jest jeden ... jak nic z niego nie wyjdzie to nie bedzie juz nic ... Dziekuje za mile slowa :) Pewnie jeszcze wszystkie Duszyczki spia wiec zycze slodkich snow i milego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darielko buziaki dla Wszystkich z klubu i tych jednorazowych duszyczek a za co? nie wiem , ja też się przekonuję, że w życiu nie ma nic za darmo, chcę czasem zrobić komuś przyjemność :) 18stko 3majsię🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny 🌻 Wydłubuję nasz klub na wierzch, żebyście nie musiały za długo go szukać. Przybywajcie, bo mam w zanadrzu świetny kawał!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ę opowiadaj! :D Kasia trzymaj sie! Cari100 🖐️ Darielko od razu lepiej jak tu jesteś. A nie ciągle te wyjazdy i wyjazdy...... ;) A teraz czekam na kawał :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem, jestem! Wybaczcie, ale przynajmniej raz na miesiąc wypadało się wykąpać ;) a oto kawał: Siedzi baron w wannie i puścił bąka. Po chwili wchodzi lokaj z butelką wódki. Baron: - Nie prosiłem o wódkę. Lokaj: - Przecież dobrze słyszałem: \"Bill, bring a bottle please\"! 🌻 dla Was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:):):) fajne:) A duszyczko - z wyjazdami tak już jest - że czasami z czegoś trzeba zyć, a w dzisiejszych czasach naprawdę ciężko związać koniec z końcem. Cari - to miło z TWojej strony - jest mi przyjemnie :). Kasiu - jak tam egzaminy - jak tylko będziesz mogła natychmiast daj znać. hmm - trochę się denerwujemy - i do tego beznadziejne przeliczniki nowa - stara matura - na korzyść starej. Może już starczy Ci tych stresów - czas rozpocząć jakieś wakacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 18-latka
Czesc Duszyczki!! Wczoraj mialam 1 egzamin z tzw wiedzy ogolnej a zaraz jade na rozmowe kwalifikacyjna. Boje sie :( Darielko moje wakacje sie zaczna jak dobrze pojdzie 8 sierpnia bo wtedy mam ogloszenie wynikow rekrutacji. Jeszcze niby tylko 2 tyg ale jak sie nie dostane to nie bedzie wakacji wogole :( Mam nadzieje, ze tak sie nie stanie!!!!!!! 3majcie kciuki dzisiaj za mnie. Szczegolnie miedzy 12 a 13 :) Wpadne moze wieczorem to powiem co i jak a jak nie wieczorem to jutro. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 18-latka
Ehhh chyba za duzo stresu i nie wiem co pisze... Dziekuje Wam za wczorajsze 3manie kciukow i mile slowa. Cari, Duszyczko, Ę, Darielko (mysle,ze dzisiaj sie moje obrazeczki pojawia nie tak jak ostatnimi czasy...) Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 18-latka
Noi sie nie pojawily ... Dla Was byly caluski i kwiatuszki. Teraz juz zmykam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla osiemnastki 🌼 🌼 🌼 👄 👄 usta] ❤️ ❤️ ❤️ miłego dnia A dla innych dziewczyn :) :) miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny co z Wami , gdzie jesteście alo jest tu kto ??? 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 18-latka
Cari dziekuje :) No kurcze dlaczego wszystkim sie pojawiaja obrazki a mi nie?? :( Jestem tutaj ale tylko na chwilke bo jestem troche zmeczona. Chyba sie poloze a wieczorem wpadne i powiem co i jak. Teraz, jak juz pisalam wczesniej, jeszcze stres do 8 sierpnia a potem sie okaze co dalej... Caluski 👄 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 18-latka
jestem w szoku!! Pojawily mi sie obrazki!! Ciekawe jak dlugo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Jak tam żyjecie? :) Cari100 jesteśmy, jesteśmy... !!!!! :) Kasia nadal trzymamy w takim razie za Ciebie. Darielko wiem, że musisz wyjeżdżać. Tak tylko trochę droczę się z Tobą.... :D No i jakoś tak dziwnie jak Ciebie nie ma. Dziś byłam u fryzjera i czuję się trochę \"odnowiona\" :D :D :D Szkoda że nie można odnowić twarzy i w ogóle....... ;) Ale cóż! Trudno! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Jak żyję? Na szczęście w ostatnim czasie dość intensywnie, codziennie coś się dzieje - jakieś spotkania, aerobik, impreza (dzisiaj) - było niestety dość drętwiasto. Ale za to... nareszcie mam kostium kąpielowy - taki jak chciałam, dwuczęściowy! Co ciekawe, kupiłam go w sklepie niedaleko domu... a wyprawy w miasto kończyły się klapą. Jutro do nas na działkę przyjedzie bratowa z Julią, ale KURDE mnie tam nie będzie... (rzadka to okazja gościć bratową bez brata) bo się umówiłam z koleżanką, a wieczorem będziemy omawiać szczegóły wyjazdu nad morze. Jedziemy już w sobotę, superrrrr!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Ę! No widzisz jak fajnie! :) I na Twoim niebie pojawił się błękit... :) Chmury się rozrzedzają! Wiele bym dała aby też pojechać gdzieś... ale niestety... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słusznie, DweŁ. Ja też zaraz wskakuję do wanny. Zostawię Was tu tylko z dowcipem: Rybak złowił złotą rybkę. Rybka: \"Wypuść mnie, spełnię twoje trzy życzenia\". Rybak: \"Mam tylko jedno życzenie - chciałbym wygrywać we wszystkich możliwych konkursach\". Rybka spełniła to życzenie i wkrótce rybak stał się sławny - startował w różnych konkursach, teleturniejach, telebzdurniejach... i ciągle wygrywał. W końcu zmęczony tym ciągłym wygrywaniem pojechał na wycieczkę do Indii (oczywiście też w nagrodę). Po pewnej upojnej nocy z piękną Hinduską rybak budzi się u jej boku. Dostrzegł na jej czole małą plamkę, zdrapał ją... ... i wygrał poloneza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 18-latka
Czesc dziewczyny po raz kolejny dzisiaj :) !! Ę super kawal :) Dzisiaj mam jakis zajefajny dzionek. Mimo tych egzaminow, stresow etc. mam suuuuuuuper humorek. Nawet przegadalam kilka godz. pierwszy raz z moja sasiadka i jej facetem. Byla to nasza pierwsza wspolna rozmowa. Jestem w szoku tym bardziej,ze to on zagadal a przed tem to nawet czesc nie mowil... Poza tym caly czas mysle o tych moich egzaminach. Mam stresa, ale on sie nie skonczy dopoki sie nie dowiem czy sie dostalam czy nie. Teraz chcialam Wam podziekowac za 3manie kciukow 👄 w czasie tych 2 dni i rposze o trzymanie jeszcze w ciegu tych 2 tygodni :d Dla wszystkich Duszyczek 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że panują tu puchy... więc życzę Wam e...gzotycznych snów i do jutra! A dla Kasi 🌻 na dobry finał akcji studia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jak zwykle po czasie :) - ale za to serdecznie pozdrawiam wszystkich :). Kasiu - jak narazie akcja studia jest najważniejsza - mam nadzieję że skończy się pełnym powodzeniem - ale cokolwiek by się nie zdarzyło - i tak na wakacje zasłużyłaś. A stresa schowaj gdzieś tam głęboko - niech sobie jest ale za bardzo się nie rozwija i cicho siedzi :). A tak w ogóle to chyba zaraz dołączę się od ogólnoklubowej akcji kąpieli - trzymajcie się - idę się pławić (podobno to dobre na czarownice :):):) ) A Duszyczko - wiesz... najpiękniejsza twarz jest wówczas - gdy ozdabia ją taki ciepły miły uśmiech taki jak u Kasi gdy uśmiecha się do swojego braciszka. Więc jeśli chcesz się odnawiać - trenuj i uśmiechaj się do wszystkich. No dobra - czas na pławienie Duża buźka dla wszystkich Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
osiemnastko już Ci wychodzą malunki , trening czyni mistrza ❤️ 👄 Ja też wczoraj zażywałam kąpieli ,dzisiaj też będę się moczyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 18-latka
Hej dziewczyny!! Ę dziekuje za 🌻 👄 Darielko w tym caly problem, ze ja sie baaaardzo stresuje :( Nie potrafie nad tym zapanowac. Ucze sie ale jak narazie poprawy nie widac. Moze za jakis czas... Duszyczko a moze to ja dzisiaj opowiem kawał?? Jakie są największe kłamstwa studenta? - Od jutra nie piję, - Od jutra nie palę, - Od jutra się uczę, - Dziękuję, nie jestem głodny, - Zgaś światło, nic Ci nie zrobię... Caluski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ę wygrywasz a ó masz 231 a ó222 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł, heloł, pszczółki moje kochane! Kasiu, dzięki za kawał - na pierwszy rzut oka myślałam, że 3 pierwsze punkty to Twoje postanowienia :) No to teraz ja na specjalne życzenie DweŁ: Facet i babka robią co nieco w łóżku. Nagle facet zauważa na szafce nocnej zdjęcie jakiegoś mężczyzny. Pyta babkę: - To twój mąż? - Nie. - Chłopak? - Nie. - To może brat albo ojciec? - Też nie. - No to kto? - To ja przed zabiegiem chirurgicznym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej, bo jeszcze ó tu wpadnie i to przeczyta... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 18-latka
Ę ja na szczescie nie musze robic takich postanowien bo jestem abstynentka. Wcale sie tego nie wstydze mimo, ze np moja kuzynka wlasnie dzisiaj sie ze mnie przez to nasmiewala. Ehhh niektorzy to sa pomylency...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie... nie rozumiem takiego rozumowania (ale to brzmi...), jakie prezentuje Twoja kuzynka. Popieram Twoją postawę, oby było więcej takich ludzi, zwłaszcza wśród przedstawicieli płci brzydkiej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×