Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość duszyczka we łzach

Klub skrzywdzonych dusz... szkoda że takiego nie ma bo wstąpiłabym natychmiast..

Polecane posty

Ty też śpij dobrze, i cała reszta klubu (a te to cały dzisiejszy dzień chyba spały) 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już wstałam 💤 ę moim zdaniem Twoja koleżanka chyba ma większe poczucie humoru i ja myślę, że naprawdę martwi się o ćiebie, chce życie obrócić w żart. A Ty jesteś bardzo wrażliwa, delikatna. Mój mąż też mi czasem powiedział, że mam zejść z obłoków i żyć w realnym świecie, czasem też coś chlapnął co mnie wkurzyło, ale on nie zdawał sobie sprawy , po czasie do mnie to docierało, że nie pomyślał co mówi. I jeszcze jedno kwiaty w wazonie u koleżanki czy pytałaś od kogo ma? -może sama sobie kupiła, może dla kogoś i chwilowo stały w wazonie? I zapewniam Cię, że to nie jest tak, że ten ukochany będzie Cię adorował, nosił na rękach , przynosił kwiaty cały czas. Oczywiście mogę się mylić, a nawet powiem tak chciałabym się mylić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety, od tej koleżanki zaznałam ostatnio sporo przykrości i jej poczucie humoru do mnie nie przemawia. To nie jest temat do żartów. A kwiaty u drugiej koleżanki pochodzą z ogródka jej babci, sama sobie ich narwała, ale tak mi się przypomniało, jak kiedyś dostawałam kwiaty od chłopaka, któremu się spodobałam i z którym przez 2 miesiące próbowałam nawiązać związkopodobną relację, ale mi się to nie udało. Brakuje mi tej adoracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- Kochasz mnie? - Tak. - Ale bardzo? - Bardzo. - No to kiedy ślub? - Tylko nie zmieniaj tematu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej! 🖐️ Proszę państwa Ę wróciła! :D Może już się nawet lepiej czuje? Chyba trochę tak... :) Ę dobrze że jesteś. O jak fajnie opowiadamy sobie dowcipy! :D Ę a koleżanką to tak mocno się nie przejmuj. Ona nie jest w Twojej skórze więc i nie może Cię zrozumieć dobrze. A czasem nawet może wcale nie rozumieć. Tak to już jest. Od Ciebie zależy czy chcesz się nadal z nią przyjaznić czy jest tu obustronny \"zysk\" w tej znajomości czy może to jakiś \"toksyczny\" związek koleżeński. Przyjaciół wybieramy sobie sami! :) Cari a to teraz dla Ciebie: 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼🌼 🌼🌼 (Mam nadzieję ze nie rozciągne strony! ;) ) To i ja się dołączę! Kapral wchodzi wieczorem do sypialni rekrutów i pyta: - Który z was był w cywilu elektrykiem? - Ja! - zgłasza się jeden z żołnierzy. - W porządku. Jesteś odpowiedzialny za to, żeby co wieczór o dziesiątej światło w sali było zgaszone. :D Policjant do kolegi: - Nie wiesz przypadkiem, co to jest kurtyzana? - Nie, ale tam stoi facet wyglądający na profesora, spytaj się go. Policjant, podchodzi i pyta: - Przepraszam, czy nie wie pan, co to jest kurtyzana? - To taka rokokowa kokota. Drugi policjant pyta: - I co ci powiedział? - Eee tam, to jakiś jąkała. Przechwala się trzech myśliwych. Pierwszy z nich: - Ja to byłem w Afryce i polowałem na lwy ! Drugi: - A ja to byłem na Alasce i polowałem na łosie ! Na to ostatni: - Chmm, panowie a ja byłem w Norwegii... - A fiordy ty widziałeś? - Fiordy!? Panowie, fiordy to mi z ręki jadły. :D Cichutko wołam: Darielkoooooo....... Darielkooooo........ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem, jestem :) Gadam właśnie na GG z koleżką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻🌻🌻 🌻 🌻 🌻🌻🌻 🌻 🌻🌻🌻 🌻 Nieznacznie lepiej, choć nie idealnie... ale może będzie iść ku lepszemu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś mi się zbziukało... 🌻🌻🌻 🌻 🌻🌻🌻 🌻 🌻🌻🌻 🌻 może teraz się uda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pogawędka była cakiem przyjemna, napisałam temu obywatelowi, co w nim cenię, a on się ponoć- jak sam relacjonował - zarumienił. Miłe to było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyszło kwiatkowe Ę... :) Cieszę się że coś u Ciebie drgnęło w lepszym kierunku. 👄 Nie będę próbowała napisać duszyczka w formie kwiatowej.... ;) Za dużo roboty.... :D Idę już spać bo jakoś nie wiem co robić. Zaczynam kłaść się spać jak dzieci z przedszkola! :D Może jeszcze Cari i Darielka tu wpadną? Kto wie, kto wie.... :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jakby tak jeszcze Bibi przydreptała, to bym się nie pogniewała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niestety ogonek w kwiatkowym ę się przesunął, choć po mojemu to nie miał prawa. Spróbuję z tą duszyczką. A przynajmniej z literą D. Ale pewnie nie wyjdzie... 🌻🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻🌻 No i czekamy jeszcze na Kasię!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nie mówiłam? Jeszczio raz, riebiata. Jedziemy. 🌻🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i gucio. Niezależnie ile spacji się zrobi wewnątrz litery, uparte kwiatki ani drgną. No trudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam witam. Ale tu się dzieje :). A wiesz ę - u CIebie z tymi kwiatkami - to tak jak u mojej znajomej. Kiedyś mi mówi - nie przychodź już więcej do mnie - bo po ostatniej twojej wizycie zginęły mi pieniądze. To ja na to że niemożliwe - a ona - no nie nic się nie stało, pieniądze się znalazły tylko wiesz - jakiś taki niesmak pozostał :). Kwiatki nazrywała - ale wyglądały tak samo jak od chłopaka :). Dobranoc śpiochy - kolorowych snów :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey hey...jestem jestem...ile kwiatuszkow!!!!dzisiaj mam wolne od pracy ..siedze w domku i sie obibocze....znowu caly dzien przed komputerem spedze:)....wczoraj \"moj mezczyzna\" chyba odczul potrzebe oczyszczenia si e i usprawiedliwienia i zagadal do mnie....obrzucil mnie blotem...cala wine zrzucil na mnie...a jak ja powiedzialam mu co o nim mysle po tym wszystkim to powiedzial ze jestem falszywa i zaklamana...chyba nie tego sie spodziewal tego co mu napisalam...albo prawda go zabolala...ohh babczeki jestem juz tym zmeczona...ta karuzela jego uczuc i zachowan...pogubilam sie w tym wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duszyczko, pięknie dziękuję za 🌼, miło mi :D :D :D ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ bibi jaki \"Twój mężczyzna\" ???? o kim Ty mówisz???? Co Ty gadasz???? i to taki ,który Cię o wszystko wini. NO dobra może wyjaśnij z nim wszystkie niejasności, przemyśl dokładnie jego postępowanie i zastanów się czy jest Ciebie wart. ę ę ę witam Cię Dlaczego blondynka zakłada torbę foliową na głowę? -bo chce wystąpić w reklamówce hi hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he he... świetny dowcip! I ja Was witam serdecznie :) Siedzę sobie w domu... wczoraj nawet się udało wysłać 2 aplikacje o pracę. Jak na moją ostatnią \"aktywność\" to duży sukces. Wewnętrznie się nieznacznie polepszyło, głównie dzięki trosce przyjaciół. Końcówka tygodnia się zapowiada tak, że upłynie pod znakiem spotkań z nimi. Jak dobrze jest być otoczonym ludźmi, którzy mnie rozumieją, sami się borykają z podobnymi sprawami. W ramach dowcipu sentencja: Dzień bez papierosa uczczono minutą niepalenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 18-latka
Witam wszystkie Duszyczki zarowno te nowo przybyle jak i te, ktore juz dlugo tutaj zagladaja :) Wrocilam dzisiaj :) Bylo super choc tesknilam, ale jak sie dowiedzialam nie tylko ja :) Przeczeytalam wszystkie posty od momentu mojego wybycia do mojego przybycia. I najkrocej to podsumuje powiem / napisze duzo sie dzialo :) A ta stronka z kwiatkami i roznymi innymi minkami jest pop prostu super :) Ładne i madre zdania tez padaly :) Wszystkie spisalam :) Pewnie sie przydadza :) I tak na poczatku chcialam zlozyc Ę zyczenia urodzinowe spoznione ale za to szczere: Z serca plyna te zyczenia W date Twego urodzenia Zdrowia szczescia, pomyslnosci Sto lat zycia, moc radosci! Zdrowie wiecznie niech Ci sluzy. Usmiech stale miej na twarzy Niech sie spelni o czym marzysz! Dni radosci niech Ci plyna Z serca zyczy Ci Kasia :) 👄 🌻 Chcialabym tez sie zapisac do klubu zwiekszanie swojej samooceny. Bibi zapomnienie przyjdzie z czasem... Ę kolezanka sie nie przejmuj. Ja przezywalam koniec mojej przyjazni przez blisko 5 miesiecy, ale wkoncu zrozumialam, ze nie warto!! Moze cytat, ktory przytocze nie pasuje do Ciebie w 100%, ale... "Nikt nie jest wart Twoich łez a ten kto jest nie pozwoli Ci płakać" =>przyjaciel. Dla wszystkich czyli Bibi, Duszyczki, Darielki, Ę 🌻 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ę dolaczam sie do zyczen urodzinowych...kasiu witaj nareszcie mam okazje cie poznac;)....wlasnie sie objadam czekolada...to jest takie moje male uzaleznienie:).....mniam mniam....mysle juz tylko o powrocie do domku...bo jestem daaaleko od wszystkich i strasznie tesknie:(ale juz niedlugo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i znalazła się zguba. Napisz Kasiu jak tam płyną Ci zasłużone wakacje - powinien już być pełny relax :). Wiesz Bibi - takie słodkie uzależnienie to ciekawa sprawa. Zawsze możesz osłodzić gorycz życia :). ę - nie obraź się - nie będę pamiętała o Twoich urodzinach. Dla mniie zawsze będziesz miała dwadzieścia parę, więc niech tak już zostanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bibi -nie miało być ironicznie . 18-nastko czyżbyś mnie ominęła? czy zapomniałaś o mnie?- wolę nie wiedzieć ,jeśli mnie ominęłaś. Duszyczko - Idą obok siebie kulawy i pijak Żaden z nich nie chce się zdradzić, ze swej ułomności -Ale tu są dziury - mówi kulawy -No! A ja je muszę omijać - mówi pijak hi hi hi Pwenie śpicie Wszystkie smacznie, spokojnych snów Wam życzę 💤 💤 💤 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 18-latka
Witam Duszyczki!! Na poczatku przepraszam Cari, ktora przez moje roztrzesienie pominelam. Teraz specjalnie dla Ciebie 👄 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 👄 Jeszcze raz bardzo PRZEPRASZAM i obiecuje,ze sie to wiecej nie powtorzy :) Mam nadzieje, ze ta moja nieuwaga bedzie mi wybaczona (??) :) Bibi uzaleznienie od czekolady tez mialam potrafilam zjesc cala za jednym razem, ale teraz na nia patrzec nie umiem. Darielko moje wakacje to zupelny relax :) Próbuje teraz odsypiac te nocki, ktore trwaly najdluzej 3 godz. Po raz kolejny sie przekonalam, ze najlepsze wypadu sa spontaniczne i nie dokonca zaplanowane tak jak ten ostatni :) Caluski dla WSZYSTKICH!! Duszyczek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18nastko wybaczam ,nie ma sprawy , ładny słupek kwiatowy zrobiłaś🌼 👄 🌼 ja też zeżeram całą czekoladę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi a ja znowu wciagnelam czekoladowego batonika...hmmmmm mniam mniam!!!a o tym typie...staram sie nie myslec...BALWANEM JEST I BALWANEM POZOSTANIE:)18 latko mam do ciebie pytanie...mieszkasz na slasku???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego blondynka zakłada torbę foliową na głowę -bo chce wystąpić w reklamówce hi hi hi (blondaski wybaczcie )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moira
Hejka! Od jakiegoś czasu czytam ten topik i dzieki niemu jakos funkcjonuję:) Miesiąc temu zerwałam z chłopakiem, byłam z nim ponad rok:( baaardzo go kochałam , ale okazał się zwykłaym palantem, zupełnie inna osoba niz myslałam:((( Okłamywał, zdradzał:(( Nie mogę dość do siebie, jaka ja byłam głupia i naiwna:(( Ja mu gotowałam, dbałam o niego, a on... nie miał dla mnie czasu:(( dla mnie nie, ale dla znajomych z netu tak:(( Przypadkiem na czacie trafił na dobra kumpele mojej przyjaciólki i tak sie wydało. Jej sciemniał ,ze jest sam, ze to on mnie zostawił, bo taka okropna byłam:(((a ja w tym czasie siedziałam w domu i robiłam dla niego tłumaczenia na angielski. Ja pracowałam a on sie zabawiał:((( Cięzko mi teraz, wiem ze dobrze zrobiłam zostawiając go, ale boję sie że nie zaufam już......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×