Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość duszyczka we łzach

Klub skrzywdzonych dusz... szkoda że takiego nie ma bo wstąpiłabym natychmiast..

Polecane posty

Zdrowych , miłych, niepowtarzalnych, Świąt , w atmosferze miłości i wzajemnego zrozumienia. Niech te dni będą dla was wszystkich dniami bez smutku, bez złych ludzi, bez złych mysli. znjadzcie pod choinką swoje spełnienia marzeń . Tego wam wszystkim życzy anka. ps, Duszyczko bardzo dziękuję za karteczkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DUSZYCZKOO JA BEDE NA PEWNO W SWIETA , WIEC ODWIEDZE CZY TEZ NAWIEDZE CIE TUTAJ!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję że się spotkamy świątecznie o którejś tam godzinie. Może lepiej będzie pogadać wiesz gdzie. Będę czekała z prezentem pod choinką to mnie zauważysz! :D 🖐️ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chcę wam życzyć cudów na święta, bo i tak się nie sepłniają. Życzę Wam za to, żebycie myśli mieli spokojne, żebyście oddzielili od siebie przeszłość i przyszłość i zrobili wokół siebie taki balonik, przez który przenikać będą tylko same dobre rzeczy. :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie obecni i nieobecni! Jakoś lecą te święta, u mnie na jedzeniu, ogladaniu TV itp. Jeszcze mnie czeka tylko wyprawa do innego miasta, a wieczorem - tradycyjnie, bo rano jakoś nie lubię, za dużo ludzi - do kościoła. Gwendolinna - teraz jak sobie spisywałam przepis, to mi wyszło, że jakieś dziwne symbole się pojawiły zamiast właściwych ilości produktów! (łącznie z symbolem nieskończoności!) Chyba wina mojego kompa, który prosi się o sformatowanie. Więc proszę, jeśli możesz, napisz mi słownie ile tej margaryny! Fajnie ten przepis wyglada i chcę zrobić i spić się nim na sylwestra! :) Pozdrawiam serdecznie wszystkich ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny!!!!!! :) Jak tam brzuszki? Bardzo najedzone? :D :D :D Gwendolinna jesteś jakąś skarbnicą przepisów widzę. ;) Renna! U mnie tak samo właściwie. Teraz słucham dowcipów na TVN. :) Wiosenko życzenia zakodowałam. :) Gwendolinna a jaką książkę czytacie razem z Wiosną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego dusza cierpi wśród wielu kochanych osób? Mam takich wokół siebie. Są wspaniali. To co byście zobaczyli, prawie jak w reklamach:)))) ...a w środku nie jest dobrze :(. Jak oddalić od siebie przeszłość i nie bać się przyszłości???? Teorie znam ale nie potrafię wcielić jej w życie... Chcę!!!!!spokoju myśli i serca!!!!!!!! A książka za 9,90zł więc nie dziw, że bez kilku stron. Wydawało mi się istotnych, ale od czego wyobraźnia? :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dalej nie wiem co to za książka. :) Czekam cierpliwie tutaj na Ankę ale chyba jej nie ma. Anka narazie idę sobie ale będę czekała na ławeczce przy czwartej choince po prawej stronie! :D :D :D :D :D Znak rozpoznawczy: czerwona czapka i czerwony szalik! :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gwendolinna 👄 Może jak się wypłaczesz to będzie lepiej? Czasem pomaga naprawdę. Gwendolinna wczoraj myślałam tak samo jak Ty. Tylko że nie zaznałam tyle przykrości ile zaznałaś. Ale i tak potrafię to zrozumieć. {Jeszcze czekam Anka) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spocone zimową mgłą szyby samochodów Chłód — Oddalenie Czyżbyś odchodził — delikatnie, grzecznie po swojemu Może to już czas kiedy będziemy spotykać się przypadkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich!! Dla mnie to sa chyba najgorsze swieta :( Po pierwsze dlatego, ze prawie bez przerwy mysle o mojej kuzynce. Po drugie problemy sie nie skonczyly a chyba nawet sie nasilily :( A najgorsze jest to, ze nawet nie mam z kim o tym pogadac :( Chce zeby to wszystko sie juz skonczylo!! Chyba tegoroczne swieta przespie. Dobra koncze te moje narzekanie. Caluski dla wszystkich.Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lubię tu wejsc i pobyć z Wami :). częste tu zaglądam, rzadziej coś napiszę. No bo co tu pisać? ważne, żeby znaleźć się wsród tych, którzy czują podobnie. Przytulić się do nich i ich otoczyć ramieniem, tak by się ciut, ciut wzmocnić....i poczekać na lepsze jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szelest szeptu - ładne, łagodne słowa jeszcze nie dla mnie ta akceptacja, tego co nieuniknione :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to przytulam Cie Wiosenko... mam nadzieję, że choć troszkę bedzie Ci przyjemniej....I u mnie jest podobnie, dookoła mnóstwo kochających ludzi, a w środku też nie dobrze jest (u mnie), oni o tym doskonale wiedzą, niektórzy płaczą ze mną kiedy ja płaczę (dosłownie), chcą pomóc, ale nie potrafią...a może to ja nie potrafię wykorzystać tej pomocy od nich...ale to, że chcą wile dla mnie znaczy...I czekam na moment, czekam na siłę swoją wewnętrzną, która bedzie potrafiła tę pomoc przyjąć... Pozdrawiam wszystkich... Jeszcze raz wesołych dla wszystkich....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry :). Gwendolinna, jak Ci się czytało tę książkę? dała choć trochę nadziei? Odwróciła uwagę od smutku? ja po jej przeczytaniu miałam ochotę zatrzasnąć przeszłość za sobą i patrzeć tylko do przodu. Zobacz, nam się wydaję, że to co nas spotkało było wyjątkowo bolesne a tymczasem historia za każdym razem powtarza się i jest bardzo podobna. ktoś kogoś pierwszy przestaje kochać a porzucony cierpi i łudzi się, że można odwrócić to co nie może się powtórzyć. Im szybciej zaakceptujemy to co nieodwracalne tym lepiej. ja lubię sobie pomyśleć, że to bAAAAAAArdzo głupie tęsknić za kimś kto mną wzgardził. Niech się bujają Ci co nas nie chcieli!!!!!!!!!!! Niech spadają!!!!!!!!!! A My na złość im będziemy radosne i uśmiechnięte :)))))))))) szczęśliwa porzucona dziewczyna, żona czy kochanka - to najlepsza zemsta. Oni chcieliby widzieć nas cierpiące i tęskniące....a tymczasem zobaczą ( albo usłyszą od kumpli) że wyglądamy rewelacyjnie, jesteśmy beztroskie. Co Wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, książka, o której piszemy z gwendolinną jest przechodnia :)))) ja wysłałam Gwendolinnie ona.....komu? :))) Niech sobie krązy wśród skrzywdzonych duszyczek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam drogie Koleżanki Duszyczko do ciebie. Przepraszam Cie najmocniej ze nie pisze na skrzynke, ale moj cholerny komputer tak sie zawiesza , ze nawet nie wiem czy uda mi sie wysłac to co teraz tu pisze. Czas chyba zainwestowac w nowy sprzęt komputerowy bo ten doprowadza mnie do białej goraczki. Obiecuje sie wtdedy zwierzac do bolu, mam jednak nadzieje ze nie bedziemy przy tych zwierzeniach obie płakać. Tak tak tak, wiosenko , masz absolutna rację ze trzeba pokazac tym wszystkim , którzy podeptali naszą miłośc , że jestesmy zadowolone , błyszczące i wszystko naj. W ten okres świąt oni wcale nie czują się lepiej. Ci panowie co pragną wolności, co nie są odpowiedzialni za samych siebie a co dopiero za druga osobę, nigdy nie będą mieli spokojnych świąt , bo własnie w takich chwilach daje o sobie znać poczucie sumienia. Nie myślcie dziewczyny ze oni nie myśla o tym co zrobili, co zniszczyli. Myslą, bardzo łatwym udowodnieniem tego są chociażby swiateczne zyczenia po jakims roku nie odzywania sie. Ja takie dostałam i myslałam ze spadne z fotela jak je czytałam. Tyle ze to ja teraz mam głeboko w....... wspomnienia. Oby do przodu i z usmiechnięta minką. Cieszmy się, jedzmy pierogi, bo mamy do cholery święta, a w takie dni nie wolno ani na chwile myslec o złych rzeczach . Prawda???/ Pozdrawiam moje kolezaki i kolegów jesli tacy tutaj bywają, i ide odsniezyc samochod, zrobie sobie rodeo na sniegu jak kaskader,......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) :) :) Hej!!!!! Anka ja chcę z Tobą na to rodeo!!! :D Nie mam zamiaru płakać. Było, minęło, się skończyło itd. Rozdział zamknięty! Jeszcze tylko nauka poprawnego, radosnego i optymistycznego patrzenia w przeszłość!!!!! Będzie truuuuuuuudne. Wiosenko i Gwendolinno podzielcie się tak ogólnie tym czego dowiedziałyście się z książki. Jakiś zarys został chyba przedstawiony ale tak trochę szerzej proszę. ;) Kasiu siostrzyczko co się z Tobą dzieje? Dziewczyny ten wpis z godziny 1:52 to jest reklama czy co to jest? :D :D :D Szelest szeptu witam. 🌼 Ę pewnie ostro świętuje! 🖐️ :) Anka jak sprzęt zadziała to napisz. Czekam niecierpliwie! :) Cari! 🖐️ 🖐️ 🖐️ Anka ja się ubieram czekaj na mnie!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Błąd! Ma być: \"Jeszcze tylko nauka poprawnego, radosnego i optymistycznego patrzenia w przyszłość!!!!!\" PRZYSZŁOŚĆ!!!!!!! Ona jest teraz najważniejsza. :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!! Duszyczko siostrzyczko nawet nie mam sily o tym mowic. Caly czas placze i boje sie, ze nie bedzie lepiej ... Myslalam, ze te Swieta sklonia pewne osoby do refleksji i zakoncza to, ale nic z tego. Jak narazie nie wyobrazam sobie Nowego Roku, przed soba widze tylko wielka czarna otchlan ... Nie chce mowic nic wiecej, bo wiadomo to forum i moze to przeczytac osoba, ktora nie powinna... Chcialabym moc sie obudzic i zeby to wszystko okazalo sie tylko koszmarnym snem ... Pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu...... nie wiem co się dzieje i równocześnie wiem że to forum i tutaj nic nie da się powiedzieć. Przykro mi że tak się czujesz. Już sobie wiele rzeczy wyobrażałam co się mogło stać ale raczej nie domyślę się (oczywiście nie piszę tego aby wymóc jakieś zwierzenia). Jest tylko przykro. Znam Cię tutaj najdłużej i zawsze to Ty mnie wspierałaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety teraz nikt mi nie jest w stanie pomoc. A osoby, ktore sa nie chca, albo nie widza, ze pomocy potrzebuje ... Juz chyba wolalam miec harowke (charowke?) na uczelni niz przez caly czas siedziec i nic nie robic ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może tym osobom które są da się w jakiś sposób powiedzieć że potrzebujesz teraz pomocy? Czasem jest tak że drugi człowiek się nie domyśli że coś ma zrobić, że jest potrzebna pomoc. Są sytuacje kiedy trzeba wyłożyć \"kawę na ławę\". Kasiu spróbuj. Narazie idę ale wrócę. Idę w plener potrzaskać trochę zimowych zdjęć. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×