Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość duszyczka we łzach

Klub skrzywdzonych dusz... szkoda że takiego nie ma bo wstąpiłabym natychmiast..

Polecane posty

No to Cari rozwaliłaś kolejną stronę :( - jest znów przez te głupie kwiatki całkiem rozjechana - a tak się cieszyłam że z tamtą już koniec :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to trzeba wykończyć i tę stronę. Wstawiajcie każdy emotikon po enterze. 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może właśnie mam rację? Żeby ktoś mnie mógł pokochać, najpierw ja muszę pokochać i zaakceptować siebie, a do tego zupełnie nie jestem zdolna, od lat próbuję i nic się nie zmienia. Na 100% moich dni 99.9% to złe dni, a jak już mam jakiś lepszy okres, to jeden zły dzień rozwala wszystko, jest silniejszy niż wszystkie lepsze dni. Ja swojej wartości upatruję nie w sobie samej, ale w drugim człowieku - jeśli nigdy nie było i nie ma przy moim boku ukochanego mężczyzny, to znaczy, że nie jestem dość wartościowa. Jako człowiek może jestem, ale jako kobieta na pewno nie, bo kobieta rozkwita dopiero wtedy, gdy się przejrzy w oczach kochającego i pragnącego jej mężczyzny. nie umiem być kobietą. Nawet w internecie nie umiem sobie znaleźć mężczyzny. Wszystkie moje dotychczasowe nawiązane w ten sposób kontakty skończyły się po pierwszym spotkaniu, a ten kolega mojego brata to kolejny popapraniec emocjonalny, odludek, który w wieku 31 lat nazywa siebie starcem i jeszcze twierdzi, że jest mu z tym dobrze. O ile pod względem intelektualnym bardzo mi odpowiada, to przy takim człowieku nie mam szans znormalnieć. Korespondencji z nim nie traktuję już tak entuzjastycznie jak na początku. A tak liczyłam na to, że coś z tego będzie, że kierowało tym przeznaczenie. Dupa. 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy to już wreszcie koniec tej cholernej strony???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety nie... no to dalej :o :P :( :) 🌻 :classic_cool: 💤 😭 😘 😍 :o :P :( :) 🌻 :classic_cool: 💤 😭 😘 😍 :o :P :( :) 🌻 :classic_cool: 💤 😭 😘 😍 :o :P :( :) 🌻 :classic_cool: 💤 😭 😘 😍 :o :P :( :) 🌻 :classic_cool: 💤 😭 😘 😍 :o :P :( :) 🌻 :classic_cool: 💤 😭 😘 😍 :o :P :( :) 🌻 :classic_cool: 💤 😭 😘 😍 :o :P :( :) 🌻 :classic_cool: 💤 😭 😘 😍 :o :P :( :) 🌻 :classic_cool: 💤 😭 😘 😍 :o :P :( :) 🌻 :classic_cool: 💤 😭 😘 😍 :o :P :( :) 🌻 :classic_cool: 💤 😭 😘 😍 :o :P :( :) 🌻 :classic_cool: 💤 😭 😘 😍 :o :P :( :) 🌻 :classic_cool: 💤 😭 😘 😍 :o :P :( :) 🌻 :classic_cool: 💤 😭 😘 😍 :o :P :( :) 🌻 :classic_cool: 💤 😭 😘 😍 :o :P :( :) 🌻 :classic_cool: 💤 😭 😘 😍 :o :P :( :) 🌻 :classic_cool: 💤 😭 😘 😍 :o :P :( :) 🌻 :classic_cool: 💤 😭 😘 😍 :o :P :( :) 🌻 :classic_cool: 💤 😭 😘 😍 :o :P :( :) 🌻 :classic_cool: 💤 😭 😘 😍 :o :P :( :) 🌻 :classic_cool: 💤 😭 😘 😍 :o :P :( :) 🌻 :classic_cool: 💤 😭 😘 😍 :o :P :( :) 🌻 :classic_cool: 💤 😭 😘 😍 :o :P :( :) 🌻 :classic_cool: 💤 😭 😘 😍 :o :P :( :) 🌻 :classic_cool: 💤 😭 😘 😍 :o :P :( :) 🌻 :classic_cool: 💤 😭 😘 😍 :o :P :( :) 🌻 :classic_cool: 💤 😭 😘 😍 :o :P :( :) 🌻 :classic_cool: 💤 😭 😘 😍 :o :P :( :) 🌻 :classic_cool: 💤 😭 😘 😍 :o :P :( :) 🌻 :classic_cool: 💤 😭 😘 😍 :o :P :( :) 🌻 :classic_cool: 💤 😭 😘 😍 :o :P :( :) 🌻 :classic_cool: 💤 😭 😘 😍 :o :P :( :) 🌻 :classic_cool: 💤 😭 😘 😍 :o :P :( :) 🌻 :classic_cool: 💤 😭 😘 😍 :o :P :( :) 🌻 :classic_cool: 💤 😭 😘 😍 :o :P :( :) 🌻 :classic_cool: 💤 😭 😘 😍 :o :P :( :) 🌻 :classic_cool: 💤 😭 😘 😍 :o :P :( :) 🌻 :classic_cool: 💤 😭 😘 😍 :o :P :( :) 🌻 :classic_cool: 💤 😭 😘 😍 :o :P :( :) 🌻 :classic_cool: 💤 😭 😘 😍 :o :P :( :) 🌻 :classic_cool: 💤 😭 😘 😍 :o :P :( :) 🌻 :classic_cool: 💤 😭 😘 😍 :o :P :( :) 🌻 :classic_cool: 💤 😭 😘 😍 :o :P :( :) 🌻 :classic_cool: 💤 😭 😘 😍 :o :P :( :) 🌻 :classic_cool: 💤 😭 😘 😍 :o :P :( :) 🌻 :classic_cool: 💤 😭 😘 😍 :o :P :( :) 🌻 :classic_cool: 💤 😭 😘 😍 :o :P :( :) 🌻 :classic_cool: 💤 😭 😘 😍 :o :P :( :) 🌻 :classic_cool: 💤 😭 😘 😍 :o :P :( :) 🌻 :classic_cool: 💤 😭 😘 😍 :o :P :( :) 🌻 :classic_cool: 💤 😭 😘 😍 :o :P :( :) 🌻 :classic_cool: 💤 😭 😘 😍 :o :P :( :) 🌻 :classic_cool: 💤 😭 😘 😍 :o :P :( :) 🌻 :classic_cool: 💤 😭 😘 😍:o :P :( :) 🌻 :classic_cool: 💤 😭 😘 😍:o :P :( :) 🌻 :classic_cool: 💤 😭 😘 😍 :o :P :( :) 🌻 :classic_cool: 💤 😭 😘 😍 :o :P :( :) 🌻 :classic_cool: 💤 😭 😘 😍 :o :P :( :) 🌻 :classic_cool: 💤 😭 😘 😍 :o :P :( :) 🌻 :classic_cool: 💤 😭 😘 😍 :o :P :( :) 🌻 :classic_cool: 💤 😭 😘 😍 :o :P :( :) 🌻 :classic_cool: 💤 😭 😘 😍 :o :P :( :) 🌻 :classic_cool: 💤 😭 😘 😍 :o :P :( :) 🌻 :classic_cool: 💤 😭 😘 😍 :o :P :( :) 🌻 :classic_cool: 💤 😭 😘 😍 :o :P :( :) 🌻 :classic_cool: 💤 😭 😘 😍 :o :P :( :) 🌻 :classic_cool: 💤 😭 😘 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może dopóki nie skończy się ta strona, piszcie dając enter po kilku słowach, wtedy łatwiej się to będzie czytać. Nudzi mi się, nie mam nic konkretnego do roboty, nie mam pracy, nie mam faceta, z którym bym teraz była na randce zamiast tu siedzieć i wklejać głupie mordy i malunki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...====
Na każdej stronie mieści się 30 wpisów - nie jest ważne jakie są długie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeeejku jak tu kolrowo, i kwiatkow jak duzo....noooo widac ze to strona samych babeczek;) cari 100 dziekuje za dedykacje...juz jej sie nauvczylam na pamiec i kiedy przychodza moje dolki to powtarzam sobie na glos:)dzisiaj czuje sie znowu troszke lepiej Oby tak dalej...chodz znowu boje sie wieczora...ahhh ta tesknota chyba moja glowka cos szwankuje bo czesto mysle sobie o tym co by bylo jak bym go teraz spotkala ...co bym mu powiedziala...jak bym go nazwymyslala;) ę, ja cie bardzo prosze wez sie w garsc!!!USZY DO GORY!!!! JA WLASNIE UCZE SIE SIEBIE ZAAKCEPTOWAC BO WIEM ZE TYLKO WTEDY ZNAJDE MOJE SZCZESCIE!! I TY TEZ MUSISZ!!!!RYBKO JAK CHCESZ TO MOZEMY SIE NAWZAJEM WSPIERAC ALE PROSZE CIE DAJ SOBIE SAMA SZANSE!!! BO PRZEKRESLASZ SIE CALKOWICIE!!!ROZUMIEM CIE DOSKONALE ALE TAK NIE MOZNA!!!!!! TRZEBA NAUCZYC SIE CIESZYC RZECZAMI DROBNYMI I PROSTYMI.... CZERPAC Z ZYCIA RADOSC...USMIECHANC SIE SAMA DO SIEBIE I POWIEDZIEC...KURCZE JESTEM ZAJEBISTA BABKA!!! TYLKO WTEDY ZWROCISZ NA SIEBIE UWAGE JAKO KTOS WESOLY PEWNY SIEBIE KOCHAJACY ZYCIE JA SIE TEGO UCZE CALY CZAS...RAZ JEST LEPIEJ A RAZ GORZEJ ALE SIE STARAM!!!!!I TY TEZ MUSISZ DO JASNEJ CIASNEJ!!!!!!ZROZUMIANO????jak nie.....no to ja tez sie poddaje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka- jedna-ja co sie stalo???kolejna skrzywdzona duszyczka??? czyzby chodzilo o faceta????:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I co tu napisać po takich wypowiedziach.... :( Proponuję ( tak jak zasugerowała Bibi) aby tu rozpocząć: \"Intensywny kurs dowartosciowania i podniesienia wlasnej samooceny\" Niech ci ludkowie co umieją uczą tych co nie umieją i nie wierzą w siebie. Co Wy na to. W końcu jakaś droga musi być. Może uda się powyrzucać te chwasty co siedzą w naszych głowach. Spróbować można no nie? Nie musi to być profesjonalny kurs ale może jakoś krok po kroku uda nam się poznać siebie, polubić itd. Najgorzej to powtarzać sobie samej te złe rzeczy - bo potem po latach to się w nie uwierzy i już ciężko przestawić zwrotnicę na właściwy tor. Co robimy?! :) Ę 👄 🌼 👄 🌼 👄 🌼 👄 🌼 👄 🌼 👄 🌼 👄 🌼 👄 🌼 👄 🌼 👄 🌼 👄 🌼 👄 🌼 👄 🌼 👄 🌼 👄 🌼 👄 🌼 👄 🌼 👄 🌼 👄 🌼 👄 🌼 👄 🌼 👄 🌼 👄 🌼 👄 🌼 👄 🌼 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i to mi sie podoba!!!!duszyczko to jak wchodzisz do mojego na razie jednoosobowego klubu podniesienia samooceny??? im wiecej osob tym lepiej!! ę a ty????no nie badz uparciuchem!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie że tak! W końcu po to tu jesteśmy aby sobie pomagać! Od czegoś trzeba zacząć. Może jak będziemy sobie do upadłego wpajać pewne myśli i życiowe prawdy - to może coś nam wejdzie do tej głowy! Skoro potrafimy tysiące razy powtarzać sobie złe rzeczy na nasz własny temat to musimy się nauczyć całkowitej odwrotności. Tylko to będzie trudne jak zdobycie ośmiotysięcznika! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehhh duszyczko rzymu tez od razu nie postawili;) ale damy rade!!!razem mozemy nauczyc sie pozytywnego myslenia no i mamy wsparcie pozostalych niezakompleksionych duszkow z klubu.....tylko tak wlasciwie gdzie wy wsyzstkie sie dzisiaj pochowalyscie???czekam i czekam a tu nic!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehhh duszyczko rzymu tez od razu nie postawili;) ale damy rade!!!razem mozemy nauczyc sie pozytywnego myslenia no i mamy wsparcie pozostalych niezakompleksionych duszkow z klubu.....tylko tak wlasciwie gdzie wy wsyzstkie sie dzisiaj pochowalyscie???czekam i czekam a tu nic!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem laikiem z kompa :( Darielko zamiast mi pogratulować, że umię super robić kwiatki (dzięki ę) to Ty mnie napiepszasz, ale Ci wybaczam. Nikt mnie nie uprzedził, że to znów będzie cała strona sory, sory, sory, ale ę to super załatwiła z tą stroną , nawet Duszyczka jest zadowolona z szaty graficznej i rozpiętości. bibi super mowa dla ę i nie tylko ,dla mnie też się przyda ,poważnie. Czytałam wasze wypowiedzi z uśmiechem na twarzy tzn. radosniejsza ta strona, bardziej optymistyczna (ja raczej też pesymistka, niestety) Pojechał pewien pesymista w dalekie kraje , (wysłany był przez szefa z firmy obuwniczej ) i na miejscu zobaczył ,że wszyscy ludzie chodzą boso , wysłał mejla do szefa , że tu nie mam możliwości na nowy rynek obuwniczy ,wszyscy chodzą boso bo sobie cenią naturę. Pojechał w to samo miejsce optymista i napisał szefowi mejla , jest tu może możliwości ,gdyż wszyscy chodzą boso i przyda się im obuwie .Dwa różne spojrzenia na jeden problem a jakże odmienne , no nie , chyba ,że coś poknociłam. Taka jedna i taka druga ę oraz bibi i wszystkie inne \" uśmiechnij się bardzo Cię o to proszę , uśmiechnij śię z tym ći do twarzy .........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak dobrze policzyłam to jeszcze trzeba siedem wpisów ,zeby się pozbyć tej strony :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W życiu piękne są tylko chwile i dlatego nauczmy się cieszyć rzeczami drobnymi .Nie wyobrażam sobie jak przyjdzie jesień i się pozamykamy w sobie , albo tylko tu będzie szaro i smutno , to z kąd weźniemy siłę i wzorce ,żeby inaczej postępować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaczęło się na kwiatkach to może się skończy na kwiatkach ,oby no nie Darielko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy nikt mi nie pomoże wypić tego piwa które nawarzyłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cari się wściekła , mam nadzieję , że to już koniec tej strony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darielkaa
NIkogo tu nie napiepszam :(. Ale jeśli ktoś się czuje urażony - to przepraszam :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×